Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

NUJNO RABIM POMOC

danes me je policaj vstavil v naselju in mi zmeril hitrost 80 km/h, seveda sem se peljal z motorjem. dal mi je kazen 500€ (250€ ce placas v 8 dneh) in 5 kazenskih pik (za pogajanje pa ni bil zainterisiran). a se da nekako izogniti kazni, ali da bi nekako zbil pike, sem mladi voznik.

Neeeeeee.............. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neeeeeee.............. :evilgrin:

Naka res ne bo šlo... Edini nasvet ki ti ga lahko tuki damo je, da vozi počas...

Jebat ga, zdele spet lovijo ko nori, sem se lih čez vikend z dvema pogovarju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima, kaj bi bilo, če bi ta dva pametnjakoviča bila tako pametna še za časa juge :).

Dobil bi zastonj in nadvse poučen izlet na Golovec, zaprt v transportnem prostoru ( za tiste, ki ne vedo......te prav prijetno premeče po celi kabini )..........potem pa peške nazaj domov.(najbolje, ob trdi temi ) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil bi zastonj in nadvse poučen izlet na Golovec, zaprt v transportnem prostoru ( za tiste, ki ne vedo......te prav prijetno premeče po celi kabini )..........potem pa peške nazaj domov.(najbolje, ob trdi temi ) :evilgrin:

Za časa juge:

1. gospodična nebi tok jezikala

2. tega posnetka ne bi bilo

3. in če bi že nastal, nebi prišel v javnost

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za časa juge:

1. gospodična nebi tok jezikala

2. tega posnetka ne bi bilo

3. in če bi že nastal, nebi prišel v javnost

lp

Glede 2 in 3 močno dvomim (napredek težko zaustaviš,), da bi bilo tako, glede 1 se pa strinjam, ker bi ji verjetno eno tako okrog lap prislonil, da bi še cel teden vseh pet prstov okrog nosila... :worship:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NUJNO RABIM POMOC

danes me je policaj vstavil v naselju in mi zmeril hitrost 80 km/h, seveda sem se peljal z motorjem. dal mi je kazen 500€ (250€ ce placas v 8 dneh) in 5 kazenskih pik (za pogajanje pa ni bil zainterisiran). a se da nekako izogniti kazni, ali da bi nekako zbil pike, sem mladi voznik.

Več sreče prihodnjič :krneki:

BTW. Kje te je pa počil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost (ali na srečo).. kakor vzameš... posle jebanja nema kajanja... kar je bilo je bilo... posledice svojih napak itak sami plačujemo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW. Kje te je pa počil?

domzale, javna cesta st. 048, po domace ce gres iz domzal proti ljubljani tam ko je tista ravnina kjer je rediska antena :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva s pa ustavu!

Sam lokacijo je pa najdu, tam jih pa še nism narajmu.

Popravljeno . Popravil musaschi64
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NUJNO RABIM POMOC

danes me je policaj vstavil v naselju in mi zmeril hitrost 80 km/h, seveda sem se peljal z motorjem. dal mi je kazen 500€ (250€ ce placas v 8 dneh) in 5 kazenskih pik (za pogajanje pa ni bil zainterisiran). a se da nekako izogniti kazni, ali da bi nekako zbil pike, sem mladi voznik.

Ti samo bodi srečen, da si padel v kategorijo od 20 - 30km/h preveč. Če bi vozil 81km/h bi dobil kazen 1000€ in 9 kazenskih točk. Plačaj polovičko, in se malo zamisli kako voziš.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti samo bodi srečen, da si padel v kategorijo od 20 - 30km/h preveč. Če bi vozil 81km/h bi dobil kazen 1000€ in 9 kazenskih točk. Plačaj polovičko, in se malo zamisli kako voziš.

LP

na radarju mi je kazu 82 km/h sam pol je neki reku de so radarji na 5 km natancni.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na radarju mi je kazu 82 km/h sam pol je neki reku de so radarji na 5 km natancni.....

uuu mene bi učer skor tut počl... pa sm jih zadn cajt porajtu pa žlajfu k zmešan... mel srečo večjo kt pamet :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na radarju mi je kazu 82 km/h sam pol je neki reku de so radarji na 5 km natancni.....

si se pa očitno le spogajal.....

običajno zaračunajo ti toliko kot piše na pištoli :)

plačaj pa adijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne smejo toliko zaračunat kot je na pištoli, vsaj po zakonu ne. Ker je toleranca predpisana z zakonom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pametjakovič!Upaš za denar kadarkoli!Ali po Golici ali na pisti proti prijatelju na SM,ki ima samo desno roko?Pa seveda z motorjem????????????

Če ne pa že enkrat zapri svoj umazan gobec

So ti tablete spustile ?

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne smejo toliko zaračunat kot je na pištoli, vsaj po zakonu ne. Ker je toleranca predpisana z zakonom..

in kateri zakon je to? kateri člen bolj točno? sprašujem,ker bi to rad vedel.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni več kot kazen zaleže lepo opozorilo, odbijejo pa par % samo pri lepem obnašanju še sploh,če ti nameri z laserjem,kar je povsem človeško.Vse ostale merirve so bolj problematične in moraš biti vesel, če ti vsaj vozniško ostane, pa ne pozabit oni so tisti, ki imajo škarje in platno, zato nobenemu neškodi v takem primeru lepo obnašanje. :hmm:

Ps: težko se bode šuhati z rogatim! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kateri zakon je to? kateri člen bolj točno? sprašujem,ker bi to rad vedel.....

Sem zdajle malo preletel ZVCP, pa ne najdem.. Možno, da sem bral tudi v kakšnem pravilniku, se ne spomnim zdajle točno kje sem vide, vem pa da sem in da je to natančno določeno pri katerih hitrosti je kakšna toleranca.

Če najdem, bom postal link tu.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zdajle malo preletel ZVCP, pa ne najdem.. Možno, da sem bral tudi v kakšnem pravilniku, se ne spomnim zdajle točno kje sem vide, vem pa da sem in da je to natančno določeno pri katerih hitrosti je kakšna toleranca.

Če najdem, bom postal link tu.

no dokler ne najdeš tega v ZVCP bomo rekli da tega ni,ok? (BTW mislim da tega tudi ne boš našel v ZVCP....lahko pa da se tudi motim. :evilgrin: )....čisto tako, da ne bo kakšen pubec poskušal "soliti" pamet miličniku.....zadeva zna biti zaradi pametovanja kar draga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni več kot kazen zaleže lepo opozorilo, odbijejo pa par % samo pri lepem obnašanju še sploh,če ti nameri z laserjem,kar je povsem človeško.Vse ostale merirve so bolj problematične in moraš biti vesel, če ti vsaj vozniško ostane, pa ne pozabit oni so tisti, ki imajo škarje in platno, zato nobenemu neškodi v takem primeru lepo obnašanje. :hmm:

Ps: težko se bode šuhati z rogatim! :headbang:

....glas razuma.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!