Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Mišljeno je blo sodnik-policaj saj dobivata plačo iz istega naslova mar ne?

Kadit bom pa spet začel če je tak kot ti praviš(pardon-pišeš)! :headbang:

L.P.Yeti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Pravkar sem poslušal, kako policaji iz helikopetrja dajejo navodila patruljam na tleh, kam peljejo tisti, ki se ne vozijo ravno po predpisih.

Maloprej je najebal en v rdeče beli opremi na črnem motorju (ustavljen v MB pri betnavi), čez 3 minute kasneje že javljajo o divjanju med pesniškim rondojem in Pernico...

Tako da, če ger kdo na popoldansko sproščanje, po pameti, zgleda je danes nebo nad Mariborom "varno" :evilgrin:

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem poslušal, kako policaji iz helikopetrja dajejo navodila patruljam na tleh, kam peljejo tisti, ki se ne vozijo ravno po predpisih. ......

Mene skrbi samo to, če imajo helikopterji homologiran auspuf. Emisije pa to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem poslušal, kako policaji iz helikopetrja dajejo navodila patruljam na tleh, kam peljejo tisti, ki se ne vozijo ravno po predpisih.

Maloprej je najebal en v rdeče beli opremi na črnem motorju (ustavljen v MB pri betnavi), čez 3 minute kasneje že javljajo o divjanju med pesniškim rondojem in Pernico...

Tako da, če ger kdo na popoldansko sproščanje, po pameti, zgleda je danes nebo nad Mariborom "varno" :evilgrin:

LP, El B.

He, he si prisluškoval, kajnede?? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te iz helikopterja slikajo al kaj ? Na podlagi cesa ti bodo kazen dali pol uni ki te natleh ustavjo k niso nic vidli ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te iz helikopterja slikajo al kaj ? Na podlagi cesa ti bodo kazen dali pol uni ki te natleh ustavjo k niso nic vidli ?

najbrz ne, pomoje samo povejo partulji na tleh da se bliza en norc :) da so pozorni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na heliju imajo kamero+radar, lahko ti pošljejo sliko tablice tudi na A3 formatu, če hočeš :whistle:

Naredijo posnetek dolg xx sekund in glede na tvoje prevožene metre v tistem času, radar izračuna tvojo hitrost, pa smo tam.... :krneki:

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na heliju imajo kamero+radar, lahko ti pošljejo sliko tablice tudi na A3 formatu, če hočeš :whistle:

Naredijo posnetek dolg xx sekund in glede na tvoje prevožene metre v tistem času, radar izračuna tvojo hitrost, pa smo tam.... :krneki:

No mene zdej zanima sledeče. Sm površno googlu pa nism nič zasledu ,da slovenska policija ima to. Pravtako sem klical na letalsko policijo pa mi je možak prijazno odgovoril ,da tega pač nimajo.

Torej od kje tebi take informacije in konkreten primer takega posnetka? Tgolj iz firbca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letečkoti so kul.. zadnjič pršibam "mal" preuč, nism mel ne izpita ne prometne ne dokumenta.. nič nism mel sabo pa tud mrdnu ni hehe.. samo zapisu tablco lepo pa srečno vožnjo dalje :) še čelade mi ni blo treba dol dajat :D take vas mamo radi :wub:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo pač še malo po luftu gledal, pa bo spet kak v hosto al pa na nasproten pas odletel. Sicer pa ne verjamem, da je radar na helikopterju, pa da se jim splača helikopter kurblat, da motoriste lovijo je tudi malo otročja, tak k so bli naši kavbojci pa indijanci v vrtcu, najbolje da zakupijo satelit, pa lahko vse spremljajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me strašit, danes sem se peljal iz Slov. Bistrice proti Celju (okoli 11-12ure), malce prehitro, tam do 220 na krajših ravnicah, malce po zadnji ipd. in takoj za Zrečami opazil da nad mano kroži policijski helikopter, takoj sem upočasnil ter nekaj časa vozil skladno z predpisi, helikopter se je pa po cirka minuti umaknil, tako da ne vem ali je bilo naklučje in je pač malce krožil iz xx razloga ali sem bil vzrok jaz(za kar je verjetno bolj malo možnosti), verjetno pa kakšnih posledic zaradi tega ne morem čutit, ali pač? hahah, saj tudi tablice verjetno ne morejo natančno določit iz takšne razdalje in kota.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem ki ste danes opozarjali na radar pri gostišču prepih na cesti NM-Metlika :worship: sam so pa dobri tile štrumfki tu pri nas, radar postavijo tako, da ga vidiš 200m preden te sploh lahko izmeri :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vedno..

hvala motoristom za opozorilo na radar na cesti Mb-Dravograd..

radar je bil skrit v beli opel vectri karavan parkirani ob cesti, kilometer naprej pa

parkiran policaj

jaz ga sigurno nebi videl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vedno..

hvala motoristom za opozorilo na radar na cesti Mb-Dravograd..

radar je bil skrit v beli opel vectri karavan parkirani ob cesti, kilometer naprej pa

parkiran policaj

jaz ga sigurno nebi videl

Ampak tisti policaj tudi verjetno ni imel česa boljšega kot staro vectro z celimi 130 konjiči, tako da bi šel bolj težko za tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaj v helikopterju si je zapisoval prekrške, patrulje na tleh so potem kršitelje legitimirale (brez da ga je oni zgoraj zgubil iz fokusa, tako da ni bilo pomote)

Potem pa po moje najebeš pri komandirju/sodniku, kako ti bodo, če spljoh morajo dokazali, pa je vprašanje, prav tako tudi, če se lahko iz tega izmotaš...

Na laserskem merilcu tudi ne piše, da je tebe nanišanil, pa glih tako prođe...

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na splošno stanje v motoristični populaciji se mogoče čudiš tovrstnim akcijam?? Jaz se že zdavnaj ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kakšno je to "splošno stanje"? samo napihujete že tako prenapihnjeno zadevo.

veste kje je bu radar u nedeljo? na ravnini pred kozino, na dolgem ravnem delu s prekinjeno črto kjer se da lepo, varno, pregledno prehitet. toliko o varnosti v cestnem prometu in skrbi za le to. kurčevo "prikazovanje uspešnosti" raznih policijskih šefov in nič drugega. medtem je še kak miljonček odplaval proti kajmanskim otokom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor "pajacaja" na vprasanje, ce se zaveda, da je ravno on eden od reprezentantov drzave napram civilistom: "jaz nisem nobena drzavna oseba.".

jah, saj bo.......... cez kaksno desetletje ali tri. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba, ne vem, kako je pri nas, Španci pa so lansko leto pred dirko v Jerezu spravili v zrak 7 helikopterjev in nevemkoliko patrulj na cesti. Trije od teh helikopterjev so imeli radar in kamero, ki je v nulo natančno meril hitrost. Nekate so ustavljali na tleh, drugim pa so kar položnice domov pošiljali. Ampak so Španci tudi za helikopterje našli ukano. No, me prav zanima kdaj bo pri nas paranoja pred helikopterji tako zrasla, da vam bodo začeli nad tablico trakci v vetru plapolati. ;)

Popravljeno . Popravil Desert Soul
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez veze vse skupaj!!!!

Res bo treba motoriste malo bolj izobrazit, kar pa za POLICIJO tudi ne bi bilo slabo.

Spravljajo se na prvo pomoč, (če jo imaš te pa po žarnicah vpraša) in radarje postavljajo kjer je 100% zaslužek ne pa tam kjer bi bilo potrebno zaradi varnosti vseh udeležencev v prometu.

INKASANTI v rokah države, kaj si čmo tako je!!!

Lansko leto sem dobil položnico po treh mesecih, torej skoraj pozimi, za prekoračitev hitrosti! na motorju seveda in oni trdijo da s temi radarji umirjajo promet, kako mi ni jasno. Po mojem mišljenju vsakega kdaj zagrabi in malo bolj privije gas, torej ga je treba pomiriti takoj ne pa po treh mesecih ali več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Kačjih ridah recimo :-) Pa na Dvor-Kočevje ...

Saj na planini so zmerom, da kasirajo- 200m pod ridami, za tiste ki ne veste. PAZI RADAR

Gor jih pa ni ker nič ne dobijo, ker se narod neha pajsat GOR-DOL, ko se oni pojavijo.

Samo preventiva bi bla prava. se ne vozi- se nihče ne razbije. E sam to ni dobičkonosno, torej na kilometerski ravnini je treba jebat tistga ki se pelje 110, saj tist k se pelje 200 itzak ne ustavi pa tut tablca je ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!