Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

A zdej k so parkirali neustrezna vozila, je še stop policija, al je policija stop?

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah jaz nevem,učera so me ustavili v NG zs dvema novima wv pasata. Saj samo kontrola ma nism šteku zakaj sta oba auta bila vžgana tam na miru tudi,ko sm šel mimo čez uro so bili še vedno.

 

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DXR16 pravi:

Mah jaz nevem,učera so me ustavili v NG zs dvema novima wv pasata. Saj samo kontrola ma nism šteku zakaj sta oba auta bila vžgana tam na miru tudi,ko sm šel mimo čez uro so bili še vedno... 

pa valda se morjo gret. Sicer sem pa bral, da v NG imajo najboljšo opremo, najslabše je pa v Postojni, kar se tiče dotrajanosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

pa valda se morjo gret. Sicer sem pa bral, da v NG imajo najboljšo opremo, najslabše je pa v Postojni, kar se tiče dotrajanosti.

A niso Postojne zaprli in vse preselili v Koper?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

pa valda se morjo gret. Sicer sem pa bral, da v NG imajo najboljšo opremo, najslabše je pa v Postojni, kar se tiče dotrajanosti.

ni blo mraza smo bli tudi mi zunaj :) To pa verjamem,ker na Goriškem imajo same nove mašine... bom bom naj uživajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je že bilo tole in sem spregledal se opravičujem... za Boruta vprašanje...

Kako je s homologacijo pri starejših motorjih do letnika 1999 ali tam nekje, ti nimajo originalnega homologacijskega kartončka?

Če tu menjaš izpuh z aftermarket recimo.. kako se to vpiše, se izda novi karton ali ni potrebno homologirat do nekega letnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, NX650 pravi:

Če je že bilo tole in sem spregledal se opravičujem... za Boruta vprašanje...

Kako je s homologacijo pri starejših motorjih do letnika 1999 ali tam nekje, ti nimajo originalnega homologacijskega kartončka?

Če tu menjaš izpuh z aftermarket recimo.. kako se to vpiše, se izda novi karton ali ni potrebno homologirat do nekega letnika?

Celoten postopek je enak, kot v primeru posedovanja homologacijskega kartončka. Torej, nakup homologiranega izpuha za tvoj tip motorja, vgradnja izpuha s pridobitvijo potrdila o vgradnji in obisk homologacijskega organa, kjer bodo izdali Potrdilo o skladnosti SC z vpisano spremembo. Simpl. 

Imajo pa homologacijski organi vpogled v centralni register vozil, kjer so zabeleženi podatki o vozilih. Kar pomeni, da bi se teoretično moralo vedeti za vsako vozilo, v kakšni obliki in s kakšno vsebino je to vozilo prišlo iz tovarne. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 12. 2015 at 12:37, nazo13 pravi:

A niso Postojne zaprli in vse preselili v Koper?

Policijska uprava Postojna je ukinjena oziroma združena s policijsko upravo Koper. Kar se tiče policijske postaje Postojna, je le-ta še vedno na istem naslovu v Postojni. Postaja prometne policije Postojna je pač združena s postajo prometne policije Koper, katera se nahaja na Moretinih, postojnski del pa ostaja v Postojni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Borutt pravi:

Policijska uprava Postojna je ukinjena oziroma združena s policijsko upravo Koper. Kar se tiče policijske postaje Postojna, je le-ta še vedno na istem naslovu v Postojni. Postaja prometne policije Postojna je pač združena s postajo prometne policije Koper, katera se nahaja na Moretinih, postojnski del pa ostaja v Postojni. 

Aha, šefi so šli na morje, fizikalci pa naj delajo.

TNX za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ni švoh .. marsikateri bi si želel, da se ceu šiht drajsa po ridah gor pa dol :jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, maus pravi:

sj ni švoh .. marsikateri bi si želel, da se ceu šiht drajsa po ridah gor pa dol :jezik: 

Pozabil si še dooolgo vožnjo do Črnega Kala :bike::jezik:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, I30 pravi:

.... Ekrep za moje pojme povsem upravičen.

Kje za vraga sem tega Ekrepa našel?:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, I30 pravi:

Kje za vraga sem tega Ekrepa našel?:eek:

sj je v redu --- e-krep pomeni, da je kj crknilo na kakšnem e-mediju  ... naprimer --- ekrepala je epošta ... al pa kj tazga ... ne delam se glupga, glup sem :jezik: 

drugač pa .. mislim, da so policisti/ke res podcenjeni in premalo plačani.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

sj je v redu --- e-krep pomeni, da je kj crknilo na kakšnem e-mediju  ... naprimer --- ekrepala je epošta ... al pa kj tazga ... ne delam se glupga, glup sem :jezik: 

drugač pa .. mislim, da so policisti/ke res podcenjeni in premalo plačani.

Sej sem tud jaz pa še marsikdo....:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Sej sem tud jaz pa še marsikdo....:)

no ja ... marsikje so vzdrževalci npr. cest, bolje plačani kot policisti ... vsaj glede na izobrazbo ...

itak smo vsi premal plačani ... js  zaslužm vsakomesečno nagrado, ker sem res najboljpridn na ceumu svetu :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

no ja ... marsikje so vzdrževalci npr. cest, bolje plačani kot policisti ... vsaj glede na izobrazbo ...

itak smo vsi premal plačani ... js  zaslužm vsakomesečno nagrado, ker sem res najboljpridn na ceumu svetu :jezik: 

mpak jz sem res premal plačan :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kmet2 pravi:

mpak jz sem res premal plačan :P

sj ti verjamem in ti privoščim več ... čimveč .. rad imam prijatelje, ki imajo veliko denarja .. vsaj do kave pridem :P

policaji si tut zaslužjo več :ninja: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem ja ... napio sam se tvoje kave :dry: 

;)

:kava: 

ups .. policaju rade volje plačam kavo :jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Vem :OK:.

pa to ni podkupnina .. k me ustau ... greva na kavo in pol name pou ure tul kok sm objestn ... umes spijema kavo ... se pokesam da naum nikol več nč tazga storu .. a ni tko lažje k ob cesti stat, kjer je lahko še nevarno :jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!