Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

Tud sam sem imel zanimiv primer. Sicer sem bil kriv. Policista sta bila zelo korektna-pri postopku. Drugače pa-sta merila izven naselja, cca 50 m preden se začne omejitev 90 km\h. Prekršek sem storil v naselju Ročinj 98 km\h, odbitek 5 km\h = 93. Pred tablo sem "potegnil". PP Nova Gorica, sodišče za prekrške NG. Za obravnavo sem zaprosil v Šk. Loki. Sodnica v Šk. Loki je glede na okoliščine predlagala kazen 5 kazenskih točk ter 500 eur.Sodba je potem romala v NG. Sodnik,( Igor) je zavrgel njeno sodbo in mi dodelil kazen 9 kazenskih točk, 1000 eur, ter trajno prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja A kategorije-jebiga 500 eur je le 500 eur.( mladi voznik, pred tem sem imel  B kat. 7 let) Dobil sem tudi polletno prepoved vožnje vseh motornih vozil. Ker imam tako službo, da rabim B- kategorijo za razvoz, sem se pritožil. No še to sem dodatno plačal 375 eur.

Evo me kriminalca, ne se več družit\pogovarjat z mano, ker sem res baraba!

PS: dnar je dnar. vsak ga ma rad.

 

 

In ti bi se z mano vozil :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, maxxa pravi:

Vidim, da sva oba preizkusila to korektnost. Skupaj s sodstvom. Pa se kaksen bi se nasel.

Na 1000 jih je sam se vsakemu ne da pregovarjat ,sej vidiš kake pišejo modri .....vse po pravilih :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, Snecer said:

In ti bi se z mano vozil :) 

Sej me je kazen "prevzgojila". :D

Zdej ne ustavim več.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, C eagle pravi:

 

Si prebral?

Tudi sam sem imel podoben primer, pa me je na koncu sodnica za prekrške oprostila. Ampak samo zato, ker me je zapisničarka poznala.

In ja,meni mojih napak ni problem priznat. To sem že prerasel...

Glej,tudi v vrečki češenj, jezmer kaka gnila... tko je tut pri policiji...zmer najdeš tudi kakega vredu policaja.

Sam, kaj, ko se v možici lumpov zgubi...

Odgovoril sem ti na tvoj vprašalni stavek " In, če ti pokaže meritev, kako si lahlo siguren, da jeizmeril tebe, ne pa nekoga drugega?"

Si prebral? Razumel tudi kaj si vprašal?

To, da se bosta peljala policaja za mano, me ustavila in dejala da sem po njunem števcu v avtomobilu prehitro vozil ne pije vode. Vsak, še tako nesposoben odvetnik bo od njuju iztožil davek na neumnost in šikaniranje. V zakonu točno piše katera so zakonita policijska merilna sredstva za merjenje hitrosti voznikov. In med njimi ni merilca hitrosti policijskega vozila. Noben sodnik ti na podlagi tega ne bo potrdil kazni.

Pa lahko tu pišete kar hočete. Laži ali neumnost?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Full čudna je ta politika policije zadnje cajte..

me pred dvemi dnevi ustavi policaj, iščem vozniško po denarnici, pa pravi g. policaj: " sej osebna bo čist dovolj, samo da vidim če ste naš", aha se mi zahvali in grem dalje.

Potem takem sklepam, da v Kočevju rabiš samo en malo starejši avto pa mal dlje cajta moraš bit soncu izpostavljen...pa sploh ne rabiš vozniške..no pa seveda njihov moraš bit, heh. Da bi to prej vedu, bi velik prihranil =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, nazo13 pravi:

Verjetno si že slišal kdaj, da imajo vozila montirana eno napravico, ki ti pokaže tvojo hitrost. Včasih je dobro vrečt oko tudi na njo, da vsaj preveriš svojo hitrost in ne voziš na pamet. Potem ti policaj težko teži z neko namišljeno meritvijo tvoje hitrosti. Ti pa, če imaš jajca za divjanje, jih imej še za priznanje krivde in plačilo kazni. Če pa policaj laže, pa se pritoži.

Narest prekršek, potem pa se izmotavat kot prvošolček Saj nisem jaz, Tonček je bil! je sramotno in nedoraslo.

No, ti bom bolj podrobno odgovoril.

Vozil sem 55 km/h. Če bi mi policaj pokazal meritev 58, lahko tudi 60, bi bil tiho in plačal.

Ker pa je bila na laserski pištoli izpisana

78, me je imelo, da bi ga klofnu. 

Sej človek naredi napako, ma mono delat iz človeka...

Izpit B imam od l. 85. Samo v službene namene sem naredil po Sloveniji cca 1.000.000 km. In, ja sem tudi prekrškov kar nekaj. V Žimarcah 85km/h. Pa tudi plačal brez pripomb.

Da me hoče pa jebat, pa se mi še v fris smejat...........grrrrrrr..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skalar36 pravi:

Veš ti me spominjaš na mojega bratranca, ki je sodnik. Ga včasih kej vprašam, pa mi našteva člene pa odločbe, pa primere...u bistvu to kar ga je naučila država\birokracija. Ko mu pa rečem, dej mi ti to po kmečk razlož, da bom jest zastopu pa zmrzne, po nekaj sekundah začne naštevat to kar je že prej povedu...pol pa rajš od vremena govoriva.

Ej Borutt a v Postojni tud dežuje?

Saj sem ti nekaj enostavnega napisal.

Ne bi vedel za Postojno, ker šminkiram med harliji. 

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Preberi jih ti in če želiš kaj od mene me vprašaj direktno explicitno kakšne primere želiš poleg že navedenih , mogoče kakšne takšne , ki grejo na tvoj mlin ?

Tudi jaz te ne sprašujem o psihofizičnem stanju kot ti mene ....za to se obrni na ustrezno institucijo ti bodo oni rauložili , mogoče te celo vzamejo za kakšen tretma :)

Sem te prosil za primere, pa si začel mešati kravatarsko meglo. Tako je, če nimaš argumentov oziroma nabijaš. 

pred eno uro, skalar36 pravi:

Tud sam sem imel zanimiv primer. Sicer sem bil kriv. Policista sta bila zelo korektna-pri postopku. Drugače pa-sta merila izven naselja, cca 50 m preden se začne omejitev 90 km\h. Prekršek sem storil v naselju Ročinj 98 km\h, odbitek 5 km\h = 93. Pred tablo sem "potegnil". PP Nova Gorica, sodišče za prekrške NG. Za obravnavo sem zaprosil v Šk. Loki. Sodnica v Šk. Loki je glede na okoliščine predlagala kazen 5 kazenskih točk ter 500 eur.Sodba je potem romala v NG. Sodnik,( Igor) je zavrgel njeno sodbo in mi dodelil kazen 9 kazenskih točk, 1000 eur, ter trajno prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja A kategorije-jebiga 500 eur je le 500 eur.( mladi voznik, pred tem sem imel  B kat. 7 let) Dobil sem tudi polletno prepoved vožnje vseh motornih vozil. Ker imam tako službo, da rabim B- kategorijo za razvoz, sem se pritožil. No še to sem dodatno plačal 375 eur.

Evo me kriminalca, ne se več družit\pogovarjat z mano, ker sem res baraba!

PS: dnar je dnar. vsak ga ma rad.

 

 

Napiši točno lokacijo prekrška, da si jo bomo lahko ogledali na gugl maps in komentirali svinjarijo. 

pred eno uro, Snecer pravi:

In ti bi se z mano vozil :) 

Verjetno na zadnjem sedežu tvojega motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, Borutt said:

 

Napiši točno lokacijo prekrška, da si jo bomo lahko ogledali na gugl maps in komentirali svinjarijo. 

 

27 minutes ago, Borutt said:

Saj sem ti nekaj enostavnega napisal.

 

 

4 hours ago, Borutt said:

Preberi moje zapise, pa boš videl za kakšne primere sem te prosil. Saj imaš čas brati.

 

Preberi moje zapise in poišči odgovore v zapisih ostalih. Bo šlo ?

 

4 hours ago, Borutt said:

 Preberi moje zapise, pa boš videl, da mešaš meglo. 

 

Upam, da nisi jezen če na tvoje uprašanje uporabim kar tvoje odgovore, sicer se mi ne da vseh iskati, jih je pa v zadnjih nekaj urah dovolj...v smislu...moj odgovor isti prejšnemu...

Ni bla ravno svinjarija, sej sm priznov de sm kriv . Odgovor isti zgornjemu. Ni blo pa čist fer, oziroma po tvoji razlagi ni bilo vse po ČSK, al kva že...dokazov pa nimam , tko kot ne, da ti kršiš CPP ko se voziš z Betto, al pa v službi delaš...moja beseda proti tvoji...na sodišču...sej veš. 

Za gugle se bom potrudu, sam nč ne oblubm, ke še nism tega delu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, skalar36 pravi:

 

 

 

Upam, da nisi jezen če na tvoje uprašanje uporabim kar tvoje odgovore, sicer se mi ne da vseh iskati, jih je pa v zadnjih nekaj urah dovolj...v smislu...moj odgovor isti prejšnemu...

Ni bla ravno svinjarija, sej sm priznov de sm kriv . Odgovor isti zgornjemu. Ni blo pa čist fer, oziroma po tvoji razlagi ni bilo vse po ČSK, al kva že...dokazov pa nimam , tko kot ne, da ti kršiš CPP ko se voziš z Betto, al pa v službi delaš...moja beseda proti tvoji...na sodišču...sej veš. 

Za gugle se bom potrudu, sam nč ne oblubm, ke še nism tega delu...

Beta ima en t. Kaj ti gre v nos ?

Napiši lokacijo, ostalo bomo sami poiskali. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Borutt said:

Beta ima en t. Kaj ti gre v nos ?

Napiši lokacijo, ostalo bomo sami poiskali. 

Nese jezit. Če tako pridno limaš, ter zagovarjaš zakon in  policijo, ki skrbi za izvajanje zakona, je prav da se sam držiš CPP do pikice natančno! Se strinjaš?

Lokacija je Ročinj. V smeri proti Tolminu sem se peljal. Policistka, ki me je pmerila je bila I.I. (slišal sem, da ni več) Stala sta na levi strani, tam pred ovinkom v levo, kjer je zanji uvoz na levi strani.

Glej jaz se ne sekiram, to je bilo leta 2008, zame že zdavnaj pozabljeno, bi pa pohvalil policijo, ki tako dobro skrbi, da smo mi norci "pod ključem".

PS: Sej se bom hmal kej pelju v Postojno, pa me boš lohk "štrafu" :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, skalar36 pravi:

Nese jezit. Če tako pridno limaš, ter zagovarjaš zakon in  policijo, ki skrbi za izvajanje zakona, je prav da se sam držiš CPP do pikice natančno! Se strinjaš?

Lokacija je Ročinj. V smeri proti Tolminu sem se peljal. Policistka, ki me je pmerila je bila I.I. (slišal sem, da ni več) Stala sta na levi strani, tam pred ovinkom v levo, kjer je zanji uvoz na levi strani.

Glej jaz se ne sekiram, to je bilo leta 2008, zame že zdavnaj pozabljeno, bi pa pohvalil policijo, ki tako dobro skrbi, da smo mi norci "pod ključem".

PS: Sej se bom hmal kej pelju v Postojno, pa me boš lohk "štrafu" :jezik:

Kaj te moti pri Beti  ?

Točno lokacijo potrebujemo zaradi ugotovitve ali si vozil prehitro v naselju ali izven naselja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Borutt said:

Kaj te moti pri Beti  ?

Točno lokacijo potrebujemo zaradi ugotovitve ali si vozil prehitro v naselju ali izven naselja. 

Pri Beti me moti, da ni KTM.

Drugač pa veš, kaj ti hočem povedati, a priznal ne boš- To je ena taka vrlina, ki jo mora policist imet.

 

Pa sej sem ti napisal, da sem vozil v naselju, DA SEM KRIV! Onadva sta pa merila in stala izven naselja. Pač, ko sem videl tablo, ki označuje konec naselja, sem pospešil na 98 km\h, še vedno sem pa bil v naselju. Čez xy m je bilo naselja konec. Preberi še enkat, ali pa 2x. Točno ti pa ne znam pokazat na googlu. Lohk pa u živo.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt

Sem te prosil za primere, pa si začel mešati kravatarsko meglo. Tako je, če nimaš argumentov oziroma nabijaš. 

 

Sem ti primere navedel!Tako sprašuješ in zavijaš , ker nimaš odgovora in veš da ni prav  in zagovarjaš modro sodrgo ....samo tako naprej, ne bom ti več pisal odstavkov ker ti je že skalar lepo povedal ........delaš se butca .....ampak če se dolgo delaš lahko tak tudi ostaneš tak :)

Po tvojih postih vidim naraščanje pritiska v piskru .....:lol1:

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Baje so rešili ...človeško .....hvala Karmen za opombo :OK:

13423959_10210167065162629_2215067387544532000_n.jpg

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, nazo13 pravi:

Verjetno si že slišal kdaj, da imajo vozila montirana eno napravico, ki ti pokaže tvojo hitrost. Včasih je dobro vrečt oko tudi na njo, da vsaj preveriš svojo hitrost in ne voziš na pamet. Potem ti policaj težko teži z neko namišljeno meritvijo tvoje hitrosti. Ti pa, če imaš jajca za divjanje, jih imej še za priznanje krivde in plačilo kazni. Če pa policaj laže, pa se pritoži.

Narest prekršek, potem pa se izmotavat kot prvošolček Saj nisem jaz, Tonček je bil! je sramotno in nedoraslo.

saj zato je pri nas toliko nesreč, ko zijamo samo na števec, znake, skrite policaje.... pol pa ne gledamo na cesto in promet. Oni starci, ko ne gledajo na števec ves čas se pa vozijo  40/h, da ne bi naredili prekrška in tudi tam kjer je 90/h....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, maxxa pravi:

Ah, kar verjemi. Se dogaja, in niti ne tako redko :(

In vsi  na koncu plačajo to kazen katero sploh niso naredili in so tiho 

Al pa če grejo na sodišče in dobijo še kake eure zdraven

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, builder pravi:

radarmajstri, jeb.. vam mamicu:headbang:

kje si naletu?

Na Črnem kalu stojijo pred viaduktom na AC v kombiju in merijo proti Kopru...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predmestje KK:wallbash:, tri bajte, tabla, kao naselje in rjav Twingo, plineks nalepka, prvič videl, kamero je pa mel na zadnji šipi, obrnu in šou pogledat, parkiran sam, nobenga v avtu, jeba bo:headbang:

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, builder pravi:

predmestje KK:wallbash:, tri bajte, tabla, kao naselje in rjav Twingo, plineks nalepka, prvič videl, kamero je pa mel na zadnji šipi, obrnu in šou pogledat, parkiran sam, nobenga v avtu, jeba bo:headbang:

:(

Upam, da čim manj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, builder pravi:

predmestje KK:wallbash:, tri bajte, tabla, kao naselje in rjav Twingo, plineks nalepka, prvič videl, kamero je pa mel na zadnji šipi, obrnu in šou pogledat, parkiran sam, nobenga v avtu, jeba bo:headbang:

liter benza pa zakur hudiča!  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, stuhec pravi:

In vsi  na koncu plačajo to kazen katero sploh niso naredili in so tiho 

Al pa če grejo na sodišče in dobijo še kake eure zdraven

Ne, nismo tiho, samo na grd nacin se naucimo korektnosti, pricevanj policistov na sodiscih, in delovanje samega sodstva. Po koncani obravnavi, sem imela obcutek, da gledam spansko limonado. Na vsakem pricevanju policista se je trenutna zgodba toliko spremenila od zadnjega pricevanja, da sem se vprasala, ce sem mogoce sploh na 'svojem' sojenju. Po koncanem postopku z pribitkom vseh bonus evri, pa si se vedno toliko trmast, da zadeve ne poravnas, potem se ti pac obesijo z rubezem na placo. Nekateri smo imeli to 'sreco', da smo take bedarije policajske placali samo v evrih, nekateri so na zalost placali visjo ceno. Na koncu ti je jasno, kako deluje ta aparat, in, da se ne mores boriti z mlini na veter. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, maxxa pravi:

Ne, nismo tiho, samo na grd nacin se naucimo korektnosti, pricevanj policistov na sodiscih, in delovanje samega sodstva. Po koncani obravnavi, sem imela obcutek, da gledam spansko limonado. Na vsakem pricevanju policista se je trenutna zgodba toliko spremenila od zadnjega pricevanja, da sem se vprasala, ce sem mogoce sploh na 'svojem' sojenju. Po koncanem postopku z pribitkom vseh bonus evri, pa si se vedno toliko trmast, da zadeve ne poravnas, potem se ti pac obesijo z rubezem na placo. Nekateri smo imeli to 'sreco', da smo take bedarije policajske placali samo v evrih, nekateri so na zalost placali visjo ceno. Na koncu ti je jasno, kako deluje ta aparat, in, da se ne mores boriti z mlini na veter. 

Se bo kak najdu,  da bo pop.  ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takih primerov je veliko ,tako sem jaz doživel nepravično obravnavo ,ti in še mnogi drugi , potem ti pa ponujajo sodno varstvo pa sploh ne bom našteval neumnosti in nabijanja tukaj.

Ko bi se vsaj oglasilo še več ljudi in povedalo svojo zgodbo . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!