Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 1 minuto, maus pravi:

al pa kako se prilagodiš blesavim malinam :dry: 

To ni isto ,njaz ograji nisem nič storu pa me je zlomla ......ti si pa maline hotu pojest .....one so se sam branle :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, motolover pravi:

Izgleda je bilo res mraz v Portorožu ;) 

 

 

v Portorožu ne (vročih+6), na vrh kala je bila pa že nula .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

To ni isto ,njaz ograji nisem nič storu pa me je zlomla ......ti si pa maline hotu pojest .....one so se sam branle :P

maline so se mi metale v obraz in ne potvarjaj dejstva :mad:

to si zdj meu tako floskulo k policaji, da prilagodi vožnjo glede na psihofizično stanje malin, ker če ne, se ti začnejo metat v obraze in u kombinezone .. štekaš :mad: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Danes ob 19h ...rollbar ....pa denar sabo vzam :P

:lol1: si pa hiter...ne ne, do novga leta sem čis zabasan, zmenimo se po novem letu. Sploh pa sem vabil HDja, ka se štuliš :ras: sam da še base omenim, pa bo še maus uletu. Javim po ZS kako in kaj ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Arzen pravi:

:lol1: si pa hiter...ne ne, do novga leta sem čis zabasan, zmenimo se po novem letu. Sploh pa sem vabil HDja, ka se štuliš :ras: sam da še base omenim, pa bo še maus uletu. Javim po ZS kako in kaj ;) 

kua se vadiš vn ... :mad:

policijo bom poklicu :ras: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

kua se vadiš vn ... :mad:

policijo bom poklicu :ras: 

Pust Borutta pr mir, on ne mara bas :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, maus pravi:

ampak.. brez zamere... tole je ena taka splošna floskula, ki je uporabna za organe pregona in tudi upravljalcem cest prav pride .... 

to je podobn, ko kakšn reče .. zamudu sam autobus .. pa rečeš .. zakaj pa nisi šu na enga prej :P

 

Vprašaj Damija, zakaj je pisal o prilagoditvi hitrosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

 pozorno sem prebral zgornji odstavek in se sliši: bla bla, bla bla, bla ,bla , bla, bla....

Nej mi zakon napiše, kako se prilagodim neumni Xsari, pa bom vesel :P

 

 

Zate se sliši bla, bla, bla, ..., nekaj, kar si sam napisal. Mene pa zanima, kako naj zakon napiše, da ne bo poleg neumnih Xsar, tudi neumnih motoristov, ki visijo čez sredinsko črto, prehitevajo pred ovinkom in v škarje, ... Bo imel zakon veliko dela, kajne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Arzen pravi:

:lol1: si pa hiter...ne ne, do novga leta sem čis zabasan, zmenimo se po novem letu. Sploh pa sem vabil HDja, ka se štuliš :ras: sam da še base omenim, pa bo še maus uletu. Javim po ZS kako in kaj ;) 

Po novem letu mi lohk pir prineseš v bolnico ;) bom plaču , nč bat :P

Gledam sejo na TV3 , za kozlat , sprejemajo ukrepe s katerimi bomo postali prava policijska država , skoz pod nadzorom in represijo :SS

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Kmet2 pravi:

Po novem letu mi lohk pir prineseš v bolnico ;) bom plaču , nč bat :P

Gledam sejo na TV3 , za kozlat , sprejemajo ukrepe s katerimi bomo postali prava policijska država , skoz pod nadzorom in represijo :SS

O kakšnih ukrepih spet? (vprašam, da zgleda, da sodelujem v temi :P )

Nič čudn da si po bolnišnicah skoz če tv3 spremljaš. A nis slišu da škodi to zdravju? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Kmet2 pravi:

Po novem letu mi lohk pir prineseš v bolnico ;) bom plaču , nč bat :P

Gledam sejo na TV3 , za kozlat , sprejemajo ukrepe s katerimi bomo postali prava policijska država , skoz pod nadzorom in represijo :SS

Seveda te vsak dan vržejo iz postelje in preiščejo stanovanje, te večkrat na dan ustavijo in preverijo vse mogoče, se moraš javljati na policijski postaji, da te testirajo, ne smeš iz države brez dovoljenja, imaš lahko samo eno vozilo, ...

Ne nakladaj, ker si svoboden in počneš, kar želiš. Če te pa motijo nadzorne kamere in avtomatski čitalci tablic, potem nisi neki poštenjak. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt, mi bi rabili še 2000 policistov in prav je da so, ker drugače bi bilo kot v Teksasu v letu 1870. Nas najbolj moti način-postopki. Če pa mi malo nagnemo in potisnemo imaš pa ti delo, ker drugače bi bil brez poseln. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Zate se sliši bla, bla, bla, ..., nekaj, kar si sam napisal. Mene pa zanima, kako naj zakon napiše, da ne bo poleg neumnih Xsar, tudi neumnih motoristov, ki visijo čez sredinsko črto, prehitevajo pred ovinkom in v škarje, ... Bo imel zakon veliko dela, kajne.

spet sm prebral, bla, bla, bla. 

Sredinska črta, prehitevanje pred ovinkom nimajo veze s prilagojeno hitrostjo vožnje. Vožnja v škarje je pa prepovedana.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, solorider pravi:

Borutt, mi bi rabili še 2000 policistov in prav je da so, ker drugače bi bilo kot v Teksasu v letu 1870. Nas najbolj moti način-postopki. Če pa mi malo nagnemo in potisnemo imaš pa ti delo, ker drugače bi bil brez poseln. :P

Ne bi bil brezposeln, ampak brez dela v službi :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Borutt pravi:

Seveda te vsak dan vržejo iz postelje in preiščejo stanovanje, te večkrat na dan ustavijo in preverijo vse mogoče, se moraš javljati na policijski postaji, da te testirajo, ne smeš iz države brez dovoljenja, imaš lahko samo eno vozilo, ...

Ne nakladaj, ker si svoboden in počneš, kar želiš. Če te pa motijo nadzorne kamere in avtomatski čitalci tablic, potem nisi neki poštenjak. 

jebali te avtomatski čitalci, že na vsakem mailu mora bit opozorilo, da se ga uporablja v privat namene. Policijska država bomo, pravzaprav ne policijska, kajti posel vam bodo prevzeli redarji in počas tut lovci, pa ribiči. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Borutt pravi:

Seveda te vsak dan vržejo iz postelje in preiščejo stanovanje, te večkrat na dan ustavijo in preverijo vse mogoče, se moraš javljati na policijski postaji, da te testirajo, ne smeš iz države brez dovoljenja, imaš lahko samo eno vozilo, ...

Ne nakladaj, ker si svoboden in počneš, kar želiš. Če te pa motijo nadzorne kamere in avtomatski čitalci tablic, potem nisi neki poštenjak. 

Moti me ,da smo kot v Velikem bratu . Zakaj bi nekdo moral vedeti kdaj sem vstopil v državo in kdaj izstopil  in ostala sranja ki že bezajo v mojo privatno sfero ...štekaš ......še mal pa bojo hotli vedet kolikokrat ženo nabrišem na dan .......to so vse ukrepi kako držati nezadovoljno ljudstvo pod kontrolo !  To kar govorijo in zakaj naj bi vse to sprejeli je pa navadno sranje za ovce ! Paralizator podpiram in se mi zdi pametna poteza parlamenta , vsaj enkrat na sto let tudi kaj pametnega sprejmejo .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

spet sm prebral, bla, bla, bla. 

Sredinska črta, prehitevanje pred ovinkom nimajo veze s prilagojeno hitrostjo vožnje. Vožnja v škarje je pa prepovedana.

Seveda ne boš priznal, da delaš napake.

Veš, tista morilska gospa v Xsari bi te prej videla, če se ji ne bi iznenada pojavil. Kar vprašaj jo. Mogoče je pa tvoj primer podoben dvema primorskima primeroma, kjer je izvedenec ugotovil zelo veliko hitrost. 

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

jebali te avtomatski čitalci, že na vsakem mailu mora bit opozorilo, da se ga uporablja v privat namene. Policijska država bomo, pravzaprav ne policijska, kajti posel vam bodo prevzeli redarji in počas tut lovci, pa ribiči. :P

 

Kako ti čutiš represijo oziroma, zakaj je, po tvojem,  ta država policijska država  ?

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Moti me ,da smo kot v Velikem bratu . Zakaj bi nekdo moral vedeti kdaj sem vstopil v državo in kdaj izstopil  in ostala sranja ki že bezajo v mojo privatno sfero ...štekaš ......še mal pa bojo hotli vedet kolikokrat ženo nabrišem na dan .......to so vse ukrepi kako držati nezadovoljno ljudstvo pod kontrolo !  To kar govorijo in zakaj naj bi vse to sprejeli je pa navadno sranje za ovce ! Paralizator podpiram in se mi zdi pametna poteza parlamenta , vsaj enkrat na sto let tudi kaj pametnega sprejmejo .

Prehod državne meje ni tvoja privat zadeva. Je pa tvoja privat zadeva, kolikokrat zmoreš skočiti na bejbo :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je potem smisel EU .....

Kakor se odvija vse skupaj in posega v privatnost ......ne bo dolgo 

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Seveda te vsak dan vržejo iz postelje in preiščejo stanovanje, te večkrat na dan ustavijo in preverijo vse mogoče, se moraš javljati na policijski postaji, da te testirajo, ne smeš iz države brez dovoljenja, imaš lahko samo eno vozilo, ...

Ne nakladaj, ker si svoboden in počneš, kar želiš. Če te pa motijo nadzorne kamere in avtomatski čitalci tablic, potem nisi neki poštenjak. 

Ko smo se mi pritožili na postopek, ki so ga policisti zaključili na podlagi izjav, se niso niti pipnili nadzornih kamer, češ da niso potrebne. Če pa želimo reševati, pa najet detektiva in vložit tožbo. Jebeš take nadzorne kamere pol. Saj če bi se to meni zgodilo, bi to naredil. Samo ker je bilo v familiji in ker se oškodovancu ni dalo, češ raje plačam kazen in škodo kot da izgubljam živce. In preden vržeš ven floskulo, bil je kriv. Ja, bil je kriv le tega, da je povedal po pravici, drugi udeleženec pa ne. Prekleti taksisti, od tega dogodka naprej jih ne maram več. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Borutt pravi:

Seveda ne boš priznal, da delaš napake. Ne priznam in pika. Vožnja ob črti je odraz premale hitrosti v ovinku zato me nese notr namest ven :P

Veš, tista morilska gospa v Xsari bi te prej videla, če se ji ne bi iznenada pojavil. Kar vprašaj jo. Mogoče je pa tvoj primer podoben dvema primorskima primeroma, kjer je izvedenec ugotovil zelo veliko hitrost. Mogoče govoriš zlo na pamet. Tista gospa bi me videla, če bi pogledala levo in desno namesto samo v ogledalo, kjer jo je oslepilo sonce. Bodi srečn, da podobne gospe še nisi srečal, ti ne priželim. Sem pa dal "mojstrom" izračunati mojo hitrost ob trku, kjer so izračunali "pavšalno" seveda, da je za polet cca 10m kjer sem ležal potrebna hitrost okrog 65km/h s pogojem da nisem prej padel na tla in se kotalil, ali odbil. V takem primeru je hitrost manjša. Če smatraš da so okrivili napačnega za nesrečo, veš kam se lahko pritožiš.

Kako ti čutiš represijo oziroma, zakaj je, po tvojem,  ta država policijska država  ? Država še vedno počne to kar je v času povojnega komunizma, želi imeti nadzor. Ker niso sposobni pozapreti raznih tajkunov,in velikih rib (droga, prostitucija, pranje denarja, banke) ki jim mimogrede pade primer na "proceduralnih" napakah, se kasira ljudstvo (denar mora pritekat tako ali drugače) na malih prekrških in banalnih zadevah. Žalostno je če mislimo da je to glavna naloga policije.

 

Upam da sem ti pojasnil par dejstev, sedaj pa hitro preganjat kriminalce, ki si niso pripel varnostnega pasu, pa take ki imajo nepopolno ali bognedaj pretečeno prvo pomoč, ter da ne pozabim nepopoln komplet rezervnih žarnic.

pred 46 minutami, Kmet2 pravi:

Moti me ,da smo kot v Velikem bratu . Zakaj bi nekdo moral vedeti kdaj sem vstopil v državo in kdaj izstopil  in ostala sranja ki že bezajo v mojo privatno sfero ...štekaš ......še mal pa bojo hotli vedet kolikokrat ženo nabrišem na dan .......to so vse ukrepi kako držati nezadovoljno ljudstvo pod kontrolo !  To kar govorijo in zakaj naj bi vse to sprejeli je pa navadno sranje za ovce ! Paralizator podpiram in se mi zdi pametna poteza parlamenta , vsaj enkrat na sto let tudi kaj pametnega sprejmejo .

za ženo vemo, je objavljeno tu na MS :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Arzen pravi:

Ko smo se mi pritožili na postopek, ki so ga policisti zaključili na podlagi izjav, se niso niti pipnili nadzornih kamer, češ da niso potrebne. Če pa želimo reševati, pa najet detektiva in vložit tožbo. Jebeš take nadzorne kamere pol. Saj če bi se to meni zgodilo, bi to naredil. Samo ker je bilo v familiji in ker se oškodovancu ni dalo, češ raje plačam kazen in škodo kot da izgubljam živce. In preden vržeš ven floskulo, bil je kriv. Ja, bil je kriv le tega, da je povedal po pravici, drugi udeleženec pa ne. Prekleti taksisti, od tega dogodka naprej jih ne maram več. 

Ne poznam primera in ne morem nič napisati, kaj je bilo prav in, kaj narobe. Vendar je dobro pogledati posnetke tudi v primeru, ko je krivda jasna.

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Upam da sem ti pojasnil par dejstev, sedaj pa hitro preganjat kriminalce, ki si niso pripel varnostnega pasu, pa take ki imajo nepopolno ali bognedaj pretečeno prvo pomoč, ter da ne pozabim nepopoln komplet rezervnih žarnic.

Še dobro, da lahko vsakdo pove, kaj sploh je moje delo. Je takoj veliko lažje. 

 

Ne priznam in pika. Vožnja ob črti je odraz premale hitrosti v ovinku zato me nese notr namest ven 

Vožnja ob sredinski črti je predvsem posledica strahu in napačne tehnike. To ti lahko pove vsak trener varne vožnje. Vprašaj trenerje na Vranskem, kaj ti sploh želim dopovedati. So strokovnjaki.

 

Mogoče govoriš zlo na pamet. Tista gospa bi me videla, če bi pogledala levo in desno namesto samo v ogledalo, kjer jo je oslepilo sonce. Bodi srečn, da podobne gospe še nisi srečal, ti ne priželim. Sem pa dal "mojstrom" izračunati mojo hitrost ob trku, kjer so izračunali "pavšalno" seveda, da je za polet cca 10m kjer sem ležal potrebna hitrost okrog 65km/h s pogojem da nisem prej padel na tla in se kotalil, ali odbil. V takem primeru je hitrost manjša. Če smatraš da so okrivili napačnega za nesrečo, veš kam se lahko pritožiš.

Mogoče pa pišem iz izkušenj. Ker se tebi dogajajo takšne sitiacije, bi lahko razmislil, če ni problem v tvoji vožnji. Še tvojo trditev, da si peljal 50 km/h, so ovrgli tvoji mojstri. Kaj vse bi šele odkrili, če bi nekdo zahteval izvedenca. 

 

Država še vedno počne to kar je v času povojnega komunizma, želi imeti nadzor. Ker niso sposobni pozapreti raznih tajkunov,in velikih rib (droga, prostitucija, pranje denarja, banke) ki jim mimogrede pade primer na "proceduralnih" napakah, se kasira ljudstvo (denar mora pritekat tako ali drugače) na malih prekrških in banalnih zadevah. Žalostno je če mislimo da je to glavna naloga policije.

 

Glede policijske države te nisem vprašal o tajkunih in ostalem, kar omenjaš. Če si storilec prekrška, moraš pričakovati nadzor in morebiti celo ukrep, kateri te osiromaši za določeno vsoto. Te mogoče država ves čas nadzira, kam greš in, kaj počneš ? Svoboden si, kajne. Ker pa na cesti počneš neumnosti, se jeziš na vse ostale, kateri nimajo najmanjše veze s temi tvojimi traparijami. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!