Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

:P

Miha je spet pameten a ne Borutt :D

http://www.natv-rld.si/akcija-hitrost?p=natv&utm_source=facebook&utm_campaign=RLD-0-NB-int&utm_medium=MSG5&utm_term=AD1

A misliš da je prodal kaj teh svojih "radar detektorjev " :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Kmet2 pravi:

:P

Miha je spet pameten a ne Borutt :D

http://www.natv-rld.si/akcija-hitrost?p=natv&utm_source=facebook&utm_campaign=RLD-0-NB-int&utm_medium=MSG5&utm_term=AD1

A misliš da je prodal kaj teh svojih "radar detektorjev " :)

To moraš ti vedeti, ko mu delaš takšno reklamo. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

To moraš ti vedeti, ko mu delaš takšno reklamo. 

Ej kakšni so včerajšnji izkupički, greste lahko zdej mal na dopust? Vsaj radarje pošljite.....recimo na Karibe :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

Ej kakšni so včerajšnji izkupički, greste lahko zdej mal na dopust? Vsaj radarje pošljite.....recimo na Karibe :P

Nikamor ne morejo ker sem bil jst včeraj zanalašč doma :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drama zgodaj zjutraj...

En tip v črnem hoodiju in kapuco čez glavo ( zunaj pa že čez 20 stopinj )  pride na OMV na Letališki in hoče kupit šteko cigaret s kartico... Prodajalka njemu, da mora vpisat PIN, pa se dere na njo, da je na podpis in mora potegnit .... Pol hoče še eno šteko ... Ko se prodajalka obrača, on trpa za majco čokoladke, bombone, kar mu je prišlo pod roke ... Ona nič... nato jo stera v .... in gre čez cesto na Petrol, kjer tudi ni dobil nič na ukradeno kartico... nato gre v Leclerc drive, kjer vstopi na stranski vhod za zaposlene in začne trpati za majco šteke cigaret ... Zunaj kadita dva zaposlena in en vpraša druzga, Ej stari, jel to on krade ? In drugi odgovori.... Pa da, čovek krade ! In kadita ,mirno naprej... Vmes je nekdo poklical Policijo in jim povedal kaj se dogaja in so ga vprašali: A mormo prit ? Ma ne, pička vam materna, kar ostante kjer ste, grem še jaz mal krast, če je  že tko ...

Mislim, svašta .... Pol so le prišli in fanta takoj lepo poklicali po imenu in priimku ... Redna stranka izgleda... Popoldan bo že zunaj :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HD-Dyna pravi:

Drama zgodaj zjutraj...

En tip v črnem hoodiju in kapuco čez glavo ...

Mislim, svašta .... Pol so le prišli in fanta takoj lepo poklicali po imenu in priimku ... Redna stranka izgleda... Popoldan bo že zunaj :blush:

A ni blo včasih bolš?

Fotr je pravu, da so lopove v Lublanci namakali.  

Po moje bi se dalo z Jankovičem zment za en mestni odlok...

Aja, znem se nou dal, nje...

Sam sebe nou namakou...:lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HD-Dyna pravi:

Mislim, svašta .... Pol so le prišli in fanta takoj lepo poklicali po imenu in priimku ... Redna stranka izgleda... Popoldan bo že zunaj :blush:

Kurji tat. Pa verjetno narkoman. Veš, kaj se naredi s takimi? Nekaj časa jih pustijo takole, ker ga za šteko ali dveh čikov težko kaj dosti kaznuješ. Al pa par Twixov. Se pa seveda vsak tak incident zabeleži. In ko rata dosti premoženjske škode, se ga za nekaj časa pospravi. Al pa če začne ratovat nasilen. Za šteko čikov pa težko kaj narediš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neuradno reševanje takih situacij je druga zgodba :whistle: 

Uradni postopki pa se stopnujejo predvsem glede na višino povzročene materialne škode in ogrožanja okolice ali poškodb, povzročenih osebi/osebam. Tako da tu tudi Policija kaj dosti ne more. Ajde, lahko res dosledno izvaja pooblastila. Sam to se marsikoga ne prime. Ko npr enega narkomana grabi kriza, bo pripravljen narediti marsikaj za svojo dozo zadetka. To velja upoštevati, ko si enkrat na 4 oči s takim. Vem iz lastne izkušnje kako zgleda taka situacija. Ni prijetna. Tam običajno 'kazanje mišic' ne pomaga. Jih je treba kr uporabit in to ornk uporabit. Al pa mu pač dati tisto šteko, pa naj se pol Policija ubada z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ste zadevo vzeli zelo na ozko ...

Mene je bolj zmotila ukradena kartica in posledična škoda, ki jo je naredil, da je prišel do nje ....

Pa nikom ništa ...:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, jskrablin pravi:

Uradni postopki pa se stopnujejo predvsem glede na višino povzročene materialne škode in ogrožanja okolice ali poškodb, povzročenih osebi/osebam. Tako da tu tudi Policija kaj dosti ne more. Ajde, lahko res dosledno izvaja pooblastila. Sam to se marsikoga ne prime.

ko ukradejo prvi miljon pridejo v ligo "nedotakljivi" .. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so starinkriteriji, mislim da je zdej klub nedotakljivih nad 20 ukradenih miljonov, pa še to so delno dotakljivi, ta res elitni klub se začne na 100. Če se kdonspomne je bilo leto ali dve nazaj na preverjeno ko se je en bunu da kaj ga davčna terja sej je njegov 20miljonski dolg do davčne že zastaral, tako da če je bilo samo tolko davka je bilo dosti denarja v krogu.

 

O unih znancih policije pa škoda zgubljat besed, sem že ene 2x pisal o tem da pač ker nimajo dohodkov kao ni profita od njih in ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni čist on topic ,samo je lep primer kako nekateri spoštujejo zakone in to prav isti , ki so jih napisali .

 Zakon pravi, čeje v prostoru več kot 28 st. C. ni dovoljeno delati. Delavci v realnem sektorju si niti pomisliti ne upajo da bi to določbo uveljavili. Dober dan in veselo na delo kdor ga ima. Država potrebuje davkoplačevalce zato inšpekcije mižijo. No ja saj tudi oni ne smejo delati v takih razmerah :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce sem jaz pravilno razumel ni to da nesmejo delati, ampak morajo priti v sluzbo 1 uro prej, ter nato lahko tudi prej odidejo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Če pika z radarjem iz avta ven, pa te ne ustav slike glih ne moreš dobit iz tistga sranja :D ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Arcanewater pravi:

 Če pika z radarjem iz avta ven, pa te ne ustav slike glih ne moreš dobit iz tistga sranja :D ?

Zakaj ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če jest prov razumem naloge policije, je policist isto kot mežnar pri fajmoštru. Oba pobirata "ofer" za gospodarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Borutt pravi:

Zakaj ne ?

Sprašujem nevem, pač ob strani sta stala in merila z radarjem en je stal uzun en notri. Tablco imam pa uzad zato nevem kako bi glih slikal me s tablico/hitrostjo vred?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, skalar36 pravi:

A če jest prov razumem naloge policije, je policist isto kot mežnar pri fajmoštru. Oba pobirata "ofer" za gospodarja.

Samo, da mežnar v cerkvi pobira od vseh prostovoljne darove, mežnar na cesti pa od "prostovoljcev" zakonsko določene darove.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Arcanewater pravi:

Sprašujem nevem, pač ob strani sta stala in merila z radarjem en je stal uzun en notri. Tablco imam pa uzad zato nevem kako bi glih slikal me s tablico/hitrostjo vred?

Eni laserji tudi sliko naredijo. Je pa res, da je ta slika nekoliko dražja od tiste v fotoateljeju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Eni laserji tudi sliko naredijo. Je pa res, da je ta slika nekoliko dražja od tiste v fotoateljeju. 

aja :O

to pa nism vedu .. zgrožen sem :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Eni laserji tudi sliko naredijo. Je pa res, da je ta slika nekoliko dražja od tiste v fotoateljeju. 

ne vem, ampak una ta črna policajka v Paklenici tut slika :(

le kako napravo ma?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Borutt pravi:

Kvaliteta se plača :D.

Ajaaa, a de so črne pulcajke draži od blontnih?:eek:

 

zdej sm pa še jst zgrožen, pa nism tolk ćustven ko maus.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!