Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 3 minutami, jskrablin pravi:

Če lahko Policija nekaznovano šikanira ene, bo še tolko bolj nekaznovano šikanirala druge. Stvar je zelo preprosta - a se ti zdi pravilno in zaželeno, da Policija upošteva zakonodajo po kateri bi naj delovala? Na tole si odgovori, pa bo jasno. Točno zato imamo državo v banani - doker se jebe "ta prave, ta rdeče, ta bele, ta črne, ta zelene, ta čefurje, in tako dalje" so oni proti čisto hepi. In čisto nesrečni, ko se logično situacija kmal obrne in nekdo pojebe njih. Malokomu pa svane da od tega nonstop jebanja sam rit peče, druge koristi pa ni. Je pa fino navijat... Eni pa ne navijamo, bi pa radi meli za silo poštimano državo. Ker trenutno je razsulu.

V globalu se strinjam ......to kar pa bi imel ti in jaz in vsi normalni državljani pa je samo še na papirju in utopično ,realnost so zlorabljanje položajev ,korupcija itd .....in da bi ti odpravili  bi morali biti javni funkcionarji goli in bosi pred ljudmi  ,se ne strinjaš ?

Pustimo zdaj šikaniranje itd .....to je vsem jasno da je nečedno itd ....a kot sem ti že povedal te isti Koprivnikarji zlorabljajo svoj položaj tako ali drugače ..........a res ne razumeš ? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole še dodam, pol pa konec politiziranja za danes. Se strinjam, da ima javna oseba večji nivo izpostavljenosti in nižji nivo zasebnosti, kot Janez Prostak. In da nimajo kaj skrivati premoženja, prihodkov, poslovnih povezav, ipd... Samo to je ena druga debata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policisti imajo diskrecisjko pravico že pri nesrečah, seveda ko gre za neznatno nevarnost. Tale preverka stopnje alkoholiziranosti pa je še dosti manj. Zato se policist čisto zakonito lahko odloči, da bo Poldija ustavil in mu dal pihati, Frančku pa sploh ne bo pokazal loparčka.
To kar se sedaj počne in dviguje prah je pa samo še dodaten kamenček v mozaiku mešanja dreka in mazanja oči ljudem, da ne spregledajo res pomembnih zadev.
 

Jaz bi predpisal še to, da morajo vsi poslanci pred vstopom v parlament pihat, ker kakršne kozlarije delajo so ali totalno prbiti al pa že v osnovi prtegneni!

Kakšno je odvalil premier::lol1:

"kajti gre za sum tako zelo hudega dejanja zoper vlado s strani določenih policistov, ki je pravzaprav ena najhujših možnih kršitev demokratičnih vrednot: da skupina policistov poskuša spodkopati ministra, vlado". To je izjemno, izjemno nevarno, je dodal premier. Seveda pa bo, je dodal, potreben nek verodostojen postopek, kar bo naloga pristojnih organov.

Če se bi ugotovilo, da je minister prekoračil dovoljeno stopnjo alkoholiziranosti za volanom, bi bilo to izjemno, izjemno nevarno.:lol1::slap: S tem bi spodkopali ministra, vlado.:lol1:
Oh predragi predsednik Cerar, s tem ko se s takimi rečmi ukvarjaš in take sklepe delaš, s tem spodkopavate ne vlado in svoje ministre, državo in državljane pa prav zagotovo. 
Kaj pri nas res ne znamo več izvoliti ljudi, ki bi vodili državo za ljudi ne pa zase in kapital?:mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ni Borutt pred ratkim napisal, da še na malico nimajo časa iti? Ker jim ni všeč kritika ministra, mu je treba v službenem času postaviti zasedo in s tem zaposliti nevem koliko policajev za cel delovnik ali več. In še na malico nimajo časa, ker jih je premalo, reveži res!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prov. Ane pol pa še po forumu jokcajo. Najbolš, da ti motolover zrihtaš, ker imaš očitno veze na MS, da mu lahko damo minuse.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje za Borutta:

Je normalno, da policaji (verjetno niso iz prometne) ne ustavijo in se pogovorijo z modelom, ki ob 6,30 zjutraj vozi 40 km/h od Gračišča proti Kopru (po suhi cesti), za sabo pa vodi kolono avtomobilov (policaji prvi za njim), dokler se ne pojavi možnost prehitevanja (prekinjena črta).

Seveda nihče ni prehiteval, dokler niso to storili policaji, potem pa ajde vsi za njimi.

Če ne bi bilo policajev, bi ga jaz ustavila in mu najmanj prisolila eno okoli kepe, za dobro jutro :fight1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, KARMEN1 pravi:

Imam vprašanje za Borutta:

Je normalno, da policaji (verjetno niso iz prometne) ne ustavijo in se pogovorijo z modelom, ki ob 6,30 zjutraj vozi 40 km/h od Gračišča proti Kopru (po suhi cesti), za sabo pa vodi kolono avtomobilov (policaji prvi za njim), dokler se ne pojavi možnost prehitevanja (prekinjena črta).

Seveda nihče ni prehiteval, dokler niso to storili policaji, potem pa ajde vsi za njimi.

Če ne bi bilo policajev, bi ga jaz ustavila in mu najmanj prisolila eno okoli kepe, za dobro jutro :fight1:.

Ne ustavili bodo tistega ki bo šel 10kmh več  ,če gre 40kmh manj in ovira promet pa je vse v najlepšem redu,isti primer je na AC,tistega ki vozi po prehitevalnem in ima nebroj možnosti umika na vozni pas pustijo pri miru,če pa takšnega idiota prehitiš po desni te pa znajo čakat v zasedi in iskat .......in tudi najdli so me B)

Kdo bi razumel povezave v policajevem piskru:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Je normalno, da policaji (verjetno niso iz prometne) ne ustavijo in se pogovorijo z modelom, ki ob 6,30 zjutraj vozi 40 km/h od Gračišča proti Kopru (po suhi cesti), za sabo pa vodi kolono avtomobilov (policaji prvi za njim), 

V kolikor je bilo na odsekih kjer je omejitev 50km/h ni bil v nobenem prekršku in ni bil obvezen se umakniti. 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, ne vem če imate prav :

V zakonu piše :

17. Člen

Pooblaščena uradna oseba začasno izloči iz prometa tudi motorna vozila ali skupino vozil, za katerimi je zaradi počasne vožnje nastala kolona vozil ( kolona vozil se šteje tri in več vozil ).

45. člen

Voznik ne sme brez upravičenega razloga voziti tako počasi, da bi oviral druge udeležence v cestnem prometu. Voznik vozila, ki vozi na čelu kolone z nižjo hitrostjo od največje dovoljene hitrosti in od hitrosti prometnega toka vozil na smernem vozišču, za katerim se nabere kolona vozil, se mora, če ga kolona ne more varno prehiteti, na prvem primernem kraju umakniti z vozišča in pustiti kolono vozil mimo.

Policist, ki je vozil za počasnim vozilom NI ravnal pravilno. Vozilo bi moral izločiti in voznika kaznovati !

To je samo moje skromn laično mnenje, Borutt bo pa napisal kako dejansko počnejo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, motolover pravi:

Ali ni Borutt pred ratkim napisal, da še na malico nimajo časa iti? Ker jim ni všeč kritika ministra, mu je treba v službenem času postaviti zasedo in s tem zaposliti nevem koliko policajev za cel delovnik ali več. In še na malico nimajo časa, ker jih je premalo, reveži res!

raj vidm da ministre lovijo, kot pa mene :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši je kranjski župan, ki noče odstopiti. Trdi, da je vinjen peljal in poczročil nesrečo kot oseba, ne kot župan. In to v službenem avtu, ki ga je dobil v uporabo kot župan. Kje ste Kranjčani, ga boste vrgli s prestola ali ne?

1 hour ago, Kmet2 said:

Ne ustavili bodo tistega ki bo šel 10kmh več  ,če gre 40kmh manj in ovira promet pa je vse v najlepšem redu,isti primer je na AC,tistega ki vozi po prehitevalnem in ima nebroj možnosti umika na vozni pas pustijo pri miru,če pa takšnega idiota prehitiš po desni te pa znajo čakat v zasedi in iskat .......in tudi najdli so me B)

Kdo bi razumel povezave v policajevem piskru:)

Le kako ga lahko po omejitvah prehitiš po desnem pasu? Večina jih pelje 140 po števcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, I30 pravi:

V kolikor je bilo na odsekih kjer je omejitev 50km/h ni bil v nobenem prekršku in ni bil obvezen se umakniti. 
 

Napisala sem relacijo, kdor pozna cesto ve, da tam ni nikjer nobene omejitve, zato velja 90.

Saj drugače se ne bi jezila.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, motolover pravi:

Ali ni Borutt pred ratkim napisal, da še na malico nimajo časa iti? Ker jim ni všeč kritika ministra, mu je treba v službenem času postaviti zasedo in s tem zaposliti nevem koliko policajev za cel delovnik ali več. In še na malico nimajo časa, ker jih je premalo, reveži res!

Res zanimivo, da si samo ti tako razumel mojo objavo. Verjetno je to enako, kot prehitevanje. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, motolover pravi:

Najboljši je kranjski župan, ki noče odstopiti. Trdi, da je vinjen peljal in poczročil nesrečo kot oseba, ne kot župan. In to v službenem avtu, ki ga je dobil v uporabo kot župan. Kje ste Kranjčani, ga boste vrgli s prestola ali ne?

Le kako ga lahko po omejitvah prehitiš po desnem pasu? Večina jih pelje 140 po števcu.

Kje v mojem zapisu si videl da sem omenjal prehitevanje po omejitvah itd ......B)....mogoče živiš v eni drugi državi kot jaz ,praviš večina jih pelje 140 ......pol jaz ne bi nobenemu ne blendal ne prehiteval po desni .....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, KARMEN1 pravi:

Imam vprašanje za Borutta:

Je normalno, da policaji (verjetno niso iz prometne) ne ustavijo in se pogovorijo z modelom, ki ob 6,30 zjutraj vozi 40 km/h od Gračišča proti Kopru (po suhi cesti), za sabo pa vodi kolono avtomobilov (policaji prvi za njim), dokler se ne pojavi možnost prehitevanja (prekinjena črta).

Seveda nihče ni prehiteval, dokler niso to storili policaji, potem pa ajde vsi za njimi.

Če ne bi bilo policajev, bi ga jaz ustavila in mu najmanj prisolila eno okoli kepe, za dobro jutro :fight1:.

Vsakršno razglabljanje o normalnosti nečesa je subjektivna ocena podana s strani posameznika. 

Če pa stvar pogledam nekoliko bolj resno, bi rekel, da je naloga policistov v tem primeru izločitev prepočasnega voznika iz prometa in ga povprašati po zdravju. Kaj in kako se je točno dogajalo ne vem in tudi ne morem komentirati, saj živiš v nekih krajih bogu izza nogu, kjer še strit vju ne deluje, zaradi česar si nisem mogel ogledati relacijo z njenimi značilnostmi, kar so seveda polna in prekinjena črta ter primerna izogibališča. Relacijo poznam, ampak sem hotel osvežiti spomin in videti vse prej našteto. 

Ne bodi nasilna.  

 

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Napisala sem relacijo, kdor pozna cesto ve, da tam ni nikjer nobene omejitve, zato velja 90.

Saj drugače se ne bi jezila.

Tudi čez planinske ride je omejitev 90 km/h, pa ni možno tako hitro peljati. 

Ne jezi se, ker boš stara in grda. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Vsakršno razglabljanje o normalnosti nečesa je subjektivna ocena podana s strani posameznika. 

Če pa stvar pogledam nekoliko bolj resno, bi rekel, da je naloga policistov v tem primeru izločitev prepočasnega voznika iz prometa in ga povprašati po zdravju. Kaj in kako se je točno dogajalo ne vem in tudi ne morem komentirati, saj živiš v nekih krajih bogu izza nogu, kjer še strit vju ne deluje, zaradi česar si nisem mogel ogledati relacijo z njenimi značilnostmi, kar so seveda polna in prekinjena črta ter primerna izogibališča. Relacijo poznam, ampak sem hotel osvežiti spomin in videti vse prej našteto. 

Ne bodi nasilna.  

 

Tudi čez planinske ride je omejitev 90 km/h, pa ni možno tako hitro peljati. 

Ne jezi se, ker boš stara in grda. 

Ma vse se da ....kjer je volja tam je pot ....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Ne ustavili bodo tistega ki bo šel 10kmh več  ,če gre 40kmh manj in ovira promet pa je vse v najlepšem redu,isti primer je na AC,tistega ki vozi po prehitevalnem in ima nebroj možnosti umika na vozni pas pustijo pri miru,če pa takšnega idiota prehitiš po desni te pa znajo čakat v zasedi in iskat .......in tudi najdli so me B)

Kdo bi razumel povezave v policajevem piskru:)

Vsakršna podobnost s :kmet: je zgolj naključna. Pravzaprav je bilo obvestilo takšno, kot, da so vsi liki iz Mad Maxa na avtocesti in so napadli poštenega državljana v avtu. So bili specijalci na poti in blokade postavljene. 

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

raj vidm da ministre lovijo, kot pa mene :P

Tebe bomo počakali na znanih točkah. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Relacijo sem navedla prav zaradi tega, ker je cesta kar poznana tudi tebi, Borutt.

Po njej komot pelješ tudi preko omejitev, z vsakim avtom, ki ima gume, ki so opravile tehnični pregled.

Drugače pa hvala za izčrpen in poučen odgovor :004.

 

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Ma vse se da ....kjer je volja tam je pot ....:P

Če je pa ni - jo pa Kmet2 naredi :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Borutt pravi:

 

Tebe bomo počakali na znanih točkah. :jezik:

ja sj, pol pa moram kavo plačat, pa sladoljed, pa pošlaštice...pa se ne bunim ko minister po televiziji :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ja sj, pol pa moram kavo plačat, pa sladoljed, pa pošlaštice...pa se ne bunim ko minister po televiziji :P

Ima se - može se !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, HD-Dyna pravi:

Ima se - može se !

nema se, glumi se :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 3. 2016 at 10:13, solorider pravi:

jaz sem tudi slišal, da mu je osebno JJ nastavil pijačo!  :lol1:

zvezal so ga pa na silo alko ulival?? pa prisilili da je moral sesti za volan in odpeljat... ccc

Ob 2. 3. 2016 at 10:07, franc pravi:

Ni problem čakanje pred gostilno, problem je, če čakaš točno določenega in ga zasleduješ iz nekih osebnih razlogov (zloraba položaja ipd) .

lp

 

Ob 2. 3. 2016 at 11:11, jskrablin pravi:

Lej l30. Ena miselna vaja. Nič osebnega.

Jaz sem Policaj. Ti si občan X. Greš mi na živce, da je joj. In zato bom znotraj svojega delovnega časa, s sredstvi namenjenimi opravljanju splošnega policijskega dela, namenil čimveč pozornosti temu da te nekje dobim. In zato bom s kolegi spremljal kje se voziš, kdaj piješ v gostilni in kdaj hodiš fukat sosedovo Micko. Ker enkrat boš zajebal. Vsak kdaj zajebe. Če to be bo dosti, bomo pa v lokalnem cajtngu objavili anonimko o tem, da hodiš fukat sosedovo Micko. Nekaj se bo zgodilo, ker mi greš na živce.

Al pa če ti v avto pa na motor namontiram GPS in printer za kazni. Pa boš plačal vsak minoren prekršek, ker je tak nadzor tehnološko čisto izvedljiv, pa itak mi zgledaš malo sumljivo. So ti zdaj tvoje ideje še vedno všeč?

ja in ?? tisti , ki nima slabe vesti komot ustavi tudi če je pravkar zapustil gostilno .. in ja - to se kar redno dogaja sploh če so določeni osebki nesramni ob obravnavi .. al pa če je micka policistova žena ...

gps in printer ? to pa je diskriminacija če bi samo enemu obesili..

to , da pa kogarkoli ustavijo je pa za vse enako ... če pa ga šikanirajo ima pa vse zakonske možnosti za pritožbo tako kot vsi - borrut mogoče ve kaj več o tem..

Ob 2. 3. 2016 at 13:14, jskrablin pravi:

Tole še dodam, pol pa konec politiziranja za danes. Se strinjam, da ima javna oseba večji nivo izpostavljenosti in nižji nivo zasebnosti, kot Janez Prostak. In da nimajo kaj skrivati premoženja, prihodkov, poslovnih povezav, ipd... Samo to je ena druga debata.

in da višajo kazni za navadno rajo do onemoglosti , sami pa bi lahko vozili izven zakonov in nekaznovani za prekrške? ker so javne osebnosti jim to mogoče dovoljuje ogrožanje drugih ? ne bo šlo..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, thumper pravi:

in ja - to se kar redno dogaja sploh če so določeni osebki nesramni ob obravnavi .. al pa če je micka policistova žena ...

In temu se reče zloraba pooblastil. In zato bi mogli organizatorji takih zased leteti iz službe, na mestu samem. In v idealnem svetu za tako ravnanje naj ne bi bilo razlike med ministrom al pa pripravnikom za policaja.

 

pred 8 urami, thumper pravi:

in da višajo kazni za navadno rajo do onemoglosti , sami pa bi lahko vozili izven zakonov in nekaznovani za prekrške? ker so javne osebnosti jim to mogoče dovoljuje ogrožanje drugih ? ne bo šlo..

In kako točno je minister kršil zakonodajo?

 

Resno - dajte se že enkrat odločit, kar bi radi. Al pizadakanje malo sem pa tja, komplet nekonsistetno samo po sebi, ker je pč fino pizdakat, al za silo poštimano državo. Jaz imam resno negativen odnost do vsake avtoritete, pa mi je misel na to, da Policija dela komplet izven pooblastil precej grozna. Dosti bolj grozna od morebiti pijanega ministra za volanom. Kurc, če je itak vseeno pa se naj še Vojska malo s tanki naokoli zapelje. Nekdo more red narest, ane? In itak ga najlažje naredijo oni s tavečjo puško.

Zdaj mam pa res dosti. Over and out.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, jskrablin pravi:

In temu se reče zloraba pooblastil. In zato bi mogli organizatorji takih zased leteti iz službe, na mestu samem. In v idealnem svetu za tako ravnanje naj ne bi bilo razlike med ministrom al pa pripravnikom za policaja.

 

In kako točno je minister kršil zakonodajo?

 

Resno - dajte se že enkrat odločit, kar bi radi. Al pizadakanje malo sem pa tja, komplet nekonsistetno samo po sebi, ker je pč fino pizdakat, al za silo poštimano državo. Jaz imam resno negativen odnost do vsake avtoritete, pa mi je misel na to, da Policija dela komplet izven pooblastil precej grozna. Dosti bolj grozna od morebiti pijanega ministra za volanom. Kurc, če je itak vseeno pa se naj še Vojska malo s tanki naokoli zapelje. Nekdo more red narest, ane? In itak ga najlažje naredijo oni s tavečjo puško.

Zdaj mam pa res dosti. Over and out.

Ja se strinjam ,tudi jaz in še večina državljanov ima takšne želje kot ti ! Zdej si zapel za ta dogodek .....vprašaj se kako so skoraj vsi ministri od 91 naprej postali milionarji   ....a to misliš da je od plače?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!