Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Za Mausa lahko jaz dam tvojo roko v ogenj. 

tko je blo včas v bosni, k te je ustavu pa reku da is prehiter.... aja na uč seveda, ne na radar :D

 

zdej sem pa mislila da to policaji sam še z radarjem delajo.....

Popravljeno . Popravil pajkica
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carina in dars na avtocesti večkrat izvajata cestno zaporo in ves promet preusmerijo preko počivališča. Kolikor vem nimata pristojnosti izvajati cestnih zapor, pravzaprav niti policija ne za tak primer kot je le nadzor prometa zaradi vinjet ipd. Cestna zapora je dovoljena le v primeru nevarnosti ali npr.ropa, ne pa za nadlegovanje ob 7h zjutraj ko gremo na šiht. Me kar pogreje ko vidim 4 darsove kombije pa vsi brezdelno postopajo z rokami v žepih...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carina in dars na avtocesti večkrat izvajata cestno zaporo in ves promet preusmerijo preko počivališča. Kolikor vem nimata pristojnosti izvajati cestnih zapor, pravzaprav niti policija ne za tak primer kot je le nadzor prometa zaradi vinjet ipd. Cestna zapora je dovoljena le v primeru nevarnosti ali npr.ropa, ne pa za nadlegovanje ob 7h zjutraj ko gremo na šiht. Me kar pogreje ko vidim 4 darsove kombije pa vsi brezdelno postopajo z rokami v žepih...

 

 http://www.dnevnik.si/clanek/1042456070

 

ta prvi guglov rezultat..ostalo pa sam najdi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enim je vse dovoljeno,ti pa če nujno rabiš,za prekop vaške ceste(npr.elektrika-kanalizacija ipd...)dovoljenje za delno zaporo.imaš toliko sitnosti in tudi finančno,da si enostavno premisliš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt hvala za odgovor.

Ugotovitve:

Prebrano samo potrjuje mojo bojazen,da postajamo državljani naše republike čedalje bolj nadzirani od organov, ki jih plačujemo in smo jih prekvalifikirali v organe za nadzor, ko se jim je ukinilo delavno mesto. Delavci, ki jih futrajo žal te možnosti nimajo in gredo ob ukinitvi delavnega mesta žal na zavod za zaposlovanje.

Vsi enaki, vsi enakopravni!!!

Lp,notranc

 

Carina ali kak drug inšpekcijski organ sta že ves čas imela pravico ustavljanja vozil in preverjanja goriva (zaradi uporabe kurilnega olja za pogon vozil - pri tem gre za davčno goljufijo).

 

Zaradi vstopa v Šengensko območje in odstranitve mej in kontrol na meji, naenkrat postane nepridipravom bistveno lažje prehajati iz države v državo, npr. krasti v eni državi in peljati ukradeno v drugo državo ter tako izkoriščati zamik pri običajnih informacijskih kanalih državnih policij. Zato države v šengenskem območju vzpostavijo Enote za izravnalne ukrepe (tako se imenuje naša policijska enota, v kakšni drugi državi lahko tudi drugače), ki imajo na celotnem ozemlju pravice kot jo je nekoč imela mejna policija pri prehodu meje. Za razliko od običajnega policista, ki mora imeti za pregled vozila ali pregled osebe utemeljen sum, te policisti iz omenjene enote lahko venomer obrnejo kot nogavico.

 

Seveda se nam vse to zdi grozljivo itn. a je nad policijo še vedno vršen nadzor in obstaja možnost pritožbe. Ko pa ravno nam ukradejo motor pa bi najraje, da policija naslednjih nekaj dni preišče vse ki so na cesti in še njihova bivališča.

 

Je pa neznosno lahko poenostavljati, anede?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je pajkica napisala/prilepila, imajo za zapore vsa potrebna pooblastila. Opažam, da te zapore čedalje bolj pogosto izvajajo v sodelovanju Policija, Carina, Vojaška policija in DARS.

 

Moja največja pripomba pri DARS-u in vinjetah je, da niso uveljavili sistema za avtomatski nadzor vinjet kot ga imajo npr. Madžari, temveč to počnejo ročno in tako po nepotrebnem 'kradejo naš čas' ter izpostavljajo svoje zaposlene nejevolji uporabnikov AC. No, morda pa tudi za to obstajajo tehtni razlogi, le jaz jih še nisem zasledil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carina in dars na avtocesti večkrat izvajata cestno zaporo in ves promet preusmerijo preko počivališča. Kolikor vem nimata pristojnosti izvajati cestnih zapor, pravzaprav niti policija ne za tak primer kot je le nadzor prometa zaradi vinjet ipd. Cestna zapora je dovoljena le v primeru nevarnosti ali npr.ropa, ne pa za nadlegovanje ob 7h zjutraj ko gremo na šiht. Me kar pogreje ko vidim 4 darsove kombije pa vsi brezdelno postopajo z rokami v žepih...

 

2. člen

(pomen izrazov)

(1) Posamezni izrazi, uporabljeni v tem zakonu, imajo naslednji pomen:

1. avtocesta je državna cesta, ki je namenjena daljinskemu prometu motornih vozil in je označena s predpisano prometno signalizacijo, njen sestavni del so tudi priključki nanjo in servisne prometne površine;

...

15. državna cesta je javna cesta, namenjena povezovanju regij in pomembnejših naselij v državi z enakimi regijami in naselji v sosednjih državah, povezovanju regij znotraj države in povezovanju pomembnejših naselij znotraj regije;

...

24. javna cesta je cesta, ki jo država ali občina, v skladu z merili za kategorizacijo javnih cest, razglasi za javno cesto določene kategorije in jo lahko vsak prosto uporablja na način in pod pogoji, določenimi z zakonom in drugimi predpisi;

...

 

20. člen

(prometna signalizacija in prometna oprema)

...

(10) Ne glede na določbo sedmega odstavka tega člena smejo prometno signalizacijo in prometno opremo za začasno označitev kraja nadzora postaviti in odstraniti tudi delavci organov, pristojnih za nadzor predpisov, s katerimi so določeni prekrški in v skladu s svojimi pooblastili opravljajo nadzor v prometu.

(11) Izvajalci izrednega prevoza in delavci organov iz prejšnjega odstavka s postavitvijo oziroma odstranitvijo prometne signalizacije in prometne opreme prevzemajo odgovornost za pravilnost njihove postavitve oziroma odstranitve.

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno bojazen? sej se niso tega dons spomnili .... mogoče je pozabil napisat koliko let že to delajo, carina te je lahko in te še vedno lahko ustavi kadarkoli, tudi domov lahko pride.,

Kaj ma zdej to veze spet z zavodom za zaposlovanje?

Še enkrat si preber kaj sem napisal. (okol zavoda )

Ja gorivo so od nekdaj kontrolirali, ampak ustavljanje s svetlobnimi signali???

V bajto pa lahko pridejo le z nalogom.

Lp,n

Popravljeno . Popravil notranc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se nočem kregat za brez veze, ker proti vetru se itak ....

Vem, da obstaja zakon, ki dovoljuje zaporo avtoceste le v izrednih razmerah in te razmere so tudi naštete. Med njimi ni rednega nadzora prometa.

Sklepam, da preusmeritev prometa skozi počivališče ni zapora in jo zato lahko izvajajo.

Žal pa jo jaz občutim kot zaporo, ker zaradi tega zamudim v službo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  27. člen - Zakon o carinski službi

(1) Uniformirani carinik in uniformirani inšpektor lahko zaradi odkrivanja kršitev carinskih, trošarinskih in drugih predpisov, za izvajanje katerih je pristojna služba, na celotnem območju Republike Slovenije:

1. spremljata, ustavita, pregledata in preiščeta vsako prevozno sredstvo;

2. pregledata in preiščeta vsako prevozno sredstvo kjer koli na prostem, kjer se opravlja vtovor ali iztovor blaga ali trošarinskih izdelkov oziroma je ta že bil opravljen;

3. ustavita vsako osebo in pregledata ter preiščeta prenosna sredstva in stvari, ki jih nosi s seboj;

4. ugotavljata namensko uporabo pogonskega goriva v vseh prevoznih sredstvih, delovnih napravah in strojih ter namensko uporabo vseh drugih trošarinskih izdelkov, zaradi zasega pa odrejata črpanje označenega mineralnega olja iz rezervoarja ter njegovo čiščenje.

(2) Zaradi izvajanja ukrepov iz prejšnjega odstavka je vsakdo dolžan ustaviti na mestu, ki ga odredi uniformirani carinik oziroma uniformirani inšpektor z dajanjem predpisanih znakov, na način in po postopku, ki ga predpiše minister, pristojen za finance, v soglasju z ministrom, pristojnim za notranje zadeve. Na zahtevo uniformiranega carinika oziroma uniformiranega inšpektorja mora dati vse potrebne podatke in mu pokazati blago in trošarinske izdelke, ki jih prevaža ali prenaša.

(3) Pregled prevoznega ali prenosnega sredstva pomeni vizuelni pregled prostorov, prevoznega ali prenosnega sredstva in stvari, ki so v njem.

(4) Preiskava prevoznega ali prenosnega sredstva, ki se lahko opravi v primeru razlogov za sum kršitve carinskih, trošarinskih ali drugih predpisov, katerih izvajanje je v pristojnosti službe, pa pomeni podroben pregled vseh delov prevoznega ali prenosnega sredstva, vključno s stvarmi v njem, pri katerem se lahko za pregled posameznih delov prevoznega ali prenosnega sredstva oziroma stvari v njem uporabijo tehnični pripomočki in prevozno ali prenosno sredstvo oziroma stvari tudi razstavijo.

(5) Vse kar je predmet pregleda iz prejšnjega odstavka, lahko carinik in inšpektor tudi fotografirata ali posnameta na drug nosilec vizualnih podatkov.

 

glede obiska...s svojim nalogom kadarkoli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  27. člen - Zakon o carinski službi

(1) Uniformirani carinik in uniformirani inšpektor lahko zaradi odkrivanja kršitev carinskih, trošarinskih in drugih predpisov, za izvajanje katerih je pristojna služba, na celotnem območju Republike Slovenije:

1. spremljata, ustavita, pregledata in preiščeta vsako prevozno sredstvo;

2. pregledata in preiščeta vsako prevozno sredstvo kjer koli na prostem, kjer se opravlja vtovor ali iztovor blaga ali trošarinskih izdelkov oziroma je ta že bil opravljen;

3. ustavita vsako osebo in pregledata ter preiščeta prenosna sredstva in stvari, ki jih nosi s seboj;

4. ugotavljata namensko uporabo pogonskega goriva v vseh prevoznih sredstvih, delovnih napravah in strojih ter namensko uporabo vseh drugih trošarinskih izdelkov, zaradi zasega pa odrejata črpanje označenega mineralnega olja iz rezervoarja ter njegovo čiščenje.

(2) Zaradi izvajanja ukrepov iz prejšnjega odstavka je vsakdo dolžan ustaviti na mestu, ki ga odredi uniformirani carinik oziroma uniformirani inšpektor z dajanjem predpisanih znakov, na način in po postopku, ki ga predpiše minister, pristojen za finance, v soglasju z ministrom, pristojnim za notranje zadeve. Na zahtevo uniformiranega carinika oziroma uniformiranega inšpektorja mora dati vse potrebne podatke in mu pokazati blago in trošarinske izdelke, ki jih prevaža ali prenaša.

(3) Pregled prevoznega ali prenosnega sredstva pomeni vizuelni pregled prostorov, prevoznega ali prenosnega sredstva in stvari, ki so v njem.

(4) Preiskava prevoznega ali prenosnega sredstva, ki se lahko opravi v primeru razlogov za sum kršitve carinskih, trošarinskih ali drugih predpisov, katerih izvajanje je v pristojnosti službe, pa pomeni podroben pregled vseh delov prevoznega ali prenosnega sredstva, vključno s stvarmi v njem, pri katerem se lahko za pregled posameznih delov prevoznega ali prenosnega sredstva oziroma stvari v njem uporabijo tehnični pripomočki in prevozno ali prenosno sredstvo oziroma stvari tudi razstavijo.

(5) Vse kar je predmet pregleda iz prejšnjega odstavka, lahko carinik in inšpektor tudi fotografirata ali posnameta na drug nosilec vizualnih podatkov.

 

glede obiska...s svojim nalogom kadarkoli :)

 

Glede obiska je verjetno mišljeno vstopanje v prostore in njihova preiskava. V tem primeru gre za carino, zato je tukaj Ustava in dva zakona. Pomembno je odebeljeno, da ne boste izgubljali živcev pri vseh teh členih raznih zakonov. 

 

36. člen

(nedotakljivost stanovanja)

Stanovanje je nedotakljivo.

Nihče ne sme brez odločbe sodišča proti volji stanovalca vstopiti v tuje stanovanje ali v druge tuje prostore, niti jih ne sme preiskovati.

Pri preiskavi ima pravico biti navzoč tisti, čigar stanovanje ali prostori se preiskujejo, ali njegov zastopnik.

Preiskava se sme opraviti samo v navzočnosti dveh prič.

Pod pogoji, ki jih določa zakon, sme uradna oseba brez odločbe sodišča vstopiti v tuje stanovanje ali v tuje prostore in izjemoma brez navzočnosti prič opraviti preiskavo, če je to neogibno potrebno, da lahko neposredno prime storilca kaznivega dejanja ali da se zavarujejo ljudje in premoženje.

 

28. člen

(1) Cariniki in inšpektorji lahko pri opravljanju carinske, trošarinske ali okoljske davčne kontrole in carinske preiskave, z namenom ugotavljanja pravilnosti poslovanja pravnih in fizičnih oseb v skladu s carinskimi, trošarinskimi in drugimi predpisi, izvajanje katerih je v pristojnosti službe, ter preprečevanja in odkrivanja kršitev teh predpisov, pregledata vsak poslovni prostor in drug prostor, ki se uporablja za opravljanje dejavnosti ali pridobivanje dohodkov, objekt in zemljišče.

(2) Za poslovne prostore se štejejo tudi stanovanjski prostori, ki so določeni kot sedež oziroma kot poslovni prostor, kjer se opravlja dejavnost.

(3) Pri izvajanju carinske preiskave se lahko z dovoljenjem osebe, pri kateri se ta ukrep izvaja, pregledajo tudi stanovanjski prostori, ki niso določeni kot sedež dejavnosti, pa obstaja utemeljen razlog za sum, da se v njih opravlja neprijavljena dejavnost ali da bodo pri pregledu stanovanjskega prostora oziroma posameznih stvari v prostoru, ki so predmet carinske preiskave, ugotovljene druge kršitve predpisov, za nadzor nad izvajanjem katerih je pristojna služba.

(4) Pri pregledu teh prostorov, objektov in zemljišč imata carinik in inšpektor pravico pregledati poslovne knjige, evidence in drugo dokumentacijo v zvezi s carinskim blagom ali trošarinskimi izdelki, natančno pregledati, tudi z uporabo tehničnih pripomočkov in razstavljanjem, opremo, stroje, naprave, blago, ki je v prostoru oziroma objektu oziroma na ali v zemljišču in tudi ugotavljati namensko uporabo trošarinskih izdelkov. Vse, kar je predmet pregleda, lahko carinik in inšpektor tudi fotografirata ali posnameta na drug nosilec vizualnih podatkov.

 

29. člen

(1) Če cariniki ali inšpektorji pri izvajanju ukrepa iz prvega in drugega odstavka prejšnjega člena naletijo na fizični odpor ali če tak odpor utemeljeno pričakujejo, lahko zahtevajo pomoč policije.

(2) Če oseba, pri kateri se opravlja pregled prostorov iz tretjega odstavka prejšnjega člena, temu nasprotuje, se pregled teh prostorov lahko opravi na podlagi odločbe pristojnega sodišča v skladu z določbami Zakona o prekrških, ki urejajo hišno preiskavo.

(3) Če oseba iz prejšnjega odstavka izvedbi pregleda še vedno nasprotuje ali se to utemeljeno pričakuje, se lahko zahteva pomoč policije.

(4) Pri pregledu stanovanjskega prostora v skladu s prejšnjim odstavkom morata biti navzoči dve polnoletni osebi kot priči. Pregled stanovanjskega prostora je omejen na del stanovanjskega prostora, ki ga je treba pregledati za dosego namena carinske preiskave.

 

Smiselna uporaba zakona

58. člen

(1) Če v tem ali drugem zakonu ni drugače določeno, se v hitrem postopku glede pristojnosti, zastopanja, jezika v postopku, vlog, vabil, zapisnikov, odločb, pregledovanja in prepisovanja spisov, rokov in narokov, vročanja in izločitve uradnih oseb smiselno uporabljajo določila zakona o splošnem upravnem postopku.

(2) Za osebno in hišno preiskavo, zaseg in preiskavo elektronskih in z njimi povezanih naprav ter nosilcev elektronskih podatkov, zaseg in odvzem predmetov, privedbo, pridržanje in varščino, zastopanje tuje pravne osebe, postopek zoper pravno in odgovorno osebo, pravice oškodovanca v postopku, združitve in izločitve postopka, prekinitve in ustavitve postopka ter stroške postopka se smiselno uporabljajo določbe tega zakona o rednem sodnem postopku, kolikor ni s tem zakonom drugače določeno.

(3) Hišno preiskavo sme odrediti le sodišče. Pri izvedbi hišne preiskave, ki se opravlja na podlagi predloga prekrškovnega organa, sme aktivno sodelovati tudi pooblaščena uradna oseba prekrškovnega organa, ki je predlagal hišno preiskavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns je bila STOP-POLICIJA dober km ven iz POstojne (parkirišče pri prvem odcepu za Hrašče) Ampak mi se nismo bali, pogumno smo jo žgali 72km/h :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja največja pripomba pri DARS-u in vinjetah je, da niso uveljavili sistema za avtomatski nadzor vinjet kot ga imajo npr. Madžari, temveč to počnejo ročno in tako po nepotrebnem 'kradejo naš čas' ter izpostavljajo svoje zaposlene nejevolji uporabnikov AC. No, morda pa tudi za to obstajajo tehtni razlogi, le jaz jih še nisem zasledil.

četa 2013 ko sem se vraćal iz srbije preko madžarske - kupil kao vinjeto a je to le račun s podatki ki ga spraviš v denarnico..

so uvedli nov  naćin vinjet in nadzora po avgustu 2013?

 

zdaj pa ti meni razčoži na kak faking elektronski način lahko preverijo mojo vinjeeto brez zaustavitve???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

četa 2013 ko sem se vraćal iz srbije preko madžarske - kupil kao vinjeto a je to le račun s podatki ki ga spraviš v denarnico..

so uvedli nov  naćin vinjet in nadzora po avgustu 2013?

 

zdaj pa ti meni razčoži na kak faking elektronski način lahko preverijo mojo vinjeeto brez zaustavitve???

Ko kupiš vinjeto (matrico), vneseš registrsko številko avta, video nadzor pa razpoznava registracije in ugotavlja, kdo ima plačano vinjeto. Kaj se zgodi, če ugotovijo, da je nimaš, pa še nisem ugotovil.

Lahko plačaš tudi preko interneta ali telefona.

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borut, lahko prosim še pojasniš ali imajo DARSovci pooblastila, da preverijo kako je nalepljena vinjeta?

Nekako dvomim, da imajo pooblastilo stegovati svojo roko do polovice vetrobranskega stekla.. Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns je bila STOP-POLICIJA dober km ven iz POstojne (parkirišče pri prvem odcepu za Hrašče) Ampak mi se nismo bali, pogumno smo jo žgali 72km/h :D

 

Seveda ste žgali 72 km/h, ker ne poznate omejitve  :kva1: .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borut, lahko prosim še pojasniš ali imajo DARSovci pooblastila, da preverijo kako je nalepljena vinjeta?

Nekako dvomim, da imajo pooblastilo stegovati svojo roko do polovice vetrobranskega stekla.. Hvala :)

 

12. člen

(namestitev vinjete)

(1) Cestninski zavezanec mora pred vstopom na cestninsko cesto poskrbeti za predpisano namestitev veljavne vinjete za cestninski razred, v katerega sodi njegovo vozilo.

(2) Po odstranitvi zaščitne folije je treba vinjeto nepoškodovano in z originalnim lepilom na njej namestiti na notranjem robu vetrobranskega stekla, tako da je jasno vidna od zunaj (ne sme se npr. namestiti na mesto, kjer je to steklo zatemnjeno). Pri nameščanju se upoštevajo tudi priporočila na hrbtni strani vinjete.

(3) Vinjete ni dovoljeno nameščati na stranska stekla vozila.

(4) Če vinjeta ni nalepljena na vozilu na predpisani način, se šteje, da je neveljavna oziroma da cestninski zavezanec ni plačal cestnine.

(5) Zaradi varnosti v prometu ter zagotavljanja učinkovite in uporabniku prijazne kontrole plačevanja cestnin se morajo pred namestitvijo nove veljavne vinjete z vetrobranskega stekla odstraniti prej nameščene oziroma neveljavne vinjete.

(6) Na motornih kolesih se vinjete namestijo na vidni del motornega kolesa, ki ga ni mogoče odstraniti ali pa je to mogoče le z večjim naporom (npr. na vetrobranski ščitnik, rezervoar za gorivo, zunanjo stran vilic prednjega kolesa ipd.).

 

11.c člen

(plačilo cestnine za uporabo cestninske ceste za določen čas)

...

(3) Cestnino iz osmega odstavka 11.a člena tega zakona plača cestninski zavezanec tako, da pred vstopom na cestninsko cesto kupi vinjeto za ustrezen cestninski razred in jo nalepi na vetrobransko steklo vozila. Vlada Republike Slovenije določi primere, ko se zaradi tehničnih značilnosti vozila lahko vinjeta izjemoma namesti na vozilo na drugačen način. Vinjeta se lahko uporabi le za eno vozilo in mora biti izdelana tako, da se ob odstranitvi uniči.

...

 

75.c člen

(pooblastila upravljavca cestninskih cest in cestninskih nadzornikov v zvezi z nadzorom)

...

(2) Cestninski nadzorniki imajo pri izvajanju nadzora naslednja pooblastila:

...

- ugotavljati pravilno namestitev in uporabo vinjete;

...

 

 

Na kratko bi bilo, da cestninski nadzorniki ne smejo posegati v vozilo. To pa zato, ker se morajo držati zakonodaje, kot pijanec plota (kakšna primerjava). Vsakršna kršitev v zvezi vinjete (namestitev, uporaba, ...) pomeni prekršek. Torej je potrebno brati Zakon o prekršek, kateri pa ima člen Smiselna uporaba zakona ter člen Smiselna uporaba določb zakona o kazenskem postopku. Ker pa je vinjeta nameščena na vetrobranskem steklu, lahko cestninski nadzorniki ugotavljajo pravilno namestitev in uporabo vinjete s pregledom le-te. Torej gre v tem primeru za pregled vozila in ne za preiskavo. Sam pregled vozila pomeni vizualen pregled vinjete, kar je seveda mogoče. Vsakršno poseganje v vozilo in preverjanje namestitve vinjete pa je preiskovalno dejanje oziroma hišna preiskava, katera pa zahteva določen papir. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ste žgali 72 km/h, ker ne poznate omejitve  :kva1: .

seveda smo ga žgali ... tm je omejitev 90 :P

 

kje si pa ti biu .. u grmoulu si se skrivau :O

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ste žgali 72 km/h, ker ne poznate omejitve  :kva1: .

ni važno, tut če greš 20km pod omejitvijo, važno da smo meli agresiven izraz na licu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še sreča da se ne morem vozit,ta banda bi me lahko še kje zbila :glare:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še sreča da se ne morem vozit,ta banda bi me lahko še kje zbila :glare:  :P

Stari, pa nisam ti ja zajček :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!