Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 16 minutami, gusar pravi:

Kva cmergaš pel 50 pa nauš ne kriminalc in tud tujih žepov nauš pounu .A je to tko težko razumet???

pa pm ti  si brat od Borutta!  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, gusar pravi:

Kva cmergaš pel 50 pa nauš ne kriminalc in tud tujih žepov nauš pounu .A je to tko težko razumet???

Kva sikaš ? točno tisti , ki bi morali ščititi zakone jih kršijo? in tak ti lahko potem oporeka tvoje kršenje zakona? malo morgen stari...

pred 16 minutami, solorider pravi:

pa pm ti  si brat od Borutta!  :lol1:

predvidevam , da borutt ne spada med te pezdete , ki kot zaposleni v policiji kršijo zakone .. ampak motiti se je človeško bi verjetno rekel dober odvetnik..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

Kva sikaš ? točno tisti , ki bi morali ščititi zakone jih kršijo? in tak ti lahko potem oporeka tvoje kršenje zakona? malo morgen stari...

predvidevam , da borutt ne spada med te pezdete , ki kot zaposleni v policiji kršijo zakone .. ampak motiti se je človeško bi verjetno rekel dober odvetnik..

Kaj da ne krši? A mu niso nekaj postov nazaj očitali, da ni prijavil nekoga za katerega je vedel, da krši zakon? :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga ni ,da ne bi kršu kakega cestno prometnega zakona.Razlika je v tem,da nekateri jokajo in cmizijo kaka krivica se jim je naredila.Nekateri pa priznamo krivdo plačamo kazen in to je to.:PJe pa res,da ne bi imev nč proti,če bi bil Borutov brat;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nam cmizdil,ce mamo za sefe polcije najvecje lopove,tisti spodaj jim slepo verjamejo,nas pa lupijo.... Pod pretvezo varnosti. Naj placa tist,k razbije kej na cesti....ne pa kar vsi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem v zadnjih letih od kar sem v penziji dal naši državi 250€ V teh letih sem več denarja razdal klošarjem in v dobrodelne namene.Če se boš ravnal po meni ne bo treba javkati na forumu.:bike:

Z 250€ bi lahko naredu 5000 Km.Zdej pa zračunaj a se bol splača pelat po omejitvi al ne.Nekateri zakoni in predpisi so skregani z zdravo pametjo.A to ne pomeni,da moram bit tudi jaz.

Popravljeno . Popravil gusar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, gusar pravi:

Jest sem v zadnjih letih od kar sem v penziji dal naši državi 250€ V teh letih sem več denarja razdal klošarjem in v dobrodelne namene.Če se boš ravnal po meni ne bo treba javkati na forumu.:bike:

mene boli kurac koliko si ti dal koliko so meni vzeli, pravim, da že v njihovih vrstah so sleparji, ubijalci, kradljivci.........  :angryrant1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, solorider pravi:

mene boli kurac koliko si ti dal koliko so meni vzeli, pravim, da že v njihovih vrstah so sleparji, ubijalci, kradljivci.........  :angryrant1:

Kje pa niso?:eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, gusar pravi:

Kje pa niso?:eek:

ne vem kje niso, vem pa, da sem v "temi policija stop"  :slap:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, gusar said:

Z 250€ bi lahko naredu 5000 Km.Zdej pa zračunaj a se bol splača pelat po omejitvi al ne.Nekateri zakoni in predpisi so skregani z zdravo pametjo.A to ne pomeni,da moram bit tudi jaz.

hmm .. v glavnem se strinjam, ampak da bi se pa po jadranki vozil onih 30, 40, 50, 60 vedno točno po omejitvah .. a-a, no go .. rajši naredim 5000 km manj oziroma se pol sploh ne peljem z mopedom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

We got this, cez pa Janez z radarjem! :lol1:

Res skodujemo, ko gremo 120 na 90, komu ze? noro! Vsaj tako nam plavi modrujejo, medtem pa njihov sefe fura dohtarcke naokoli z helikopterckom, da bo sam preko vrste..... Kdo je tu nor?!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Arzen pravi:

Kaj da ne krši? A mu niso nekaj postov nazaj očitali, da ni prijavil nekoga za katerega je vedel, da krši zakon? :D 

razlika - "za katerage so mu za šankom(ali na motosvetu) povedali " ...  za prijavo potrebuješ malo več dejansko točnih podatkov in dejstev , ki jih pa tukaj borutt ni nikjer videl ..jaz tudi ne .. jih imaš ti ? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 10. 2016 at 21:17, Texo pravi:

hmm .. v glavnem se strinjam, ampak da bi se pa po jadranki vozil onih 30, 40, 50, 60 vedno točno po omejitvah .. a-a, no go .. rajši naredim 5000 km manj oziroma se pol sploh ne peljem z mopedom ...

Ko se boš vse ovinke na jadranki peljal z 90, potem lahko voziš preko omejitev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno kritiziramo, tokrat pa si policija zasluži tudi pohvalo.

V primeru kliničnega centra oz. preskakovanja vrst v njem, so ujeli sami sebe.

Čestitke !

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Thursday, October 13, 2016 at 22:07, DinDiin pravi:

We got this, cez pa Janez z radarjem! :lol1:

Res skodujemo, ko gremo 120 na 90, komu ze? noro! Vsaj tako nam plavi modrujejo, medtem pa njihov sefe fura dohtarcke naokoli z helikopterckom, da bo sam preko vrste..... Kdo je tu nor?!

Glede na takšno razmišljanje ti predlagam največ pešačenje. Pa še zdravo je. 

pred 3 urami, tomash pravi:

so se ujeli že ko so po fb koordinirali akcije, in kaj se zgodilo?

Zaenkrat so brez službe. In, kot kaže, bo tako tudi ostalo. 

pred 5 minutami, ludiluka pravi:

Človeg kre po dolgem času na črni kal in nazaj policaji  :twak:  no tokrat je dami plačal 

Za mizo, kajne :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, solorider pravi:

Zdaj se moramo že zamisliti :whistle: že psi jih zapuščajo!

http://www.vinjeta.org/2016/10/15/pomagajmo-izgubil-se-policijski-pes/

prvo kot prvo - zgubil se je ??? :lol1: ja sej nč čudnega..

ni nevaren? dopovejte to lastnici čistokrvne pudlice ko jo bo onečastil .. :P 

v najboljšem primeru so ga ukradli .. to je pa itak izgubljen primer..no vsaj pes bo na boljšem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se peljem 52,23km/h skozi Grčarevec, malo gledam okoli in kar naenkrat se znajdem med dvema neprekinjenema črtama. Ker je menda prepovedano voziti preko polne črte in po njej, sem se trudil ostati med njima. Jebela, kar zahtevno! Ampak po parih ovinkih mi je že kar šlo. Malo zoprno je le, ker sem avtomobile srečeval precej na tesno...:eek: 

Nazaj grede se nisem ujel v to past. Ker pa je bilo kar nekaj počasnega prometa, sem poskušal izkoristiti prekinjeno črto ob strani. Ni veliko prostora, ampak se da...Saj vem: Po desni se ne prehiteva. Ampak me je tista prekinjena črta povsem zmedla...:alko:

Vsi, ki ste se zadnje čase vozili po tem lepem kosu novega asfalta, veste o čem govorim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!