Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 43 minutami, Kmet2 pravi:

R.I.P.  policaj :sleep2:

Sem te pogrešal in sem mislil , da boš kaj repliciral na tisti padec na mestu in poškodbo gležnja ,ker si bil ravno pameten za neke znake :P

Se je parkirišče dvignilo :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Se je parkirišče dvignilo :lol1:.

Na ćem pa si bil :P Thumperju se drevesa postavljajo počez čez cesto ,teb se parkirišče dviguje ........:D

Jz si pa mislim :cool:

 

 

13118953_10206499338787680_7388997570264138011_n.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega bodo ukinli...

prenos.png

Sej bi država bankrotirala, če bi morala vse lukne označit...

Bi meli takole ---->

1770.jpg

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa "kao" v desno bomo lahko zavijali ob rdeči luči in označenimi talnimi obeležbami :?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

pa "kao" v desno bomo lahko zavijali ob rdeči luči in označenimi talnimi obeležbami :?

... ter pod semaforjem tabla s puščico desno, ki bo to dovoljevala ob prižgani rdeči luči  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, maus pravi:

pa "kao" v desno bomo lahko zavijali ob rdeči luči in označenimi talnimi obeležbami :?

 

hehe, zna bit kar kup komedij, ko bo kak čiča tut levo pr rdeči, al pa kaka guspa z očali na mrtvo zabremzala namest zavila.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

hehe, zna bit kar kup komedij, ko bo kak čiča tut levo pr rdeči, al pa kaka guspa z očali na mrtvo zabremzala namest zavila.....

Mene bolj zanima kolk bo državo (nas davkoplačevalce) koštalo dodatno izobraževanje pulcajev, da bojo te spremembe sploh dojel?! :hmm:

Pa nove debele knige jim bojo moral kupit, une ko študirajo po kermu členu te bojo lupili.:ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, I30 pravi:

Mene bolj zanima kolk bo državo (nas davkoplačevalce) koštalo dodatno izobraževanje pulcajev, da bojo te spremembe sploh dojel?! :hmm:

Pa nove debele knige jim bojo moral kupit, une ko študirajo po kermu členu te bojo lupili.:ras:

... pa velik pare, da bojo računalnike zagnal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 28. 6. 2016 at 6:39 PM, Borutt said:

Ne. Ampak, da je na drugi strani nasprotni promet. In ta nasprotni promet ima doma starše, otroke, partnerje, pse in mačke, ...

Pujsika tudi steje?!

20150603_194138.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da jih z jezikom "zbadamo" je že prav. Mal satire mora bit.

Kdor pa ubije policista, pa bi moral do smrti v zapor, ali pa bi ga morali njegovi kolegi...podobno kot v ZDA.

Vseeno najprej pokličemo policijo, če se nam zgodi "krivica"!

R.I.P.

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/policisti-po-smrti-kolega-opravljal-je-delo-ki-ga-javnost-preveckrat-skusa-razvrednotiti.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, skalar36 pravi:

...

Kdor pa ubije policista, pa bi moral do smrti v zapor, ali pa bi ga morali njegovi kolegi...podobno kot v ZDA.

...

Kako veš da jih včasih ne?!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, I30 said:

Kako veš da jih včasih ne?!

Če jih, je čist prov, da se ne ve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Če jih, je čist prov, da se ne ve...

:lol1:ampak ti pa si kaliber ....:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, skalar36 pravi:

...4.5 flobert...

Za živcirat je dost :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, DAMI34 pravi:

hehe, zna bit kar kup komedij, ko bo kak čiča tut levo pr rdeči, al pa kaka guspa z očali na mrtvo zabremzala namest zavila.....

Dragi Dami, nevem kjerga leta si ti delal izpit.Jaz sem ga leta 1970.Takrat so bile na semaforjih zelene puščice,ki so dovoljevale zavijanje v desno.Ukinili so jih mislim,da 75. ali 76.leta.Zato ne omelevažuj starejše,Garantiram ti ,da te v reševanju testov nabrišem pa,če me opolnoči zbudiš.Zato še enkrat ne piši stvari o katerih nimaš pojma!Me pa zanima kolikokrat daš desni žmigavec ,ko zaviješ iz krožnega križišča?

Popravljeno . Popravil gusar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, gusar pravi:

Dragi Dami, nevem kjerga leta si ti delal izpit.Jaz sem ga leta 1970.Takrat so bile na semaforjih zelene puščice,ki so dovoljevale zavijanje v desno.Ukinili so jih mislim,da 75. ali 76.leta.Zato ne omelevažuj starejše,Garantiram ti ,da te v reševanju testov nabrišem pa,če me opolnoči zbudiš.Zato še enkrat ne piši stvari o katerih nimaš pojma!

Dragi gusar, pa si ti prepričan, da si starejši od mene? :ras:

Moja Opomba je čist resna, pa nekajkrat že videna. Včasih je tut zelena utripala in je bilo mnogo bolje kot sedaj, ko pokne takoj rumena. Zavijanje v desno pa bo pri rdeči, dvomim da bodo puščice namestili. In marsikdo se bo hitro zmedel. Pa še pikra čez nas starejše, kontra po ac vozijo samo pijani in prestari za volan. Pa ne jemljite tega osebno, sem napisal nas.....starejše.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones zapeljem z avto ceste proti naselju Kokrica.Pred menoj vozilo LJ registracije v njem mladenič okoli trideseth.Bližava se krožnemu krožišču,Nasprotni smeri policija na nujni vožnji plave luči sirena ,ljubljančan zavije levo naravnost proti policaju v krožišče šlo je za milimetre ker je bil polcaj tolk priseben,da se mu je umaknil na pločnik.Tolk kako vozijo čikoti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, gusar pravi:

Dones zapeljem z avto ceste proti naselju Kokrica.Pred menoj vozilo LJ registracije v njem mladenič okoli trideseth.Bližava se krožnemu krožišču,Nasprotni smeri policija na nujni vožnji plave luči sirena ,ljubljančan zavije levo naravnost proti policaju v krožišče šlo je za milimetre ker je bil polcaj tolk priseben,da se mu je umaknil na pločnik.Tolk kako vozijo čikoti.

Nima ms dovolj placa, da bi lahko opisal vse kolobocije ki so se mi zgodile in kjer so bili udeleženi strici s klobuki in tete z očali. Je pa res, da nikjer nisem napisal, da ostali letniki ne počnejo neumnosti na cesti. Konec koncev me je skandala 30 letna Blondinka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če statistika ne laže največ nesreč povzročijo vozniki do tridesetega leta.Pijan povzroči nesrečo, doživljenski odvzem ispita.Vendar dokler bo na sodišču to olajševalna okliščina, bodo še naprej na cestah kraljevali pijanci

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kraljujejo Tut strici  s klobuki in tete z očali, dokler ne pokosijo kakega biciklista, odvzamejo prednosti kakemu motoristi....

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Kraljujejo Tut strici  s klobuki in tete z očali, dokler ne pokosijo kakega biciklista, odvzamejo prednosti kakemu motoristi....

Pozabil si na kraljevanje mlečezobcev.Tvoje pisanje me spominja na konja z plašnicami.

Pa brez zamere.

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!