Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 22 urami, solorider pravi:

Tole, ko čitaš se ti začne fuzlat kako si razlagamo zakone!  :wallbash: Kako naj kolesar, motorist posluša navigacijo, glasbo itd, če ne preko slušalk!  Kako lahko en kurčev redar- policaj ugotovi kako jaz slišim? Za enega bi bilo preglasno za mene, ko sem napol gluh in slep pa imam bolj naglas, da slišim kje moram zaviti.... :whistle:

Stvar je simpl. Nimaš kaj uporabljat slušalk, po črki zakona. Če jih, tvegaš kazen. Osebno pa... raje poslušam zvok motorja in karkoli se sliši iz okolice, kot pa neko cigotanje. Tisto je dobro za v avto, motor je pa nekaj drugega. Tako mimogrede - tudi za preglasno musko v avtu lahko fašeš kazen. Life's a bitch.

Glede one punce pa... ne vem, zakaj je šla telefon kazat mestnemu redarju. Vztrajala bi, da ima vklopljeno navigacijo. Al pa da ima sicer slušalke v ušesih, da pa ni poslušala muske. Nikakor pa mestni redar nima pravice pregledovati telefona. Ali torbice. Ali česarkoli. Nazadnje, ko mi je varnostnica v Intersparu na Viču htela pregledati nahrbnik, sem ji rekel da naj kliče Policijo. Ni šanse da mi bo vsak ta drug kekec brskal po osebnih stvareh. Seveda pol ni klicala Policije, vsebine nahrbtnika pa tud ni vidla.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Beee beeee :P....sej razumeš anede :D

razumem ne ker se tega tujega jezika nismo učili ..vem pa kam pašeš.. :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, thumper pravi:

razumem ne ker se tega tujega jezika nismo učili ..vem pa kam pašeš.. :whistle:

Pa ti si res vseved :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, twom pravi:

Bi se dal filozofirat...

če ceste nebi šle s časom, bi se še vedno vozil po blatnih kolovozih, ah kaj to, po gozdnih peš poteh..., 

pa prometni predpisi in signalizacija gre tudi s časom naprej, drugače bi še vedno lahko veljalo pravilo da mora pred motornim vozilom en z zastavco odspredi tečt pa mahat..., 

glede na to kako naše ceste razpadajo... a ne..., je pa skrajni čas da bi kaj popravil, ali pa povsod dodatne omejitve naštepal, tam ene 30 na uro bi blo glih dost, tko k so mostove polovično zaprl, namesto da bi jih sanirali, svašta majka rodi...

p.s. tko se pa proti kranju in logatcu vozimo po betonskih cestah iz rimskih časov, če se ne motim...

Prav imaš. Verjetno je zato cesta iz Korenskega sedla v tako dobrem stanju. Saj mi ni treba napisati, v kateri državi je tisti odsek, ker ga vsi poznate. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje bo STOP policija spet mela ful akcij, vse za našo varnost :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, DAMI34 pravi:

Baje bo STOP policija spet mela ful akcij, vse za našo varnost :P

 

Si tudi po Balkanu spraševal, če te lupijo zaradi tvoje varnosti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Si tudi po Balkanu spraševal, če te lupijo zaradi tvoje varnosti ?

Pa o tem sploh ni dvoma :blush:

Na Balkanu se da lepo dogovorit za pameten skonto :P

.... pa IPO spoštujejo, pol je pa sploh skonto 100 %

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, HD-Dyna pravi:

Pa o tem sploh ni dvoma :blush:

Na Balkanu se da lepo dogovorit za pameten skonto :P

.... pa IPO spoštujejo, pol je pa sploh skonto 100 %

Ne tako na glas, da ne bo Loverboy slišal :eek:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, twom pravi:

Bi se dal filozofirat...

...

p.s. tko se pa proti kranju in logatcu vozimo po betonskih cestah iz rimskih časov, če se ne motim...

Ti bom jest dau rimske cajte!:twak:
To so ceste bratstva in jedinstva, Titove omladine, s krvavimi žulji izkopane, utrjene in s potnim betonom zalite! :OK:
Rimlani so kamnite delal!

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Beee beeee :P....sej razumeš anede :D

Kwa to?:huh:

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Borutt pravi:

Si tudi po Balkanu spraševal, če te lupijo zaradi tvoje varnosti ?

ne,, tam me za malco pa kavo....pa vseen sem bolj varen tam, kot pa pri naših kvazi akcijah :P (beri nabiralnih)

  • Všeč mi je 6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

ne,, tam me za malco pa kavo....pa vseen sem bolj varen tam, kot pa pri naših kvazi akcijah :P (beri nabiralnih)

če smo včasih delali solidarnostne sobote za Jugo lahko danes tudi nekaj prispevamo, če se skoz drajsamo ta doli!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, I30 pravi:

Ti bom jest dau rimske cajte!:twak:
To so ceste bratstva in jedinstva, Titove omladine, s krvavimi žulji izkopane, utrjene in s potnim betonom zalite! :OK:
Rimlani so kamnite delal!

Kwa to?:huh:

Aha vidim kam ne spadaš ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

če smo včasih delali solidarnostne sobote za Jugo lahko danes tudi nekaj prispevamo, če se skoz drajsamo ta doli!  :lol1:

sej kradejo nas vsi, sam doli za precej manjše zneske, bodisi uradno al neuradno. Cena za vožnjo preko polne črte je v ČG 70€, če plačaš v 3. dneh pa 2/3 znaska. Pr nas pa:

ja najmanj strelsko vod :twak:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, DL650 pravi:

To še spijem, potem pa se odpeljem.

23208249.jpg
 

Če ne spijem vsaj 3 take flaše se sploh ne upam na motor :P...pol je pa tako .....

 

 

12832377_1015479071850738_6346500407406939470_n.jpg

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

ne,, tam me za malco pa kavo....pa vseen sem bolj varen tam, kot pa pri naših kvazi akcijah :P (beri nabiralnih)

No daj mi navedi en zakon ki je nabiralnega pomena ,da ne boš sam nekaj nabijal :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

sej kradejo nas vsi, sam doli za precej manjše zneske, bodisi uradno al neuradno. Cena za vožnjo preko polne črte je v ČG 70€, če plačaš v 3. dneh pa 2/3 znaska. Pr nas pa:

ja najmanj strelsko vod :twak:

če pa ogrožaš polno črto!  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

No daj mi navedi en zakon ki je nabiralnega pomena ,da ne boš sam nekaj nabijal :lol1:

citiram včerajšnjega bimbota na kanalu A:

najprej se bomo spravili na motoriste, potem se bomo spravili na kamionarje, pol bomo jebali mal prehitro vožnjo, pa kasirali nepripete, ker veste hitrost ubija, te naše akcije pa rešujejo življenja.

p.s. govora je o reševanju življenj tistim v parlamentu....da bodo še dolgo in lagodno živeli na naš račun

pred 8 minutami, solorider pravi:

če pa ogrožaš polno črto!  :lol1:

polna črta nije zid :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, DAMI34 pravi:

ne,, tam me za malco pa kavo....pa vseen sem bolj varen tam, kot pa pri naših kvazi akcijah :P (beri nabiralnih)

Kazen je kazen ne glede na znesek. Tudi opozorilo je kazen.  Samo težko je to dojeti.  

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

sej kradejo nas vsi, sam doli za precej manjše zneske, bodisi uradno al neuradno. Cena za vožnjo preko polne črte je v ČG 70€, če plačaš v 3. dneh pa 2/3 znaska. Pr nas pa:

ja najmanj strelsko vod :twak:

Pri nas je 80€ :jezik:.

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

citiram včerajšnjega bimbota na kanalu A:

najprej se bomo spravili na motoriste, potem se bomo spravili na kamionarje, pol bomo jebali mal prehitro vožnjo, pa kasirali nepripete, ker veste hitrost ubija, te naše akcije pa rešujejo življenja.

p.s. govora je o reševanju življenj tistim v parlamentu....da bodo še dolgo in lagodno živeli na naš račun

polna črta nije zid :P

modri bi ti rekel kontra, polna črta ubija!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

modri bi ti rekel kontra, polna črta ubija!  :lol1:

Ne. Ampak, da je na drugi strani nasprotni promet. In ta nasprotni promet ima doma starše, otroke, partnerje, pse in mačke, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Borutt pravi:

Kazen je kazen ne glede na znesek. Tudi opozorilo je kazen.  Samo težko je to dojeti.  

Pri nas je 80€ :jezik:.

a tok pocen ste ratal....kam moram dat dnar v kapo al na armaturko? :P

pred 17 minutami, solorider pravi:

modri bi ti rekel kontra, polna črta ubija!  :lol1:

modri bi me modro opozoril :P

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Ne. Ampak, da je na drugi strani nasprotni promet. In ta nasprotni promet ima doma starše, otroke, partnerje, pse in mačke, ...

nasprortni promet je tudi kjer je črtkana črta, večina jih ima doma pse, mačke in celo kak kanarček se dobi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Borutt pravi:

Ne. Ampak, da je na drugi strani nasprotni promet. In ta nasprotni promet ima doma starše, otroke, partnerje, pse in mačke, ...

kilometer ravna cesta tovornjak je začel speljevat in jaz sem ga prehitel z avtom 50/h, če sem ga prehitel ni bilo nasproti nobene mačke itd. kazen 80€ polovička 40€. In me je črta skoraj pokončala! Vem, da imaš prav zakon je zakon in se ga moramo držat. :lol1:

in še to, ko je tamlad policajac prelistal ono vašo debelo bukvo in iskal ta prekršek in ugotovil, da bom plačal samo 40€ se je skoraj razjokal, ker kaj bo pa zdaj pokazal šefu.  :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to

pred 1 minuto, solorider pravi:

 

in še to, ko je tamlad policajac prelistal ono vašo debelo bukvo in iskal ta prekršek in ugotovil, da bom plačal samo 40€ se je skoraj razjokal, ker kaj bo pa zdaj pokazal šefu.  :whistle:

to pomeni da mu bo težko, ker je skasiral sam 40 eur ?

če bi 500 eur bi dobil pa pohvalo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:kake mate......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!