Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 14 urami, Borutt pravi:

Glede na takšno razmišljanje ti predlagam največ pešačenje. Pa še zdravo je. 

Zaenkrat so brez službe. In, kot kaže, bo tako tudi ostalo. 

Za mizo, kajne :P.

Vprašanje je če bi bili brez službe ko bi se to isto pripetilo malemu človeku in ne velikemu misnistru !?  Ne bi pomagala nobena sodna varstva ......;).......in to se dogaja ko se zameriš kakšnemu višjemu policijskemu pijančku !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

 

Za mizo, kajne :P.

sj drago je blo isto..edin pik nism dobiu, je pa res da sm sam jz jedu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, thumper pravi:

prvo kot prvo - zgubil se je ??? :lol1: ja sej nč čudnega..

ni nevaren? dopovejte to lastnici čistokrvne pudlice ko jo bo onečastil .. :P 

v najboljšem primeru so ga ukradli .. to je pa itak izgubljen primer..no vsaj pes bo na boljšem..

Vsaj nategnili ga niso kot tiste policijske konje v Tacnu .....:lol1:če bodo veliko preiskovali bodo spet na kakšnega svojega naleteli :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

Vprašanje je če bi bili brez službe ko bi se to isto pripetilo malemu človeku in ne velikemu misnistru !?  Ne bi pomagala nobena sodna varstva ......;).......in to se dogaja ko se zameriš kakšnemu višjemu policijskemu pijančku !

Ta stvar je totalno politično zrežirana in speljana. So pa ti naši fejsbukovci totalno bukovi. 

Moraš pa vedeti, da se policistom zgodi vse najslabše, z nekaterimi redkimi izjemami, vodstvu pa, z nekaterimi redkimi izjemami, nič oziroma zasedejo boljše mesto. 

Na naši upravi primanjkuje policistov, medtem, ko je vodstva veliko preveč. Ampak bodo popravili sistemizacijo, da bo na papirju policistov dovolj ali preveč, vodstva pa ravno prav ali celo premalo.  

Pa to ni "rekla kazala".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Borutt pravi:

Ta stvar je totalno politično zrežirana in speljana. So pa ti naši fejsbukovci totalno bukovi. 

Moraš pa vedeti, da se policistom zgodi vse najslabše, z nekaterimi redkimi izjemami, vodstvu pa, z nekaterimi redkimi izjemami, nič oziroma zasedejo boljše mesto. 

Na naši upravi primanjkuje policistov, medtem, ko je vodstva veliko preveč. Ampak bodo popravili sistemizacijo, da bo na papirju policistov dovolj ali preveč, vodstva pa ravno prav ali celo premalo.  

Pa to ni "rekla kazala".

sistematizacija, je podobna kot "rebalans proračuna" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Borutt pravi:

Ta stvar je totalno politično zrežirana in speljana. So pa ti naši fejsbukovci totalno bukovi. 

Moraš pa vedeti, da se policistom zgodi vse najslabše, z nekaterimi redkimi izjemami, vodstvu pa, z nekaterimi redkimi izjemami, nič oziroma zasedejo boljše mesto. 

Na naši upravi primanjkuje policistov, medtem, ko je vodstva veliko preveč. Ampak bodo popravili sistemizacijo, da bo na papirju policistov dovolj ali preveč, vodstva pa ravno prav ali celo premalo.  

Pa to ni "rekla kazala".

ti jim pa res verjameš! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Kmet2 pravi:

Vsaj nategnili ga niso kot tiste policijske konje v Tacnu .....:lol1:če bodo veliko preiskovali bodo spet na kakšnega svojega naleteli :lol1:

 

Lej s tabo se mi res ne da pregovarjat ker se ti v teh parih 100km toliko situacij pripeti da sem vesel da si sploh še živ :lol1:

Pa o pnevmatikah bi se ti pogovarjal ................koliko pa si različnih sprobal , razen enih ker drugih ni za tvoj poseben motor :P

Pa da boš miren ...............nimam pojma o vožnji ,prilagajanju ,skratka čisti zelenc ki vozi vedno v smrt ......si zdej srečen ,boš preživel in nehal brihtolirat z svojimi neizčrpnimi izkušnjami z enim motorjem in enimi pnevmatikami in super duper vožnjo pri kateri ti ne sežem do gležnjev :worship:

Prosim obnašaj se kot jaz do tebe .............kot da te ni ......štekaš?

Hvala. 

Sem se odločil da grem naslednič na tečaj ,saj bi bil rad tako poplen kot Thumper in znal vse ocenit in precenit , full se bom potrudil :D

Snecer , greš z mano ,da bova res dobra ;)

------------------------------------------------

stožice .... 

-------------------------------------------

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

Lej s tabo se mi res ne da pregovarjat ker se ti v teh parih 100km toliko situacij pripeti da sem vesel da si sploh še živ :lol1:

Pa o pnevmatikah bi se ti pogovarjal ................koliko pa si različnih sprobal , razen enih ker drugih ni za tvoj poseben motor :P

Pa da boš miren ...............nimam pojma o vožnji ,prilagajanju ,skratka čisti zelenc ki vozi vedno v smrt ......si zdej srečen ,boš preživel in nehal brihtolirat z svojimi neizčrpnimi izkušnjami z enim motorjem in enimi pnevmatikami in super duper vožnjo pri kateri ti ne sežem do gležnjev :worship:

Prosim obnašaj se kot jaz do tebe .............kot da te ni ......štekaš?

Hvala. 

Sem se odločil da grem naslednič na tečaj ,saj bi bil rad tako poplen kot Thumper in znal vse ocenit in precenit , full se bom potrudil :D

Snecer , greš z mano ,da bova res dobra ;)

------------------------------------------------

stožice .... 

-------------------------------------------

 

Nalimaj še tvoje pametovanje ki bil  vzrok posta ;).....pa ne smet tukaj z nekimi osebnimi težavami ,tukaj ustavljamo policijo ne Kmete :cool:

Pa pust me pr mir !!:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kmet2 pravi:

Pa pust me pr mir !!

policijo je treba ustaviti pri nezakonitih postopkih..

kmete pa pri nanosu blata na asfaltirane ceste.

lp borči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaksno luc bi lahko kdaj prizgal..... Nam zarnice stejejo,kmetje pa z razsutimi brljivkami nevarnost na cesti. Ampak saj vemo,tistih 15 traktorjev je premalo za budget.....

On 16/10/2016 at 7:05 PM, Borutt said:

Glede na takšno razmišljanje ti predlagam največ pešačenje. Pa še zdravo je. 

Zaenkrat so brez službe. In, kot kaže, bo tako tudi ostalo. 

Za mizo, kajne :P.

Kaj ce bi policijski sefe dohtarja rajs pes peljal naokoli,namesto s helikopterckom? Pa se zdravo je,glede na to,da se smuka po bolnicah.... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, stuhec pravi:

Kmet je kje si ?

Imajo nekaj proti tebi, nimajo pa pojma Odkod pride kruh in ajdovi žganci

20161004_100535.jpg

A ne pride kruh iz pekarne??? :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, MARJA pravi:

A ne pride kruh iz pekarne??? :O

se pravi, potem so žganci ostanek od žganjekuhe? :D

ene žgance prosm, čimprej, se me prehlad loteva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DinDiin pravi:

Pa kaksno luc bi lahko kdaj prizgal..... Nam zarnice stejejo,kmetje pa z razsutimi brljivkami nevarnost na cesti. Ampak saj vemo,tistih 15 traktorjev je premalo za budget.....

Kaj ce bi policijski sefe dohtarja rajs pes peljal naokoli,namesto s helikopterckom? Pa se zdravo je,glede na to,da se smuka po bolnicah.... :)

Nisi prebral, da je pes pobegnil ? :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Nisi prebral, da je pes pobegnil ? :lol1:

edini pameten na policiji! :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj policaji tudi nič kaj težko ne spijo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pes lahko spi...ma verjetno tako pogodbo. :lol1:

Policaji pa spijo, čeprav imajo drugačno pogodbo...:dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalar36 pravi:

Pes lahko spi...ma verjetno tako pogodbo. :lol1:

Policaji pa spijo, čeprav imajo drugačno pogodbo...:dry:

kaj zdaj, abi rad da kasirajo al spijo? Jaz takoj podpišem pogodbo z njimi...o spanju :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

kaj zdaj, abi rad da kasirajo al spijo? Jaz takoj podpišem pogodbo z njimi...o spanju :P

 

saj oni spijo ob radarju!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

kaj zdaj, abi rad da kasirajo al spijo? Jaz takoj podpišem pogodbo z njimi...o spanju :P

 

Točno tko kot je povedu SOLO. Včas so stal z avtom pa pištolo, si jih kuj vidu pa hitr prbremzu. Zdej pa sam nastavjo fotoaparat pa dobiš domov slikco, k si že zdavni pozabu da je kej blo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Točno tko kot je povedu SOLO. Včas so stal z avtom pa pištolo, si jih kuj vidu pa hitr prbremzu. Zdej pa sam nastavjo fotoaparat pa dobiš domov slikco, k si že zdavni pozabu da je kej blo...

ja, js sm tut mal rozočaran, to kasiranje nima več nobene osebne note, sam še slikca, včasih si vsaj malce podebatiral, pa oštel te je....ah jebiga to je globalizacija in internet :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!