Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Evo pa sm prikrajšan za 300eur... mad.gif

to se lahko zelo hitro zgodi, trenutek nepazljivosti tko da ne se preveč sekirat nisi edini sva ze dva, boljš gledat za naprej da se napaka ne ponovi je pa res da se na financah poznaheadbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črna kronika in splošno mnenje o voznikih motornih koles (ne gre mi s tipk 'motoristi') pa pravita kaj?

črna kronika je pa posledica vzgoje tako omenjenih voznikov motornih koles in nacina izobrazevanja le-teh. avtošole pac temeljijo na totalno zgresenem poucevanju voznje cesarkoli ze; drzava (izvrsni organ policija) pa tud ravno ne pripomore z ukrepi in zakoni pred katerimi bi bli vsi enakopravni...sej je normalno,ce se ljudje pocutijo 'nategnjene', da se upirajo nazaj in iz tega pac sledi tista crna kronika pa ceprav na koncu ponavadi v slabo motorista.

se mi je pa zgodil lani sredi Kranja pozno zvecer..se peljem in z druge strani cez cesto kar naenkrat plane policaj z liziko v roki...ustavim in me debelo pogleda in rece 'o,a ustavla si??', sem rekla 'ja,sj ste me vi..', pa mi rece 'ponavadi ne ustavljajo'... takrat se mi je zdel cudno,ker je blo vse ok in me je spustu,se dokumentov ni pogledov.. letos,k sem padla zarad neurejene in neoznacene ceste,ki jo placujemo!! (brez ogrozanja kogarkol drugega razen sebe!),policaji so prsli na kraj nesrece ko mene ni blo vec tam in mi napisali kazen za (ne vem kako nej se drugace izrazim) kr neki! zapisnik je bil totalno mimo,izracunane razdalje padca mene in motorja pa nelogicne in brez podlage...v pritozbi sem jim zadevo dokazala in nisem prejela niti odgovora?!

ni cudno da motoristi nocejo met opravka s policijo,ce je tko in vse temelji na zasluzkarstvu.. noben se ne briga kaj je prav in res,ceprov bi moral biti policaj,ki je zapisal lazi brez dokazov,obravnavan in ocitno ni sposoben opravljati osnovnih funkcij policijskega dela. ampak poskusit ni greh ane,ce se le da zasluzit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jada, jada.....

Je tako težko prevzet odgovornost za neumnosti, ki jih počnete (počnemo)?

Jebat ga, vsi naj bi poznali predpise. Če bi se jih še vsi držali, ne bi blo nobenih problemov s plavimi. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jada, jada.....

Je tako težko prevzet odgovornost za neumnosti, ki jih počnete (počnemo)?

Jebat ga, vsi naj bi poznali predpise. Če bi se jih še vsi držali, ne bi blo nobenih problemov s plavimi. :glare:

potem tud plavih ne bi rabli .....in bi vsi srečno živeli..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črna kronika je pa posledica vzgoje tako omenjenih voznikov motornih koles in nacina izobrazevanja le-teh. avtošole pac temeljijo na totalno zgresenem poucevanju voznje cesarkoli ze; drzava (izvrsni organ policija) pa tud ravno ne pripomore z ukrepi in zakoni pred katerimi bi bli vsi enakopravni...sej je normalno,ce se ljudje pocutijo 'nategnjene', da se upirajo nazaj in iz tega pac sledi tista crna kronika pa ceprav na koncu ponavadi v slabo motorista.

za zafilanost črne kronika so samo delno krive avtošole in način izobraževanja le teh.In to majhen del. Velik del je nedojebanost za volanom, objestnost, nespoštovanje drugih v prometu, predvsem pa pomankanje samokontrole.

se mi je pa zgodil lani sredi Kranja pozno zvecer..se peljem in z druge strani cez cesto kar naenkrat plane policaj z liziko v roki...ustavim in me debelo pogleda in rece 'o,a ustavla si??', sem rekla 'ja,sj ste me vi..', pa mi rece 'ponavadi ne ustavljajo'... takrat se mi je zdel cudno,ker je blo vse ok in me je spustu,se dokumentov ni pogledov.. letos,k sem padla zarad neurejene in neoznacene ceste,ki jo placujemo!! (brez ogrozanja kogarkol drugega razen sebe!),policaji so prsli na kraj nesrece ko mene ni blo vec tam in mi napisali kazen za (ne vem kako nej se drugace izrazim) kr neki! zapisnik je bil totalno mimo,izracunane razdalje padca mene in motorja pa nelogicne in brez podlage...v pritozbi sem jim zadevo dokazala in nisem prejela niti odgovora?!

nisi padla zaradi neurejene in neoznačene ceste, temveč zaradi lastne napake....po tvoji logiki bi bili vsi motoristi, ki se vozimo po "neurejenih" in "neoznačenih" cestah vsi potolčeni in polomljeni. In v pritožbi nisi dokazala ničesar, dokazovati boš imela priložnost na kakšnem sodišču s kakšnim sodnim izvedencem.

ni cudno da motoristi nocejo met opravka s policijo,ce je tko in vse temelji na zasluzkarstvu.. noben se ne briga kaj je prav in res,ceprov bi moral biti policaj,ki je zapisal lazi brez dokazov,obravnavan in ocitno ni sposoben opravljati osnovnih funkcij policijskega dela. ampak poskusit ni greh ane,ce se le da zasluzit..

mene policaji nikakor ne motijo in nimam težav s njimi.Menim, da bi jih moralo biti še več na cestah in biti bolj rigorozni do raznoraznih prenapetežev. Le malo bolj "življenski" bi lahko bili, kar je pa spet vse odvisno od vsakega posameznega policaja.

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za zafilanost črne kronika so samo delno krive avtošole in način izobraževanja le teh.In to majhen del. Velik del je nedojebanost za volanom, objestnost, nespoštovanje drugih v prometu, predvsem pa pomankanje samokontrole.

nisi padla zaradi neurejene in neoznačene ceste, temveč zaradi lastne napake....po tvoji logiki bi bili vsi motoristi, ki se vozimo po "neurejenih" in "neoznačenih" cestah vsi potolčeni in polomljeni. In v pritožbi nisi dokazala ničesar, dokazovati boš imela priložnost na kakšnem sodišču s kakšnim sodnim izvedencem.

mene policaji nikakor ne motijo in nimam težav s njimi.Menim, da bi jih moralo biti še več na cestah in biti bolj rigorozni do raznoraznih prenapetežev. Le malo bolj "življenski" bi lahko bili, kar je pa spet vse odvisno od vsakega posameznega policaja.

Se popounoma strinjam z tabo....Red pa ja mora bit,kaj se vse dogaja po cestah in na sploh :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popounoma strinjam z tabo....Red pa ja mora bit,kaj se vse dogaja po cestah in na sploh :BUA:

lepo....zdaj pa še malo izpliš "slovenački" pa se bova popolnoma razumela....imej občutek za nas "južne", no....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, da bi jih moralo biti še več na cestah in biti bolj rigorozni do raznoraznih prenapetežev.

In čemu bi to pripomoglo? Zanima me pač...

Le malo bolj "življenski" bi lahko bili, kar je pa spet vse odvisno od vsakega posameznega policaja.

Kako misliš "življenjski"? A da bi za določene prekrške samo opozarjali, za druge pa kaznovali, čeprav so po ZVCP-ju tako eni kot drugi opredeljeni kot prekršek, ki se kaznuje z jasno določeno globo?

Je pa res, da so velikokrat "življenjski" do normalnim moškim simpatičnih osebkov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj takšnega se dogaja, da bi policija lahko to preprečila?

Ma kako kaj se dogaja,tolk nesreč zaradi hitrosti,alkohola,itd...Ma na sploh je zadnje čase na naših cestah sam kažin...Saj so tudi vozniki krivi sami krivi...A teb se zdi to kr v redu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj takšnega se dogaja, da bi policija lahko to preprečila?

Se kar dogaja...nisem pa prepričan da bi lahko to preprečili (bi moralo bit 300.000+ policajev). Primer: Po moji ulici je včeraj nek klinac z Golfom uletel v napačno smer (enosmerna) in ni bil glih počasen. Ne rečem, da bi policija lahko to preprečila...se pa dogaja...pa še bi se našlo takih in podobnih neumnosti. Sem pa mnenja,da policija dela bolj na kje bo največ zaslužila in ne kje bo največ pomagala... (če so pred cestninsko postajo ko je znak 40 se še moja babi pelje tam 70-80 pa nobenega ne ogroža,tam ne pripomorejo k prometni varnosti)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj takšnega se dogaja, da bi policija lahko to preprečila?

Seveda policija lahko marsikaj naredi-prepreči...

Da bi nekdo povzroču nesrečo iz malomarnosti(hitrost,alko),pa mu vzeli izpit za par let pa da vidmo če bi pole pijani itd. vozili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi nekdo povzroču nesrečo iz malomarnosti(hitrost,alko),pa mu vzeli izpit za par let pa da vidmo če bi pole pijani itd. vozili...

Ne boš verjela, ampak to se dogaja...

No, ampak še vedno čakam na obrazložitev, kako bi to lahko preprečila policija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jada, jada.....

Je tako težko prevzet odgovornost za neumnosti, ki jih počnete (počnemo)?

Jebat ga, vsi naj bi poznali predpise. Če bi se jih še vsi držali, ne bi blo nobenih problemov s plavimi. glare.gif

zakaj pa bi moral prevzemat odgovornost za napake policajev?

za zafilanost črne kronika so samo delno krive avtošole in način izobraževanja le teh.In to majhen del. Velik del je nedojebanost za volanom, objestnost, nespoštovanje drugih v prometu, predvsem pa pomankanje samokontrole.

nisi padla zaradi neurejene in neoznačene ceste, temveč zaradi lastne napake....po tvoji logiki bi bili vsi motoristi, ki se vozimo po "neurejenih" in "neoznačenih" cestah vsi potolčeni in polomljeni. In v pritožbi nisi dokazala ničesar, dokazovati boš imela priložnost na kakšnem sodišču s kakšnim sodnim izvedencem.

mene policaji nikakor ne motijo in nimam težav s njimi.Menim, da bi jih moralo biti še več na cestah in biti bolj rigorozni do raznoraznih prenapetežev. Le malo bolj "življenski" bi lahko bili, kar je pa spet vse odvisno od vsakega posameznega policaja.

-vse je v vzgoji, drzavni ali pa doma...ocitno izviramo iz takih stvari,ki nas vodijo v tako obnasanje

-ne poznas ozadja in ne dolocuj po svoje,povedala sem kaj je blo,moznosti odgovora nimajo vec

-kar se pa tice tega, da bi bli lahko malo bolj zivljenski mas pa prav, ampak nebi smel dopuscat,da je to od vsakega policaja odvisno,ker smo spet pri neenakopravnem ravnanju

Dejstvo je,da je sistem in ravnanje falirano...ne recem,da bi blo lahko ukrotit folk,ampak ne na take nacine,kot to pocnejo. za zacetek,uvedba kazni na procente od place..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se meni samo zdi, al je vedno več pijanih voznikov po cesti? unsure.gif

pa tudi vedno več "traktorjev" glare.gif ...kar naenkrat je postalo oviranje prometa nacionalni šport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda policija lahko marsikaj naredi-prepreči...

Da bi nekdo povzroču nesrečo iz malomarnosti(hitrost,alko),pa mu vzeli izpit za par let pa da vidmo če bi pole pijani itd. vozili...

bo pa vozu se brez izpita...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš verjela, ampak to se dogaja...

No, ampak še vedno čakam na obrazložitev, kako bi to lahko preprečila policija?

Ma velik je tega,ti povem drugič ko se vidva na unem mrzlem kofeju :winkiss:

Brez veze neki na dougo in široko pisat,ker nikoli se ne uskladiš.Vedno ma nekdo tako mnenje,drugi drgačno,tko da... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ne bo po bučah porihtano (alko, bezljanje po cestah, dokazovanje pred drugimi,...), bo črna kronika lavfala. Žal. Pa če policaji vsem po vrsti vzamejo izpite, pa pišejo še tako vrtoglave kazni. Bliža se Martinova sobota...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ne bo po bučah porihtano (alko, bezljanje po cestah, dokazovanje pred drugimi,...), bo črna kronika lavfala. Žal. Pa če policaji vsem po vrsti vzamejo izpite, pa pišejo še tako vrtoglave kazni. Bliža se Martinova sobota...

al ga bomo pili :whistle:

nonota najet,da nas pelje in pride iskat :yea1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma velik je tega,ti povem drugič ko se vidva na unem mrzlem kofeju winkiss.gif

Brez veze neki na dougo in široko pisat,ker nikoli se ne uskladiš.Vedno ma nekdo tako mnenje,drugi drgačno,tko da... wink.gif

No, in kako mnenje imaš ti?? Dobro okrog grupnega že vem, ampak mene sveto zanima kako bi se ti lotila zadeve? evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!