Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred eno uro, DL650 pravi:

A ni bilo sedaj v Ljubljani neko druženje IPA ? Če se ne motim so prišli tudi beograjčani?
To še traja ali je že konec?

10. policijske vodne igre regije podonavje ... 4.6.2016

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, HD-Dyna pravi:

100 ljudi - 100 čudi, 100 žena - 200 sisa ....

Torej, ne poznam samo enega primera, ko je povzročitelj priznal krivdo, samo da se ne kliče Policije, naslednji dan pa vse zanikal ... Potem imaš problem dokazovati vse skupaj... Na žalost, smo si različni. Ne verjemi nikomur !!!! Pač, ga žlahta in znalci šolajo na 100 načinov... Ti imaš pa samo pizdarije ... Pa kamera, zlata stvar !!!! ( če nisi kriv )

Če nisem kriv, kličem Boruttove 100 % :blush:

Pomaga, če s telefonom čim bolj detaljno poslikaš mesto nesreče in poškodbe na vozilih. Za konec pa od povzročitelja zahtevaš, da ti pošlje s svojega Gsm Sms v katerem prizna krivdo.

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Bravo vsem!
Ampak moje osebno mnenje je, da je podeljevanje plaket za hrabrost brez veze. Zakaj? A ni to osnovno delo policista, da pomaga in rešuje sodržavljane? Torej, ko naredi policist nekaj vidnega, se ga zato nagradi, zanimivo!


Zakaj potem kirurge ne nagrajujemo za uspešno opravljeno operacijo in po uspešni rehabilitaciji njegovega pacijenta?
A si on tega ni zaslužil? Kirurg se pa res z operacijskim posegom podaja v delikatne vode in si za vsako uspešno operacijo zasluži pohvalo, da ne omenjam srčnih kirurgov.

Kaj menite ostali?
Pa ne me zdaj "linčat", ker imam morda drugačno mnenje, kot vi.

 

pred 47 minutami, HD-Dyna pravi:

10. policijske vodne igre regije podonavje ... 4.6.2016

Hvala za informacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, solorider pravi:

ne vem koliko si star? Jaz ne obvladam to kar praviš, če ti obvladaš vseh teh milijon znakov vse opaziti in čez očala za daleč gledat na števec si fenomen ali policaj ali nakladaš in bi se rad Boruttu v rit sklačil!  

Človek, ti si res nevaren na cesti. Še bolj kot dediji s klobuki in bake z rutami. Verjemi, da če nisi sposoben opazit prometnih znakov ob cesti, zaznati njihovega pomena, paziti na dogajanje okoli sebe in paziti na svojo hitrost, nimaš kaj iskati za volanom. To zmore vsak povprečni voznik in ne rabiš biti za to doktor znanosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DL650 pravi:

Bravo vsem!
Ampak moje osebno mnenje je, da je podeljevanje plaket za hrabrost brez veze. Zakaj? A ni to osnovno delo policista, da pomaga in rešuje sodržavljane? Torej, ko naredi policist nekaj vidnega, se ga zato nagradi, zanimivo!

Zakaj potem kirurge ne nagrajujemo za uspešno opravljeno operacijo in po uspešni rehabilitaciji njegovega pacijenta?
A si on tega ni zaslužil? Kirurg se pa res z operacijskim posegom podaja v delikatne vode in si za vsako uspešno operacijo zasluži pohvalo, da ne omenjam srčnih kirurgov.

Hmmm, nič nimam proti nagrajevanju takih dosežkov,

vendar pogrešam kaznovanje nasprotnih "dosežkov" :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Borutt said:

Premalo podatkov za karkoli pametnega napisati. Je bil sestavljen Zapisnik o ogledu kraja prometne nesreče oziroma je bila policija obveščena o prometni nesreči ? Je bilo sestavljeno Evropsko poročilo ali je bilo vse skupaj po domače narejeno in sicer po načelu močnejši zmaga ?

@Borutt bila policija prisotna, napisan zapisnik .. saj ni panike, zaenkrat zgleda vse OK .. me je samo zanimalo ali je kdo že imel tak primer in če obstaja kje kakšen "drobni tisk" (ne vem, kakšni čuden zmazek v zakonu, recimo kaj v smislu da se mora zadaj vozeči postaviti v vidno polje spredaj vozečemu ali kaj podobnega), na katerega bi se zavarovalnica lahko sklicevala na kakšno deljeno krivdo ali kaj takega ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, nazo13 pravi:

Človek, ti si res nevaren na cesti. Še bolj kot dediji s klobuki in bake z rutami. Verjemi, da če nisi sposoben opazit prometnih znakov ob cesti, zaznati njihovega pomena, paziti na dogajanje okoli sebe in paziti na svojo hitrost, nimaš kaj iskati za volanom. To zmore vsak povprečni voznik in ne rabiš biti za to doktor znanosti.

On je daleč od povprečnega voznika ;) 

pred eno uro, DL650 pravi:

Bravo vsem!
Ampak moje osebno mnenje je, da je podeljevanje plaket za hrabrost brez veze. Zakaj? A ni to osnovno delo policista, da pomaga in rešuje sodržavljane? Torej, ko naredi policist nekaj vidnega, se ga zato nagradi, zanimivo!


Zakaj potem kirurge ne nagrajujemo za uspešno opravljeno operacijo in po uspešni rehabilitaciji njegovega pacijenta?
A si on tega ni zaslužil? Kirurg se pa res z operacijskim posegom podaja v delikatne vode in si za vsako uspešno operacijo zasluži pohvalo, da ne omenjam srčnih kirurgov.

Kaj menite ostali?
Pa ne me zdaj "linčat", ker imam morda drugačno mnenje, kot vi.

 

Hvala za informacijo.

Point ni bil nagrajevanje temveč dobro delo policistov , delo za katerega so  usposobljeni , da samo ne grajamo , čeprav si tudi slednje zaslužijo .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

radar je radar , kazen je kazen , denar je denar , pooblastila so pooblastila , inkasanti so inkasanti , veze so veze (in te so med poliinkasanti in redovniki zelo močne kot je razvidno iz tistega posnetka z Vrhnike - na koncu) .. folku se je nabralo cel kup kazni - in kaj misliš koliko so jih poslali občinskim možem in zaposlenim v policiji? 

 

Ne, v tem primeru ni tako, se še spominš o čem se menimo? Ti si s tvojo izjavo hotel podpreti tezo, da se splača biti policist tudi zato, ker poleg redne plače dobiš še ostale ugodnosti in te naj bi bile, citiram "1500EUR +" letno, če si policaj, ker ti naj ne bi bilo treba plačevati kazni.

Zdaj če gre za policijski radar, potem bi ti recimo verjel, da biti policist pri vsem skupaj ne škodi. Če gre pa za občinski radar pa biti policist pravzaprav nima nobene veze, ker gre za ločen sistem. In ni treba biti policist, da se izogneš kazni. Je verjetno treba poznati prave osebe na medobčinskem redarstvu oziroma imet tam žlahto, pri tem pa ne igra vloge ali si policist, cestar, kelnar, bančnik, etc.

Ergo, če je šlo torej za radar redarjev, potem ta primer ne sodi v to kar si hotel utemeljit z domnevnimi "policijskimi" ugodnostmi.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DL650 said:

Bravo vsem!
Ampak moje osebno mnenje je, da je podeljevanje plaket za hrabrost brez veze. Zakaj? A ni to osnovno delo policista, da pomaga in rešuje sodržavljane? Torej, ko naredi policist nekaj vidnega, se ga zato nagradi, zanimivo!

 

Glej čist prov je, da so dobili pohvalo. Sej je povedu Borutt, da je osnovna  naloga policije, da išče in kaznuje prekrškarje, ne pa da pomaga ali varuje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, skalar36 pravi:

Glej čist prov je, da so dobili pohvalo. Sej je povedu Borutt, da je osnovna  naloga policije, da išče in kaznuje prekrškarje, ne pa da pomaga ali varuje.

Dej nehi s takimi, kokice se mu bojo zaletele :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tut mislim, če kdo naredi kaj več, kot je le njegovo delo, si zasluži pohvalo ... saj imate/imajo tudi v drugih službah svoje dolžnosti, če pa dobiš še kakšno pohvalo ali par € več pri plači, je pa dobrodošlo, mar ne :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, nazo13 pravi:

Človek, ti si res nevaren na cesti. Še bolj kot dediji s klobuki in bake z rutami. Verjemi, da če nisi sposoben opazit prometnih znakov ob cesti, zaznati njihovega pomena, paziti na dogajanje okoli sebe in paziti na svojo hitrost, nimaš kaj iskati za volanom. To zmore vsak povprečni voznik in ne rabiš biti za to doktor znanosti.

Dosti preveč ceniš 'povprečnega voznika'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Borutt pravi:

Ne gre za nesrečo ali za nezgodo, ampak za prometno nesrečo. 

Če je bila prometna nesreča posledica prekrška (pustimo sedaj kaznivo dejanje), potem se napiše kazen, saj je nastala posledica. Za izrek opozorila pa je pogoj, da ni nastala posledica. Obstaja pa ena izjema, ki se ji reče odstop od ogleda. Vendar mora ta odstop izpolnjevati določene pogoje. 

 

Imam občutek, da se malo zapletaš.:)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, HD-Dyna pravi:

Hmmm, nič nimam proti nagrajevanju takih dosežkov,

vendar pogrešam kaznovanje nasprotnih "dosežkov" :blush:

 

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

On je daleč od povprečnega voznika ;) 

Point ni bil nagrajevanje temveč dobro delo policistov , delo za katerega so  usposobljeni , da samo ne grajamo , čeprav si tudi slednje zaslužijo .

Naj v prvi vrsti napišem, da nimam proti nikomur nič, in, da s policaji zaenkrat nimam težav. Me pa zmotijo takšne stvari, ker je nefer do drugih delavcev, ki delajo v dobro ljudstva.

Dobro delo!?
Potem takem, če tebi stanovanje/bajta gori ... če poklicni gasilec pride v gasilski dom, je svoje delo opravil. ČE pa se iz gasilskega doma odpelje gasit tvoje stanovanje, potem pa ga je potrebno nagradit? Ja super!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DL650 pravi:

Naj v prvi vrsti napišem, da nimam proti nikomur nič, in, da s policaji zaenkrat nimam težav. Me pa zmotijo takšne stvari, ker je nefer do drugih delavcev, ki delajo v dobro ljudstva.

Dobro delo!?
Potem takem, če tebi stanovanje/bajta gori ... če poklicni gasilec pride v gasilski dom, je svoje delo opravil. ČE pa se iz gasilskega doma odpelje gasit tvoje stanovanje, potem pa ga je potrebno nagradit? Ja super!

.. če pa ta gasilec skoči v hišo, ki gori in te v dimu in ognju najde nezavestnega ter privleče na plano ter s tem ogroža svoje življenje, da bi rešil tvoje, je seveda tapravi za medaljo !

To je pa moje mnenje :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, nazo13 pravi:

Človek, ti si res nevaren na cesti. Še bolj kot dediji s klobuki in bake z rutami. Verjemi, da če nisi sposoben opazit prometnih znakov ob cesti, zaznati njihovega pomena, paziti na dogajanje okoli sebe in paziti na svojo hitrost, nimaš kaj iskati za volanom. To zmore vsak povprečni voznik in ne rabiš biti za to doktor znanosti.

Februarja imam za podaljšanje vozniške in jim bom povedal, da si mi predlagal odvzem vozniške, ker sem prenevaren za promet. 

Še sreča, da v vseh 37 letih delovne dobe predvem 8h vožnje z avtobobilom nisem imel prometne nesreče! Bom pa sedaj, ko grem v penzijo raje pešačil!

Moram pa priznati, da si ti fenomen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, solorider pravi:

jih vidva iščeta!!!  :lol1:

.

.... ne, nama je zdej vseeno kje so ... :)

...  ker voziva po omejitvah .... :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, pik1 pravi:

.

.... ne, nama je zdej vseeno kje so ... :)

...  ker voziva po omejitvah .... :)

 

Dami ima v Garminu kje so policaji in ne kje so radarji!  :lol1:Mejta se vroče!  :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, solorider said:

Februarja imam za podaljšanje vozniške in jim bom povedal, da si mi predlagal odvzem vozniške, ker sem prenevaren za promet. 

Še sreča, da v vseh 37 letih delovne dobe predvem 8h vožnje z avtobobilom nisem imel prometne nesreče! Bom pa sedaj, ko grem v penzijo raje pešačil!

Moram pa priznati, da si ti fenomen!

Jaz sem v 6 letih naredil 4 vozniske!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Jure pravi:

 

Ne, v tem primeru ni tako, se še spominš o čem se menimo? Ti si s tvojo izjavo hotel podpreti tezo, da se splača biti policist tudi zato, ker poleg redne plače dobiš še ostale ugodnosti in te naj bi bile, citiram "1500EUR +" letno, če si policaj, ker ti naj ne bi bilo treba plačevati kazni.

Zdaj če gre za policijski radar, potem bi ti recimo verjel, da biti policist pri vsem skupaj ne škodi. Če gre pa za občinski radar pa biti policist pravzaprav nima nobene veze, ker gre za ločen sistem. In ni treba biti policist, da se izogneš kazni. Je verjetno treba poznati prave osebe na medobčinskem redarstvu oziroma imet tam žlahto, pri tem pa ne igra vloge ali si policist, cestar, kelnar, bančnik, etc.

Ergo, če je šlo torej za radar redarjev, potem ta primer ne sodi v to kar si hotel utemeljit z domnevnimi "policijskimi" ugodnostmi.

torej pri tem seveda pomaga če si policist - saj se nedvomno poznajo in sodelujejo z redarji .. roka roko umije - ne bodi naiven ..  http://4d.rtvslo.si/arhiv/tednik/174400655  9.20 - 9.28 ...

v stari cerkvi pri kočevju je stacionaren radar , na katerega so dolga leta s službenimi vozili in preveliko hitrostjo padali policisti , ko niso bili na nujni vožnji - povrh vsega znak za šolo ..baje je bilo komandirju tega dovolj , da jih moral opravičevati  pa Jim je baje rekel , da Bodo morali kazni plačati .. :worship: za komandirja ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

js tut mislim, če kdo naredi kaj več, kot je le njegovo delo, si zasluži pohvalo ... saj imate/imajo tudi v drugih službah svoje dolžnosti, če pa dobiš še kakšno pohvalo ali par € več pri plači, je pa dobrodošlo, mar ne :P

 

Žal to ni vrlina v JS. Borutt se pa trudi !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!