Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Pravkar, stuhec pravi:

Banene izjave  .....

Od kod te ti si,  da ne vidiš kaj se v slo dogaja

z Marsa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, stuhec pravi:

Še na Marsu vejo za Slovenijo   :jezik:

Ne vejo , nabasali so jo v kapsulo in po vesolju kjer je nekako nesrečno najdla nas  .....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, maus pravi:

:O

 

jaooooj, tebe pa neki tipkovnica zajebaule :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Ja pa sej je reku da ne more več vseh parametrov spremljat :lol1:sam voz pa  bolje kot marsikateri mladenič :)

 

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

to že ma , pa sladkor pa ne vidi in ne sliši sam še vedno bolje vozi kot mladeniči :lol1:

Ker nič ne vidim, slišim mi vse to rata!  :lol1:

Sem pa po pravici rekel, da vsega ne vidim, zato pa plačujemo kazni, ko vozimo po občutko. :whistle: 

 

Bi pa tudi mamico po občutku! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Kolikor je star je lahko mogoče tudi za tvojo mamico fenomen :lol1:

kva j drekači a se ne znate med sabo normalno kulturno popluvat pa je treba še vse zravn vključit?

drugače pa ja - človk nikol ne ve - razen redkih - kakšne so njegove genske povezave s starejšimi prebivalci slovenije ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Kmet2 pravi:

Za polovico voznikov v Sloveniji ni potrebno nobene naprave za merjenje varnostne razdalje, ker nimajo pojma kaj pomenita ti dve besedi. Pravilno, da so  uvidli, kje so težave, a pozno. Se pa strinjam, da bi bilo potrebno nekaj časa opozarjati in nato kaznovati - z normalno višino kazni.

Pa ko že pišem. Le kdaj bodo za profesionalne voznike potrebne prostoročne naprave za telefon? Uzakonjeno. Slabo mi je, ko vidim voznike avtobusov, ki vozijo in telefonirajo. 

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej, tole z varnostno je tud bedarija, da ni vecje. Tko lepo je iz zavetrja po desni svignit mimo....Kaj naj delam 72m za mecketom?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Scarabeo 500 pravi:

Za polovico voznikov v Sloveniji ni potrebno nobene naprave za merjenje varnostne razdalje, ker nimajo pojma kaj pomenita ti dve besedi. Pravilno, da so  uvidli, kje so težave, a pozno. Se pa strinjam, da bi bilo potrebno nekaj časa opozarjati in nato kaznovati - z normalno višino kazni.

Pa ko že pišem. Le kdaj bodo za profesionalne voznike potrebne prostoročne naprave za telefon? Uzakonjeno. Slabo mi je, ko vidim voznike avtobusov, ki vozijo in telefonirajo. 

Scarabeo

Takoj kaznovat in povišat kazni, kdor se pa še pogovarja pa zapor do 20 let , da se navadijo ............da nekdo v naši banani lahko  in nekdo ne sme ......odpri oči ni vse v kaznovanju !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Takoj kaznovat in povišat kazni, kdor se pa še pogovarja pa zapor do 20 let , da se navadijo ............da nekdo v naši banani lahko  in nekdo ne sme ......odpri oči ni vse v kaznovanju !

Berem z odprtimi očmi :). Morda ne bi škodilo, če bi jih tudi ti malo bolj odprl in natančno prebral:).

Se pa strinjam, da bi bilo potrebno nekaj časa opozarjati in nato kaznovati - z normalno višino kazni.

Al si tudi ti tisti, ki pri 100 kmh, vozi 3 metre za avtom. Vse prevečkrat mi vozijo v mislih nimam motorjev - razni kombiji in prepotentni vozniki tesno za ritjo .:). Da pipnem zavoro ni šans, da ustavijo. No tudi motoristi niso izjema.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Berem z odprtimi očmi :). Morda ne bi škodilo, če bi jih tudi ti malo bolj odprl in natančno prebral:).

Se pa strinjam, da bi bilo potrebno nekaj časa opozarjati in nato kaznovati - z normalno višino kazni.

Al si tudi ti tisti, ki pri 100 kmh, vozi 3 metre za avtom. Vse prevečkrat mi vozijo v mislih nimam motorjev - razni kombiji in prepotentni vozniki tesno za ritjo .:). Da pipnem zavoro ni šans, da ustavijo. No tudi motoristi niso izjema.

Scarabeo

Ko bodo poštimali cestno prometno infrastrukturo do te mere da bo v Sloveniji s predpisano varnostno razdaljo tekel promet  tekoče in bo cestna infrastruktura lahko požirala promet za katerega je bila po večini zgrajena davnega leta 19?? potem pa naj kaznujejo , še prej pa naj kaznujejo na AC debile na prehitevalnem pasu ki mislijo , da je njihov če vozijo v okvirju omejitev in še bi ti lahko našteval in našteval nebuloze naše zakonske ureditve prometa , ki po večini temelji na "zakonitih idiotizmih" in idiotov , ki jih striktno izvajajo ter debilov , ki jih pišejo . Res nimam več lepih besed za situacijo v kateri smo......pa lp

Mižim,ker drugače bi me fršlok od neumnosti v naši zakonodaji ......

Da ti še odgovorim............na magistralki se prilimam na avto in poskušam prehiteti na najbolj pregledno varnem delu in sem ob vožnji z zmanjšano varnostno razdaljo še posebej previden .

A si kdaj prehiteval kamion  na magistralki  Kočevje-Lj insi preden si se lotil držal predpisane varnostne razdalje ? Po moje nisi ,ker bi se drugače vozil za njim do lj v povprečju 50kmh .

Predpisano varnostno razdaljo držim samo na R65 ker jo morAM  , zaradi same tehnike  , ki ne dopušča nobenih napak :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Ko bodo poštimali cestno prometno infrastrukturo do te mere da bo v Sloveniji s predpisano varnostno razdaljo tekel promet  tekoče in bo cestna infrastruktura lahko požirala promet za katerega je bila po večini zgrajena davnega leta 19?? potem pa naj kaznujejo , še prej pa naj kaznujejo na AC debile na prehitevalnem pasu ki mislijo , da je njihov če vozijo v okvirju omejitev in še bi ti lahko našteval in našteval nebuloze naše zakonske ureditve prometa , ki po večini temelji na "zakonitih idiotizmih" in idiotov , ki jih striktno izvajajo ter debilov , ki jih pišejo . Res nimam več lepih besed za situacijo v kateri smo......pa lp

Mižim,ker drugače bi me fršlok od neumnosti v naši zakonodaji ......

Da ti še odgovorim............na magistralki se prilimam na avto in poskušam prehiteti na najbolj pregledno varnem delu in sem ob vožnji z zmanjšano varnostno razdaljo še posebej previden .

A si kdaj prehiteval kamion  na magistralki  Kočevje-Lj insi preden si se lotil držal predpisane varnostne razdalje ? Po moje nisi ,ker bi se drugače vozil za njim do lj v povprečju 50kmh .

Predpisano varnostno razdaljo držim samo na R65 ker jo morAM  , zaradi same tehnike  , ki ne dopušča nobenih napak :)

V globalu se strinjam s situacijo. Ampak ta se ne bo kmalu spremenila. Varnostna razdalja pa pomeni mojo in tvojo varnost.

Mi je pa jasno, da se moraš vozilu približati za relativno varno prehitevanje in iz tega vidika si ti verjetno vseskozi za ritjo :lol1:.

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Scarabeo 500 pravi:

V globalu se strinjam s situacijo. Ampak ta se ne bo kmalu spremenila. Varnostna razdalja pa pomeni mojo in tvojo varnost.

Mi je pa jasno, da se moraš vozilu približati za relativno varno prehitevanje in iz tega vidika si ti verjetno vseskozi za ritjo :lol1:.

Scarabeo

Čedalje manj :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Čedalje manj :)

V veselje mi je bilo poklepetati s teboj :).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Cesta je kriva, ker se noče prilagajati prometu :lol1:. Swašta :lol1:.  Baj Mujo :P.

Ja sej zato pa imamo tako kot imamo ..............vozniki se morajo prilagajat neprilagojeni cesti :P..Baj Haso :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse brišete tega spama pa ne morte? mislim tole bedasto reklamo natv-rld ki iz bedakov nardi še večje bedake....

pred 11 urami, stuhec pravi:

Banene izjave  .....

Od kod te ti si,  da ne vidiš kaj se v slo dogaja

a je vojna? :O nč ne vem.. še dobr da kdaj na ms pridem da mi poveš kaj se dogaja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

a dobiš procente od prodaje? :P

Čist nč , razen policaj mi skoz diha za ovratnik :P:D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!