Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

...sem že 1x zadosti najebal..zato pa je zdaj pač tak,..pussy ja..me poznaš da lahko tako rečeš? ...NE! ;),..

 

Ej ninja, če si enkrat zadosti najebal, zakaj ga potem na polno žagaš.... Pejt mal več kot je omejitev, pa boš mirno spal.... Nočem moralizirat, vsi smo krvavi pod kožo, sam če veš da neki ni kul, tega ne počneš več :)  Razen če maš rad led :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je policaj sam povedal, da mora biti tisti, ki te z laserjem izmeri pravi ostrostrelec, da je vse prej kot enostavno izmeriti motor, strela pa v vizir čelade, ki je edina kolikor toliko ravna površina za odboj žarkov......tko da če se skriješ za vetrobran te praktično nima kje izmerit....ako su lagali mene, ja lažem vas  :D

 

Tebe pa res lahko vsak "nategun" nategne.  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe pa res lahko vsak "nategun" nategne.  

 

Borut,

veš da je tudi meni kolega policist to isto rekel... oz da s tistim laserskim merilnikom, težko ujame motorista, ni pa to nemogoče.... kdo vedel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak enostavno ga ujame........sm občutil na lastni koži......pa še povedal mi je da me je 3x streljal, ta tretjič me je pa dobil na nekih 170m........rezultat 500€ in 5 pik :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor v Franciji ali na Norveškem dovoljeno hitrost prekorači za 50 km/h ali več, mora plačati 1.500 evrov globe, v Veliki Britaniji pa se kazni gibljejo od 2.900 evrov naprej. Za enak prekršek morajo vozniki v Avstriji odšteti do 2.180 evrov.  vir dnevnik

 

Za prehitro vožnjo v ali izven naselja so kazni od 30 do 2.180 EUR, Možen je tudi odvzem vozniškega dovoljenja.      vir amzs 

 http://www.amzs.si/si/456/9/Avstrija.aspx

 

Še dobro da majo norvežani 600€ plače.

 

 

(na teden)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je v Senožečah ustrelil na 290 m, ko sem se peljal 36 km/h. Tistih 50 km/h podlage pustmo ob strani  :ninja:  :grim . Tako, da ne jamrajte, če vas ustreli. Je bil pa naslonjen na ograjo nasproti bencinske črpalke. Posledice smo si pa pošteno razdelili, 4000 sit je šlo sodniku za preskrbo, 48000 sit v proračun, tri pike so pa meni ostale. In potem so bili vsi srečni, razen mene  :BUA: . Aja, od takrat se vozim skozi naselja po omejitvah  :OK: .

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

filozofiraš......

če greš 300km/h mim te ne zazna :P

 

vzem povprečje kršenja in to so hitrosti med 60-80km/h

filozofiraš.. ga ni heroja ki bi zmogel čez planino povsod vozit 300 ... vsaj živega ne ..

 

če vzamem povprečje kršenja - po števcu na motorju - je po tvoje 70 .minus 5km tolerance minus 4km laže števec ...torej si še zmeraj v postavki med +10 - +20 prekoračitve kar te pride 250e...

 

neumne omejitve zahtevajo neumno vožnjo, in takoj dobiš paranoike, ki vozijo 40 povsod, ali celo 60 povsod.......i kje si ti ugotovil, da je po njegovem 100 primerno skoz vas??? Marsikje na planini pa bi bilo 70 zelo primerno, pa ni.

par strani nazaj - pa ne bom iskal - a ne moreš prehitet???? 

dejte no vsakič drugače govorite ...

in kje točno bi bilo po tvoje na planini primerna omejitev 70 ??? 

marsikje???? jaz vidim samo en odsek , ki je dolg nekje med 300 in 350 metri - tista dva ovinka med lokalom in kapelico .. 

 

bi te pa prosil če bi res dodal ostale odseke - tako da malce predebatiramo ...

 

Ej ninja, če si enkrat zadosti najebal, zakaj ga potem na polno žagaš.... Pejt mal več kot je omejitev, pa boš mirno spal.... Nočem moralizirat, vsi smo krvavi pod kožo, sam če veš da neki ni kul, tega ne počneš več :)  Razen če maš rad led :whistle:

zgleda da ni zadosti ...pa denarčkov ima na pretek ..čemu potem nemirno spanje ?  

če je človekz denarjem  naloudan divjak mu nič ne pomaga ...naprej plačuje in nabira pike , potem mu vzamejo izpit , nato motor in ko si kupi novegain se vozi brez izpita ter registracije  pač zbeži če ga ustavljejo policisti .. 1x , 2x , 7x ... na konc pa gospej s koso v objem ... 

 

ja pol pa 117 strani moraliziranja na foruu zakaj so se podali v lov za njim ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

filozofiraš.. ga ni heroja ki bi zmogel čez planino povsod vozit 300 ... vsaj živega ne ..

 

če vzamem povprečje kršenja - po števcu na motorju - je po tvoje 70 .minus 5km tolerance minus 4km laže števec ...torej si še zmeraj v postavki med +10 - +20 prekoračitve kar te pride 250e...

 

par strani nazaj - pa ne bom iskal - a ne moreš prehitet???? 

dejte no vsakič drugače govorite ...

in kje točno bi bilo po tvoje na planini primerna omejitev 70 ??? 

marsikje???? jaz vidim samo en odsek , ki je dolg nekje med 300 in 350 metri - tista dva ovinka med lokalom in kapelico .. 

 

bi te pa prosil če bi res dodal ostale odseke - tako da malce predebatiramo ...

 

zgleda da ni zadosti ...pa denarčkov ima na pretek ..čemu potem nemirno spanje ?  

če je človekz denarjem  naloudan divjak mu nič ne pomaga ...naprej plačuje in nabira pike , potem mu vzamejo izpit , nato motor in ko si kupi novegain se vozi brez izpita ter registracije  pač zbeži če ga ustavljejo policisti .. 1x , 2x , 7x ... na konc pa gospej s koso v objem ... 

 

ja pol pa 117 strani moraliziranja na foruu zakaj so se podali v lov za njim ... 

zmagal si......če misliš, da ti bom googel street wiew kopiral se pa motiš :P

 

bdw....marsikje bi bilo 70 primerno, pa ni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmagal si......če misliš, da ti bom googel street wiew kopiral se pa motiš :P

 

bdw....marsikje bi bilo 70 primerno, pa ni :D

aha .. ne da se ti ? al si pogruntal da po planini ni drugega primernega odseka kot tisti , ki sem ga omenil jaz?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha .. ne da se ti ? al si pogruntal da po planini ni drugega primernega odseka kot tisti , ki sem ga omenil jaz?

zdaj si pa zmagal, kar je normalno, saj vse veš.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce me spomin ne vara je na Planinskih ridah ( ne v vasi ) omejitev 90km/h . . .  

 

thumper, on 28 Jun 2014 - 11:30, said:snapback.png

filozofiraš.. ga ni heroja ki bi zmogel čez planino povsod vozit 300 ... vsaj živega ne ..

 

 a imamo kaksnega s povprecjem 90 km/h ?

 

castim sveco na ba-ta-ri-jo

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam teh problemov.. ko je 50 v naselju, grem 50, ko je 70 izven naselja grem 70, ko je 50 izven naselja pa 60. Sicer pa tam do 100.

BTW; vsi ki imate guma znucane do robov ste divjaki, ker z vožnjo po omejitvah na normalnih cestah enostavno negre, ker je brzina premala  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam teh problemov.. ko je 50 v naselju, grem 50, ko je 70 izven naselja grem 70, ko je 50 izven naselja pa 60. Sicer pa tam do 100.

BTW; vsi ki imate guma znucane do robov ste divjaki, ker z vožnjo po omejitvah na normalnih cestah enostavno negre, ker je brzina premala  :grim

 

ne bo drzalo... na Planinskih ridah bos veliko pod omejitvijo "ocistil" gumo do robov

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam teh problemov.. ko je 50 v naselju, grem 50, ko je 70 izven naselja grem 70, ko je 50 izven naselja pa 60. Sicer pa tam do 100.

BTW; vsi ki imate guma znucane do robov ste divjaki, ker z vožnjo po omejitvah na normalnih cestah enostavno negre, ker je brzina premala  :grim

ne ti men diujak aj prou !  :P

pri meni razlika jadranka / ride 1cm ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam teh problemov.. ko je 50 v naselju, grem 50, ko je 70 izven naselja grem 70, ko je 50 izven naselja pa 60. Sicer pa tam do 100.

BTW; vsi ki imate guma znucane do robov ste divjaki, ker z vožnjo po omejitvah na normalnih cestah enostavno negre, ker je brzina premala  :grim

Al pa ti enostavno ne znaš... mogoče če bi imel lanskoletni model Savine gume, bi šlo.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa eno vprašanje..jaz se silno rad po Bosni vozim, ampak nazadnje sem v Bihaču opazil divje bliskanje enih čudnih uličnih svetilk, kakršne poznamo tudi pri nas, samo da jih imamo tu navado s clioti iz tal spulit...no, vsaj 2x me je ta pošast pofotkala od zadaj, pri recimo 90km/h v naselju..Kakšne posledice lahko pričakujem? Če kaj domov dobim, itq ne bom plačal, samo a bom imel probleme pri prehodu meje v Bosno oziroma pri morebitni redni kontroli prometa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje se nimaš kaj sekirat za radar iz bosne, ne boš nič dobil sigurno. Jaz še iz hrvaške nisem nikoli nič dobil, ne za radar ne za parkiranje (je bilo kar veliko položnic), tudi iz črne gore nisem nič dobil (prehitevanje, radar). Tudi pri prestopih meje ni komplikacij ko preverijo dokumente, sem šel res velikokrat čez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazni neboš dobil to je sigurno..se pa zna zaplesti, pri kontroli prometa, če ugotovijo da imaš odprto kazen(na tablico), pa še to dvomim..

 

Sicer bi bilo pa zanimivo zvedet, kako bo čez par let na HR, ki je pravkar prišla v EU..Za 4 leta nazaj pošiljajo kazni za napačno parkiranje ter opomine pred sodno izterjavo. Prokleti hrčki :D

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sem iz Avstrije dobil dosedaj, sem vse plačal, ker gor je to malo drugače in nočem težav. Ampak Bosna pa po moje ne bi smela bit problem...bi bila pa škoda, da bi dobil tam kakšno prepoved vožnje, ker mi je res všeč, pa cene so super. :)

 

Me je pa leta 2008 slikal pri cca 200km/h z avtom na obvoznici pri Dunaju, pa nisem nikoli dobil, ampak kazni iz Avstrije sedaj kar lepo prihajajo in posledice neplačila so lahko tudi prenos prekrška na slovensko sodišče, vkolikor gre za večji prekršek, kar je mnogo manj ugodno, kot plačati za naše pojme smešne avstrijske kazni.

Popravljeno . Popravil MarkoR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazni neboš dobil to je sigurno..se pa zna zaplesti, pri kontroli prometa, če ugotovijo da imaš odprto kazen(na tablico), pa še to dvomim..

 

Sicer bi bilo pa zanimivo zvedet, kako bo čez par let na HR, ki je pravkar prišla v EU..Za 4 leta nazaj pošiljajo kazni za napačno parkiranje ter opomine pred sodno izterjavo. Prokleti hrčki :D

Glede teh kazni za nepravilno parkiranje je zadeva malo drugačna. Gre se za gospodarski prekršek in ne za prometni prekršek, tebe pa terja firma, ki  trži parkirno mesto preko slovenskega odvetnika. Slovenija in Hrvaška trenutno še nimata sporazuma za terjanje prometnih prekrškov ...

Pa še to, če kdo slučajno dobi kazen za nepravilno parkiranje na Hrvaškem, naj plača samo vsoto za celodnevno parkirno karto + zamudne obresti, dodatne stroške, ki jih zaračunava slovenski odvetnik pa po slovenski zakonodaji ni potrebno plačati. V mojem primeru so bili stroški odvetnika kar 4 kratni glede na vrednost celodnevne karte parkiranja ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko te dol policaj izmeri gre to vseeno malo drugače... te kazni nimajo veze s kazensko tarifo :D Soda številka da si policista ki sta v izmeni pošteno razdelita .)

Aja za bosno pozabil prej... Tisto ko si videl da bliska, najverjetneje ni bil radar ampak *brojilo prometa* :P  izgleda tako kot ulična svetilka in ima dve luči rumeno- oranžno bliskne (ko se pelješ mimo ti bliskne od zadaj).

Se mi je enako zgodilo na poti med orašjem in brčkim se nahaja če bo še komu sumljivo :)  Dol poznam nekaj ljudi pa so mi potem razložili kaj to v resnici je :P ker sem mislil da me je radar :P

Ne sekiraj se, nič ne bo sankcij.. tudi če te ustavijo pri kontroli prometa ne bo... Jaz več neb imel vstopa v te države če bi bile sankcije za vse kar se je zgodilo.. raje ne napišem ker se tule bolj po omejitvah vozimo in spoštujemo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!