Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

sj, ko ti da plačilni nalog, ni treba plačat, imaš pravno varstvo ... se pritožiš in gre zadeva naprej. Vsaj jaz tako razumem. Dajmo si roko na srce, kadarkoli me je policaj ustavil, me ni čisto zastojn (razen ob kontrolah prometa - akcije) ... s solzico v očeh, hrapavim glaskom in močnim kesanjem, se da mnogo narest, da rata polovička še polovička.

 

ko ti pa mestno redarstvo pošlje kazen, da si v naselju pri omejitvi 50 peljal 150 ... si pa najebu :glare:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po določenih neresnicah, ki sem jih kot laik sam opazil (kdo ve koliko jih je še) in napovedih o zasedbi premierskega sedeža, se mi tip nej zdi ravno kredibilen. Članek je nekako populističen, ne bi se nič čudil, če si ga je plačal sam ali njegova stranka. Nekako se je treba promovirati, če štartaš na volitve in te ne pozna nihče.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše, da je dobil dve tožbi. Nič o tem koliko jih je zgubil ali koliko jih je sploh vložil.

Enostransko pisanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej to je se dobr, glede na to, da je pri nas v navadi, da stisne folk rep med noge pa raj placa.....cetudi je biu nategnjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bukova baba. Takim ne pomaga nič. Dobri so bili policaji, profesionalno so postopili. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo odobrava to nasilje nad družino, naj se mal zamisli. Streljanje, pretepanje ... Amerika.

Policaj se je malo kričal, malo okrog hodil, malo prepričeval, malo streljal, malo tepel - čisti profesionalec. 

Ramstein

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo odobrava to nasilje nad družino, naj se mal zamisli. Streljanje, pretepanje ... Amerika.

Policaj se je malo kričal, malo okrog hodil, malo prepričeval, malo streljal, malo tepel - čisti profesionalec. 

Ramstein

Nasilje nad družino?

Če bi bila to družina Strojan, kakšen bi bil tvoj komentar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasilje nad družino?

Če bi bila to družina Strojan, kakšen bi bil tvoj komentar?

Komentar:

Ajde mali nemoj samo ti da pušiš, daj da i ja pripalim jednu :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo odobrava to nasilje nad družino, naj se mal zamisli. Streljanje, pretepanje ... Amerika.

Policaj se je malo kričal, malo okrog hodil, malo prepričeval, malo streljal, malo tepel - čisti profesionalec. 

Ramstein

Kaj bi rekel, če bi pri 150km/h kot je vozila skozi naselje povozila tvojega otroka? Morali bi jo bolj energično ustaviti, da ne bi mogla pobegniti.

Čudi me tudi, da je niso drugi policaji zaparkirali, da ne bi mogla odpeljati. Tu so zagotovo naredili napako. 

Verjetno je prevažala kakšno drogo ali bila zadeta, da se je tako obnašala. Ker normalno se definitivno ni vedla. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tvojem bi potem morali streljati vse kar prekrši pravilo. Pa saj ne bi bilo potem nikogar več.

In če, če, ne bi bilo če, bi čebula bila, bula.

 

Jaz sam pravim, da so tile policaji ravnali izjemno "profesionalno". Kot, da so naši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom reku, ker si pač noben drugi ne upa...

 

pač obična črnska družina, verjamem, da bo v zaporu bolj family reunion kot kaj drugega :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tvojem bi potem morali streljati vse kar prekrši pravilo. Pa saj ne bi bilo potem nikogar več.

In če, če, ne bi bilo če, bi čebula bila, bula.

 

Jaz sam pravim, da so tile policaji ravnali izjemno "profesionalno". Kot, da so naši.

Streljali so v gume, ne v ljudi.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je tudi zanimiv. Nedolžen fant se je hotel malo peljati z motorjem in nor belec ga je ustrelil.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo odobrava to nasilje nad družino, naj se mal zamisli. Streljanje, pretepanje ... Amerika.

Policaj se je malo kričal, malo okrog hodil, malo prepričeval, malo streljal, malo tepel - čisti profesionalec. 

Ramstein

Ja, odobravam. To ni nasilje nad družino ampak nasilje neke kurćeve družine nad ostalimi ljudmi. Takšni si ne zaslužijo prostega gibanja, ker ogrožajo svojo okolico.

 

 

Po tvojem bi potem morali streljati vse kar prekrši pravilo. Pa saj ne bi bilo potem nikogar več.

In če, če, ne bi bilo če, bi čebula bila, bula.

 

Jaz sam pravim, da so tile policaji ravnali izjemno "profesionalno". Kot, da so naši.

Tako je. Ne bi bilo nikogar več, ki bi si upal prekršiti pravilo. Ne pa kot se vedno pogosteje dogaja, da so kršitelji bolj zaščiteni kot oškodovanec.

Navedi en sam razlog zakaj bi se lahko takšna debilna baba prosto gibala naokoli in ogrožala soljudi?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Nedolžen" sem ga poimenoval, kot odgovor na Tomashevo pisanje o policajih, ki streljajo vsevprek nedolžne ljudi.

Saj se na koncu filma, ko naštejejo vsa njegova kriminalna dejanja, vidi kak kriminalec je bil pri svojih 19. letih. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam srečo, da mi do sedaj še ničesar niso ukradli in maus, ne predstavljam si kako je to, res ne. Mislim, da si nihče dokler tega ne doživi :closedeyes:

 

Še hujši se mi pa zdijo tisti, ki se dogovorijo za tatvine, stvar zavarovana in ups nekdo jo ukrade. Ljudje so brez vesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.24ur.com/novice/slovenija/policisti-vam-lahko-odvzamejo-slino.html

 

Se mi zdi čudno, da se ni še nihče spomnil na ta prispevek. Pa ne gre ravno za odvzem sline, ampak se samo oslini del naprave. Neboleče in hitro. Sploh pa imamo mi to zadevo že nekaj časa v uporabi. 

 

Spodaj pa malo limanja iz zakona. 

 

106. člen

(prepovedane droge, psihoaktivna zdravila in druge psihoaktivne snovi)

(1) Voznik ne sme voziti vozila v cestnem prometu niti ga začeti voziti, če je pod vplivom prepovedanih drog, psihoaktivnih zdravil ali drugih psihoaktivnih snovi, in njihovih presnovkov, ki zmanjšujejo njegovo sposobnost za vožnjo. Učitelj vožnje ne sme usposabljati kandidata za voznika motornega vozila in spremljevalec ne sme spremljati voznika, če je pod vplivom prepovedanih drog, psihoaktivnih zdravil ali drugih psihoaktivnih snovi, ki zmanjšujejo njegovo sposobnost za vožnjo.

(2) Pod vplivom snovi iz prejšnjega odstavka je voznik, učitelj vožnje oziroma spremljevalec, pri katerem se s posebnimi sredstvi, napravami ali s strokovnim pregledom ugotovi prisotnost takih snovi v krvi ali slini.

(3) Z globo najmanj 1.200 eurov se kaznuje za prekršek voznik, učitelj vožnje ali spremljevalec, ki ravna v nasprotju s prvim odstavkom tega člena. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 18 kazenskih točk.

(4) Če se s toksikološko preiskavo telesnih tekočin ugotovi prisotnost prepovedanih drog ali drugih psihoaktivnih snovi ali njihovih presnovkov le v urinu, se voznika, učitelja vožnje ali spremljevalca napoti na kontrolni zdravstveni pregled v skladu z zakonom, ki ureja voznike.

(5) Če se s postopkom iz drugega odstavka tega člena ugotovi, da voznik, učitelj vožnje ali spremljevalec uporablja psihoaktivna zdravila, ki mu jih je predpisal zdravnik, se ga napoti na kontrolni zdravstveni pregled, v skladu z zakonom, ki ureja voznike.

 

107. člen

(preverjanje psihofizičnega stanja)

...

(7) Policist sme zaradi ugotovitve, ali je udeleženec cestnega prometa pod vplivom prepovedanih drog, psihoaktivnih zdravil ali drugih psihoaktivnih snovi, ki zmanjšujejo njegovo sposobnost za vožnjo, izvesti preizkus z napravo ali sredstvom za hitro ugotavljanje prisotnosti teh snovi v organizmu ali predpisan postopek za prepoznavo znakov oziroma simptomov, ki so posledica teh snovi v organizmu. Preizkus z napravo ali sredstvom za hitro ugotavljanje se lahko izvede tudi kot sestavni del postopka za prepoznavo znakov oziroma simptomov.

(8) Če policist s preizkusom z napravo ali sredstvom za hitro ugotavljanje prisotnosti prepovedanih drog, psihoaktivnih zdravil ali drugih psihoaktivnih snovi v organizmu ali v postopku za prepoznavo znakov oziroma simptomov teh snovi prepozna znak oziroma simptom, ki je posledica takšne snovi v organizmu, ali če udeleženec cestnega prometa odkloni sodelovanje pri preizkusu ali postopku ali če preizkusa ali postopka ni mogoče opraviti zaradi drugega razloga, odredi policist udeležencu cestnega prometa strokovni pregled.

...

(10) Udeleženec cestnega prometa, kateremu je policist odredil strokovni pregled, mora ravnati po policistovi odredbi. Vozniku, kateremu je odredil strokovni pregled, policist prepove nadaljnjo vožnjo, vozniku motornega vozila pa tudi začasno vzame vozniško dovoljenje, razen v primeru iz tretjega odstavka tega člena, kadar voznik zaradi zdravstvenega stanja ali drugega s tem povezanega objektivnega vzroka ne more opraviti preizkusa, zdravnik pa ugotovi, da ni pod vplivom alkohola.

(11) Na preizkus z merilnikom alkohola oziroma strokovni pregled odpelje udeleženca cestnega prometa policist s službenim vozilom. Če se s preizkusom z merilnikom alkohola ali strokovnim pregledom ugotovi, da je udeleženec cestnega prometa v takšnem psihofizičnem stanju, da sme voziti vozilo v cestnem prometu, ga policist s službenim vozilom odpelje nazaj k vozilu, ki ga je pred tem vozil, razen če obstaja nevarnost napada na policista ali če je policist napoten na interventni dogodek.

(12) Z globo najmanj 1.200 eurov se kaznuje za prekršek voznik, učitelj vožnje ali spremljevalec, ki ravna v nasprotju s policistovo zahtevo ali odredbo iz tretjega ali desetega odstavka tega člena. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 18 kazenskih točk.

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!