Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

....TEBI RES NI JASNO, DA MODER KVADRATEN ZNAK Z BELO VPISANO 100 POMENI PRIPOROČENA HITROST IN TI NI NUJNO TREBA PELAT 100. 

Če pa je znak okrogel barve veš kakšne in notri cifra.....znak za omejitev pol se pa drži predpisane omejitve.

a res? uf sem blond

tak je tudi znak za hitre ceste un modr pa avto je gor bel... a pol pomen da ni nujno pelat po omejitvah torej max 110? ta paše v isto skupino znakov za obvestila.... smešn znak, sam naredl so ga kr tko mal za hec, res je hecn znak no.....

drgač pa hvala za razjasnitev :D  gaaaas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.signaco.si/obvestila3.htm


a res? uf sem blond

tak je tudi znak za hitre ceste un modr pa avto je gor bel... a pol pomen da ni nujno pelat po omejitvah torej max 110? ta paše v isto skupino znakov za obvestila.... smešn znak, sam naredl so ga kr tko mal za hec, res je hecn znak no.....

drgač pa hvala za razjasnitev :D  gaaaas

tisto je pa znak za hitro cesto.... tam pa veš, koliko je omejitev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res? uf sem blond

tak je tudi znak za hitre ceste un modr pa avto je gor bel... a pol pomen da ni nujno pelat po omejitvah torej max 110? ta paše v isto skupino znakov za obvestila.... smešn znak, sam naredl so ga kr tko mal za hec, res je hecn znak no.....

drgač pa hvala za razjasnitev :D  gaaaas

:D  :D  :D  .......tebi je pa dolgčas..........pejt gate prodajat  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa, če nekomu ni jasno kok je omejitev na ac, oz če ni prepričan a je ac, ali hitra cesta.... če so table modre, je omejitev 100, če so zelene table, je 130.... lep primer je ljubljanska obvoznica.... severna stran je 100kmh(bežigrad, šiška, koseze), južna 130kmh (rudnik, center,itd.)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa, če nekomu ni jasno kok je omejitev na ac, oz če ni prepričan a je ac, ali hitra cesta.... če so table modre, je omejitev 100, če so zelene table, je 130.... lep primer je ljubljanska obvoznica.... severna stran je 100kmh(bežigrad, šiška, koseze), južna 130kmh (rudnik, center,itd.)....

a niso Hitre Ceste po novem 110km/h?

 

http://www.amzs.si/si/456/6/Slovenija.aspx

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ni jasnega? znak za 100? a je tam zato da cesta lepš zgleda mogoče?

Očitno ti ni jasno, da ta znak '100' ni omejitev hitrosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ti ni jasno, da ta znak '100' ni omejitev hitrosti...

ma ne, to je za tiste nad 100 kg, da jim pove da so za tist dan dost pojedl ....

si sigurna :ninja:

ja, zato ponoč ne brcam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prehitevanje po desni strani: 120 EUR

 

Tukaj imam vprašanje za Boruta, verjetno bo najbolje vedel.... zadnjič se nam je na ac pripetil, da se je en čiko po prazni ac vozil po levem pasu cca 100kmh.... so mu blendali, hupali, pa ni reagiral.... se prestavimo na desni pas in gas na 130, pa ga prehitimo...

 

Je to kazen, al si narobe interpretiram ta stavek? Hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prehitevanje po desni strani: 120 EUR

 

Tukaj imam vprašanje za Boruta, verjetno bo najbolje vedel.... zadnjič se nam je na ac pripetil, da se je en čiko po prazni ac vozil po levem pasu cca 100kmh.... so mu blendali, hupali, pa ni reagiral.... se prestavimo na desni pas in gas na 130, pa ga prehitimo...

 

Je to kazen, al si narobe interpretiram ta stavek? Hvala za odgovor

kazen, sicer nisem Borut, ampak zagotovo vem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kazen, sicer nisem Borut, ampak zagotovo vem :D

torej če prav razumem, če bi se že od daleč za njim pripeljal po desnem voznem pasu, bi mogu vštric z njim vozit? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola, včeraj so me po 7ih letih udeleževanja v prometu le najdli naši vrli smrkci. Jebemtiš. 

Da vozim prehitro in ogrožam promet so me pa izmerili na mestu ki ga policaji verjetno kličejo kar bankomat. Gre se namreč za del avtoceste kjer je promet umirjen, nikoli ni nesreč, zastojev ali nasplošno prometa.

Je pa res da je pred cestninsko postajo Bazara približno pol kilometra omejitev 60km/h. Jebiga, tam vsi upočasnijo s 130 na slabih 100 in imaš lepo pregledno ravnino kjer lahko počasi nižaš hitrost da prideš na tistih 50 za it skozi vratca.

 

Dam prav policaju, sem bil v prekršku, v coni 60 me je zmeril 95. Pač pravila bla bla bla.... Znanec policaj je reku pa približno takole: "Zakaj bi se vozili v goriška brda in lovili tista dva ki gresta 100 skozi naselje če se pa lahko usedeš na mesta kjer padajo vsi na radar"

 

Pa še za tiste ki niste s primorske: https://www.google.si/maps/@45.918319,13.667725,3a,75y,313.08h,82.8t/data=!3m4!1e1!3m2!1sRGnPKZZPcivCxMxfQBylhg!2e0?hl=sl

Fajn, da si nas opozoril na inkasantsko finto.

Vseeno me pa zanima, s katerega mesta so merili... predvidevam, da s cestninske postaje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je polna luna, da take medete? Ajaaa, kr ves cajt?! Prow...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn, da si nas opozoril na inkasantsko finto.

Vseeno me pa zanima, s katerega mesta so merili... predvidevam, da s cestninske postaje?

 

https://www.google.si/maps/@45.92006,13.660537,3a,75y,320.74h,72.97t/data=!3m4!1e1!3m2!1s4iTiXtp1lYf7AWP3VCQ9NQ!2e0?hl=sl

 

Kjer je rdeč punto parkirajo modreci, meri in vstavi pa te na tistem makedam placu. Ni varjante da ga prvi opaziš ker je 3/4 strica za "zidkom".

Pa kot follow up: izmerjen na 95, omejitev 60, kazen pa 80 eurou oz. 40 če ne zavlačuješ

Popravljeno . Popravil sebar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej če prav razumem, če bi se že od daleč za njim pripeljal po desnem voznem pasu, bi mogu vštric z njim vozit? :)

jp, včasih so zakoni boga mati.....

Fajn, da si nas opozoril na inkasantsko finto.

Vseeno me pa zanima, s katerega mesta so merili... predvidevam, da s cestninske postaje?

ja, radi merijo, v obe smeri, prot mejnemu prehodu in proti Ajdovščini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehitevanje po desni je bullshit....vsaj na avtocesti :)

al pa voziš po levi kot vsi 110km/h in te kamioni prehitevajo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

 

 

No pojasni kaj pomeni ta tvoj smeško? Če misliš da temu ni tako, pač bodi prepričan v svoje, ampak vedi da se motiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehitevanje po desni je bullshit....vsaj na avtocesti :)

ampak men se je res zgodilo tisto kar sem napisal.... in smo ga trije ali celo 4je prehiteli po desnem.... pogledam v ogledalo, on še kr mrtvo hladno na levem pasu :)

 

No pojasni kaj pomeni ta tvoj smeško? Če misliš da temu ni tako, pač bodi prepričan v svoje, ampak vedi da se motiš.

Gkeko... lepo je da zagovarjaš svoje, ampak ni tako kot si napisal... mogoče si ti tak, da bi tudi kolegu policistu napisal kazen za prehitro vožnjo.... doživel tudi, da je policist (v prostem času), naredil prometno pod vplivom alkohola in pihal v....  vsi smo krvavi pod kožo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak men se je res zgodilo tisto kar sem napisal.... in smo ga trije ali celo 4je prehiteli po desnem.... pogledam v ogledalo, on še kr mrtvo hladno na levem pasu :)

 

Gkeko... lepo je da zagovarjaš svoje, ampak ni tako kot si napisal... mogoče si ti tak, da bi tudi kolegu policistu napisal kazen za prehitro vožnjo.... doživel tudi, da je policist (v prostem času), naredil prometno pod vplivom alkohola in pihal v....  vsi smo krvavi pod kožo....

 

Nau šlo. Imam dva na postaji, ki sta zarad prehitre vožnje v civilu plačala. Ko je slikca je slikca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!