Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Pravkar, Kmet2 pravi:

Več primerov .....ko prebiram tvoje zapise je tok megle da še tvoji nč ne vidijo :lol1:

Super napisal si postopek a odgovoril nisi :OK: Kaj naj ga sprašujem , ti se res hecaš , če ga kaj vprašam dobim samo + sodne stroške , bravo , pravi si ti majstr , mati država te mora imeti zelo rada , taprav policaj :OK:

Pol se pa ne igraj z loparčkom , sploh pa ne liž sladoleda , ker cesta ni slaščičarna :)

... pa kokice zobaj. 

Že bolš da si na kavču, kt pa na BMWju :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Več primerov .....ko prebiram tvoje zapise je tok megle da še tvoji nč ne vidijo :lol1:

Super napisal si postopek a odgovoril nisi :OK: Kaj naj ga sprašujem , ti se res hecaš , če ga kaj vprašam dobim samo + sodne stroške , bravo , pravi si ti majstr , mati država te mora imeti zelo rada , taprav policaj :OK:

Pol se pa ne igraj z loparčkom , sploh pa ne liž sladoleda , ker cesta ni slaščičarna :)

Preberi moje zapise, pa boš videl za kakšne primere sem te prosil. Saj imaš čas brati.

Vprašanja v zvezi dela sodišča naslavljaj na njihov naslov. Verjetno te jaz ne sprašujem, zakaj je takšna cena elektrike in zakaj moram vse to plačevati. 

pred 7 minutami, skalar36 pravi:

Ha, zdej se še jest vmešavam v ta šmorn, pašem pa not ket zenf, ampak:

Dej še ti Borutt preberi, kaj so napisali ostali. Oziroma preberi tudi sam kaj si napisal. Jest se kar na Kmetovo2 (a je prov napisan) stran postavim. Mater ima dobre argumente...

Preberi moje zapise in poišči odgovore v zapisih ostalih. Bo šlo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, HD-Dyna pravi:

Hmmm, tudi to vedno ne drži ....

V mladih letih sem bil enkrat priča enemu dogodku in ko so prišli policisti, so vprašali, kdo je videl kaj se je zgodilo...

Naivnež sem dvignil roko, ker sem res vse videl in posadili so me v marico ( spredaj ) in odpeljali na PP Šiška.

Ko sem šel v PP, me je pričakal en 3x3 m, peljal v neko manjšo sobo in že od zadaj pok po ledvičkah s pendrekom in tako ene dvakrat, trikrat.. zastonj jaz govorim, da sem priča... Ko je uletel policist iz kraja dogodka, mu je šele dopovedal, da sem res priča....

 

...pa sej.... če te člowk sam pogleda....

...pa sej ne moreš prčakvat kej druzga...  :lol1:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

...pa sej.... če te člowk sam pogleda....

...pa sej ne moreš prčakvat kej druzga...  :lol1:

Hvala bivši prjatu ...

pejt base rezat.... pa pod peko kurt .... pa pir mi odpri :P

... pa špek ne pozab :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, Borutt said:

 

Preberi moje zapise in poišči odgovore v zapisih ostalih. Bo šlo ?

Veš ti me spominjaš na mojega bratranca, ki je sodnik. Ga včasih kej vprašam, pa mi našteva člene pa odločbe, pa primere...u bistvu to kar ga je naučila država\birokracija. Ko mu pa rečem, dej mi ti to po kmečk razlož, da bom jest zastopu pa zmrzne, po nekaj sekundah začne naštevat to kar je že prej povedu...pol pa rajš od vremena govoriva.

Ej Borutt a v Postojni tud dežuje?

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Preberi moje zapise, pa boš videl za kakšne primere sem te prosil. Saj imaš čas brati.

Vprašanja v zvezi dela sodišča naslavljaj na njihov naslov. Verjetno te jaz ne sprašujem, zakaj je takšna cena elektrike in zakaj moram vse to plačevati. 

Preberi moje zapise in poišči odgovore v zapisih ostalih. Bo šlo ?

Preberi jih ti in če želiš kaj od mene me vprašaj direktno explicitno kakšne primere želiš poleg že navedenih , mogoče kakšne takšne , ki grejo na tvoj mlin ?

Tudi jaz te ne sprašujem o psihofizičnem stanju kot ti mene ....za to se obrni na ustrezno institucijo ti bodo oni rauložili , mogoče te celo vzamejo za kakšen tretma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, HD-Dyna said:

Hvala bivši prjatu ...

pejt base rezat.... pa pod peko kurt .... pa pir mi odpri :P

... pa špek ne pozab :blush:

Uuuu madona, jest rabm mitasko...pa je vseen če je rablena...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Veš ti me spominjaš na mojega bratranca, ki je sodnik. Ga včasih kej vprašam, pa mi našteva člene pa odločbe, pa primere...u bistvu to kar ga je naučila država\birokracija. Ko mu pa rečem, dej mi ti to po kmečk razlož, da bom jest zastopu pa zmrzne, po nekaj sekundah začne naštevat to kar je že prej povedu...pol pa rajš od vremena govoriva.

Ej borutt a v Postojni tud dežuje?

Tak nekak ja :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, ZdravkoK pravi:

hehehe tole z ustrelil je dobra.....name je šel s pendrekom....ko sem dvignil roke me ni udaril sicer bi me....(budala policijska) seveda sem prekoračil 19km na uro (čisti kriminal!). aja s tem da mu je kao vmes ugasnil radar in ni mel nič za pokazat!!!!  pritožba jasno plus 150e dodatka ker sem se upal prtožit.

O tem pa je konec debate ?  Močnejši in nepravični zmagali in vse ok

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem en butl... Očitno. Ne kapiram zdej. A ti mora pokazat meritev, ali jo ne rabi pokazat???

A pade primer pred sodnikom, al te štrafa???

In, če ti pokaže meritev, kako si lahlo siguren, da jeizmeril tebe, ne pa nekoga drugega? 

Sej veš, če daš nekomu možnost, jo izkoristi...

Po defoltu za zlorabo....

My 2 cents....

Lp,

C eagle

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, C eagle pravi:

Jst sem en butl... Očitno. Ne kapiram zdej. A ti mora pokazat meritev, ali jo ne rabi pokazat???

A pade primer pred sodnikom, al te štrafa???

In, če ti pokaže meritev, kako si lahlo siguren, da jeizmeril tebe, ne pa nekoga drugega? 

Sej veš, če daš nekomu možnost, jo izkoristi...

Po defoltu za zlorabo....

My 2 cents....

Lp,

C eagle

Tudi jaz sem izgleda butl ,sva že dva , izgleda da so brihtni samo megleni odgovori ......

My 4 cents .....

P.S. sej je že vse napisal ,a nisi prebral :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa se zdej gresta, sej mamo člene, pa sodno varstvo...vse je pravično. Sar_ _ _ _  o_ _.

PS: sem že tretji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, C eagle pravi:

...

In, če ti pokaže meritev, kako si lahlo siguren, da jeizmeril tebe, ne pa nekoga drugega? 

...

Verjetno si že slišal kdaj, da imajo vozila montirana eno napravico, ki ti pokaže tvojo hitrost. Včasih je dobro vrečt oko tudi na njo, da vsaj preveriš svojo hitrost in ne voziš na pamet. Potem ti policaj težko teži z neko namišljeno meritvijo tvoje hitrosti. Ti pa, če imaš jajca za divjanje, jih imej še za priznanje krivde in plačilo kazni. Če pa policaj laže, pa se pritoži.

Narest prekršek, potem pa se izmotavat kot prvošolček Saj nisem jaz, Tonček je bil! je sramotno in nedoraslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro meni se še ni to zgodilo,   da bi me tak zj. Zato to da je dobil kazen za ketero ni naredil. In bil še na sodišču. Enostavno ne morem verjet.

Sam zakaj je sploh dobil na začetku kazen ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, C eagle pravi:

Jst sem en butl... Očitno. Ne kapiram zdej. A ti mora pokazat meritev, ali jo ne rabi pokazat???

In, če ti pokaže meritev, kako si lahlo siguren, da jeizmeril tebe, ne pa nekoga drugega? 

Policist ti MORA pokazati meritev ! Tudi pred podpisom zapisnika, ti mora na tvojo željo, zopet pokazati meritev. Če to ne naredi, napiši na zapisnik, da ti policist NI pokazal meritve in ga nato podpiši.

Vsak sodnik bo vrgel zadevo stran !

pred 2 minutami, nazo13 pravi:

Verjetno si že slišal kdaj, da imajo vozila montirana eno napravico, ki ti pokaže tvojo hitrost.

Yp, osebno imam na steklu tudi kamero, ki beleži hitrost, pospeške, pojemke ter točni GPS s časom ter datumom....

Če bom prehiter, tako ni panike, če me bo pa hotu j...., bom pa posnetek predložil sodniku, pa naj to upošteva ali pa tudi ne.

noname.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, stuhec pravi:

Dobro meni se še ni to zgodilo,   da bi me tak zj. Zato to da je dobil kazen za ketero ni naredil. In bil še na sodišču. Enostavno ne morem verjet.

Sam zakaj je sploh dobil na začetku kazen ?

Ah, kar verjemi. Se dogaja, in niti ne tako redko :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, nazo13 pravi:

Verjetno si že slišal kdaj, da imajo vozila montirana eno napravico, ki ti pokaže tvojo hitrost. Včasih je dobro vrečt oko tudi na njo, da vsaj preveriš svojo hitrost in ne voziš na pamet. Potem ti policaj težko teži z neko namišljeno meritvijo tvoje hitrosti. Ti pa, če imaš jajca za divjanje, jih imej še za priznanje krivde in plačilo kazni. Če pa policaj laže, pa se pritoži.

Narest prekršek, potem pa se izmotavat kot prvošolček Saj nisem jaz, Tonček je bil! je sramotno in nedoraslo.

 

pred 23 urami, ZdravkoK pravi:

Jasno. Ker sem gosp.policajki ki je stala ob cesti podaril prijazen nasmeh in s prstom pokazal na merilnik hitrosti in pokazal NE nE neboš me ker se peljem počasi.....sta se usedla v avto 5km  vozla za mano me prehitela na silo v ozki ulici sireno skočla iz vozila planla name eden držal pištolo drugi pa pedrek name....samo roke sem dvignil sicer bi jih dobil,,,,,seveda kazen z trditvijo da sem se peljal 70 na omejitvi 50. Ob pozivu naj pokaže radar je ta bil ugasnjen na armaturi. ob pozivu naj pokaže dokumente o usposobljenosti z delom z njim in o umerjenosti sem jih skoraj spet dobil z pendrekom....kazen seveda polna in ob pritožbi plus 150e.   čista resnica.

 

Aha s tem da ta isti policaj nima blage veze o tem kaj je zunanji prometni pas in kaj je notranji prometni pas....preveril pri njegovem nadrejenem ampak to ni moj problem.

 

Seveda ko mi je dal položnico sem mu zabrusil da jaz bom to plačal on bo pa še vedno policaj. Ampak to je bilo ob slovesu.

takšne naj bi podprli pri stavki? pa ja!!!

Si prebral?

Tudi sam sem imel podoben primer, pa me je na koncu sodnica za prekrške oprostila. Ampak samo zato, ker me je zapisničarka poznala.

In ja,meni mojih napak ni problem priznat. To sem že prerasel...

Glej,tudi v vrečki češenj, jezmer kaka gnila... tko je tut pri policiji...zmer najdeš tudi kakega vredu policaja.

Sam, kaj, ko se v možici lumpov zgubi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, maxxa pravi:

Ah, kar verjemi. Se dogaja, in niti ne tako redko :(

To ni res,spet nekaj nabijaš, pri nas je policija korektna u3pm .....:cool:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snecer pravi:

Po tem kar je zapisano je povzročitelj policaj, ki nima kaj delat na pasu za zavijanje levo, če je prišel iz nasprotne smeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

To ni res,spet nekaj nabijaš, pri nas je policija korektna u3pm .....:cool:

Vidim, da sva oba preizkusila to korektnost. Skupaj s sodstvom. Pa se kaksen bi se nasel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Frenk 67 pravi:

Po tem kar je zapisano je povzročitelj policaj, ki nima kaj delat na pasu za zavijanje levo, če je prišel iz nasprotne smeri.

Hm, po zapisanem sem jaz prebral, da je voznik BMW - ja zavijal levo na avtocesto in izsilil policista, ki je peljal naravnost. Najbrž ne beremo iste novice....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, markII pravi:

Hm, po zapisanem sem jaz prebral, da je voznik BMW - ja zavijal levo na avtocesto in izsilil policista, ki je peljal naravnost. Najbrž ne beremo iste novice....

Piše: Z ogledom kraja nesreče je znano, da je voznik BMW vozil iz smeri Vodic proti križišču uvoza na avtocesto, zapeljal na pas za zavijanje v levo in pri tem zaprl pot policistu s službenim renaultem meganom, ki je pripeljal po Škofjeloški cesti iz smeri Zapog proti Vodicam.

Torej na poseben pas za zavijanje levo in ne na nasprotni vozni pas.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud sam sem imel zanimiv primer. Sicer sem bil kriv. Policista sta bila zelo korektna-pri postopku. Drugače pa-sta merila izven naselja, cca 50 m preden se začne omejitev 90 km\h. Prekršek sem storil v naselju Ročinj 98 km\h, odbitek 5 km\h = 93. Pred tablo sem "potegnil". PP Nova Gorica, sodišče za prekrške NG. Za obravnavo sem zaprosil v Šk. Loki. Sodnica v Šk. Loki je glede na okoliščine predlagala kazen 5 kazenskih točk ter 500 eur.Sodba je potem romala v NG. Sodnik,( Igor) je zavrgel njeno sodbo in mi dodelil kazen 9 kazenskih točk, 1000 eur, ter trajno prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja A kategorije-jebiga 500 eur je le 500 eur.( mladi voznik, pred tem sem imel  B kat. 7 let) Dobil sem tudi polletno prepoved vožnje vseh motornih vozil. Ker imam tako službo, da rabim B- kategorijo za razvoz, sem se pritožil. No še to sem dodatno plačal 375 eur.

Evo me kriminalca, ne se več družit\pogovarjat z mano, ker sem res baraba!

PS: dnar je dnar. vsak ga ma rad.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!