Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Prav tako bi morala policija kdaj odgovarjat za svoje debilizme , pa se največkrat vse pomete in tiho .......:P od , ko so jim ukradli orožje iz avta ,do helikopter afere in še in še ,toda Borutt za take primere najde kup nepravilnosti , ošteje vse od novinarjev naprej in med vrsticami opravičuje dejanje represivnega instituta ........ne vem zakaj toliko opravičil ne najde za navadno vožnjo ob preglednem ovinku ob sredinski črti .................mogoče ker je to res nevarno , vinjeni policaj  pa se je samo spozabil , zasluži nič več kot opozorilo , kdor dela greši a nede :lol1:

Se pa strinjam , vsi smo ljudje ,vsi grešimo ,samo ko začne Borutt klobasat izgleda kot da so oni popolni nezmotljivi in kaznujejo samo po črki zakona .................če bi se res držali sankcij za butaste policaje in neumne in nepravilno izpeljane  postopke , pa tudi veliko kaznivih dejanj so že zgrešili bi jih bilo pol manj in nove sodelavce bi iskali med avtohtonimi  Kočevskimi prebivalci :lol1:.........ja takle mamo , kot neka politična stranka se mi zdijo policaji ......ko jim je slabo jamrajo ljudstvu in ga prosijo za podporo ko jim vlada da korenček imaš drug dan 600 radarjev po vsej Sloveniji ....................vse za varnost :OK: ali vrana vrani ne izkljuje oči .......

 

 

Zanimivo, da veš, kaj vse je narobe v policiji. Napiši še, kako se električisti ozemljijo in so potem ozemljeni še po koncu službe. Koliko neumnosti se naredi zaradi ozemljitve, med katerimi so tudi prevrnjena vozila. Da ne napišem, kako ostanejo cela naselja brez elektrike zaradi ozemljenega strokovnjaka. Ampak to so vse vzdrževalna dela, kajne. Pa vse to ni rekla kazala, ampak so to njihove besede. Zato primi metlo in pometi pred svojim pragom.

Ovinek je nepregleden. Ampak, ti tega ne more nihče dopovedati, ker vidiš samo svojo resnico. Če že za eno takšno stvar, katera je vsem jasna, najdeš neko svojo resnico, potem so vse tvoje trditve na zelo trhlih nogah.

Preveč gledaš parlamentarne seje in potem ne greš dolgo časa na vece. Ker edino tako lahko razumem to tvoje nabijanje in zavajanje, da jaz trdim, da smo nezmotljivi. Pojdi na vece, ker ti že škodi. Resnično mešaš vse po vrsti. Najhujše je pa to, da nekaj slišiš od nekoga, ki mu je nekdo povedal, ... In potem narediš teorijo zarote. Pojdi rajši na motor in naredi kakšno sliko, ker to tvoje nabijanje mi samo čas vzame, saj besede strokovnost ni v tvojem besednjaku.

Veliko raje porabim cel večer za en odgovor nekomu, ki resnično potrebuje mojo pomoč, kot, da vsakič izgubim 10 minut, ker moram tebi napisati, da spet nabijaš in zavajaš. Prosim, pusti tisto hudobno škodoželjnost za tvoje prijatelje avtohtone prebivalce kočevske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

kar nekaj :P 

še vedno nisem našel miljonaste miljone .... nj povedo kje so, da naum isku ... ;)

Šefa upraš kam jih je dau :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Ahhh jebiga, pol ti pa res ne morem pomagat :P

lahko.. svoje mi daš in neham iskat :jezik:

mene ko pulicaji ustaujo .. sam pogledajo in vedo da sm ok ... nč problemou z nimi mam ne :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

lahko.. svoje mi daš in neham iskat :jezik:

mene ko pulicaji ustaujo .. sam pogledajo in vedo da sm ok ... nč problemou z nimi mam ne :P

Diujak :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak ovinek je nepregleden, eden manj eden bolj. Je pa pol odvisno koliko je oseba sposobna tak ovinek odpeljati. :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar seješ to žanješ Borutt, noben ti ne oporeka strokovnosti in tega ,da si pripravljen pomagat,že večkrat si,tudi meni ,sam gledaš in pišeš enostransko ,vedno so dve plati .......ne samo . .krivi ste,plačajte! 

Pa ne užigaj se,prcamo kot prcaš ti,zato se ne pritožuj kako nimaš časa odgovarjat ,ker če imš čas za vsa prcanja ,katera izvajaš ,potem odgovarjaj in si vzami čas za svoje avtohtone Kočevske prijatelje :)

Pa zamešal si temo ,tu ustavljamo policijo,ne hvalimo in branimo ....   vidiš,pa men očitaš,kaj vse sem zamešal..   poznam pa tudi kar veliko policistov ki so veeeliiiko nad tabo ...   

Pri nas izgleda poznaš razmere..  not.....zato ne piši neumnosti ali pa jih dokaži,obelodani ,prijavi itd...  sej veš ,tvoje bučke..     

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kurac. Če ne bi (upam da je prav, da ne bo spet nebo-SSKJ) bilo policije, bi se že zdavnaj vsi pobili med sabo. Pa tud prva stvar k se nam kej zgodi, pokličemo taplave. Tud jz jih ne mamram, sam sm vesel, da so! Vse mor bit, "palca in cuker".

Če kdo ne dojame kwa sm napisu je povablen k men, da mu u živo obrazložim...

Mam za pit pa tud za jest! :) (dost za cel MS)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, skalar36 said:

Če kdo ne dojame kwa sm napisu je povablen k men, da mu u živo obrazložim...

Mam za pit pa tud za jest! :) (dost za cel MS)!

se strinjam, niso cvet inteligencije ampak so pa neka vaga....

skratka, a maš kej zaseke pa šnopsa u uni kleti ker morm spet na enga pridet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Kar seješ to žanješ Borutt, noben ti ne oporeka strokovnosti in tega ,da si pripravljen pomagat,že večkrat si,tudi meni ,sam gledaš in pišeš enostransko ,vedno so dve plati .......ne samo . .krivi ste,plačajte! 

Pa ne užigaj se,prcamo kot prcaš ti,zato se ne pritožuj kako nimaš časa odgovarjat ,ker če imš čas za vsa prcanja ,katera izvajaš ,potem odgovarjaj in si vzami čas za svoje avtohtone Kočevske prijatelje :)

Pa zamešal si temo ,tu ustavljamo policijo,ne hvalimo in branimo ....   vidiš,pa men očitaš,kaj vse sem zamešal..   poznam pa tudi kar veliko policistov ki so veeeliiiko nad tabo ...   

Pri nas izgleda poznaš razmere..  not.....zato ne piši neumnosti ali pa jih dokaži,obelodani ,prijavi itd...  sej veš ,tvoje bučke..     

Bom šel po vrsti, da ne boš kje našel kakšno banko ali pa sušilnico sadja :jezik:

Jaz obrazložim zadevo tako, da lahko vsakdo zve pravilen postopek. Kakor hitro nekomu ne paše sprejeta in veljavna zakonodaja, začne omenjati še neki drugo plat. Sorči, ampak jaz lahko odprem samo tisto knjižico, katera je veljavna. Zato pa vedno prilepim kakšen del besedila, da lahko vsi vidite, da nisem tega slišal viseč za šankom. 

Nisem napisal, da nimam časa odgovarjati, ampak, da je izguba časa, če ti moram napisati, da spet nabijaš in zavajaš. Daj mi en primer, da lahko treniram nekaj v podstrešju z iskanjem zakonodaje. Ker vse ostalo v stilu, da je nekdo nekaj slišal, je lahko samo plevel. 

Ti poznaš veliko policistov, ki so nad mano ? Sem ti že povedal, da je naša postaja v najvišjem nadstropju  ? 

Ne vem, zakaj omenjaš bučke. Si zaradi njih zrasel v tako velikega fanta ?

Popravljeno . Popravil Borutt
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, solorider pravi:

Vsak ovinek je nepregleden, eden manj eden bolj. Je pa pol odvisno koliko je oseba sposobna tak ovinek odpeljati. :jezik: 

eni mojstri tule na MS posebej v Stop policija, lahko iz fotografij in videov natančno ugotovijo hitrost in nevarno vožnjo. Med drugim lahko samo iz tega sklepajo tudi kako se je zgodila tudi nesreča katere niso videli niti policijskega zapisnika.

Tako da, nije samo Milan vidoviti, mamo tut tule jasnovidce :P

 

pred 1 uro, HD-Dyna pravi:

Pa sej so u redu Pulcaji no... Eto kaj so mi poslal... Bolš kt plačilni nalog :blush:

rc2-Polici.jpg

kaj se hvališ, na moji položnici od prejšnjega tedna, je bil pa popust za 50% :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, UnionJack said:

se strinjam, niso cvet inteligencije ampak so pa neka vaga....

skratka, a maš kej zaseke pa šnopsa u uni kleti ker morm spet na enga pridet!

 

 

Ej pohit, k mam takga vilija, božanskega, da prov hlapi ket voda polet....da nav zmankal!!!

Klobase pa domače...se kar u ustah topija!

Dobrodošel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, skalar36 pravi:

Ma kurac. Če ne bi (upam da je prav, da ne bo spet nebo-SSKJ) bilo policije, bi se že zdavnaj vsi pobili med sabo. Pa tud prva stvar k se nam kej zgodi, pokličemo taplave. Tud jz jih ne mamram, sam sm vesel, da so! Vse mor bit, "palca in cuker".

Če kdo ne dojame kwa sm napisu je povablen k men, da mu u živo obrazložim...

Mam za pit pa tud za jest! :) (dost za cel MS)!

Prjatu, js tut nč nisem razumel, a lah pridem na izobraževanje?

:D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

eni mojstri tule na MS posebej v Stop policija, lahko iz fotografij in videov natančno ugotovijo hitrost in nevarno vožnjo. Med drugim lahko samo iz tega sklepajo tudi kako se je zgodila tudi nesreča katere niso videli niti policijskega zapisnika.

Tako da, nije samo Milan vidoviti, mamo tut tule jasnovidce :P

 

Iz tvojih fotografij in videa je razvidno, da v levem nepreglednem ovinku (poglej si še en video od nekoga drugega v nasprotni smeri), voziš ob sredinski črti in s telesom visiš na drugo stran. Ker jaz očitno ne vem, kaj je to pregleden ali pa nepregleden ovinek, pokaži ta tvoj material še komu drugemu. Mogoče najdeš somišljenika. 

Ker me pa izzivaš, ti bom takoj napisal, da se hitrost zelo enostavno izračuna. Samo določeno razdaljo moraš poznati in si zmagal. 

Za nevarno vožnjo sem pa že vse napisal. Pravzaprav jo lahko najdeš v Kazenskem zakoniku. Poleg so tudi pogoji, da ne boš mislil, da se to dela na pamet. Pa še nekaj boš zvedel; naše delo v zvezi nevarne vožnje usmerja tožilec. Ker pa zelo površno bereš, bi ugotovil, da pišem o neumnosti in o ogrožanju sebe in drugih.

Misliš, da moram videti zapisnik, da lahko ugotovim, da te je nekdo spregledal, zaradi česar si poletel ? Malo logičnega razmišljanja in nekaj izkušenj, pa lahko marsikaj ugotovim. Pa na internet ne smeš pozabiti. 

Za tvojo vožnjo pa sploh ne potrebujem biti jasnoviden. Samo tvoje slike in videe pogledam, pa vse vem.

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Iz tvojih fotografij in videa je razvidno, da v levem nepreglednem ovinku (poglej si še en video od nekoga drugega v nasprotni smeri), voziš ob sredinski črti in s telesom visiš na drugo stran. Ker jaz očitno ne vem, kaj je to pregleden ali pa nepregleden ovinek, pokaži ta tvoj material še komu drugemu. Mogoče najdeš somišljenika. 

Ker me pa izzivaš, ti bom takoj napisal, da se hitrost zelo enostavno izračuna. Samo določeno razdaljo moraš poznati in si zmagal. 

Za nevarno vožnjo sem pa že vse napisal. Pravzaprav jo lahko najdeš v Kazenskem zakoniku. Poleg so tudi pogoji, da ne boš mislil, da se to dela na pamet. Pa še nekaj boš zvedel; naše delo v zvezi nevarne vožnje usmerja tožilec. Ker pa zelo površno bereš, bi ugotovil, da pišem o neumnosti in o ogrožanju sebe in drugih.

Misliš, da moram videti zapisnik, da lahko ugotovim, da te je nekdo spregledal, zaradi česar si poletel ? Malo logičnega razmišljanja in nekaj izkušenj, pa lahko ugotovim marsikaj. Pa na internet ne smeš pozabiti. 

Za tvojo vožnjo pa sploh ne potrebujem biti jasnoviden. Samo tvoje slike in videe pogledam, pa vse vem.

Pa sej sm reku, jasnovidec. Daj izračunaj hitrost, sem ti tut večkrat poudaril. A si že? Al rabiš pomoč strokovnjakov? Če ne gre, naj ti oni pomagajo (moja teža, pa razdalja od mesta trčenja, vse je znano, ni ti pa znana izjava povzročiteljice). Ne maram pa, da me nekdo na pamet obsoja. Povzročitelj je v mojem primeru priznal svojo malomarnost, da je enostavno speljal, pa čeprav ga je oslepilo sonce. Gre se za dogodek in splet okoliščin, ki so pa potem dokrajčile zadevo in to je, da se cesta v tistem delu 10m od znaka 60 do mesta trčenja še rahlo zavije v desno in tako me niti ona, pa niti jaz nje, nisva mogla videti, ampak sva se opazila šele, ko je bila na celi moji vozni površini. Poleg tega je vstop na cesto z njene strani meni neviden, saj ga zakriva zid in rastlinje preko njega. Tako da, tudi ti včasih obsojaš na pamet.  

 

 

Pozabljaš pa, da prcat začneš ti, na podlagi nekih fotografij ali 10 sekundnih filmčkov. Naslednjič ti bom spodaj dopisal:

pričujoči material je bil posnet v zaprtem območju in s stunt driverjem. Pa se nam ne bo potrebno več zapenjat. Namreč, pokaži mi eno sliko, na kateri gre kontra vozilo (bilokakšno) in da se je zgodilo ogrožanje. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt, spostovanje za tvoj trud, ampak, ce nebi vse cez knigco gledal, bi blo bolj fer :)

Dodam, custvena inteligenca, sej vsak mal "prtisne" in ga ni trebba prbit na kriz.. 

Se dodam, ja... Ti si bil kul! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, DAMI34 pravi:

 

Pozabljaš pa, da prcat začneš ti, na podlagi nekih fotografij ali 10 sekundnih filmčkov. Naslednjič ti bom spodaj dopisal:

pričujoči material je bil posnet v zaprtem območju in s stunt driverjem. Pa se nam ne bo potrebno več zapenjat. Namreč, pokaži mi eno sliko, na kateri gre kontra vozilo (bilokakšno) in da se je zgodilo ogrožanje. 

 

 

A lohka jest, a lohka, mal  bučke pa to .....?

Zame je tisti ovivnk tam nekje dol, v obe smeri čist nepregleden, ampak ga vseeno vedno odpeljem v " božičnem " stilu ( ne mislt, da je edini ), si ne morem pomagat, vsem " kritikam" navkljub. Se pa za mojo vožnjo ne mislim nikomur opravičevat :ras:.

DSC00139.jpg

DSC00169.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DinDiin pravi:

Borutt, spostovanje za tvoj trud, ampak, ce nebi vse cez knigco gledal, bi blo bolj fer :)

Dodam, custvena inteligenca, sej vsak mal "prtisne" in ga ni trebba prbit na kriz.. 

Se dodam, ja... Ti si bil kul! :)

Poznaš načelo zakonitosti ? Tudi sodišče ga pozna. Če štekaš.

Glede pribijanja na križ vprašaj tiste, ki me poznajo izven tega virtualnega sveta, če hodim po svetu s kladivom in žeblji. 

pred 1 minuto, Lipstick pravi:

A lohka jest, a lohka, mal  bučke pa to .....?

Zame je tisti ovivnk tam nekje dol, v obe smeri čist nepregleden, ampak ga vseeno vedno odpeljem v " božičnem " stilu ( ne mislt, da je edini ), si ne morem pomagat, vsem " kritikam" navkljub. Se pa za mojo vožnjo ne mislim nikomur opravičevat :ras:.

DSC00139.jpg

DSC00169.jpg

Od tvoje vožnje bi se lahko marsikdo kaj naučil. Še senco imaš na svoji strani. :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

 

Od tvoje vožnje bi se lahko marsikdo kaj naučil. Še senco imaš na svoji strani. :lol1:

očitno se boš moral tudi o sencah in letnih časih podučit.

A si že zračunal koliko sem vozil pred trkom?

 

pred 15 minutami, Lipstick pravi:

A lohka jest, a lohka, mal  bučke pa to .....?

Zame je tisti ovivnk tam nekje dol, v obe smeri čist nepregleden, ampak ga vseeno vedno odpeljem v " božičnem " stilu ( ne mislt, da je edini ), si ne morem pomagat, vsem " kritikam" navkljub. Se pa za mojo vožnjo ne mislim nikomur opravičevat :ras:.

DSC00139.jpg

DSC00169.jpg

A misliš da se jaz komu opravičujem? Mi je pa smešna izjava "ogrožanje", nevarna vožnja iid...pizda žive duše ni bo decembra na jadranki.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

očitno se boš moral tudi o sencah in letnih časih podučit.

A si že zračunal koliko sem vozil pred trkom?

 

A misliš da se jaz komu opravičujem? Mi je pa smešna izjava "ogrožanje", nevarna vožnja iid...pizda žive duše ni bo decembra na jadranki.

samo da še sence preštudira pa ti pošlje zapisnik, "guilty!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, DAMI34 pravi:

...

A misliš da se jaz komu opravičujem? Mi je pa smešna izjava "ogrožanje", nevarna vožnja iid...pizda žive duše ni bo decembra na jadranki.

Želiš dokazati, da ni nikogar nasproti ? Jih je že preveč poskusilo. Dokazati namreč. Pa so nas vedno počakali. Tihi in umirjeni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!