Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 2 minutami, pajkica pravi:
sem mislila da boš vsaj ti pošteku..... :bum:

sj sm :ras: .. pa ne touć me baba :cry:

ampak js res nism nikol nč kriu :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

sj sm :ras: .. pa ne touć me baba :cry:

ampak js res nism nikol nč kriu :jezik:

vem da nis, ksi en izmed unih 30000 in več :P

maš trdo betico, ti ne morm do živga :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marmelado okol ust mi drugi namažejo ... pa čokolado mi vržejo u prste :dry:

organi to vedo :ras:

pa motor kr sam na zadnega rine, ker je nevzgojen japonc ... :jezik:

a štekaš :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/7/2016 at 11:03 AM, jskrablin said:

Takole iz glave CPP okoli tega - meglenke se uporabi, ko je vidljivost max 50m in pri uporabi le-teh je max hitrost vožnje do 50km/h. Če je vidljivost 100+ metrov in gre hitreje, bi morali za vklopljene meglenke talati plačilne naloge. Jaz zadnjo meglenko izklopim, ko se mi nekdo pripelje dovolj blizu in lahko sklepam, da me vidi. In vklopim, ko ni za mano nikogar. Sprednje in zadnje meglenke sem nazadnje uporabil enkrat decembra, ko sem se peljal iz Kamnika in so bili pogoji res slabi, tam okoli opisanih v CPP. Za drajsanje po Lj/drugih mestih, pa meglenk ne rabiš praktično nikoli. Na avtocesti pa zelo redko, definitivno pa ne takrat, ko se da komot peljat 90+ km/h. Pa jih ljudje vseeno veselo nažigajo, ker boli jih kurac za okolico.

 

Zdaj pa vse to preslikaj v večerno prometno konico v Lj, megle tolko, da lahko rečeš, da je. Stojiš pred semaforjem/križiščem ali pa se jajcaš 30 km/h po Tržaški v koloni, on pred tabo pa ima vklopljeno zadnjo meglenko. Narediš točno kaj? Varnostna razdalja? Itak, ker pri hitrosti 0 km/h je minimalna varnostna razdalja kolk? Kolk pa 30 km\h?

 

Točno tako, ker uporabljam v avto vgrajene pripomočke, sem snob :slap:Ne vem zate, meni se pa zdi fino ko se naprimer ponoči vozim po neznani cesti z dolgimi lučmi, pa jih avto avtomatsko zasenči, ko mi nekdo pripelje naproti. Dela b.p., zanesljivo in odreagira dovolj hitro, da onega nasproti ne zaslepi. Meni se pa ni potrebno ukvarjati z lučmi, pa imam par % več pozornosti na voljo da se ukvarjam s cesto.

Govora je blo o teh,ki imajo samo.ledice spredaj uzgane,zadaj pa tema. Tko da ja,ce mas tak avtomat,da mas to opcijo,je preklet neumn. In odgovor,da lahko, ker mas,je snobovski :)  Nekateri nimamo tezav s priziganjem dolgih....ker smo pri stvari. Pri avtomatu bos prej zacel sanjat o vsem drugem,namesto vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DinDiin pravi:

Govora je blo o teh,ki imajo samo.ledice spredaj uzgane,zadaj pa tema. Tko da ja,ce mas tak avtomat,da mas to opcijo,je preklet neumn. In odgovor,da lahko, ker mas,je snobovski :)  Nekateri nimamo tezav s priziganjem dolgih....ker smo pri stvari. Pri avtomatu bos prej zacel sanjat o vsem drugem,namesto vozil.

Mja. Ko vozim, se trudim koncetrirati na vožnjo. Tako da sanjam lih ne za volanom (ali balanco). Ker avtomatika ni perfektna (srednje gost promet kontra povzroči konstantno preklapljanje, isto malo bolj redko postavljena javna razsvetljava, občasno prepozno reagira na zadnje luči onega spredaj) je priložnosti za "handgetrib" preklop vadit še vedno dosti. Na poznonočnih vožnjah po redko obljudenih cestah pa stvar špila b.p. in če mene vprašaš je koristna.

Kar se pa snobovstva tiče - če avtomatike ni, je ne moreš uporabljati. "Ker lahko" je tako čisto primeren in logičen odgovor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primer,kako lahko z enim vozilom zasedeš 75% vseh moto parkingov v občini Solatenburg:

145271227174733.png.9eec981270ccb693e301

Početje je seveda kaznivo,razen za pripadnike lože IPA.

Tukaj je eden od tajnih znakov po katerih se med seboj  prepoznavajo:

20160113_160827.thumb.jpg.8b4b868890bfa1

To je pa njihovo obredno ogrinjalo:

20160113_160749.thumb.jpg.742ad2097a7453

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, FLY pravi:

Primer,kako lahko z enim vozilom zasedeš 75% vseh moto parkingov v občini Solatenburg:

Početje je seveda kaznivo,razen za pripadnike lože IPA.

Tukaj je eden od tajnih znakov po katerih se med seboj  prepoznavajo:

To je pa njihovo obredno ogrinjalo:

Poznam kar nekaj primerov, ko imajo te nalepke in šapke na zadnji polici, pa sploh niso policisti.
Že v starem sistemu so bile šapke iskani artikel za zadnjo polico predvsem pri tistih, ki so želeli izkoriščati, kar običajnim državljanom ni dovoljeno.
Tako da voznik teg ardečega vozila sploh ni nujno, da je policist!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Člani IPA združenja niso le policisti. V SLO so tudi cariniki in pazniki (pravosodni policisti) in pa seveda še vsa žlahta naokoli:SS. Pravi člani IPE imajo na steklu (če jo imajo) nalepko z letnico tekočega leta. Vsak član namreč dobi le eno nalepko. Pri nas ta nalepka nima kakšnega velikega pomena, v tujini pa zelo, saj je članstvo v IPA združenju privilegij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 1. 2016 at 21:08, FLY pravi:

Primer,kako lahko z enim vozilom zasedeš 75% vseh moto parkingov v občini Solatenburg:

145271227174733.png.9eec981270ccb693e301

Početje je seveda kaznivo,razen za pripadnike lože IPA.

Tukaj je eden od tajnih znakov po katerih se med seboj  prepoznavajo:

 

To je pa njihovo obredno ogrinjalo:

 

 

75% ??? sej ni čudn ..k jaz vidim 5 parkingov pa 4 zasedene ...a je dobil popust 5% ? 

pa zakaj ima registrsko fotošopano..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

1 hour ago, thumper said:

 

pa zakaj ima registrsko fotošopano..

Po tablicah lahko odkrijejo kdo jim kvari ugled.                                                                                                                Tako pa vključno z lastnikom avta ne vejo za koga gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, FLY pravi:

 

Po tablicah lahko odkrijejo kdo jim kvari ugled.                                                                                                                Tako pa vključno z lastnikom avta ne vejo za koga gre...

ja saj..če ne vedo potem ne boli ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, ukica pravi:

si kdo lasti? je kdo sprobal?

http://www.natv-rld.si/radar-detektor-265

 

:) 

Za izkušene policaje s "pištolami" se ne obnese najbolje. Povečini te nameri na kakšnih 250m in predno odreagiraš in lahko zmanjšaš hitrost si že pečenka. Pa to sranje, ti da lažen občutek varnosti in ti uspava oko sokolovo za policaje. Je, pa ni. Še vedno se nase najbolj zanesem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče laserskega merilnika, je vsak detektor bolj ali manj stran vržen denar. To pa zaradi tega, ker laserski merilnik ne oddaja ničesar, dokler ne stisnemo gumba. Takrat je pa tako ali tako že prepozno, ker je meritev opravljena v trenutku. Torej, ko detektor zazna laserski merilnik, je meritev že opravljena. Se pa lahko zgodi, da je pri nekaterih vozilih odboj nekoliko slabši in posledično daljši čas meritve, kar gre na roko detektorju in njegovemu uporabniku. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

To je za laser zdravilo, na levi in desni strani od topa :) mislim vsaj

t90.jpg

Sicer pa tudi top ni napačno zdravilo. Če pa pravilno meriš , tudi za stacionarne radarje in občinske inkasante. Žal pa je količina neuspešnih merjen radarjev močno soodvisna s količino streliva.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ga imam sicer tak mode ne je pa zelo priročna naprav uporabljam jo tudi za popravil avtomatskih vrat in delovanje radar sezorja nad vratih 

je pa zelo koristna vsaj zame odkar je v vozilu gledam bolje na km števec pa verjetno zato ker ne zaupam 100% torej z eno besedo pri meni deluje bolj kot preventiva.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, ukica pravi:

si kdo lasti? je kdo sprobal?

http://www.natv-rld.si/radar-detektor-265

 

:) 

Nisem sprobal tega sem pa tega in dela :D

http://www.adaptivtechnologies.com/gear/tpx-radar-detector#overview-tab-tab

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Kmet2 pravi:

Ja, če ga ne pozabiš prižgat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

laser detektor je slaba stvar...zapiska in ti spustiš gas .. v resnici te ima pa snajper na muhi in si še lažja tarča ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!