Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 9 urami, Borutt pravi:

Registrirali so ga tako, kot je takrat pisalo. 

Saj to je problem, da nič ne piše! Ata je umrl pred 20 leti, mama lani, stanovanje so prodali, če je tam kaj bilo je šlo v smeti. Ta punca, ko je končala 8 letko je sedaj ženska preteklo 30 let.

Bom pa šel na tehničnega in poprašal, drugače gre za dele!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Kmet2 pravi:

:lol1:ja vrjetno in veš tudi ,da sem ga sam registriral kot je takrat pisalo ................dej ne seri več , k si že tečen !  Če ne razumeš ,da se tvoji členi in zakoni dostikrat ne  ujemajo z realnostjo si pač omejen ....kaj čem ti drugega napisat .....

:lol1:ja večkrat :lol1:

 

Stojim ,sam nisem policaj , včasih idiot  , sam vseno hvala zgornjemu ,da nisem policaj .....:lol1:

Hvala, ker mi poveš, da je zakonodaja pravilna samo takrat, ko tebi odgovarja, drugače je pa odvečna in sploh neuporabna, saj se vse dela po domače oziroma, kot ti paše. 

Še dobro, da kaj napišeš v zvezi tega, da se lahko smejimo. 

pred 6 minutami, solorider pravi:

Saj to je problem, da nič ne piše! Ata je umrl pred 20 leti, mama lani, stanovanje so prodali, če je tam kaj bilo je šlo v smeti. Ta punca, ko je končala 8 letko je sedaj ženska preteklo 30 let.

Bom pa šel na tehničnega in poprašal, drugače gre za dele!

Jaz sem odgovoril nekomu drugemu in sicer, kako je takrat registriral moped brez dokumentov. 

Pojdi na tehnične preglede, kjer ti bodo vse objasnili. Stvar je v tem, da se lahko ponovno registrira moped na podlagi izjave. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

Saj to je problem, da nič ne piše! Ata je umrl pred 20 leti, mama lani, stanovanje so prodali, če je tam kaj bilo je šlo v smeti. Ta punca, ko je končala 8 letko je sedaj ženska preteklo 30 let.

Bom pa šel na tehničnega in poprašal, drugače gre za dele!

Sej ti pravim , če boš šel po postopku , ki ti ga je prilimal brihtol boš prej v trugi preden boš poštimal .  Da se veliko prej in z veliko manj komplikacijami in ja , meni so to uredili na tehničnem ,samo niso vsi tehnični poblaščeni za te zadeve . V lj imaš na Vodovodni in LPP za druge ne vem , jih pa veliko tehničnih teh poblastil sploh nima . In tudi tam mi je povedal ,da je to neka siva cona in lahko deluje na tem , da če uradnik oceni da ti ne vrjame in tvojim izjavam ter 2 izjavam tvojih prič povezanih z tem motorjem se boš gladko obrisal pod nosom ......Jaz sem imel izjave dveh prijateljev s katerimi smo odraščali , dati sta morala vse podatke in podpisat izjavo , motor tudi preverijo na UE če je pod ident številko , ki jo ima motor slučajno zabeležen rop itd ...Priči sta morali pridet osebno ! Mi je pa na tehničnih tudi povedal kaj naj napišemo pod izjavo ,da bo šlo hitreje itd   ........tisto kar je prilimal Borutt je res po  črki zakona ki so jo spet pisali butci in biokrati ki imajo dve levi roki in ne znajo tudi žeblja zabit . 

 

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Hvala, ker mi poveš, da je zakonodaja pravilna samo takrat, ko tebi odgovarja, drugače je pa odvečna in sploh neuporabna, saj se vse dela po domače oziroma, kot ti paše. 

Še dobro, da kaj napišeš v zvezi tega, da se lahko smejimo. 

Razloži , objasni , ker men ta vaša šupla zakonodaja ne odgovarja nikjer in nisem jaz kriv , če ti in uradniki ne delate po tem kar imate napisano in kar so sestavili teb podobni uradniki v členih in zakonih . Že za to , da pridobiš nek dokument v zvezi z 40 let starim mopedom ki ima vrednost 200€ si prilimal biokracije da te srat stisne .....veliko dela , res ne vem , zakaj vam ne napišejo zakonodaje da pozaprete tiste ki kradejo tudi vam in jih zagovarjaš --......pa ne me spet spraševat , koga ti zagovarjaš ..........sebe in riti , ki te hranijo ravno toliko ,da si kot steklen pes proti raji .......vsaj tu na MS !

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Hvala, ker mi poveš, da je zakonodaja pravilna samo takrat, ko tebi odgovarja, drugače je pa odvečna in sploh neuporabna, saj se vse dela po domače oziroma, kot ti paše. 

Še dobro, da kaj napišeš v zvezi tega, da se lahko smejimo. 

Jaz sem odgovoril nekomu drugemu in sicer, kako je takrat registriral moped brez dokumentov. 

Pojdi na tehnične preglede, kjer ti bodo vse objasnili. Stvar je v tem, da se lahko ponovno registrira moped na podlagi izjave. 

Ne vem zakaj bi hodil na tehnične in spraševal , saj si prilimal kaj more narediti , ali slučajno namiguješ ,da se da tudi drugače , ker znaš hitro ploščo obrnit ko se razkrije te tvoje bučke ......kot ogrožanje na Jadranki in še in še tvojih nebuloz .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Sej ti pravim , če boš šel po postopku , ki ti ga je prilimal brihtol boš prej v trugi preden boš poštimal .  Da se veliko prej in z veliko manj komplikacijami in ja , meni so to uredili na tehničnem ,samo niso vsi tehnični poblaščeni za te zadeve . V lj imaš na Vodovodni in LPP za druge ne vem , jih pa veliko tehničnih teh poblastil sploh nima . In tudi tam mi je povedal ,da je to neka siva cona in lahko deluje na tem , da če uradnik oceni da ti ne vrjame in tvojim izjavam ter 2 izjavam tvojih prič povezanih z tem motorjem se boš gladko obrisal pod nosom ......Jaz sem imel izjave dveh prijateljev s katerimi smo odraščali , dati sta morala vse podatke in podpisat izjavo , motor tudi preverijo na UE če je pod ident številko , ki jo ima motor slučajno zabeležen rop itd ...Priči sta morali pridet osebno ! Mi je pa na tehničnih tudi povedal kaj naj napišemo pod izjavo ,da bo šlo hitreje itd   ........tisto kar je prilimal Borutt je res po  črki zakona ki so jo spet pisali butci in biokrati ki imajo dve levi roki in ne znajo tudi žeblja zabit . 

 

Razloži , objasni , ker men ta vaša šupla zakonodaja ne odgovarja nikjer in nisem jaz kriv , če ti in uradniki ne delate po tem kar imate napisano in kar so sestavili teb podobni uradniki v členih in zakonih . Že za to , da pridobiš nek dokument v zvezi z 40 let starim mopedom ki ima vrednost 200€ si prilimal biokracije da te srat stisne .....veliko dela , res ne vem , zakaj vam ne napišejo zakonodaje da pozaprete tiste ki kradejo tudi vam in jih zagovarjaš --......pa ne me spet spraševat , koga ti zagovarjaš ..........sebe in riti , ki te hranijo ravno toliko ,da si kot steklen pes proti raji .......vsaj tu na MS !

Ne vem zakaj bi hodil na tehnične in spraševal , saj si prilimal kaj more narediti , ali slučajno namiguješ ,da se da tudi drugače , ker znaš hitro ploščo obrnit ko se razkrije te tvoje bučke ......kot ogrožanje na Jadranki in še in še tvojih nebuloz .....

Bolj, kot berem te tvoje intelektualne izpade, bolj verjamem, da te je babica pa glavi, namesto po riti.  

Se ti sploh da dopovedati, da sem prilepil veljavno zakonodajo, po kateri registrirajo moped brez dokumentov ? Sploh ne vem, kje ti vidiš neko birokracijo. Če ti že branje dela  težave, se izogibaj vsej pisani besedi. Ker znaš samo nabijati in meglo mešati. Si pomagal Soloriderju s kakšnim nasvetom  ? Nisi. Meni si nabijal, namesto, da bi odgovoril nekomu, ki nekaj potrebuje. 

Malo se ohladi s temi tvojimi tatovi in vsem ostalim, kar se ti plete po glavi. V eni drugi temi lahko izlivaš svoja čustva zaradi tistih milijonov, ki izginjajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr Borut a se ne bi dalo brez birokratskega sranja enostavno človeku napisat da se da na podlagi izjave in naj se obrne na LPP ali podobno firmo s temi pooblastili? In potem se čudite, da vas nihče ne jemlje resno????

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, SF pravi:

Pa dobr Borut a se ne bi dalo brez birokratskega sranja enostavno človeku napisat da se da na podlagi izjave in naj se obrne na LPP ali podobno firmo s temi pooblastili? In potem se čudite, da vas nihče ne jemlje resno????

Sem večkrat napisal, da je mogoče moped brez dokumentov registrirati na izjavo. Če bi vse pozorno prebral, se ne bi sedaj to spraševal.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne bluzi,prvo limaš,kaj vse treba ,pol se da pa mnogo manj kot prilimaš...  odloči se že enkrat.... pa ti si tazadn ,da boš men govoril ,ka, naj kaj pišem ,upam ,da ti je vdaj to jasno ... pa solotu sem pomagal ,sam branje ti dela težave,kot marsikaj drugega....

Mojo mamo in družino pa ne vpletav v tvoje umotvore !!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No babico sem mislil in družino,spet nisem dobro prebral :P.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Dej ne bluzi,prvo limaš,kaj vse treba ,pol se da pa mnogo manj kot prilimaš...  odloči se že enkrat.... pa ti si tazadn ,da boš men govoril ,ka, naj kaj pišem ,upam ,da ti je vdaj to jasno ... pa solotu sem pomagal ,sam branje ti dela težave,kot marsikaj drugega....

Mojo mamo in družino pa ne vpletav v tvoje umotvore !!!

Potem pa ti napiši, kaj vse je treba. Ker iz cele množice členov si ugotovil samo, da je veliko členov in prav nič drugega. Poišči svoj zapis iz 2014, kjer si opisal ravno to, kar je sedaj zopet napisano v zakonodaji. In sedaj pišeš o neki birokraciji, čeprav je vse isto. Bravo, stručko. 

Ti in tvoja družina. Babica je oseba, ki te je privlekla na ta svet. Stručko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Borutt pravi:

Potem pa ti napiši, kaj vse je treba. Ker iz cele množice členov si ugotovil samo, da je veliko členov in prav nič drugega. Poišči svoj zapis iz 2014, kjer si opisal ravno to, kar je sedaj zopet napisano v zakonodaji. In sedaj pišeš o neki birokraciji, čeprav je vse isto. Bravo, stručko. 

Ti in tvoja družina. Babica je oseba, ki te je privlekla na ta svet. Stručko.

Dejta še ,ker vaju je prov zabavno brat. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, Borutt said:

Ti in tvoja družina. Babica je oseba, ki te je privlekla na ta svet. Stručko.

:lol1:ubijalska...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Borutt pravi:

Potem pa ti napiši, kaj vse je treba. Ker iz cele množice členov si ugotovil samo, da je veliko členov in prav nič drugega. Poišči svoj zapis iz 2014, kjer si opisal ravno to, kar je sedaj zopet napisano v zakonodaji. In sedaj pišeš o neki birokraciji, čeprav je vse isto. Bravo, stručko. 

Ti in tvoja družina. Babica je oseba, ki te je privlekla na ta svet. Stručko.

Ti stručko,pri nas se reče babici ,staramama in dula ali porodna dpremljevalka,s ne d . Tipičen primer ko nekaj trdiš ,je pa drugače. Real life ni knjigica z členi in zakoni . Dula te je morala fajn mlatit po piskru :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Kmet2 pravi:

Ti stručko,pri nas se reče babici ,staramama in dula ali porodna dpremljevalka,s ne d . Tipičen primer ko nekaj trdiš ,je pa drugače. Real life ni knjigica z členi in zakoni . Dula te je morala fajn mlatit po piskru :)

 

Kmet js držim s tabo, ne se pustit :D

 

pred 1 uro, Borutt pravi:

Potem pa ti napiši, kaj vse je treba. Ker iz cele množice členov si ugotovil samo, da je veliko členov in prav nič drugega. Poišči svoj zapis iz 2014, kjer si opisal ravno to, kar je sedaj zopet napisano v zakonodaji. In sedaj pišeš o neki birokraciji, čeprav je vse isto. Bravo, stručko. 

Ti in tvoja družina. Babica je oseba, ki te je privlekla na ta svet. Stručko.

Borutt js držim s tabo, ne se pustit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

Kmet js držim s tabo, ne se pustit :D

 

Borutt js držim s tabo, ne se pustit :D

dvojni slinouc :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

dvojni slinouc :lol1:

s tabo tut držim!!! Kawaapawaaa

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Hvala , men je včasih pojasnevanje policaju mukotrpno , ne razumem ker so ga oprali na podstrešju :lol1:

Jaz bi tut imel to čistilo, res spuca vse v nulo.

 

pred 10 urami, solorider pravi:

Saj to je problem, da nič ne piše! Ata je umrl pred 20 leti, mama lani, stanovanje so prodali, če je tam kaj bilo je šlo v smeti. Ta punca, ko je končala 8 letko je sedaj ženska preteklo 30 let.

Bom pa šel na tehničnega in poprašal, drugače gre za dele!

Slučajno, da ne bi dal v dele, pol raje prodaj kakšnemu ljubitelju. Škoda ga je, da ga prodaš. Verjemi, v enem dopoldnevu imaš vse zrihtan, če je le volja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Kmet2 pravi:

Zahvala Boruttu , da ne bo samo kurcanje ;)

Včeraj sva šla kupit avto za moje starše , še se ni usedel v moj avto je že ugotovil ,da ima moj avto narobe obrnjene vse 4 pnevmatike :eek: sam nisem gledal , ker mi je menjal garažni mojster  ki ima celo koncesijo z AMZS ..............se mi kar mal smilijo ,tisti , ki potrebujejo pomoč ......

Avto sva kupila , tudi tam je ugotovil kup nepravilnosti v dokumentih , od barve ki se ni ujemala z homologacijo ,do koliko lastnikov je imel avto itd .....

Skratka da povzamem , vsak forumaš , ki ne mara policije , bi moral imeti vsaj enega prijatelja v njihovih vrstah .......življenje je nekako lažje ;)

Saj pravim; samo nabijaš in nakladaš :jezik:. Pa ne prikazuj me preveč prijaznega, ker mi uničuješ imiđ :ras:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Saj pravim; samo nabijaš in nakladaš :jezik:. Pa ne prikazuj me preveč prijaznega, ker mi uničuješ imiđ :ras:.

js te mam tut rt :blush: 

djmo vsi skupaj ...

ŽIVIO BORUTT

mam kr neki policajeu rt :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Saj pravim; samo nabijaš in nakladaš :jezik:. Pa ne prikazuj me preveč prijaznega, ker mi uničuješ imiđ :ras:.

Kaj si se že resetiral in nastavil parametre na MS forum :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Italija

Uporaba mobilnega telefona - izvzet je sistem za prostoročno telefoniranje - med vožnjo bo strožje sankcionirana. Takemu vozniku lahko pri zahodnih sosedih pristojni organi odvzamejo vozniško dovoljenje tudi za dva meseca.

V Sloveniji za zdaj še brez testnih križišč z dovoljenim zavijanjem v desno pri rdeči luči.

Avstrija

V Avstriji so v skladu z inflacijo podražili vinjeto, novost pa je tudi uporaba fotografij s stacionarnih radarjev kot dokazno gradivo za storjene prometne prekrške. Kdor se bo z motorjem odpravil do Francije, mora imeti na rokah obvezno rokavice. Ta predpis sicer velja že nekaj mesecev.  

VIR: http://siol.net/avtomoto/nasveti/nova-prometna-pravila-za-slovenske-voznike-v-tujini-nasvet-432781

Nekaj več o novostih pri nas doma, pa tukaj: http://siol.net/avtomoto/zgodbe/prihajajo-novi-prometni-znaki-najvecja-novost-bo-zavijanje-v-desno-pri-rdeci-luci-415359

Najbolj me zmoti, da se ukinja sistem zadrge. Kdo in zakaj si je to izmislil, pa bi res rad vedel, tudi študijo prebral zakaj bi naj bilo brez zadrge boljše.

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno me zanima, kje ... recimo v kakšnem pravilniku obstaja, da so prečne bele črte na ovinku in, da med dvema polnima črtama skoraj 30 cm razmak ... ali so te črte sploh legalne ... :?

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, maus pravi:

še vedno me zanima, kje ... recimo v kakšnem pravilniku obstaja, da so prečne bele črte na ovinku in, da med dvema polnima črtama skoraj 30 cm razmak ... ali so te črte sploh legalne ... :?

Nikjer ne piše, da ne smejo bit in nikjer ne piše, da smejo bit ...

Siva cona :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!