Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Ob 5. 11. 2015, motom pravi:

 

2015-11-05 05.36.01.mp4

Naključje je naneslo, da je bil na TV objavljen posnetek tega dogodka, kjer sem se našel na posnetku, ko blendam nasproti vozečemu norcu. Po večkratnem ogledu posnetka zaključujem, da se provida  v trenutku nesreče ni slučajno znašla na sosednjem vozišču. Ko sem se jaz srečeval, provide še ni bilo ob njem. Sklepam, da je norega voznika s preganjanjem pognala v to noro vožnjo in pač nekaj časa porabila, da ga je spet ujela na sosednji vozišču. Da tip ni bil samomorilec dokazuje posnetek tik pred nesrečo, kjer je zaviral in se umikal. Zanimivo, da ne novinar in ne komentar policije ne omenja provide.

Naslednje dejstvo je, da je kasneje tudi na sosednjem vozišču prišlo do nesreče, ker se je tam ustavil policaj. Vanj se je zaletel pijan voznik.

Zaključujem, da sta za obe nesreči kriva neodgovorna voznika, ampak povod za nesrečo pa je bila ravno policija.

 

Pravi biser si. 

To si še pozabil omeniti. 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/pikolovsko-policija-kaznovala-voznico-ki-je-imela-namesto-25-zgolj-23-9-metra-varnostne-naprave.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Sem videl ja... da so po razkritju policaji dobili nova navodila.

Ah... eni še dolgo ne bodo srečali pameti. 

Pri nas je rek, da moraš it v Vintgar (kjer lahko srečaš pamet, ker je preozko...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, motolover said:

Imaš prav glede barve, vseeno te utripanje ne sme zmesti, kakršnokoli že je.

Zato sem tudi napisal, da je mogoče šel prehitro. Rdeče so mnogo bolj agresivne kot bele. Signalizacija je lahko različna, kje utripajo samo če greš prehitro, drugje menjajo bravo. Kakšne so v Kamniku nimam pojma.

Še enkrat, iz Duplice pri Kamniku proti Domžalam luči ne utripajo ves čas. Začnejo utripat ko se približaš. Opozorilne table utripajo tudi če voziš 1km/h prehitro, npr 51 kmh na 50 omejitve. Tam se vozim dokaj redno in ko sem privč naletel na luči se je zgodilo kot sem opisal. Sedaj jo ne gledam več ker vem kaj je. Takrat, prvič, bi se lahko zgodila katastrofa.

In taka prometna ureditev je napačna...

Vozim mimo veliko opozorilnih tabel, ta katero omenjam je presvetla in napačno usmerjena, obstajajo boljše rešitve, npr ves čas utripajoča lučka, ali pa modra tabla nad prehodom z dodatkom rumene utripajoče... je pa res da je takih neprimernih ureditev na naših cestah skoraj za vsakim vogalom...

Popravljeno . Popravil peter.nn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq, jaz, tako kot običajno, nisem ničesar kriv in tako tudi idiot, ki se vozi deset kilometrov v napačno smer po avtocesti ni kriv, ker se ni ustavil takoj ko je ugotovil kaj počne in ni kriv po tem, ko je ogrožal vse nasprotivozeče na celotnem odseku vožnje in bi bil še manj kriv, če bi uspel pobegniti iz AC neznano kam.

Krivi so policisti, ker s svojim vozilom niso mogli poleteti v zrak in z tractor beamom lahkotno dvigniti idiotovo vozilo ter ga mehko položiti na travnik ob cesti. In krivi so, ker imajo modre rotacijske luči, ki upozarjajo na nujno vožnjo namesto 100x50m hologramskega projektorja, kjer bi 500m oddaljenim vozilom lahko napisali, da proti njim idiot vozi v nasprotni smeri.

Blagor ubogim na duhu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Zdravo, malo smo že preiskali po Temi in googlu sam nismo zasledili nikjer točnega podatka. Vprašanje: Minimalna globa (80€) prejeta dne recimo 15.-ga v mesecu. Ali velja še polovička (40€) 23.-ga? Po mojem se komej 24.ga začne 9i dan kateri potemtakem pomeni da je treba plačat 80€? Hvala , LP :P

Popravljeno . Popravil Andro Asgaard
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Andro Asgaard pravi:
 

Zdravo, malo smo že preiskali po Temi in googlu sam nismo zasledili nikjer točnega podatka. Vprašanje: Minimalna globa (80€) prejeta dne recimo 15.-ga v mesecu. Ali velja še polovička (40€) 23.-ga? Po mojem se komej 24.ga začne 9i dan kateri potemtakem pomeni da je treba plačat 80€? Hvala , LP :P

Si prebrskal cel Gugl ? Tudi v temu namenjeni temi nisi nič našel ? Kaj pa pravni pouk na spodnjem delu plačilnega naloga ? Si ga prebral ? Verjetno boš imel še eno vprašanje, ko ga boš prebral . Zato ti ga bom takoj napisal; 8 in 8 je 16 dni. Razumljivo ? Do konca meseca imaš čas plačila polovične globe. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Malokdo razume tistih 8 za pritožbo + še 8.

Mene je policaj ustno poučil o 16. dnevih. 

Sploh ne dvomim :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slučajno sem imel krajšo pot izven mesta. Lepo vreme in zadnja tekma motogp je privabila na plano dirkače.

Tega spodaj (lokalac) niti policija ne ustavi

Prletel mimo mene ko raketa čez polno črto v ovinek pred Kamnico (smer Mb-Kamnica), potem ga je kolona malo ustavila (fotke), nakar se je ob prvi priliki takoj vrgel v škarjice, ko je le šlo. Podivjano.

Ostale kar sem srečal so pa lepo vozili.

wp20151108001.jpg

wp20151108002.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slučajno serješ spet po forumih? V čem je smisel zadnjih slik? Tablice se ne vidi. Prilepi večje slike, če se že greš tožibabo ali pa nesi natisnjene na policijsko postajo. Video? Pa ne reci da nimaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Snecer pravi:

Slučajno sem imel krajšo pot izven mesta. Lepo vreme in zadnja tekma motogp je privabila na plano dirkače.

Tega spodaj (lokalac) niti policija ne ustavi

Prletel mimo mene ko raketa čez polno črto v ovinek pred Kamnico (smer Mb-Kamnica), potem ga je kolona malo ustavila (fotke), nakar se je ob prvi priliki takoj vrgel v škarjice, ko je le šlo. Podivjano.

Ostale kar sem srečal so pa lepo vozili.

wp20151108001.jpg

wp20151108002.jpg

 

 

a si se usral bogi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smešni komentarji, ki očitno odobravajo ravnanje podivjanega objestneža. Škoda, da nisem snemal. Ko je vozil za tistim avtom, je nekaj kimal z glavo zaradi brzine, spuščal krmilo in si razmigoval roke, res smešne scen. Manevri in brzina pa abnormalni. To niti za MS ni "dinamična" vožnja.

Bil sem v avtu, ni pa prijetno, če voziš otroka poleg, takšen bedak hitro povzroči nesrečo in ogroža ostale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Snecer pravi:

Slučajno sem imel krajšo pot izven mesta. Lepo vreme in zadnja tekma motogp je privabila na plano dirkače.

Tega spodaj (lokalac) niti policija ne ustavi

Prletel mimo mene ko raketa čez polno črto v ovinek pred Kamnico (smer Mb-Kamnica), potem ga je kolona malo ustavila (fotke), nakar se je ob prvi priliki takoj vrgel v škarjice, ko je le šlo. Podivjano.

Ostale kar sem srečal so pa lepo vozili.

wp20151108001.jpg

wp20151108002.jpg

 

 

prjatu, že pol ure gledam tale tvoj video, pa še vedno motorist lepo vozi za avtom. Dj povej če se kaj zgodi, da ne bom še pol ure buljil v ekran :D

p.s. mene neb mel časa slikat, k bi sam žwizznu mim tebe :ras:

Ob 7. 11. 2015, Fritz pravi:

Itaq, jaz, tako kot običajno, nisem ničesar kriv in tako tudi idiot, ki se vozi deset kilometrov v napačno smer po avtocesti ni kriv, ker se ni ustavil takoj ko je ugotovil kaj počne in ni kriv po tem, ko je ogrožal vse nasprotivozeče na celotnem odseku vožnje in bi bil še manj kriv, če bi uspel pobegniti iz AC neznano kam.

Krivi so policisti, ker s svojim vozilom niso mogli poleteti v zrak in z tractor beamom lahkotno dvigniti idiotovo vozilo ter ga mehko položiti na travnik ob cesti. In krivi so, ker imajo modre rotacijske luči, ki upozarjajo na nujno vožnjo namesto 100x50m hologramskega projektorja, kjer bi 500m oddaljenim vozilom lahko napisali, da proti njim idiot vozi v nasprotni smeri.

Blagor ubogim na duhu...

ne, policaji pa res niso nkol nč krivi, majkemi :ras:

Popravljeno . Popravil DAMI34
kr neki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 11. 2015, builder pravi:

edino, ko sm na nujni vožnji:ras:

če te srat tišči ni nujna vožnja...

pred 6 minutami, Snecer pravi:

Gori je fotka, ko se ga je dalo evidentirat, prekrški so bili prej in kasneje. Ki sem jih opisal.

to je sigurno isti ko se na otok pelje sam je s tadrugim mopedom...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

če te srat tišči ni nujna vožnja...

 

jeje, fajn se nažri, naj te prime, potem počakaj še dve uri, 3x gor porin, da dobiš rdeč fris....boš vidu kok je nujna vožnja, tut lučke ti bodo utripale :fyou:

pred 6 minutami, Snecer pravi:

Gori je fotka, ko se ga je dalo evidentirat, prekrški so bili prej in kasneje. Ki sem jih opisal.

113, pa prijaviš objestno vožnjo...js ti lahko dam kar mojo št registrske tablice, pa me prjavi vnaprej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so dans tut mal od zadi.. prehitevanje v naselju čez polno črto ZNOTRAJ DOVOLJENE HITROSTI (sproti me je še meru, itak), ker se je voznik očitno peljal krepko pod omejitvijo. Pa ker mam vse po reglcih, še prvo pomoč, je nekje vseen treba zaslužt :l_01: Js sm smatral to kot prehitevanje ovire, zgleda nism dost pametn :D Upam da se bojo najedli na meji na moj račun :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa Borutta vprašow,na tistem papirju,ki ti ga policist da v roke je spodaj tudi rubrika "opombe"(vsaj mislim da piše opombe sm že pozabu),a tm lahko tudi voznik kaj napiše ali je to samo za policijo,vem neumno pa vendar! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snecer pravi:

Smešni komentarji, ki očitno odobravajo ravnanje podivjanega objestneža. Škoda, da nisem snemal. Ko je vozil za tistim avtom, je nekaj kimal z glavo zaradi brzine, spuščal krmilo in si razmigoval roke, res smešne scen. Manevri in brzina pa abnormalni. To niti za MS ni "dinamična" vožnja.

Bil sem v avtu, ni pa prijetno, če voziš otroka poleg, takšen bedak hitro povzroči nesrečo in ogroža ostale.

hahaah bedno vsakič se nekdo privošči otroka za ne odobravnje oziroma objestno dejanje osebkov, kar je že prav bedno oziroma patetično.

če ti ni prijetno vozit otroka  avtu pa ga ne vozit, proti takim objestnežem ne boš nič dosegle torej jih ne boš odstranil, > ker ti ogroža otroka<. 

ni prijetno tu brskat po forumu ko vsakič zasledim kak beden ali patetičen post od sencer-ja.

p.s.

če bi bil podivjan ga ti še vidu nebi verjetno je stric pred njim in za njim vozili pod predpisano dovoljeno hitrost pa je zato krilil in mahal, če pa si vozil hitreje pa si neodgovoren do svojega otroka in ga spravljaš v nevarnost pored ostalih drugih.

še nekaj podivjan z strani tvojih oči je očitno, ker si verjetno sam na motorju kot kak penzič ali mrtvo meso pa pol ko kak malo bolj hitreje potegne mimo avta, ki ga prehiteva ali hitro spremeni smer vožnje je zate objestno in podivjano.

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!