Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Neki zagotovo drži, tut po lastnih izkušnjah. Če se v postopku obnašaš spoštljivo in sploh če naslavljaš policista z gospodom, zna bit, da greš lišo skozi. Tko sm jo jst dvakrat odnesu z opozorilom, namesto s položnico. Dokler pa tega nism izkusil, sem se tut sam delal podobno pametnega in obnašal podcenjevalno, pa na koncu zmeri potegneš krajšo, tut če te za neki nesmiselnega jebejo, ko ti pol lista po knjižci prekrške, ki jih prvič slišiš, da sploh so kvalificirani kot prekrški.

Dejstvo je da so tud oni pač samo v službi... In če te ustavi, se pač obnašaš normalno in imaš dost več šans da ne dobiš položnce, res je. Razn če ni bil hud prekršek pač...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res vsa čast policistu za tako nizko kazen kot jo je dobila in korektno opravljeno delo. Za "novinarčka" pa sploh škoda besed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, pretiravat pa res ni treba. Smrklja nima ene roke oz. zapestja, z drugo je pa delala kar je delala. Tko da potem bi bil vsak v šoku, da se vzame en kaps in ti začne težit z zakonom, ki ga nikoli nisi slišal, da ne smeš spustit volana, sploh pa če si tko hendikepiran. Lahk je pa res kihnila ali pa pozdravla koga vmes. Kot da se mi na motorju ne pozdravljamo. Ne vem, a eni mežikaste v pozdrav ?!? Pa ne pravim zdaj, da se je prav obnašala. Sploh pa navajat še, da je novinarka in potem objavljat posnetek kao v posmeh policistu, kjer na koncu izpadeš sam idiot. Ampak vseeno, je treba malo okoliščine gledat kako je do tega prišlo. Policist pa je tudi usposobljen oz. bi mogu bit, da se zna odzvat na take provokacije na primeren način, četudi ma pred sabo razvajeno smrkljo, tko da ni nič izjemnega pokazal. Tako bi se mogli vsi obnašat. Vprašanje pa kaj vse bi sledilo, če ne bi blo kamer ...

Je pa to dober primer kakšen odnos mamo nasploh do policistov v Sloveniji. Ko sem bil v Španiji, se je šel kolega uscat za vogal. Pridejo trije policisti, en zahteva osebno in ga vpraša, če tut v Sloveniji ščije po ulci. Kolega reče da ne, kaps mu pa sam še fukne osebno v scavnico. Kolega ga jezno gleda in začne preklinjat, uni pa že vlečejo ven pendrike. Noben sploh ni nič pomislil, da bi se kaj prerekal s kapsi. Tko da zgleda, da malo represije učinkuje. Ni pa tudi treba, da te za vsak prekršek posiljujejo, medtem ko jim danes, kot berem vržejo bombo pred postajo, pa itak bodo zdaj vsi presrani. Potem pa res sam še z loparčki mahajo in globijo folk na take primere, ki jih ne poznaš, une velike ribe pa še naprej lepo po starem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prasice novinarske...a zdaj, ko sta pa Ajda in Denis izpadla bednika je pa treba video umaknit...mislim, poden od podna....To kvazi novinarsko zalego si pa lahko zateknejo nekam....Jebat bi ju moral še za za vsaj motenje postopka, žaljenje.....In čem pa policist ni bil korekten? Glupača bi jo odnesla z ustnim opozorilom...samo neeeee, treba je inscenirat konflikt, pripravit kamermana, zadevo podkrepit z snemalcem, fukat človeka v službi v glavo, mahat z zapestjem brez tačke in pričakovat, da se bo tip zlomil in popizdil.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, pretiravat pa res ni treba. Smrklja nima ene roke oz. zapestja, z drugo je pa delala kar je delala. Tko da potem bi bil vsak v šoku, da se vzame en kaps in ti začne težit z zakonom, ki ga nikoli nisi slišal, da ne smeš spustit volana, sploh pa če si tko hendikepiran. Lahk je pa res kihnila ali pa pozdravla koga vmes. Kot da se mi na motorju ne pozdravljamo. Ne vem, a eni mežikaste v pozdrav ?!? Pa ne pravim zdaj, da se je prav obnašala. Sploh pa navajat še, da je novinarka in potem objavljat posnetek kao v posmeh policistu, kjer na koncu izpadeš sam idiot. Ampak vseeno, je treba malo okoliščine gledat kako je do tega prišlo. Policist pa je tudi usposobljen oz. bi mogu bit, da se zna odzvat na take provokacije na primeren način, četudi ma pred sabo razvajeno smrkljo, tko da ni nič izjemnega pokazal. Tako bi se mogli vsi obnašat. Vprašanje pa kaj vse bi sledilo, če ne bi blo kamer ...

Je pa to dober primer kakšen odnos mamo nasploh do policistov v Sloveniji. Ko sem bil v Španiji, se je šel kolega uscat za vogal. Pridejo trije policisti, en zahteva osebno in ga vpraša, če tut v Sloveniji ščije po ulci. Kolega reče da ne, kaps mu pa sam še fukne osebno v scavnico. Kolega ga jezno gleda in začne preklinjat, uni pa že vlečejo ven pendrike. Noben sploh ni nič pomislil, da bi se kaj prerekal s kapsi. Tko da zgleda, da malo represije učinkuje. Ni pa tudi treba, da te za vsak prekršek posiljujejo, medtem ko jim danes, kot berem vržejo bombo pred postajo, pa itak bodo zdaj vsi presrani. Potem pa res sam še z loparčki mahajo in globijo folk na take primere, ki jih ne poznaš, une velike ribe pa še naprej lepo po starem ...

Že res ded, ampak, če bi ženska malo, SAMO malo pomislila preden je kaj rekla bi se on vsedel na motor in se odpreljal, vsaj tako je izgledalo... Na kozlanje mi gre kak se je obnašala. Hendikep gor al dol, to se _NE_ dela.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Goni v PM novinarko, ki izkorišča svoj hendikep v iskanju neke resnice.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prasice novinarske...a zdaj, ko sta pa Ajda in Denis izpadla bednika je pa treba video umaknit...mislim, poden od podna....To kvazi novinarsko zalego si pa lahko zateknejo nekam....Jebat bi ju moral še za za vsaj motenje postopka, žaljenje.....In čem pa policist ni bil korekten? Glupača bi jo odnesla z ustnim opozorilom...samo neeeee, treba je inscenirat konflikt, pripravit kamermana, zadevo podkrepit z snemalcem, fukat človeka v službi v glavo, mahat z zapestjem brez tačke in pričakovat, da se bo tip zlomil in popizdil.....

kratko in jedrnato :worship: , še posebej pa mi je ušeč tale "To kvazi novinarsko zalego", ki jo je v sloveniji vse preveč...kot vidimo po TV, je zdej lahko tudi že usek udeleženec Bigbrotherja novinar :BUA:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm,je blo ze dost napisano o tem zadnji dve strani :)

Se premal je dobila.Pa un Denis bi tut mogu kako kazen fasat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Goni v PM novinarko, ki izkorišča svoj hendikep v iskanju neke resnice.....

ona je hendikep v glavo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima, kaj bi bilo, če bi ta dva pametnjakoviča bila tako pametna še za časa juge :).

... malo morgen. Tipsonu bi kamera padla po tleh, pa on z njo; smrklja pa dve okoli ušes. Ja, včasih so bili miličniki zakon. Zdaj pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi jo vrgu enkrat čez hrbet da maj več se nebi ustala....jebem jim mater smrdljivo. BI JI NAPISAL TAŠNO KAZEN DA NEBI MAJ VEČ MOGLA PLAČAT IN VOZILO DAL NA TEHNIČNI DA VSE PLAČA, POBRAL IZPIT ČIM NAREDI NAJMANJŠO NAPAKO.

Takšna ženska bo srala, ma mati moja sen stuku tristo kilskega bosanca nebi nje....pM me je to razkurlo!!!!

PARDON ZA BESEDE AMPAK ME JE RES RAZ........ :topic:

ENKRAT SO BLI POLICAJI DA SI SE JIH BAL, DNES KAJ ČEŠ 40kilu ima z dvema kalašnikoma......BI MOGU BOLJ MOŠKO REŠIT HEHEH BI JES TAKOJ REŠU MATI MOJA BI POKALO UNEMU BI POBIRALI MIKROFON OD KAMERE ŠE 3 MESCE POTEM IZ RITI

Popravljeno . Popravil SEOI-NAGE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NUJNO RABIM POMOC

danes me je policaj vstavil v naselju in mi zmeril hitrost 80 km/h, seveda sem se peljal z motorjem. dal mi je kazen 500€ (250€ ce placas v 8 dneh) in 5 kazenskih pik (za pogajanje pa ni bil zainterisiran). a se da nekako izogniti kazni, ali da bi nekako zbil pike, sem mladi voznik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, pretiravat pa res ni treba. Smrklja nima ene roke oz. zapestja, z drugo je pa delala kar je delala. T

Kje nima ene roke/zapestja?

Ups, pa res! Še dobr, da ji dovolijo vozit ...

Popravljeno . Popravil mashina
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje nima ene roke/zapestja?

Ups, pa res! Še dobr, da ji dovolijo vozit ...

Ti pametjakovič!Upaš za denar kadarkoli!Ali po Golici ali na pisti proti prijatelju na SM,ki ima samo desno roko?Pa seveda z motorjem????????????

Če ne pa že enkrat zapri svoj umazan gobec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!