Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Mene je pa ucer ustavu k sm prehitevu u Radovljici kolono vozil cez polhno črto, (pač se mi ni dal počas tm pelat, pa še mudil se mi je :rolleyes: ), pa me ustav pa mi rece da je sam upozorilo da bo naslednic kazn, pa me zanima kašne kazni lahk da men polcaj k še nism polnoletn, str sm 16, se prav pik ne morm dubivat, a lohk dobim sam denarno kazn pa kakšne upomine a kako je to pol?

Najprej malo pazi kako se voziš. Sploh tisto "se mi ni dal počas peljat, pa še mudil se mi je".

//NejcZ

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa me zanima kašne kazni lahk da men polcaj k še nism polnoletn, ...

Lohk te pošle k men, pa te jest skloftam ko bika! Si boš zapomnu najman do polnoletnosti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons se pelu po Tivolski v Lj, na avtobusni ob progi standardno polcaji - merijo. Peljal neki čez 70, polcaj meri brez naslona (ker drugače ne more ker mora stopiti skor na cesto) in jasno mu ne rata in doživel sem nov policijski ukrep: žuganje s prstom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa ucer ustavu k sm prehitevu u Radovljici kolono vozil cez polhno črto, (pač se mi ni dal počas tm pelat, pa še mudil se mi je :rolleyes: ), pa me ustav pa mi rece da je sam upozorilo da bo naslednic kazn, pa me zanima kašne kazni lahk da men polcaj k še nism polnoletn, str sm 16, se prav pik ne morm dubivat, a lohk dobim sam denarno kazn pa kakšne upomine a kako je to pol?

Dokler ne boš polnoleten za prometne prekrške ne boš dobil denarne kazni, niti ne kazenskih točk. Čez nekaj časa dobiš vabilo na obravnavo pri sodniku za prekrške, katere se moraš udeležiti skupaj z zakonitim skrbnikom (enim izmed staršev). Sodnik ti pove, da tega ne smeš več početi, nato pa se moraš strinjati, da tega ne boš več počel. Pač tako to gre. Nato ti še nekaj časa moralizira in ti izreče opomin, ki ga v pisni obliki čez nekaj časa dobiš po pošti.

Lp Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons se pelu po Tivolski v Lj, na avtobusni ob progi standardno polcaji - merijo. Peljal neki čez 70, polcaj meri brez naslona (ker drugače ne more ker mora stopiti skor na cesto) in jasno mu ne rata in doživel sem nov policijski ukrep: žuganje s prstom :)

policaji že kar nekaj časa po zakonu lahko merijo brez naslona. žal je tako, da se zakoni dopolnjujejo skoraj že vsaki mesec in normalno da v smeri ki gre v prid policije. naučite se že vendar, sem že stokrat na tem forumu ponovil - ne palijo več stare finte, ki so ti jih svetovali kolegi od kolegov v gostilni. lahko se pritožuješ po dolgem in povprek - ti bodo rade volje poslali obrazložilo, da v policijskem postopku ni bilo ugotovljenih napak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaji že kar nekaj časa po zakonu lahko merijo brez naslona.

Sej ne, da bi se zaradi tega kaj pritoževal. Sam po moje brez naslona težko ustreli motor. Al se motim? Ene dvakrat se mi je že zgodilo, da sem peljal ca. 15 preveč in polcaj s pištolo v roki tut trznil ni. Tokrat pa je požugal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej res ni ne vem kaj....sam useen če že oni tok opozarjajo na nesreče motoristov k peljejo prehitro naj tut mal svoje prjatle pogledajo kolko oni varno plejejo:D

pač a zarad tega ker sta policaja za njiju ne veljajo pravila kot za vse nas? ti se boš peljal 10km/h preveč pa boš skasiru kazen...

pa to se ni zgodilo samo na motorjih....oni kar fajn po gasu prtiskaju tut na svojih tuaregih;):D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja u celu tut vidiš policaja na motorju kak ga žge na pouno čez središče mesta.. za njih zgleda ni pravil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najbolj je pa v prekršku snemalec sam. Vozi prehitro pa še snema med vožnjo.... c-c-c-c.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej res ni ne vem kaj....sam useen če že oni tok opozarjajo na nesreče motoristov k peljejo prehitro naj tut mal svoje prjatle pogledajo kolko oni varno plejejo:D

pač a zarad tega ker sta policaja za njiju ne veljajo pravila kot za vse nas? ti se boš peljal 10km/h preveč pa boš skasiru kazen...

pa to se ni zgodilo samo na motorjih....oni kar fajn po gasu prtiskaju tut na svojih tuaregih;):D

LP

....ma kaka pravila, sta se pač peljala in kaj jih boš zdaj pribil na križ......Tu jokcate, ko ene navadne riti in kažete s prstom na druge......Ma navaden otroški vrtec.....beeeeeeee, beeeee :headbang: :headbang:

Ko vas ustavijo, jim pokažte ta posnetek...

http://www.avtomanija.com/default.asp?rb=12&id=3299

Očitno nimaš kaj bolj pametnega za počet................ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma alo to je malo nad omejitvijo! 150+ je drugače navadna potovalna hitrost SS po navadni cesti :naughty: Tam pri 74 se je skoro na bok prevrgo ker je bil prepočasen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bosta ona2 tebi pribila kazen se jima boš zahvalu?

sej me boli kolko sta se pelala...samo pač če se mi ne smemo se pol tut oni nebi smel...kar naj se peljejo sej jst se bom tut pa mi dol visi :D

samo pač povem kar je res in ni treba takoj zganjati cirkusa;)

pa a dost ustavljajo na avtocestah...jst bolj malo vidim na avtocestah...

sej omejitev v slo je 130 km/h to je pol 20 km/h več...to more bit kar poštena kazen? mogoče kdo kolko bi približno lahko bila...pa ne govorim za policaje ampak govorim na splošno??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma če boš šou na avtocesti 150 jim boš lih za kofe pustu :whistle: una je bla pa mal huda 85 omejitev pa 40 na tomačevem :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste nekateri hujši kot otroški vrtec. Vsak naj raje pomete pred svojim pragom. Kaj vse pa ostali počnemo na cesti. Pa naj si bo to z avtom, motorjem.... Potem pa še veleumni pisni komentarji kretena, ki je snemal ta dva policaja. Je pa res prava umetnost in zahtevnost peljati se z motorjem celih 150 - 160 km/h in to celo po avtocesti, kaj?

Kako je že dejal naš Franca: Le čevlje sodi naj .......! :worship:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kakšnem preteku časa, po prekršku ti pošljejo položnico, če so te npr. slikali?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšna je kazen če imaš izpit za A1 voziš pa motor do 25kW?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste nekateri hujši kot otroški vrtec. Vsak naj raje pomete pred svojim pragom. Kaj vse pa ostali počnemo na cesti. Pa naj si bo to z avtom, motorjem.... Potem pa še veleumni pisni komentarji kretena, ki je snemal ta dva policaja. Je pa res prava umetnost in zahtevnost peljati se z motorjem celih 150 - 160 km/h in to celo po avtocesti, kaj?

Kako je že dejal naš Franca: Le čevlje sodi naj .......! :worship:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Lahko so zate nekateri hujši kot otroški vrtec... je tud res da naj vsak najprej pomete pred svojim pragom, ampak ko boš ti prekoraču neko omejitev me tudi zanima če boš z nasmeškom šou plačat položnico... ZAKON JE ZA VSE (razn če je na nujni vožnji,kar se pa na posnetku ne vidi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšna je kazen če imaš izpit za A1 voziš pa motor do 25kW?

Kot, da nimaš izpita.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšna je kazen če imaš izpit za A1 voziš pa motor do 25kW?

Mislim da se obravnava isto kot će nebi imel izpita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!