Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Zakaj pa sploh imate opravka s policaji, če vam gredo na živce :whistle:?

Kdo gre komu na živce ? Pogovarjam se splošno in ja policija mi gre na k ..... ne na živce, toda policija kot institucija in ne kot oseba . 

Še bolj na k.... mi grejo pa politiki , če bi politiki imeli kanček morale, etike  bi se to odrazilo tudi na policiji in v glavah vseh nas , tako pa ne moreš mimo ko vidiš vso to golazen kaj dela ,tebe oz. mene pezdetka pa :l_01: za drobtince .........vse se enkrat obrne,al se pa samo tolažim :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Rabimo revolucijo :smoke:

Ja sam revolucije  ni ravno tako nedolžna, spet trpijo državljani , saj so vedno 2 pola in revolucija =vojna  ......ne vem ,ne vidim rešitve......no ja vidim samo je z to politično garnituro iz leta 1991 utopija ........

Na katero stran misliš , da bi  se bo postavila policija in vojska ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa na našo valjda :whistle:

Lahko pa ostanemo takšne kakonje še naprej :doze:

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakone pišejo tako, da se ustvari represija in tisti ki morajo sledit in izvajat te zakone ustvarijo hote ali nehote represijo zato pa ;prestrašen državljan je ubogljiv državljan !

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sma ku dva morska pesa...

Sva zagrabla miša in kliknila lajk hkrati :D

Jst inu :kmet:

Popravljeno . Popravil C eagle
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Pa na našo valjda :whistle:

Če mi je pa kaj všeč pri ljudeh je pa to optimizem :OK:...sem razumel emocionalni znak :cool:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, exclan pravi:

Zakone pišejo tako, da se ustvari represija in tisti ki morajo sledit in izvajat te zakone ustvarijo hote ali nehote represijo zato pa ;prestrašen državljan je ubogljiv državljan !

Vrjem ,da dokler take zganjajo od mene ne bo ubogljivosti ,se jim bo prej palca zlomila na mojem hrbtu :cool:

 

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Če ti ga primanjkuje, sem tukaj ......

Ali pa na Vikiju :cool:

Jaz pa v Dolenjskih ....pridi , rabm optimizem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz verjamem, da se boš postavu nazaj na noge. Imaš dovolj trme v sebi :D

Sam večkrat bomo morali it na postrvi...:grupni: Pa še Karmenco vzuamemo sabo...:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:bike:

Če si bom dala gor to nalepko, me policaji ne bodo opazili :lol1:

 

2016-06-16-21-56-01--1233229540.jpeg

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

:bike:

Ja, bo treba čimprej, da krsti moped z dolenjsko kapljico....:bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

:lol1:ti res ni jasno , da jaz to razumem,še napisal sem ti in vem da ti nimaš s tem nič in vem da nisi butelj ,si fer ......mah zdej te bom pa še hvalil :ras:

Tukaj piše tema "Stop policija" in pač napišem primerjave ki se dogajajo na cesti in v gospodarstvu(politiki) ,ene treba strogo sankcionirat za minorne prekrške , ostali pa kradejo,spravljajo državljane na kant, dokazi čudežno izginjajo če se pa to ne da,  pa zastarajo ....zakaj meni ni nobeden ukrep zastaral ?...........a boš odprl oči al boš še kar neprej eno te isto .....

In oglašaš se sam ,se pravi če nimaš  s tem nič ne repliciraš , opozarjam samo na razlike in inkasantstvo kar je v mojem navedenem primeru tudi bilo ,pa se pojdi ti tvoje člene kakor želiš in znaš . 

In temi ni naslov " Stop prometna policija" ......... je splošna in tako sem tudi komentiral ,ne vem kaj ti ni jasno teb in uni k prede :cool:

Kaj bo reku .....da nima nič s tem , on je samo za inkasantstvo nastavljen:cool:...Me zanima koliko ukradenih motorjev so našli ,vsak teden izginejo samo v Lj 3-4 ........a je kakšna enota na policiji ki to ureja ......nimajo časa , lovijo nepripete kot kriminalce ,bravo mi .......

Ti bi bila res dobra za policaja :OK:

Nisi prebral se je pritožil ,toda proti državi nimaš šans , že v naprej izgubljeno,samo še povečuješ stroške. Sem že povedal kako so mi izločili priče v sodnem postopku ...........obrazložitev je bila,da so policajove priče tako verodostojne , da mojih sploh ne rabi zaslišat ,to je vse nekje zabeleženo in policaj težek alkoholik je vozil za mano izven službenega časa ,se pogovarjal po telefonu in organiziral blokado v Ribnici  .....ja takle mamo ,ampak je šiba zrasla tudi za tega visokega g. Kotarja in je zdej navaden papak za volanom kamiona ker je večkrat kršil etiko ,bil vinjen na svojem delovnem mestu ...golazen modra in sodstvo poleg in pol mi navajajo člene in zakone ,ti povem bi jih potolkel ko zajce če bi imel primer kot Viski , bi vsaj vedel zakaj sem v zaporu !!!

In to me niti ne bi spravilo na obrate ,čistunsko navajanje  zakonov in kako se jih moramo držati , ampak ker sem bil sam večkrat žrtev modrih butljev ...........aja nisem bil žrtev bilo je vse po knjigici :lol1:men gre pravljice govort ......

Se pravi bi moral postopek na sodišču padet , če ti ni pokazal ? 

To je motorističen forum in brez veze v njega mešaš politiko. Seveda boš našel dokaz, da so v prometu samo reveži in poštenjakarji sankcionirani, tvoji prijatelji s kravatami pa lahko vozijo, kot želijo in niso kaznovani. Kar napiši primere. 

Vprašaj uniformirane ljubljanske policiste, koliko jih je in, koliko dela imajo. Prvo se pozanimaj, pa potem nabijaj. 

Sedaj je policija kriva, ker je sodišče odločilo, kakor je odločilo ? 

Meritev mora biti opravljena. Torej mora biti v spominu aparata. Policist in stranka lahko trdita vsak svoje, zato se v spominu radarja poišče meritev, zaradi česar se lahko podvomi v izjavo stranke.  

pred 10 urami, thumper pravi:

a tisti , ki so tolkli po - pa ne bomo sedaj ali je bilo upravičeno ali ne - tistih civilih pred parlamentom so bili pa v kaj napravljeni ? v pajkice? in tisti lopovi noter v parlamentu so imeli vsi metuljške okoli vratu?

 O čem ti to ? 

pred 10 urami, ZdravkoK pravi:

priča ne velja nič. ko dva policaja lažeta si pogorel....preverjeno!!!!

Ni mi hptel, sem napisal bil je neodziven se usedel v avto in pisal, radar bil ugasnjen na armaturki in je reku da men pač nebo kazal papirjev itd....resno. sem vse omenil v pritožbi pa vse zastonj. itak žakle skp držijo...

Verjamejo prepričljivejšemu. 

 

pred 9 urami, Kmet2 pravi:

Tako je ,preverjeno tudi pri meni s tem da je bil policaj znan alkoholik ,delal iste prekrške kot jaz in ni bil v službi !!!

Pravica je slepa in samo pretehta dokaze. Kaj si ji dal pretehtati ? Verjetno manj, kot tvoj nasprotnik. Bodi bolj prebrisan, namesto, da vzkipiš in se tako pokažeš v slabši luči. Dihaj in razmišljaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Zakaj pa sploh imate opravka s policaji, če vam gredo na živce :whistle:?

zato ker so..če jih nebi bilo nam nebi mogli iti nikamor kajne ..

med starimi časi in samostojnimi časi je velika razlika ..včasih so delali za dobro dobrih in poštenih ljudi , dandanes pa za dobro slabih in nepoštenih vplivnežev .. in ta skupni imenovalec "dobro" je irelevanten ko ga umestiš v kontekst..

pred 55 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz pa v Dolenjskih ....pridi , rabm optimizem ;)

polnim jajcam se po novo reče optimizem? no ja sej nekej resnice je res v tem ... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

Zdej si pa tako povedal, da mi mal diši na "utopijo". Prjatu, če se tvoji kolegi spravijo na nekoga se bodo spravili, ali ta krši ali ne....razn če se na ministra, pol so lahko manjši problemi. In četudi kršim, mi ne more nič več kot je na tvojih papirčkih napisano.

Kako gre že una globoka: pol policajev je.... :P

p.s.s. vem kako je če dva takrat še Miličnika lažeta, pa vendar je treba vztrajat

Moji papirčki so tudi tvoji papirčki. 

Una glubuoka grie; pol smo jih že, ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt sem mislil , da si pozabil na mene :lol1:

To je motoristični forum ..........a si ga preletel al si videl samo temo Stop policija , ki je tudi nekako bolj za teme o kvačkanju :cool: saj take stresaš in  nabijaš da me srat prime .........in seveda tudi grem ,je bolje potem :P

Koliko je policistov v lj ................ja za pisanje inkasantskih kazni preveč , mogoče vam samo manjka malo razporeditve,se mi zdi da ste vsi na lupljenju državljanov in nobeden za tisto kar ste v bitu tudi tu (varovanje premoženja in življenja in bla bla bla )...se mi zdi da bolj varujete rit politikom in šefom :OK:

Kdo pa je ............sankcionirati bi morali oba, ko sem jim rekel naj dajo svojemu kolegu pihat sem bil ignoriran , pa saj sem ti že povedal štorijo , ne da se mi več in če tu ne vidiš tudi nepravilnosti , si rs slep in ti ni pomoči !!!

Še zmeraj mi nisi odgovoril in si vse zavil v meglo .....še enkrat ...........Bi moral postopek padet na sodišču , če ti policaj na licu mesta ne pokaže meritve, pokaže pa jo čez 3 dni na sodišču (ja inkasantstvo se obravnava v sodstvu expresno , lopovščina korupcija zastarajo ali se izgubijo dokazi ).....

Kaj sem dal jaz pretehtat .............dej ne seri že enkrat no !   Imel sem v avtu 3 priče , ki bi potrdili nespametno vožnjo njihovega pijanega kolega(nimam dokaza, ker mu niso želeli dati alkotesta)  in nespametno sem vozil tudi jaz ,priznam , sankcioniran sem bil samo jaz , kljub temu da njihov kolega pijanček ni bil v službi in imel v avtu isto 3 priče in to sem povedal sodnici ..........ista ignoranca kot s strani policije .............se ti zdi vse po pravilih in transparentno ? ...........bi lahko prosim enkrat odgovoril z da ali ne ali boš spet zavijal v meglo kot politiki .

Diham in razmišljam...............na svoji koži sem že večkrat sprobal umazanost policije in sodstva , te institucije so kot je napisal Thumper za varovanje in polnjenje žepov politikov  ne pa za državljane , za državljane je v veliki večini prisotna samo represija teh dveh barabinskih institucij ki se od lopova razlikuje samo v tem da krade in tlači ljudi pod pretvezo več butastih zakonov ...kao legalno :OK: 

No pa greva naprej ..............hvala ker mi krajšaš čas :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Borutt pravi:

Ne krši, pa ne boš obravnavan, kot kršitelj. 

Hmmm, tudi to vedno ne drži ....

V mladih letih sem bil enkrat priča enemu dogodku in ko so prišli policisti, so vprašali, kdo je videl kaj se je zgodilo...

Naivnež sem dvignil roko, ker sem res vse videl in posadili so me v marico ( spredaj ) in odpeljali na PP Šiška.

Ko sem šel v PP, me je pričakal en 3x3 m, peljal v neko manjšo sobo in že od zadaj pok po ledvičkah s pendrekom in tako ene dvakrat, trikrat.. zastonj jaz govorim, da sem priča... Ko je uletel policist iz kraja dogodka, mu je šele dopovedal, da sem res priča....

Ja, to so bili eni lepi časi :blush: Bolel je pa še en teden ....

pred 9 urami, KARMEN1 pravi:

Pa na našo valjda :whistle:

Lahko pa ostanemo takšne kakonje še naprej :doze:

Seveda... Potem pa svizec spet čokolado zavija in Borutt kokice peče ....

Policisti so bili na naši strani dokler smo jim mi izkazovali podporo pri stavki ...

Sedaj pa so zopet na strani močnejšega :P

pred 9 urami, KARMEN1 pravi:

Če ti ga primanjkuje, sem tukaj ......

Ali pa na Vikiju :cool:

A je to en now fant :cry:

Lepo ime :blush:

pred 9 urami, KARMEN1 pravi:

Zakaj pa sploh imate opravka s policaji, če vam gredo na živce :whistle:?

Jaz nimam opravka z njimi in jih pustim pri miru, ne vem zakaj se oni ne obnašajo tako kot jaz ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HD-Dyna pravi:

Hmmm, tudi to vedno ne drži ....

V mladih letih sem bil enkrat priča enemu dogodku in ko so prišli policisti, so vprašali, kdo je videl kaj se je zgodilo...

Naivnež sem dvignil roko, ker sem res vse videl in posadili so me v marico ( spredaj ) in odpeljali na PP Šiška.

Ko sem šel v PP, me je pričakal en 3x3 m, peljal v neko manjšo sobo in že od zadaj pok po ledvičkah s pendrekom in tako ene dvakrat, trikrat.. zastonj jaz govorim, da sem priča... Ko je uletel policist iz kraja dogodka, mu je šele dopovedal, da sem res priča....

Ja, to so bili eni lepi časi :blush: Bolel je pa še en teden ....

Mene so kloftali na policijski Radanovič in Bađo oba že v penziji ........samo jaz sem bil kriv :P 

Pa veliko bolj sem jih in smo jih spoštovali , ko so se pojavili vsi okrog 180 cm ker manjših sploh niso zaposlovali smo otrpnili od straha in spoštovanja , danes so si policisti zapravili ugled za vedno !

Vseno tega ne bi smeli počet in če jih bi želel tožit Borutt , kaj imam za pokazat sodnici da pretehta ?    No tukaj se začne potem tista siva cona tako pri prometu kot drugje ............v polcijji so barabe , ni dvoma , samo so tudi zunaj ......:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kmet2 pravi:

Borutt sem mislil , da si pozabil na mene :lol1:

To je motoristični forum ..........a si ga preletel al si videl samo temo Stop policija , ki je tudi nekako bolj za teme o kvačkanju :cool: saj take stresaš in  nabijaš da me srat prime .........in seveda tudi grem ,je bolje potem :P

Koliko je policistov v lj ................ja za pisanje inkasantskih kazni preveč , mogoče vam samo manjka malo razporeditve,se mi zdi da ste vsi na lupljenju državljanov in nobeden za tisto kar ste v bitu tudi tu (varovanje premoženja in življenja in bla bla bla )...se mi zdi da bolj varujete rit politikom in šefom :OK:

Kdo pa je ............sankcionirati bi morali oba, ko sem jim rekel naj dajo svojemu kolegu pihat sem bil ignoriran , pa saj sem ti že povedal štorijo , ne da se mi več in če tu ne vidiš tudi nepravilnosti , si rs slep in ti ni pomoči !!!

Še zmeraj mi nisi odgovoril in si vse zavil v meglo .....še enkrat ...........Bi moral postopek padet na sodišču , če ti policaj na licu mesta ne pokaže meritve, pokaže pa jo čez 3 dni na sodišču (ja inkasantstvo se obravnava v sodstvu expresno , lopovščina korupcija zastarajo ali se izgubijo dokazi ).....

Kaj sem dal jaz pretehtat .............dej ne seri že enkrat no !   Imel sem v avtu 3 priče , ki bi potrdili nespametno vožnjo njihovega pijanega kolega(nimam dokaza, ker mu niso želeli dati alkotesta)  in nespametno sem vozil tudi jaz ,priznam , sankcioniran sem bil samo jaz , kljub temu da njihov kolega pijanček ni bil v službi in imel v avtu isto 3 priče in to sem povedal sodnici ..........ista ignoranca kot s strani policije .............se ti zdi vse po pravilih in transparentno ? ...........bi lahko prosim enkrat odgovoril z da ali ne ali boš spet zavijal v meglo kot politiki .

Diham in razmišljam...............na svoji koži sem že večkrat sprobal umazanost policije in sodstva , te institucije so kot je napisal Thumper za varovanje in polnjenje žepov politikov  ne pa za državljane , za državljane je v veliki večini prisotna samo represija teh dveh barabinskih institucij ki se od lopova razlikuje samo v tem da krade in tlači ljudi pod pretvezo več butastih zakonov ...kao legalno :OK: 

No pa greva naprej ..............hvala ker mi krajšaš čas :OK:

Sedaj, ko si se izpraznil, pa lahko napišeš kakšen primer, za katerega sem te že večkrat prosil. Verjetno  je lažje nabijati, kajne. 

Sem vedel, da ti gre nabijanje bolj od rok, saj se nisi pozanimal pri ljubljanskih policistih, kaj in kako delajo. 

Verjetno si bil zelo poznan policistom in sodišču, da so te tako obravnavali. Sodišče te je obsodilo, zato tam vprašaj glede postopka. 

V zvezi radarja sem ti napisal odgovor, zato ne nabijaj z neko meglo. 

Bolj, kot boš kršil cestno prometne predpise, bolj boš sankcioniran. Na cesti nisi sam in ne ogrožaš samo sebe, ampak tudi ostale. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Sedaj, ko si se izpraznil, pa lahko napišeš kakšen primer, za katerega sem te že večkrat prosil. Verjetno  je lažje nabijati, kajne. 

Sem vedel, da ti gre nabijanje bolj od rok, saj se nisi pozanimal pri ljubljanskih policistih, kaj in kako delajo. 

Verjetno si bil zelo poznan policistom in sodišču, da so te tako obravnavali. Sodišče te je obsodilo, zato tam vprašaj glede postopka. 

V zvezi radarja sem ti napisal odgovor, zato ne nabijaj z neko meglo. 

Bolj, kot boš kršil cestno prometne predpise, bolj boš sankcioniran. Na cesti nisi sam in ne ogrožaš samo sebe, ampak tudi ostale. 

Več primerov sem ti že napisal , tudi primke sem izpostavil ...kaj bi še rad policaj ,še št. čevlja :lol1:

Sej se ne rabim nič pozanimat ker vidim na lastne oči .

Ni važno če sem bil poznan , zaslužim si pošteno obravnavo na obravnavo po predsodkih ....kapiš ?

Nisi mi napisal ,citiraj prosim ............ali pade postopek , če se ne pokaže meritev na licu mesta oz. meritve ?

Če bi se spodnjega držali tudi za politike in svoje kolege bi ti veselo pritrdil , tako pa samo nabijaš v tri dni z obrabljenimi frazami .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, HD-Dyna pravi:

Jaz nimam opravka z njimi in jih pustim pri miru, ne vem zakaj se oni ne obnašajo tako kot jaz ?

Ker so policaji in tega ne razumejo :whistle:.

Borutt, brez zamere, nič osebnega :jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kmet2 pravi:

Več primerov sem ti že napisal , tudi primke sem izpostavil ...kaj bi še rad policaj ,še št. čevlja :lol1:

Sej se ne rabim nič pozanimat ker vidim na lastne oči .

Ni važno če sem bil poznan , zaslužim si pošteno obravnavo na obravnavo po predsodkih ....kapiš ?

Nisi mi napisal ,citiraj prosim ............ali pade postopek , če se ne pokaže meritev na licu mesta oz. meritve ?

Če bi se spodnjega držali tudi za politike in svoje kolege bi ti veselo pritrdil , tako pa samo nabijaš v tri dni z obrabljenimi frazami .

Še nobenega primera nisi dal. Preberi moje zapise, pa boš videl, da mešaš meglo. 

Napisal sem ti postopek meritve. V zvezi odločitve sodišča vprašaj sodnika. 

Cesta ni igrišče. 

pred 12 minutami, KARMEN1 pravi:

Ker so policaji in tega ne razumejo :whistle:.

Borutt, brez zamere, nič osebnega :jezik:

:eek: :book: :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Borutt said:

. Preberi moje zapise, pa boš videl, da mešaš meglo. 

 

Ha, zdej se še jest vmešavam v ta šmorn, pašem pa not ket zenf, ampak:

Dej še ti Borutt preberi, kaj so napisali ostali. Oziroma preberi tudi sam kaj si napisal. Jest se kar na Kmetovo2 (a je prov napisan) stran postavim. Mater ima dobre argumente...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Še nobenega primera nisi dal. Preberi moje zapise, pa boš videl, da mešaš meglo. 

Napisal sem ti postopek meritve. V zvezi odločitve sodišča vprašaj sodnika. 

Cesta ni igrišče. 

:eek: :book: :jezik:

Več primerov .....ko prebiram tvoje zapise je tok megle da še tvoji nč ne vidijo :lol1:

Super napisal si postopek a odgovoril nisi :OK: Kaj naj ga sprašujem , ti se res hecaš , če ga kaj vprašam dobim samo + sodne stroške , bravo , pravi si ti majstr , mati država te mora imeti zelo rada , taprav policaj :OK:

Pol se pa ne igraj z loparčkom , sploh pa ne liž sladoleda , ker cesta ni slaščičarna :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!