Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Mal ste že šablonski in dolgočasni.

...Če bi se kolesarček z isto neprevidnostjo vozil po gozdu bi se sigurno nataknil na kakšno vejo ali pojahal kakšen hlod, jasno posledice bi bile podobne. Vsi ostali pa bi s prstom kazali na gozdarje.

...

MAMKA

Se ne strinjam s tem.

Cesta ni gozd.

Pravila prometa na cesti so napisana. Bolj ali manj natančno. Če je na cesti ali ob cesti ovira, mora biti pravilno označena. V gozdu med bukvami in smrekami ni potrebno označevati podrtih, štrlečih ali kakršnihkoli vej, poganjkov, korenin. Zato mislim, da ta primerjava ni primerna.

Dolžnost gozdarjev ni označevanje potencialnih nevarnosti za promet v gozdovih.

Dolžnost lastnika oz. upravljalca ceste pa je označevanje vseh predpisanih objektov na cestni infrastrukturi.

Popravljeno . Popravil SONCE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vožnja s kolesom dosti bolj nevarna kot vožnja z motorjem.

Na splošno gledano ne, vsaj kar se tiče najhujših posledic (smrti).

Res pa je, da sem se dosedaj bolj poškodoval pri enem padcu s kolesom, kot pa pri 4ih (5, 6??) na motorju. Fora je v zaščitni opremi, ki je na kolesu nimaš. Vsak stik z asfaltom je tako zelo boleč.

SONCE :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera dva so pa lolvil policaji v Mariboru včeraj ali predvčerajšnjim :naughty:

Enega so baje dobil - zapeljal v zaprto ulico :slap: star 27 let, brez izpita, brez registracije(ponaredek) :lol: , za drugega pa ne vem.

Včeraj slišal po radiu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera dva so pa lolvil policaji v Mariboru včeraj ali predvčerajšnjim :naughty:

Enega so baje dobil - zapeljal v zaprto ulico :slap: star 27 let, brez izpita, brez registracije(ponaredek) :lol: , za drugega pa ne vem.

Včeraj slišal po radiu.

500€ brez izpita,500€ brez registracije,500€ za ponarejanje drzavne nevem kaj oz tablce,pa ene 500€ sodnik za prekrške,poceni ane :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka hitrost pri kateri ne obvladuješ vozila, je neprilagojena tvojim zmožnostim in znanju.

Druga pesem pa je...če res zmeraj upravičeno uporabijo ta izraz. V kar dvomim da ga.

Saj kaj pa naj napišejo...? Sem pred leti padel pri omejitvi 70/uro, peljal pa 60 ali manj. Pa so napisali, da sem imel neprilagojeno hitrost. Bikova jajca, pa neprilagojena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj pa ne vem, če bi se strinjala. vožnja s kolesom bolj nevarna kot vožnja z motorjem? bi bilo fajn, če bi tako bilo, ampak ni... že statistika je en koristen podatek, kaj šele kaj druga.

... nekateri se z MTB kolesi vozimo tudi po gozdnih poteh, in -poglej ga zlomka, tudi navzdol. Samo primer: poskusi s kolesom priti z Rogle do Lovrenških jezer brez sestopa... Toliko o težavnosti. Kar se adrenalina tiče, pa po makadamu navzdol 80/uro. Še vedno mnenja, da vožnja s kolesom ni nevarna? Downhillerji so pa spet klasa zase. Govoril sem le zase.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je zadnič vstavo policaj na motoru, ker sn se vozo po zadnji čez križišče pa je ravno stal v grmu pa me na naslednjem semaforu dobil, sploh ga nisn opazo, in med pridigo ko mi je kazn pisal je reko, če sem že kdaj vido njih policaje, da bi se po zadnji vozli z motorom...in ravno sn mu mislo odgovorit: kak te bote s totimi 300 kilskimi kantami se po zadnji vozli, te bi pa že res mogli bit stručkoti...sreča sem se zadnji trenutek vgrizno v jezik, ker verjetno bi bla pol še kazn dupla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam motor pa še nimam izpita (izpitna konec avgusta) pa bi se vseeno vozo. Se kazni mi ni problem plačat ampak zanima me če ti res lahko dajo prepoved "delanja izpita" al neke takega?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam motor pa še nimam izpita (izpitna konec avgusta) pa bi se vseeno vozo. Se kazni mi ni problem plačat ampak zanima me če ti res lahko dajo prepoved "delanja izpita" al neke takega?

LP

Ti to resno, kazen ti ni problem?

In da, vsaj včasih je bila prepoved delanja izpita. Poznam nekoga k so ga ustavl z avtom pa pol ni smeu 6 mescou delat izpita.

Mal pomisl če se ti splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam motor pa še nimam izpita (izpitna konec avgusta) pa bi se vseeno vozo. Se kazni mi ni problem plačat ampak zanima me če ti res lahko dajo prepoved "delanja izpita" al neke takega?

LP

... upam, da samo provociraš ... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

500€ brez izpita,500€ brez registracije,500€ za ponarejanje drzavne nevem kaj oz tablce,pa ene 500€ sodnik za prekrške,poceni ane :whistle:

+ zaplemba motorja je tudi možna ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak te bote s totimi 300 kilskimi kantami se po zadnji vozli, te bi pa že res mogli bit stručkoti...sreča sem se zadnji trenutek vgrizno v jezik, ker verjetno bi bla pol še kazn dupla

Na tvojo zelo veliko žalost, poznam ene 2 policaja ki to dejansko zmoreta (ne sicer za dolgo časa)

P.S. Tiste "kante" so motorji, ki si jih večina slovencev težko privošči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

500€ brez izpita,500€ brez registracije,500€ za ponarejanje drzavne nevem kaj oz tablce,pa ene 500€ sodnik za prekrške,poceni ane :whistle:

Kako to 500 za to , pa 500 za ono... Sej u trgovin se popusti tut ne seštevajo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če policaj sam z roko maha da ustav, ti ni treba ustavt? Ker ko me je ustavil je eden samo nekaj mahal, drugi je pa, pol ko sm že skoraj s ceste zapeljal, le liziko pokazal. Nas so učili da te lahko ustav z žižgom, liziko, enmu piskam sirene pa tist ko ma ponoč kot eno lampo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš kaj skrivat pač ustaviš tud če pomaha.. tamal problem. Js sem vedno ustavil, četudi je samo pomahal.. večinoma kolikor imam izkušnje pa mahajo leteči, drugi že majo tiste pinkponk loparčke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!