Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Borut! Kako je s kofeinom :kava: ali je pri zaužiti  veliki količini legalno vozit?
Veliko količino kofeina sem mislil 20 kapučinov ali 10 bikov s sončarico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff sj res .... ampak ej .. s kawo se pa ne zajebavat :angry:

 

misliš, da res lahko pokaže :?

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Italiji imajo na avtocestah med 1 in 4h ponoči brezplačno kavo. So ugotovili, da tistih 10 centov, kolikor jih stane kava prepreči mnogo nesreč zaradi zaspanosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, odobravam. To ni nasilje nad družino ampak nasilje neke kurćeve družine nad ostalimi ljudmi. Takšni si ne zaslužijo prostega gibanja, ker ogrožajo svojo okolico.

 

 

Tako je. Ne bi bilo nikogar več, ki bi si upal prekršiti pravilo. Ne pa kot se vedno pogosteje dogaja, da so kršitelji bolj zaščiteni kot oškodovanec.

Navedi en sam razlog zakaj bi se lahko takšna debilna baba prosto gibala naokoli in ogrožala soljudi?

Pa ti navedi zakaj se lahko en tak policaj sprehaja okoli v uniformi. 

 

Če sem gledal pravi posnetek, se je zgodba odvijala nekako takole.

Najprej bi malo kaznoval, potem se je mal drl, potem letal okoli avtomobila (v avtu so medtem otroci tudi jokali), pol je pa znoru, pa ker ni obladal situacije poklical pomoč, in s skupnimi močmi so streljali na družino (otroci so verjetno doživeli travmo in bodo le to nekoč izkazali). In na koncu se vidi, da je bila gospa čisto mična in njen starejši sin jo je hotel samo braniti. Zatekla pa se je v civilizacijo, saj je pobesneli max bil na koncu z živci. 

 

Skratka, če je to vam cool, potem se jaz umikam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ne pogresam teh scen s policaji. :grrr  Ja sej vemo kako je, mors tko delat, kot ti naduvanc v uniformi rece. Pol se pa pejt. Pa tud, ce si zmisl kej, mors ubogat, pa on ma prov..... :grim :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr ja, na radar je padla.....sam vseen, model je s pistolo okol letal, pa pol razbijal, pa se strelal so.....zarad 65 na 50 al neki tm tm. Medtem so pa barabe pokradle vrjetn pol liquor stora.... :lol1: Pa cigani psa odrl recimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti navedi zakaj se lahko en tak policaj sprehaja okoli v uniformi. 

 

Če sem gledal pravi posnetek, se je zgodba odvijala nekako takole.

Najprej bi malo kaznoval, potem se je mal drl, potem letal okoli avtomobila (v avtu so medtem otroci tudi jokali), pol je pa znoru, pa ker ni obladal situacije poklical pomoč, in s skupnimi močmi so streljali na družino (otroci so verjetno doživeli travmo in bodo le to nekoč izkazali). In na koncu se vidi, da je bila gospa čisto mična in njen starejši sin jo je hotel samo braniti. Zatekla pa se je v civilizacijo, saj je pobesneli max bil na koncu z živci. 

 

Skratka, če je to vam cool, potem se jaz umikam.

Če si črn, v ameriki verjetno res nočeš biti "na samem" s policajem (se ti hitro lahko zgodi kakšna kolateralna škoda) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno mnenje....če bi se gospa obnašala napisanemu bontonu primerno bi se tudi policaj (velika vrjetnost)! Tako pa je začela pizdit v avtu in preklinjat ,žalit in histeričnoodreagirala,to je prenesla kot mati na otroke ki so se posledično vznemirili! Tudi policaj je odreagiral naučeno,to ni Slovenija,tam policaje tudi ustrelijo pri rutinskem postopku in to več njih in to največkrat prav temnopolti.

Temnopolti pa so v ameriki kot pri nas romi(če malo karikiram) samo narobe ga pogledaš pa je že rasizem po defoltu!!! 

Pa da se razumemo ,ne zagovorjam policijskega nasilja in v globalu policajev ne maram ,saj so postali represivni organ za pobiranje in polnjenje državne prazne blagajne a so izjeme ,ki se trudijo in živijo v skladu z svojo službo a jih podebiljeni politično nastavljeni policijski šefi zaradi tega buzerirajo.

 

Pa prosim ne vrjemite vsega tv novicam,največkrat je zadeva prenapihnjena z senzacionalnimi naslovi ki pritegnejo gledalce,za vsem se spet skriva gledanost in posledično denar .

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno mnenje....če bi se gospa obnašala napisanemu bontonu primerno bi se tudi policaj (velika vrjetnost)! Tako pa je začela pizdit v avtu in preklinjat ,žalit in histeričnoodreagirala,to je prenesla kot mati na otroke ki so se posledično vznemirili! Tudi policaj je odreagiral naučeno,to ni Slovenija,tam policaje tudi ustrelijo pri rutinskem postopku in to več njih in to največkrat prav temnopolti.

Temnopolti pa so v ameriki kot pri nas romi(če malo karikiram) samo narobe ga pogledaš pa je že rasizem po defoltu!!! 

Pa da se razumemo ,ne zagovorjam policijskega nasilja in v globalu policajev ne maram ,saj so postali represivni organ za pobiranje in polnjenje državne prazne blagajne a so izjeme ,ki se trudijo in živijo v skladu z svojo službo a jih podebiljeni politično nastavljeni policijski šefi zaradi tega buzerirajo.

 

Pa prosim ne vrjemite vsega tv novicam,največkrat je zadeva prenapihnjena z senzacionalnimi naslovi ki pritegnejo gledalce,za vsem se spet skriva gledanost in posledično denar .

Evo kmet vam je odlično razložil! To je to. Obnašaj se CIVILIZACIJI primerno pa bo vse uredu! Pa točno tko kot je napisal. v Ameriki ogromno policistov ustrelijo med rutinskimi postopki! Če si pa frajer pa hočeš nekaj nastopat, pa si misliš "kdo pa men kej more" ja pol pa pričakuj posledice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmeraj rečem, kok si si skuhal, tak še požri, je pa še zmeraj blo, vsaj pri men je zmeraj zalegloi, da lepa beseda in kultura na prvem mestu, marsi kaj reši :grim , vsi majo neke probleme s policisti, jest sm zmeraj mel OK odnos, tako službeno kot privat, čeprav znam bit mogoče konfliktna oseba(magnet za budale :smoke: ), ampak to je druga zgodba :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ne razumem. Ker se zenska ni znala odloct, a bo sudjo zdej al takoj, je model ziuce zgubu.....aja on jih pa lahko? Aja lahko ja, ker ma pistolo, pa loh strela. :slap: 

Nas je tud polcaj ustavu v ujej strasni ameriki, ker smo bli like.....u were speeeeeding!!!! Pa je sam opozoru, da nej mal bl na izi....pa je blo to to. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psiho..Mladi ljudje z otroci zadi no,sred belga dneva,razbit šajbo :blush: .kazat jajca.Žena je pa vrjetn reagirala ob povišanih obratih.Tud men poka po šivih,ko me naši pajaci jebejo v glavo na cest zarad malenkosti.Vsi smo pod pritiski zarad debilnih šefov,ki delijo debilne ukaze povečini.Imam pa v svojem poslu ogromno strank iz vrst policije in vsi so ok,tako mentalno,kot duševno-moje izkušnje.

Tud na tem sajtu je nekaj čist kul kifeljcu vidm,ko prebiram teme :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borut! Kako je s kofeinom :kava: ali je pri zaužiti  veliki količini legalno vozit?

Veliko količino kofeina sem mislil 20 kapučinov ali 10 bikov s sončarico.

 

http://www.uradni-list.si/files/RS_-2014-045-01909-OB~P001-0000.PDF#!/pdf

 

Nekaj branja za lažjo odločitev ali spiti en ali dvajset kapučinov.

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borut! Kako je s kofeinom :kava: ali je pri zaužiti  veliki količini legalno vozit?

Veliko količino kofeina sem mislil 20 kapučinov ali 10 bikov s sončarico.

Pozabil si na vodo. Tudi voda v večjih količinah povzroča glavobole, poškodbo možganov in če res močno pretiravaš, tudi utopitev.

 

 

Pa ti navedi zakaj se lahko en tak policaj sprehaja okoli v uniformi. 

 

Če sem gledal pravi posnetek, se je zgodba odvijala nekako takole.

Najprej bi malo kaznoval, potem se je mal drl, potem letal okoli avtomobila (v avtu so medtem otroci tudi jokali), pol je pa znoru, pa ker ni obladal situacije poklical pomoč, in s skupnimi močmi so streljali na družino (otroci so verjetno doživeli travmo in bodo le to nekoč izkazali). In na koncu se vidi, da je bila gospa čisto mična in njen starejši sin jo je hotel samo braniti. Zatekla pa se je v civilizacijo, saj je pobesneli max bil na koncu z živci. 

 

Skratka, če je to vam cool, potem se jaz umikam.

Pravilno si napisal. Samo gledal si posnetek. Nisi pa razumel o čem govorijo in za kaj se gre.

 

 

Če si črn, v ameriki verjetno res nočeš biti "na samem" s policajem (se ti hitro lahko zgodi kakšna kolateralna škoda) .

lp

Verjemi, da je še huje, če si bel in sam s črnimi. So enaki, kot naši črni. Ko se gre za njihove pravice, so jih polna usta belega rasizma, sami pa so največji rasisti.

 

 

Aja, belci smo bli, mogoce je tuki fora. :P

Verjetno.

Zna pa bit, da se niste primerno vedli, da bi bili primerni za posnetek na youtube. Speed je opravil svoje in ste bili preveč umirjeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.uradni-list.si/files/RS_-2014-045-01909-OB~P001-0000.PDF#!/pdf

 

Nekaj branja za lažjo odločitev ali spiti en ali dvajset kapučinov.

 

Ker mi ne kemija ne zdravstvo ne gresta najbolje, me zanima samo naslednje: ali ta vaš ''slino aparat'' zaznava tudi zdravila, ki imajo na ovitku rdeč trikotnik.

 

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi ne kemija ne zdravstvo ne gresta najbolje, me zanima samo naslednje: ali ta vaš ''slino aparat'' zaznava tudi zdravila, ki imajo na ovitku rdeč trikotnik.

 

Hvala.

 

Securetec DrugWipe 6s - hitri test na droge

DrugWipe je najzanesljivejši hitri test na droge, ki ga uporablja večina prometnih policij v Evropi za hitro in priročno ugotavljanje vožnje pod vplivom prepovedanih drog.

 

Imunološki test omogoča hitro zaznavanje naslednjih skupin drog v slini:

 

- kanabis (marihuana/hašiš/THC)

Kanábis, tudi marihuána, pogovorno gándža ali tráva, je pripravek iz rastline rodu konoplja (Cannabis), ki se uporablja kot psihoaktivna droga in kot medicinski kanabis.[1] Farmakološko je glavna psihoaktivna učinkovina kanabisa tetrahidrokanabinol (THC), sicer pa je v rastlini še več drugih kanabinoidov, kot so kanabidiol (CBD), tetrahidrokanabivarin (THCV) in kanabinol (CBN).[2][3],

- amfetamini/metamfetamini/ekstazi

Amfetamin je kemična snov, njeno ime pa se hkrati uporablja tudi kot krovno ime za skupino kemičnih snovi, ki so medsebojno kemično sorodne, vendar povzročajo različne učinke. Amfetamini zvišujejo ravni noradrenalina, serotonina in dopamina v možganih. Aktivna dekstroizomera amfetamina je dekstroamfetamin, ki skupaj z metamfetaminom in metilfenidatom sestavlja skupino drog z zelo podobnimi farmakološkimi lastnostmi, ki vključuje "ulične droge", kot je MDMA ali ekstazi. Fenfluramin, čeprav kemijsko podoben, ima nekoliko drugačne farmakološke učinke. [3]

Amfetamin je bel, kristalen prašek grenkega okusa, delno topen v vodi. Najnevarnejša oblika uživanja je injeciranje in se hitro sprevrže v odvisnost. Uporabniki amfetamina se počutijo močnejše, samozavestnejše, nemirne, zgovorne in razdražljive. Ob večjih odmerkih se pojavijo občutki strahu, nezaupljivosti in halucinacije. Po dolgotrajni uporabi pride do depresije, povečanega krvnega tlaka in srčnega utripa, tresenja, poškodb ledvic in jeter, poškodb možganov,

- kokain

Kokaín (benzilmetil ekgonin) je kristaliziran tropanski alkaloid, ki ga pridobivajo iz listov koke (Erythroxylon coca).[5] Deluje preko zaviranja ponovnega privzema dopamina, noradrenalina in serotonina. Učinkuje kot stimulans osrednjega živčnega sistema in zaviralec apetita. Zasvojenost povzroča zaradi načina, po katerem zavira mezolimbično povratno pot.

V medicini se uporablja kot lokalni anestetik pri operacijah nosu in grla ter pri zdravljenju raztrganin kože pri otrocih.[6]

Gojenje koke, izdelovanje, posedovanje in razširjanje kokaina za nemedicinske namene je prepovedano in kaznivo v večini držav. Kljub temu je njegova uporaba razširjena po vsem svetu in ima mnogo osebnih, družbenih in kulturnih vidikov ter posledic,

- opiati (morfij/heroin)

Opiati so naravni in polsintetični psihotropni alkaloidi iz skupine opioidov,

- benzodiazepini

Benzodiazepini so skupina anksiolitikov (učinkovin, ki lajšajo tesnobo in strah). Kemično gledano so to biciklične spojine, od tega je en obroč benzenov (oziroma starinsko benzol), nanj pa je prikondenziran sedemčlenski obroč z dvema dušikoma (diazepin).

1H-benzo-1,4-diazepini se v medicini uporabljajo kot pomirjevala. Ena izmed prvih učinkovin iz te skupine, ki se je uporabljala v terapiji, je bil klordiazepoksid, znan tudi pod zaščitenim imenom Librium®. Z nadaljnjim razvojem so bile vpeljane učinkovine z laktamsko strukturo.

Najbolj znana učinkovina iz te skupine je diazepam (zaščiteno ime Valium®). Uporablja se tudi kot antikonvulziv pri zdravljenju božjasti, in sicer pri napadih grand mal.

Nadalje se te učinkovine uporabljajo tudi kot uspavala. Predstavnik takšnih učinkovin je na primer nitrazepam. Klonazepam se uporablja kot antikonvulziv, medazepam pa kot pomirjevalo.

 

Način uporabe in delovanje

Vzorec preiskovančeve sline dobimo z brisanjem površine jezika ali notranje strani lic z blazinico za vzorčenje, ki je del testne naprave. Slino zberemo v 5 sekundah in rdeče obarvanje blazinice za zbiranje sline nam potrdi pravilnost zbrane sline. Slina nato preide z blazinice na testni trak testne naprave, ki vsebuje specifična protitelesa, na katera se veže droga iz sline. Po 3 do 8 minutah v okencu odčitamo rezultat. Rezultat je pozitiven, če se testna črta obarva rdeče.

 

Prednosti testa so:

- hitrost - rezultati so znani v le nekaj minutah,

- varnost - visoko specifična protitelesa zagotavljajo zanesljivo detekcijo vseh pomembnih drog,

- enostavnost - testiranje znoja in sline je bolj higienično in veliko enostavnejše od testiranja urina,

- neinvazivnost - testiranje znoja ali sline predstavlja manjši poseg v zasebnost, kot testiranje urina,

- dostopnost - testiranje na droge je možno kjerkoli, npr. ob cesti,

- učinkovitost - z enim samim testom lahko naenkrat zaznamo do 5 različnih drog,

- nizka cena - stroški laboratorijskih preiskav se pomembno znižajo,

- certifikat: CE,

- klasifikacija: In vitro diagnostični test (IVD),

- namenjen je profesionalni uporabi, zato se po potrebi posvetujte se z prodajnim mestom.

Test pokaže pozitiven rezultat, če so v slini presežene naslednje mejne vrednosti:

- amfetamini: 50 ng/ml,

- metamfetamini: 50 ng/ml,

- kokain: 10 ng/ml,

- morfij: 10 ng/ml in

- marihuana (D9-THC): 10 ng/ml.

 

Navodila za uporabo lahko preberete tukaj http://msfera.si/files/2014/02/DrugWipeS_QuickGuide.pdf

Popravljeno . Popravil Borutt
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kofeina in nikotina ni na seznamu ... :010

 

adrenalina tut ni prepovedanega :kva2:

 

:jezik:

 

:krneki:

 

bencina tut ni gor  :boobies:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj ... z lepilom si brke nalepš pod nosom in mau več lepila daš ... sj nisi zanalašč :kva2:

 

 

 a res misliš da mam taprave brke in brado :O

 

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!