Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 35 minutami, DinDiin pravi:

Ko dvignejo place za 35 % se prec prjavm :) 

Tebe itak neb vzeli ....prepameten :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DinDiin pravi:

Pod narekovaji ja :D 

pa pod kapo tud ..:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah....na radar naumo prletel, tko da brezveze pulcija kupuje ta jajca od radarjev, ko pa folk z ukradenimi stvarmi okol laufa....ce pa kasnega z prevec feltnam v avtu dobite, pa kr pojklicte....:hmm: Lublana je bolana.....:fyou:

12769455_10153962850992363_916561792_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, motom pravi:

No ane... so zvezde tile fantje s kranjske prometne.

Škoda, ker ego par negativcev meče slabo luč na vse ....

Če je to res - samo noga in nič drugega !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, motom pravi:

No ane... so zvezde tile fantje s kranjske prometne.

tipičen primer res butastih njokov, po FBju se pogovarjat....mislm, res moraš met mali IQ...to me spominja na naše švercerje, ki so v Gorici čez mejo švercali folk. Tajni pogovori med njimi so potekali, ne moreš verjet, po mobitelu :P

pred 9 minutami, HD-Dyna pravi:

Škoda, ker ego par negativcev meče slabo luč na vse ....

Če je to res - samo noga in nič drugega !

Bom rekel takole, čisto pravico so ga imeli ustaviti, tudi vse kar so zapisali na FB si bi lahko mislili, le pisat ne bi smeli.

Namreč, če lahko čakajo pred gostilno navadne smrtnike, da jih ulovijo nakresane, lahko zarad mene čakajo tut predsednika....seveda pa morjo met srečo, da je nakresan in vozi sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

Namreč, če lahko čakajo pred gostilno navadne smrtnike, da jih ulovijo nakresane, lahko zarad mene čakajo tut predsednika....seveda pa morjo met srečo, da je nakresan in vozi sam.

Vse v redu, če je naključno, če pa čakajo prav tebe Dami in pošiljajo slike tebe in tvojega motorja ter plan tvojih aktivnosti,

ker si nekomu nategnil ...., pa to že ni več v redu :blush:

Davkoplačevalci pač osebnih maščevanj in zamer naj ne bi plačevali ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem napisal, da so butli. Vendar jaz čakanje pred gostilno, razumem enako kot čakanje pred cestninsko in merjenje hitrosti, ko se približuješ. To je "keš point", čakanje pred gostilno, pa večja verjetnost zadetkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem čakanje pred gostilno, problem je, če čakaš točno določenega in ga zasleduješ iz nekih osebnih razlogov (zloraba položaja ipd) .

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš, bi morali ravno takele ministre in podobne tiče še posebej preverjati. Ker bi morali biti za vzor in so javne osebe. Ne pa da se skrivajo in jokcajo ko se jih dobi ali pa v tem primeru samo nakaže, da se jih nadzira.
Sploh pa me zanima kako imajo ljudje na takih položajih kot so ministri in predsedniki sploh čaz za take afne guncat kot so nastopi na koncertih ali afn gunc oddajah. Še preveč jih plačamo in še preveč oblasti jim dajemo. 
Služba v imenu naroda traja 25 in ne samo 24 ur na dan!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej l30. Ena miselna vaja. Nič osebnega.

Jaz sem Policaj. Ti si občan X. Greš mi na živce, da je joj. In zato bom znotraj svojega delovnega časa, s sredstvi namenjenimi opravljanju splošnega policijskega dela, namenil čimveč pozornosti temu da te nekje dobim. In zato bom s kolegi spremljal kje se voziš, kdaj piješ v gostilni in kdaj hodiš fukat sosedovo Micko. Ker enkrat boš zajebal. Vsak kdaj zajebe. Če to be bo dosti, bomo pa v lokalnem cajtngu objavili anonimko o tem, da hodiš fukat sosedovo Micko. Nekaj se bo zgodilo, ker mi greš na živce.

Al pa če ti v avto pa na motor namontiram GPS in printer za kazni. Pa boš plačal vsak minoren prekršek, ker je tak nadzor tehnološko čisto izvedljiv, pa itak mi zgledaš malo sumljivo. So ti zdaj tvoje ideje še vedno všeč?

Popravljeno . Popravil jskrablin
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, franc pravi:

Ni problem čakanje pred gostilno, problem je, če čakaš točno določenega in ga zasleduješ iz nekih osebnih razlogov (zloraba položaja ipd) .

lp

dokazovanje le tega je pa problem, razn če se javno dogovarjaš na FB :D

pred 18 minutami, jskrablin pravi:

Lej l30. Ena miselna vaja. Nič osebnega.

Jaz sem Policaj. Ti si občan X. Greš mi na živce, da je joj. In zato bom znotraj svojega delovnega časa, s sredstvi namenjenimi opravljanju splošnega policijskega dela, namenil čimveč pozornosti temu da te nekje dobim. In zato bom s kolegi spremljal kje se voziš, kdaj piješ v gostilni in kdaj hodiš fukat sosedovo Micko. Ker enkrat boš zajebal. Vsak kdaj zajebe. Če to be bo dosti, bomo pa v lokalnem cajtngu objavili anonimko o tem, da hodiš fukat sosedovo Micko. Nekaj se bo zgodilo, ker mi greš na živce.

Al pa če ti v avto pa na motor namontiram GPS in printer za kazni. Pa boš plačal vsak minoren prekršek, ker je tak nadzor tehnološko čisto izvedljiv, pa itak mi zgledaš malo sumljivo. So ti zdaj tvoje ideje še vedno všeč?

in a misliš, da se to ne dogaja? :P

celo dokaze se zna potvorit, al pa izmislit.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, solorider pravi:

jaz sem tudi slišal, da mu je osebno JJ nastavil pijačo!  :lol1:

Kaj jo men noben noče ...

Sicer pa lahko vso resnico vidite na Nova24TV...

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

Kaj jo men noben noče ...

ti dobiš base, nastaulene :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jskrablin pravi:

Lej l30. Ena miselna vaja. Nič osebnega.

Jaz sem Policaj. Ti si občan X. Greš mi na živce, da je joj. In zato bom znotraj svojega delovnega časa, s sredstvi namenjenimi opravljanju splošnega policijskega dela, namenil čimveč pozornosti temu da te nekje dobim. In zato bom s kolegi spremljal kje se voziš, kdaj piješ v gostilni in kdaj hodiš fukat sosedovo Micko. Ker enkrat boš zajebal. Vsak kdaj zajebe. Če to be bo dosti, bomo pa v lokalnem cajtngu objavili anonimko o tem, da hodiš fukat sosedovo Micko. Nekaj se bo zgodilo, ker mi greš na živce.

Al pa če ti v avto pa na motor namontiram GPS in printer za kazni. Pa boš plačal vsak minoren prekršek, ker je tak nadzor tehnološko čisto izvedljiv, pa itak mi zgledaš malo sumljivo. So ti zdaj tvoje ideje še vedno všeč?

Kolikor ga jaz razumem je jager govoril o javnih funkcionarjih in ne o sosedovi Micki.....se povsem strinjam z jagrom ,takšni ljudje bi morali dati javno v pogled od financ naprej ,če komu to ne paše pa naj ne kandidira. 

Samo ko se nadzor spravi nad njih je pa jokcanje in stokcanje ..........drugače pa prav te isti javni Cmerarji uporabljajo oz. zlorabljajo  obveščevalne službe ,policijo ,davčno in še kaj proti svojim nasprotnikom režima ki so ga ustvarili .....in to so in bodo počeli vsi od desnih,levih ,rdečih belih in tistih ZA ......odvisno kdo se je z lažmi volilcem oz.ovcam  toliko prikupil da je dobil njihovo večino in bla bla bla 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč bla, bla, bla...a se ti ne da do konca napisat, lenuh :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kmet2 pravi:

Kolikor ga jaz razumem je jager govoril o javnih funkcionarjih in ne o sosedovi Micki.....se povsem strinjam z jagrom ,takšni ljudje bi morali dati javno v pogled od financ naprej ,če komu to ne paše pa naj ne kandidira. 

Če lahko Policija nekaznovano šikanira ene, bo še tolko bolj nekaznovano šikanirala druge. Stvar je zelo preprosta - a se ti zdi pravilno in zaželeno, da Policija upošteva zakonodajo po kateri bi naj delovala? Na tole si odgovori, pa bo jasno. Točno zato imamo državo v banani - doker se jebe "ta prave, ta rdeče, ta bele, ta črne, ta zelene, ta čefurje, in tako dalje" so oni proti čisto hepi. In čisto nesrečni, ko se logično situacija kmal obrne in nekdo pojebe njih. Malokomu pa svane da od tega nonstop jebanja sam rit peče, druge koristi pa ni. Je pa fino navijat... Eni pa ne navijamo, bi pa radi meli za silo poštimano državo. Ker trenutno je razsulu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šikaniranje je tudi, ko se laganice pelem proti Kalu in za mano provida :eek: 

Itak sm ćist legalen, me pa žiucira :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!