Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

......veliko "sranja" samo zaradi tega, ker nimamo spodobnega motodroma :D

Ja veš da! Glup izgovor u 3πcke od mame!

Bližje so nam kot marsikateremu motoristu iz drugih držav, ki jih imajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si spregledal ? črni rob na tabli za naselje?  

 

sovražiš? sej maš prav ..jst bi za 1000€ tud samega sebe zasovražil...

 

drugače pa tole : po naseljih divjati ni priporočljivo ... če ti skoči na cesti izza parkiranega avta otrok , ki se je nekomu iztrgal iz rok in ga povoziš da je mrtev ali invalid boš imel pa za olajševalno okoliščino slab torni koeficient asfalta zaradi katerega nisi mogel zbremzati iz 100km/h na nulo???? 

 

to , da se boš pa ognil postojnski občini pa je verjetno poleg mene še komu drugemu v veselje ... če pa prideš na kufe - čisto slučajno tako ko ne boš imel nobene druge pumpe v dosegu ko boš imel benz na rezervi  - ti dam pa jaz za kavo v slovo ...od občine ..

 

moraliziram? ja bol to kot pa met otroka na vesti do konc lajfa ... pa še to priznam da sem prevelik diujak ... pa to tudi da so me te vaše visoke položnice prepričale ... in ja , priznam tudi to , da tudi mene zna radar pofotkat kdaj ... ampak se trudim da jim ne dam tega rezultata ... 

 

o žaljenju pa ne bom ... bi se mogoče s tabo strinjal če bi ti poslali položnico za 56 na uro...

bla bla bla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je že res sam ta bla bla ni še nikol dobil 9pik in 1000€ :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je že res sam ta bla bla ni še nikol dobil 9pik in 1000€ :grrr

moram potrkat na les in prazno glavo ..še nobene pike dosedaj ...spljoh...

 

priznam pa da mi je motor crknu k sm mel v serpentini v drugi prestavi ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si spregledal ? črni rob na tabli za naselje?  

 

sovražiš? sej maš prav ..jst bi za 1000€ tud samega sebe zasovražil...

 

drugače pa tole : po naseljih divjati ni priporočljivo ... če ti skoči na cesti izza parkiranega avta otrok , ki se je nekomu iztrgal iz rok in ga povoziš da je mrtev ali invalid boš imel pa za olajševalno okoliščino slab torni koeficient asfalta zaradi katerega nisi mogel zbremzati iz 100km/h na nulo???? 

 

to , da se boš pa ognil postojnski občini pa je verjetno poleg mene še komu drugemu v veselje ... če pa prideš na kufe - čisto slučajno tako ko ne boš imel nobene druge pumpe v dosegu ko boš imel benz na rezervi  - ti dam pa jaz za kavo v slovo ...od občine ..

 

moraliziram? ja bol to kot pa met otroka na vesti do konc lajfa ... pa še to priznam da sem prevelik diujak ... pa to tudi da so me te vaše visoke položnice prepričale ... in ja , priznam tudi to , da tudi mene zna radar pofotkat kdaj ... ampak se trudim da jim ne dam tega rezultata ... 

 

o žaljenju pa ne bom ... bi se mogoče s tabo strinjal če bi ti poslali položnico za 56 na uro...

ok. ok, sej res moraliziramo, samo, radar "naj bi umiril (umirjal)promet"....AMPAK KAJ KO JE SKRIT, PA VSI DIVjAJO MIMO.

Torej radar ne opravlja svojega dela......takoj mu dam kazen 1000ojru in 12 pik, prascu :P

 

p.s. več koristnega naredi tabla na kateri je nalepljen policaj kako meri z laserjem. Je pa res da postojnski občini ne prinese dobička. Jebe se njim v osnovi a boš zgazu otroka, bistven je inkaso. To so Kanglerjevi učenci.....

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se jim šlo za umirjanje prometa, bi radar postavili na začetku vasi, ne pa na koncu, kot to sedaj počno ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok. ok, sej res moraliziramo, samo, radar "naj bi umiril (umirjal)promet"....AMPAK KAJ KO JE SKRIT, PA VSI DIVjAJO MIMO.

Torej radar ne opravlja svojega dela......takoj mu dam kazen 1000ojru in 12 pik, prascu :P

 

p.s. več koristnega naredi tabla na kateri je nalepljen policaj kako meri z laserjem. Je pa res da postojnski občini ne prinese dobička. Jebe se njim v osnovi a boš zgazu otroka, bistven je inkaso. To so Kanglerjevi učenci.....

jah no...če bi se ga videlo na planini bi kakor zgleda umiril promet na tistih par sto metrov... 

 

tko kot zadnjič iz kočevja ven v stari cerkvi ko so prileteli na kamero kajne ???  

tabla meritve hitrosti , potem je znak omejitev , potem je zelo nepregledno - zaradi hiše ob cesti - križišče pred katerim so talne oznake za šolo ,pri hiši prehod za pešce  za križiščem pa stacionarni radar !!!

https://maps.google.com/maps?saddr=ko%C4%8Devje&daddr=Ribnica,+Slovenija&hl=sl&ie=UTF8&ll=45.667715,14.837615&spn=0.008967,0.013797&sll=46.51406,15.337712&sspn=4.521374,7.064209&geocode=FcVsuAId0cviACkzgiHoa-5kRzFxMBXZoHh5bQ%3BFf7vuQIdsrXgAClbOB2CYd1kRzHXgGHk1sYJwg&oq=ribnica&t=h&mra=ls&z=16&layer=c&cbll=45.667825,14.837557&panoid=MAPeMIB6bIsIr7ecnVvDUQ&cbp=12,0,,0,0

 

tukaj - pa daš street view za pogledat dejansko situacijo ... znak meritve hitrosti je kar lep kos pred križišče...

NE ME JEBAT NIS VIDU !!!! pa so glih tko pokasiral na polno ! 

 

kar se table tiče se strinjam ja ..postavt tablo ko se bo že čez 12 min vedelo po omrežju da je fejk ... 

ko bi pa potem čez par sto metrov postavili skriti radar a bi si kdo upal priznat da ga je dobil fejk caps ??? 

no saj bi bilo zelo zanimivo če bi naredilo juknjo v tabli skozi katero bi res slikal skriti ..

 

to bi blo zanimivo videt kakšni izgovori in OLAJŠEVALNE okoliščine bi si folk zmišljeval ..  :lol1:

Če bi se jim šlo za umirjanje prometa, bi radar postavili na začetku vasi, ne pa na koncu, kot to sedaj počno ... 

aja po tvoje je na začetku vas , na koncu pa ni več vas ... pa ni naselje pa ni nobenga ...PA JE TABLA HUDIČA NO !!  

 

matr kot da bi bili vsi slepi in nepismeni ...

 

od navidezne črte prečno čez cesto je začetek naselja in ga je konec šele ob enaki navidezni prečni črti ob tabli konec naselja ... in kaj nekaterim ni jasno? 

 

aja baje je padel tisti neslavni rekord 147 na uro skoz planino ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no...če bi se ga videlo na planini bi kakor zgleda umiril promet na tistih par sto metrov... 

 

,

 

aja baje je padel tisti neslavni rekord 147 na uro skoz planino ...

ležeči polcaji ozdravjo tut tako brzino :D

 

ležeči postojnski inkasanti pa hm.....nism ravno prepričan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bit brihte no :grrr, previsoke kazni mamo. Ubistvu bolane. Pa nej postav radar tmle pri soli, ko je 40 omejitev....tm bi reku ajde, res bedak, ce si ga 80 pokrivil cez ovink, pa jurja skasiral....ne pa nekje na ravnini u grmlju.... :drunk:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bit brihte no :grrr, previsoke kazni mamo. Ubistvu bolane. Pa nej postav radar tmle pri soli, ko je 40 omejitev....tm bi reku ajde, res bedak, ce si ga 80 pokrivil cez ovink, pa jurja skasiral....ne pa nekje na ravnini u grmlju.... :drunk:

evo z višino kazni se čisto strinjam ...

naj jih zmanjšajo za faktor 4 do 5 pa naj bo 3-4 radarji na planini fiksni en pa premičen , tam ko sta tista dva avinka pa naj bo 70 omejitev...

sam če te dobijo prek 100 na uro kjerkoli - tud na 70 - je pa kazen 10.000€ ..brez pik , brez odvzema izpita ...ko plačaš dobiš moped nazaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj ni treba izzumljat višin kazni, tok ko v Avstriji naj bodo........pa tam kjer je možno 70 naj bo 70 ne pa 50 al še manj. Sicer pa BMK za postonjske inkasante, nedam jim pare :P

Me pa zanima, kaj bodo potem izzumili, ko bodo vsi ko po jajcih vozili, pa nihče nau plaču?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mozno, da je to pobuda mescanov Planine, so predlagal radar pac.....pa so zdej hepi. :yea1: Al je mela to sam Lublana....predlagaj radar....? :evilgrin: Mi z Lublane smo cist pridni, ker ce po Lj prides cez brez kazni, si preklet dosleden pri omejitvah. :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meščani Planine definitivno niso predlagali postavitve radarja, saj so do zdaj prav oni vodilni v polnjenju proračuna Postojnskega redarstva. Govorim iz lastnih izkušenj, ker kot poštar jim skoraj vsak dan nosim modre kuverte s čestitko od redarstva. Res pa je, da v zadnjem času kar nekaj motoristov glumi Rossije, Marqueze, Lorenzote in ostale zvezde MotoGP-ja. Kot so že pred mano napisali nekateri, če zaradi hitrosti ne vidiš tisto črno obrobo na tabli Planina (ali pa drugega naselja), potem pa je edino položnica recept za obisk pri okulistu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj ni treba izzumljat višin kazni, tok ko v Avstriji naj bodo........pa tam kjer je možno 70 naj bo 70 ne pa 50 al še manj. Sicer pa BMK za postonjske inkasante, nedam jim pare :P

Me pa zanima, kaj bodo potem izzumili, ko bodo vsi ko po jajcih vozili, pa nihče nau plaču?

če v avstriji avstrijski državljan pripelje 147 na 70  v naselju je pa kazen kakšna?

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor v Franciji ali na Norveškem dovoljeno hitrost prekorači za 50 km/h ali več, mora plačati 1.500 evrov globe, v Veliki Britaniji pa se kazni gibljejo od 2.900 evrov naprej. Za enak prekršek morajo vozniki v Avstriji odšteti do 2.180 evrov.  vir dnevnik

 

Za prehitro vožnjo v ali izven naselja so kazni od 30 do 2.180 EUR, Možen je tudi odvzem vozniškega dovoljenja.      vir amzs 

 http://www.amzs.si/si/456/9/Avstrija.aspx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejte se solit vsi skupaj :angryrant2:  ,samo omejitve pa omejitve pa nove omejitve samo to še se zna delat ,da bi pa malo res malo logike pa pameti ti prometni  strokovnjaki uporabili pa k sosedom čez plot poškilili bi bil že pa čudež. Vsaka vas mora sedaj imeti že trideset na uro omejitev če ne ni in, me zanima koliko časa bi ludje to trpeli, če bi se dosledno upošteval zakon, bi po mariborsko to hitro rešili :bum::fight1:  .Vse živlenje že stanujem ob magistralni cesti pa sem še danes živ in sem prvi proti omejitvi hitrosti   je treba tudi na pretočnost prometa kdaj pomislit.Pa je treba sedaj pločnik pa kolesarsko stezo pa luč za ponoči pa radar ob cesti pa omejitev trideset na uro pa kaj ti pomaga,  ko te sname norec z dvestodeset na uro z trinula promila v krvi in kaj se stori zdaj ja omejitev bo treba na pet kilometrov na uro bo bolj ziher pa varno :slap:  , ja...vraga bo, mamico jim j...m :angryrant1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejte se solit vsi skupaj :angryrant2:  ,samo omejitve pa omejitve pa nove omejitve samo to še se zna delat ,da bi pa malo res malo logike pa pameti ti prometni  strokovnjaki uporabili pa k sosedom čez plot poškilili bi bil že pa čudež. Vsaka vas mora sedaj imeti že trideset na uro omejitev če ne ni in, me zanima koliko časa bi ludje to trpeli, če bi se dosledno upošteval zakon, bi po mariborsko to hitro rešili :bum::fight1:  .Vse živlenje že stanujem ob magistralni cesti pa sem še danes živ in sem prvi proti omejitvi hitrosti   je treba tudi na pretočnost prometa kdaj pomislit.Pa je treba sedaj pločnik pa kolesarsko stezo pa luč za ponoči pa radar ob cesti pa omejitev trideset na uro pa kaj ti pomaga,  ko te sname norec z dvestodeset na uro z trinula promila v krvi in kaj se stori zdaj ja omejitev bo treba na pet kilometrov na uro bo bolj ziher pa varno :slap:  , ja...vraga bo, mamico jim j...m :angryrant1:

ne moremo primerjat slovenije in avstrije generalno ... oni imajo omejitev 70 v naselju tam kjer imajo ločene pločnike in kolesarsko stezo od ceste vzporedno - s tem da so hiše seveda odmaknjene od ceste vsaj ene 7- 10 m in je uvoz na glavno cesto neoviran kar se preglednosti tiče ...

v strnjenih naseljih kot so pri nas imajo ravno tako 50 ...in v večini primerov imajo ko zaviješ iz glavne ceste v naselje omejitev 30 po celem naselju od table do table..

 

in avstrijci se na 30 kar dobro pazijo .. pa na 50 tudi ne pretiravajo preveč - tja do 65 po števcu če je pregledno ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne moremo primerjat slovenije in avstrije generalno ... oni imajo omejitev 70 v naselju tam kjer imajo ločene pločnike in kolesarsko stezo od ceste vzporedno - s tem da so hiše seveda odmaknjene od ceste vsaj ene 7- 10 m in je uvoz na glavno cesto neoviran kar se preglednosti tiče ...

v strnjenih naseljih kot so pri nas imajo ravno tako 50 ...in v večini primerov imajo ko zaviješ iz glavne ceste v naselje omejitev 30 po celem naselju od table do table..

 

in avstrijci se na 30 kar dobro pazijo .. pa na 50 tudi ne pretiravajo preveč - tja do 65 po števcu če je pregledno ...

Je pri nas kar nekaj cest ,ki so ustrezno preurejene  in opremljene za večjo hitrost  ampak to pa ne pri nas in mimo nas se lahko pelje kvečjemo trideset na uru ja kaj si pa mislijo tile uporabniki cest da so :eek: , še več ji pa ustrezno preuredijo, da niti v sanjah niso več zmožne hitrejše vožnje,vsekakor strokovno-kvalitetno preurejene in utrjene . :notworthy: pa še radar zasedo za vsak slučaj skrit ta za grm ,da ne bi gdo slučajno ...... :l_01:

Ja živlenje je nevarno, v vsakem primiru se konča smrtno :P  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor v Franciji ali na Norveškem dovoljeno hitrost prekorači za 50 km/h ali več, mora plačati 1.500 evrov globe, v Veliki Britaniji pa se kazni gibljejo od 2.900 evrov naprej. Za enak prekršek morajo vozniki v Avstriji odšteti do 2.180 evrov.  vir dnevnik

Zanimivo, da se domačini zaradi tega nič kaj preveč ne sekirajo in veselo vozijo hitreje...

 

Sam vozim, če se le da, točno po omejitvah (omejitev +- 1km/h, merjeno z GPS-om) in sem na Norveškem bil med tapočasnimi (kljub ledu / snegu na cesti). Podobne izkušnje imam tudi iz Francije (in Španije, Avstrije, Nemčije, Italije, ...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne rabjo vsi mescani Planine dat pobudo, loh se sam en najde, pa ce je uslisan....? Smo le v Sloveniji, tuki sosed sosedu past nastavi.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejte se solit vsi skupaj :angryrant2:  ,samo omejitve pa omejitve pa nove omejitve samo to še se zna delat ,da bi pa malo res malo logike pa pameti ti prometni  strokovnjaki uporabili pa k sosedom čez plot poškilili bi bil že pa čudež. Vsaka vas mora sedaj imeti že trideset na uro omejitev če ne ni in, me zanima koliko časa bi ludje to trpeli, če bi se dosledno upošteval zakon, bi po mariborsko to hitro rešili :bum::fight1:  .Vse živlenje že stanujem ob magistralni cesti pa sem še danes živ in sem prvi proti omejitvi hitrosti   je treba tudi na pretočnost prometa kdaj pomislit.Pa je treba sedaj pločnik pa kolesarsko stezo pa luč za ponoči pa radar ob cesti pa omejitev trideset na uro pa kaj ti pomaga,  ko te sname norec z dvestodeset na uro z trinula promila v krvi in kaj se stori zdaj ja omejitev bo treba na pet kilometrov na uro bo bolj ziher pa varno :slap:  , ja...vraga bo, mamico jim j...m :angryrant1:

Bravo, tole si preberite vsi pozorno. Enkrat moramo dojet, da z omejitvami dobimo posledično omejene ljudi. Dober voznik ne rabi omejitve, gleda cesto in ne mestnega redarstva. Pa še tole, če smo čisto konkretni: Koliko prometnih nesreč povzroči motorist v naselju, avtocesti ... pa tudi ne pobijemo toliko bitij kot kdo drug. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je vseeno koliko je omejitev. 3/4 cest čez naselja je tako ali tako zjeb..., da je več kot 50 jit že skor samomorilsko. Ne rabiš pešcev in ostalih vaških zadev, te cesta sama skipa. Tam kjer pa so že dal nov asfalt je pa po parih letih v ovinkih k šajba. Zadnjič sem tam v okolci Grosupljega na suhi cesti drsel, ko da bi mel drsalke namesto gum. Kaki 50, 20 sem se vozu.

Nebi mel nč proti takim kaznim, če bi šle nazaj v ceste. Za filat eno jamo, ki je tle zaradi nesposobnosti naše vrle politike mi je pa vsak evro preveč. Zato čez naselja načeloma pazim, pa to ni posledica nekega osvešanja in izobraževanja javnosti o posledicah prevelike hitrosti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da se domačini zaradi tega nič kaj preveč ne sekirajo in veselo vozijo hitreje...

 

Sam vozim, če se le da, točno po omejitvah (omejitev +- 1km/h, merjeno z GPS-om) in sem na Norveškem bil med tapočasnimi (kljub ledu / snegu na cesti). Podobne izkušnje imam tudi iz Francije (in Španije, Avstrije, Nemčije, Italije, .. .).

a si imel tam na norveškem spike gume ali zimske?

 

seveda domačini veselo vozijo hitreje to sem tudi napisal - na 50 gredo cca 65 po števcu , tam kjer je v naselju 70 omejitev pa vozijo okoli 80 do 85 po števcu ...

in ker poznajo place kjer se postavljajo radarji se tam vozijo lepo v gosjem redu 55 - 60 - ravno toliko da jih ne ustavljajo ..

 

ti se voziš na gps ... bi zaupal koliko je to po števcu na motorju ?

----------------------------------------------------------------------------------------------

če je napake na števcu nekih 4km/h in od meritve radarja avtomatsko odšteje toleranco 5km/h je to po števcu 59km/h brez prekoračitve (absolutno verjetno je prekoračeno 50 ) ..

 

če temu prištejemo še kazen za prekoračitev 5 do 10km/h ki znaša 80eurov se peljejo po števcu 59 + 9 = 68 km/h ... to pa je že zelo blizu tistih  željenih 70 v planini za odsek dolg 250m kjer ni nobene hiše direktno ob cesti kajti po ovinku pri kapelci so na levi strani spet hiše ... 

 

če povzamem kazen 1000e + 9 točk se moraš peljati po števcu MINIMALNO  50 + 30 + 4 (števec) + 5 (odbitek tolerance radarja )= 89 km/h ... v naselju ... cool ja ...  :kick-ass:

 

in navkljub vsemu me zanima kdo bi se vozil potem 70 ...  ah saj kaj pa je poten kazen če peljemo z enako hitrostjo kot sedaj ?

 

250 e + 3 točke ... in greš 6x v postojno in nazaj čez ride pa si ob 1500e in ob izpit .. isti qurac .. 

ne dam ker nimam oz. se raje vozim za ta denar  250e ) - 3000 km !

 

tisti ki ne obvlada svojega motorja toliko , da bi vozil v okvirih nekih denarno sprejemljivih okvirih kazni naj zaradi mene plačuje in kasira točke ..

 

če dobro pogledam , so točke uvedene iz enega samega razloga  - po prstih udariti skrajno ignorantske voznike in tiste z veliko denarja , ki so včasih plačevali - tudi velike - kazni a se jim to pač ni nikjer poznalo zaradi bogataškega statusa ...

 

za kazni bi osebno prevzel model severnih držav kjer so kazni določene v % od prihodkov  kršitelja ... 

omejitve so za vse enake ...

če jih nekdo želi spremeniti naj se podstopi to spremeniti po veljavni poti ..

 

za odseke , kjer so sedaj res nesmiselne omejitve ( seveda če bo to s strokovnimi  argumenti podkrepljeno in dokazano ) ga takoj podprem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, tole si preberite vsi pozorno. Enkrat moramo dojet, da z omejitvami dobimo posledično omejene ljudi. Dober voznik ne rabi omejitve, gleda cesto in ne mestnega redarstva. Pa še tole, če smo čisto konkretni: Koliko prometnih nesreč povzroči motorist v naselju, avtocesti ... pa tudi ne pobijemo toliko bitij kot kdo drug. 

aha ..in kako oz koliko dober motorist si ti če ti odvzaejo s ceste , ki jo ne poznaš : vse varovalne ograje , opozorilne in obvestilne prometne znake , znake omejitve hitrosti pred nepredvidljivii ovinki , prehode za pešce s tem , da jim bi bilo dovoljeno prečkati cesto kjerkoli saj ti tudi lahko voziš s katerokoli hitrostjo ? 

 

si ob svojih vozniških sposobnostih pripravljen prevzeti nase absolutno odgovornost za vse svoje napake ko bo pešec prečkal cesto na planini na 2/3 ovinka pri kapelici ti pa imaš po tvoje primernih 100 v tistem ovinku ( kajti nekje v teh okvirih so te dobili na radar kajne ) ? si sposoben tam ustaviti če je pešec na tvojem voznem pasu nasproti pa avtobus ? 

tam pod cesto so hiše ..če boš zapeljal naravnost v ograjo in bo motor priletel zaradi inercije na dvorišče hiše kjer noseča mamica dela dojenčku v vozičku guci - guci ter boš naenkrat ubil ali pohabi ltri nedolžne osebe - si pripravljen prevzeti absolutno odgovornost ?? glavo za glavo ??? sam ti mora še kakšna zrast ..pa kak jajc tudi ...

 

 

to verjetno sam sebe prepričuješ ..   upam da ti uspe spremeniti omejitve ..  :grim 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, tole si preberite vsi pozorno. Enkrat moramo dojet, da z omejitvami dobimo posledično omejene ljudi. Dober voznik ne rabi omejitve, gleda cesto in ne mestnega redarstva. Pa še tole, če smo čisto konkretni: Koliko prometnih nesreč povzroči motorist v naselju, avtocesti ... pa tudi ne pobijemo toliko bitij kot kdo drug. 

:headbang:

Bravo model, to seveda govori tisti, ki v naselju goni 80km/h +

Zarad takih kot si ti in tebi podobnim projektilom pa redarstvo veselo obratuje, ti se kar izogibaj Postojni, s takim mišljenjem boš naslednjič lepo ostal brez izpita v katerem koli drugem kraju, ki ima črno črto okrog table...

O bog keri maherji... :krneki:

Ja da te je***jo za 58 km/h je en kurc in bi ti pritrdil BP sam na 80-90km/h je pa čist prov da lepo talajo pike in jemljejo evre.

 

Sm že par postov višje napisal, čudim se folku, ki piči mimo mene v Planini, sam pa peljem 50-55 kokr je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!