Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

a tega cepca je kdo videl včeraj pri Črnem Kalu? 

 

http://moto.avtomanija.com/default.asp?rb=3&id=5314

 

Prosim pojdi pozdravit papeža in se mu opraviči, da si grešil. Da se obnašaš kot majhen človek in sodiš drugim, kot da sam nisi nikoli grešil.

 

Se vidi, da se Vam že kisa...

 

Med sabo se bote začel trgat, namesto, da bi se zamislil, kaj vse ne deluje v družbi, kaj vse je narobe in zakaj ljudje trpijo... in ja, trinajsti julij je za neumne in za tiste, ki še vedno verjamejo, da imajo možnost spremeniti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim pojdi pozdravit papeža in se mu opraviči, da si grešil. Da se obnašaš kot majhen človek in sodiš drugim, kot da sam nisi nikoli grešil.

 

Se vidi, da se Vam že kisa...

 

Med sabo se bote začel trgat, namesto, da bi se zamislil, kaj vse ne deluje v družbi, kaj vse je narobe in zakaj ljudje trpijo... in ja, trinajsti julij je za neumne in za tiste, ki še vedno verjamejo, da imajo možnost spremeniti ...

tole je pa čisti :topic:  ..v temo si privlekel vero in politiko ..sram te bodi ...

mi imamo vsaj srečo da se nam kisa ..pri tebi je postopek že končan če si preberemo kar sem označil z rdečo ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa čisti :topic:  ..v temo si privlekel vero in politiko ..sram te bodi ...

mi imamo vsaj srečo da se nam kisa ..pri tebi je postopek že končan če si preberemo kar sem označil z rdečo ...

 

Hahaha, bravo ;)

 

Seveda je ful :topic: . Ljudi imajo radi provokacije in lajanje eden preko drugega :)

 

Vrgel sm teme, ki bi vas morale bolj skrbet.. da se mal zamislite, ker eno gre z drugim, ampak ok.

 

Pa da se vrnemo k temi: Torej, mu je ves čas sledila ProVida? Kolikšna je bila njena povprečna hitrost? Koliko časa sta bila policaja že na terenu? Sta bila primerno razpoložena (hidracija, utrujenost, vročina)? Koliko sta tvegala? Zakaj ne omeni njunih prehitevanj, sekanj črte, nenadnih zaviranj? Kje se za to pripravljajo? Usposabljajo? Primerna tehnična opremljenost vozil? Se zavedata, kakšno kinetično energijo imata v primeru trka in koliko škode lahko naredita? Kaj pa njuna življenja? Motiv? Pohvala ali denarna nagrada? Vemo kdo sta in zakaj tvegata življenje? Imata tudi koga, ki ju čaka doma in misli nanju? Bližnji? Družina in prijatelji? Je vredno tveganja glede na to, da je na prostosti še ogromno "zlobnežev"? Poklicna deformacija?

 

Preden mi spet odgovarjate na pamet in me napadate, se postavite v vlogo policista in v vlogo motorista.. po možnosti še za ostale mimoidoče pešce, naključne kolesarje, živali ali ostale udeležence prometa. In obrazložite mi, kam bo šla ta denarna kazen, kdo bo imel od tega korist.

 

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima naslednje:

1. zakaj ni gledu u špegle, dab vidu da ga provida lovi?

2. a misli, da so špegli okras?

3. zakaj zaboga je tekmoval z avtom?

4. kdo je potem zmagu?

5. a več ko 250 mu ne potegne?

 

Odgovor Izeku:

korist bo imel časopis, saj je z udarno novico divjal več kot 250 razkrinkal.....no ja....čez par dni bomo brali pa nov naslov: z več kot 220km divjal po AC, al pa: pokazala jo je :P                               

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa čisti :topic:  ..v temo si privlekel vero in politiko ..sram te bodi ...

mi imamo vsaj srečo da se nam kisa ..pri tebi je postopek že končan če si preberemo kar sem označil z rdečo .

thumper nima smisla.

 

smo pa meli lani priliko videt to opelco v akcijo, sta najprej  padla ena dva izstrelka mimo, pol pa provida za njima. en je pač ušel enga sta pa le uspela dobit, sta ga mečkala pol ene pol ure. pol pride seveda jezn ta star možakar, k je mel gotovo bliz 60 al še več, da se človk res vpraša, a ga pr teh letih še ni srečala pamet, da poskuša pobegnt policajem. prigode pa še ni konec. tega kretena potem na poti domov dohitimo, ker se je cjazu pol domov ene 70, ga prehitimo, pa je tako začel tiščat v rit, vozit v ovinku v štric kot da bi te hotu izrint iz ceste, dokler nisva morala za njim vozit do doma. prekleti bebec! in nej še kdo reče da si taki ne zaslužijo kazni! še premila je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thumper nima smisla.

 

smo pa meli lani priliko videt to opelco v akcijo, sta najprej  padla ena dva izstrelka mimo, pol pa provida za njima. en je pač ušel enga sta pa le uspela dobit, sta ga mečkala pol ene pol ure. pol pride seveda jezn ta star možakar, k je mel gotovo bliz 60 al še več, da se človk res vpraša, a ga pr teh letih še ni srečala pamet, da poskuša pobegnt policajem. prigode pa še ni konec. tega kretena potem na poti domov dohitimo, ker se je cjazu pol domov ene 70, ga prehitimo, pa je tako začel tiščat v rit, vozit v ovinku v štric kot da bi te hotu izrint iz ceste, dokler nisva morala za njim vozit do doma. prekleti bebec! in nej še kdo reče da si taki ne zaslužijo kazni! še premila je!

se prau pol ste vsi diujali ene 80km/h? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prau pol ste vsi diujali ene 80km/h? :P

ma če bi se v postojni ustavu ti povem da ne bi bla glih prijazna, če bi bla kak velik dvometrski dedc bi ga na gobec! pa ne ker smo se cjazli, ampak ker je ogrožal mojo varnost, mislim kera mona vozi v štric in take bedarije!

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma če bi se v postojni ustavu ti povem da ne bi bla glih prijazna, če bi bla kak velik dvometrski dedc bi ga na gobec! pa ne ker smo se cjazli, ampak ker je ogrožal mojo varnost, mislim kera mona vozi v štric in take bedarije!

kolesarji :)

mone :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno dramatiziranje za brez veze...

Kot po večini na forumu.  :)

 

post-25300-0-11615000-1404764287_thumb.png

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Crnem kalu lovit dirkace, res super. Loh so veseli, da se ne pojajo sred lublane tko recimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ta dva policaja, ki ste (menda) vozila 250 za motoristom po regionalni cesti, tudi nista čisto gladka. 

V Angliji policija v takem primeru preneha, ker ogroža svojo in varnost drugih. In to na AC, ne na regionalnih. 

Jaz jim lahko svetujem kje je easy money, če hočejo zaslužiti. Na avtocesto naj gredo in ustavljajo vse tiste, ki s prikolico vozijo preko 100km/h. Bodo hitro nabrali za nove gume in zimske čevlje. Ostali udeleženci bomo pa obenem bolj varni. Včeraj sem se vračal z Grobnika z motorjem na prikolici.  Vsi Romuni, Ukrajinci, Moldavci in še kdo so s kombiji s prikolicami padali mimo vsaj s 130. Še kak opiljen Nemec z ogromnim motornim čolnom na prikolici je letel mimo. Očitno se je razvedelo, da jim ne zaračunavamo. Pa ne bi škodilo..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti ne razumeš, s kako lahkoto se na kalu postrelja te objestne ptiče.

To je prelahko, če ti je dolgčas in rabiš malo pokasirat se postaviš pri kamnolomu pa ni vrag da bi vsakega tretjega lahko vstavil in mu pobral izpit in naložil kazen.

 

Tu se že dolgo časa ne gre za "varnost", meni še zdaj ni jasno zakaj se tam smatra kot KRITIČNO OBMOČJE, v kakšnih mestih okrog šol in podobnega sranja, kjer se dogajajo pizdarije pa ni nikogar? Kaj naj zdaj to razumem kot po kalu in planini furat 50, ko pa pridem v mesto stisnit teh zloglasnih 250 iz sebe?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle pa je brihtola za izvoz.

Eden jambra da grejo prikoličarji prehiter, drugi, da ga jebejo in se mu zdi 200 pa kusur pičkin dim.

Če ju damo vkup imamo enga fajn nalimanga iz odzad u prkolo. Neprecenljivo

Kar se tiče starih bikov na motorjih, pa niso nobena izjema.  Eni modeli, ko se jim zmehča to kompenzirajo na cesti.

Radar na Črnmu kalu je kozlarija. Jaz bi dal Armbruste pa prenos u živo, zraven pa internet stave!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, bravo ;)

 

Seveda je ful :topic: . Ljudi imajo radi provokacije in lajanje eden preko drugega :)

 

Vrgel sm teme, ki bi vas morale bolj skrbet.. da se mal zamislite, ker eno gre z drugim, ampak ok.

 

Pa da se vrnemo k temi: Torej, mu je ves čas sledila ProVida? Kolikšna je bila njena povprečna hitrost? Koliko časa sta bila policaja že na terenu? Sta bila primerno razpoložena (hidracija, utrujenost, vročina)? Koliko sta tvegala? Zakaj ne omeni njunih prehitevanj, sekanj črte, nenadnih zaviranj? Kje se za to pripravljajo? Usposabljajo? Primerna tehnična opremljenost vozil? Se zavedata, kakšno kinetično energijo imata v primeru trka in koliko škode lahko naredita? Kaj pa njuna življenja? Motiv? Pohvala ali denarna nagrada? Vemo kdo sta in zakaj tvegata življenje? Imata tudi koga, ki ju čaka doma in misli nanju? Bližnji? Družina in prijatelji? Je vredno tveganja glede na to, da je na prostosti še ogromno "zlobnežev"? Poklicna deformacija?

 

Preden mi spet odgovarjate na pamet in me napadate, se postavite v vlogo policista in v vlogo motorista.. po možnosti še za ostale mimoidoče pešce, naključne kolesarje, živali ali ostale udeležence prometa. In obrazložite mi, kam bo šla ta denarna kazen, kdo bo imel od tega korist.

 

Hvala.

Zdej si pameten, ko nevem kaj...če bi mu pa na unmu ovinku zdrsnilo in bi priletel v Viki Burger in pobil ene pa ljudi, kaj bi pa pol reku...to pa je ok. Ajde, dej no...ne tolk pametovat.

 

Polciji so za to na svetu, da delajo svoje delo...tako kot gasilci in medicinske sestre...a misliš, da oni ne grejo brezglavo v akcijo? Adrenalin in želja po reševanju...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adrenalin je kot mamilo ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus prileti vsak vikend :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ne diujam ... :krneki:

ti se z gumami celo dotikaš ceste ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ubistvu....je cist kul, da se na radar pade.....ker drzava tko dnar dobi. Ker ce ga nebi, bi si zihr se kej bolj debilnega spomnil, da bi ga dobil, pa bi lahko vsak najebu....tko pa pac zaenkrat sam tist, k je "neumn"? :grrr 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!