Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

ko se ustaviš in te policist lovi za roke

lahk daš na to kak komentar

ja, lepo mu razložiš, da ni tvoj tip in da si že zaseden......probaj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, lepo mu razložiš, da ni tvoj tip in da si že zaseden......probaj.....

Pol ti pa še kazn napiše zarad žaljenja uradne osebe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš izkušnje da ti polcaji kazni pišejo, ker nisi zainteriseran za njih :wub::P :P :P :P

Ja. Sam nočem prek foruma razpravlat. Ker mi je nerodno :xx:

Hecam se :) Policaji so res fejst pobje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredil kot da bi hotel pobeg., stoj stoj je rekel

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policajci so v redu fantje,sama vemto,ker sem..... :yea1:

a te lahko poznam če me ustavjo vaši kolegi zaradi nehomologranega rora? PLS :D resno mislim :D hehehe

skratka kako ustaviti pitje...GA NE MOREŠ zakaj? ker se bo vedno najdu en debil ki se bo napil in usedu v avto ter se odpelu, tako kot recimo Zakaj nimajo vsi homologacije, ali zakaj vsi ne vozijo po predpisih, ali zakaj se folk pobija med sabo.... preveč odgovorv za eno vprašanje....

lahko ti jih naštevam vendar brezveze, zakaj, ker se bo vedno en pameten najdu in mi bo nasprotovau potem pa veš kam prideš...če človeku hočeš nekaj dopovedat boš bolj težko, zato ti predlagam da ne tratiš svojega dragocenega časa za neumnosti, ker glupega človeka z glupim razmišljanjem ne boš spametoval nikol, prej se stena premaknila če ji boš nekaj govoril kot pa njegovi možgani...

sem probal pri osebi ki jo nažalost poznam in sem dojel da je brezveze govort ker zgleda isto kot da bi se sam s sabo pogovarjal ;)

Policaji delajo svoje delo, eni ja eni ne, ker se jim ne da, ker imajo vsega pouhn k***c in veliko jih je takih pa niso policaji....npr. jezen si ko te ustavi policaj ker si prehitro vozil, zakaj moraš bit jezen nanj če SI TI PREHITRO VOZIL (samo primer)....tut nekateri policaji so dobri nekateri so malo usekani itd. južnjaki tut niso vsi slabi nekateri pa so, tut slovenci in vsa populacija na svetu, vedno je samo odvisno na koga naletiš ;)

tudi če bi bila kazen za vožnjo pod vplivom alkohola npr. smrt- misliš da bi se ustavilo? ne se nebi ;) zakaj, kot sm prej napisal, zato ker se bo vedno najdla ena budala ki bo prekršla zakon :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dejte nekater policajo so res kr uredu , jih morte razumet da opravljajo svoje delo, (pa da noute misl da sm jst policaj), zaenkrat mam uredu izkušnje z njimi mi je v kranju napisu samo 260e namesto 1150++e pa lonca sploh omenju ni (je blo drugih stvari preveč,)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste kaj je zanimivo?

Ko sem bil mlad in najbolj "pameten" sem imel z miličniki same probleme.

Sedja ko (še) nisem star, pa so postali ti isti, sami dobri policaji (& policajke!)

Pa veste zakaj?

Zato, ker sem v svoji glavi vzpostavil ravnovesje. (No, ne čisto! Ampak za spoznanje k meji tolerance!) (In upam, da ne bodo tole brali tisti, ki me bolj poznajo.)

Zanimivo ne...?! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dejte nekater policajo so res kr uredu , jih morte razumet da opravljajo svoje delo, (pa da noute misl da sm jst policaj), zaenkrat mam uredu izkušnje z njimi mi je v kranju napisu samo 260e namesto 1150++e pa lonca sploh omenju ni (je blo drugih stvari preveč,)

Ko bodo policaji začeli nadzirati in ustrezno kaznovati neupoštevanje 3. odstavka 30. člena, 6. ter 7. odstavka 110. člena ZVCP in ostalih členov, ki jih živ bog ne upošteva - potem pa bomo morda res lahko rekli, da so policajo kr uredu in da opravljajo svoje delo.

Dokler pa bo za vse kriva 'neprilagojena' vožnja ali hitrost in je njihov nadzor prometa omejen na radarje, pa svojega dela ne opravljajo.

Veste kaj je zanimivo?

Ko sem bil mlad in najbolj "pameten" sem imel z miličniki same probleme.

Sedja ko (še) nisem star, pa so postali ti isti, sami dobri policaji (& policajke!)

Pa veste zakaj?

Zato, ker sem v svoji glavi vzpostavil ravnovesje. (No, ne čisto! Ampak za spoznanje k meji tolerance!) (In upam, da ne bodo tole brali tisti, ki me bolj poznajo.)

Zanimivo ne...?! :hmm:

Jaz nikoli nisem imel problemov niti z miličniki, niti s policisti.

Kljub temu pa sem nad njihovim delom vedno bolj razočaran, saj ne delujejo v smeri izboljšanja razmer na cesti, ampak predvsem v smeri polnjenja državne blagajne.

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu pa sem nad njihovim delom vedno bolj razočaran, saj ne delujejo v smeri izboljšanja razmer na cesti, ampak predvsem v smeri polnjenja državne blagajne.

D.

Oni pač delajo, kar jim je naročeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Oni pač delajo, kar jim je naročeno.

Ah lepo te prosim no...,če bi bilo tako bi se ravnali po pravilu SLUŽITI IN VAROVATI (mišljeno je ljudem) no naši žandarji pa na veliko vključujejo,svoje nezadovoljstvo,zavist,agresivnost in osebne probleme.(osebno vem za policista iz Celja,ki doma ne sme niti pisniti...ampak ,ko je pa na cesti je pa on gazda) Jaz ga pa oblačim....:headbang::headbang::headbang:

...kar jim je naročeno ja,.....jaz sem pa papež !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo mogoče nocoj gledal SVET NA KANALU A ???

Nekje so naši vrli,vsega mogoči in superiorni,sposobni in sploh naj,naj palicaji ustavili voznika Mercedesa,ki je vozil po avtocesti...si morate misliti neverjetnih 174 km/h,to je seveda novica dneva in voditelj,vidno zgrožen nad vrtoglavo hitrostjo je cifro povedal enih 10X ter za konec dodal,da so palicaji vozilo na srečo vseh nas zasegli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo mogoče nocoj gledal SVET NA KANALU A ???

Nekje so naši vrli,vsega mogoči in superiorni,sposobni in sploh naj,naj palicaji ustavili voznika Mercedesa,ki je vozil po avtocesti...si morate misliti neverjetnih 174 km/h,to je seveda novica dneva in voditelj,vidno zgrožen nad vrtoglavo hitrostjo je cifro povedal enih 10X ter za konec dodal,da so palicaji vozilo na srečo vseh nas zasegli.

trance_19_hmm.gifwhistle.gif

http://www.youtube.com/watch?v=hW0yO2A7tho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobnih privatnih posnetkov imam sam kar nekaj,itak nima smisla,ker vrana vrani ni še nikoli iskopala oči.12.gif

Me pa zanima.če je sploh kdo nad njimi,kakšna njihova notranja kontrola ali kakšna agencija,ki nadzira to čemu oni pravijo delo.

Zanimivo je,da delajo tak cirkus iz kakšnega palicajskega uspeha,pa saj zastopim,da jih je miniaturno malo ampak a ni to njihova služba,njihovo delo,zato so jih baje šolali-ne samo palicajskih psov,baje so tudi oni in one sedeli v šolskih klopeh...ni videt.

Pravzaprav je pravi paradoks nocoj,ko naši palicajčki čuvajo ruske mafijaše v Mariboru pred poštenimi Slovenčki.Ha ,ha,..da te ubije041.gif042.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobnih privatnih posnetkov imam sam kar nekaj,itak nima smisla,ker vrana vrani ni še nikoli iskopala oči.12.gif

Me pa zanima.če je sploh kdo nad njimi,kakšna njihova notranja kontrola ali kakšna agencija,ki nadzira to čemu oni pravijo delo.

mogoce morajo po sihtu ostajat kazenske ure al pa jim normo zvisajo,ce niso pridnitrance_26_nono.gif ...zato se pa blagajna polni se enkrat hitreje kot lanitrance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo mogoče nocoj gledal SVET NA KANALU A ???

Nekje so naši vrli,vsega mogoči in superiorni,sposobni in sploh naj,naj palicaji ustavili voznika Mercedesa,ki je vozil po avtocesti...si morate misliti neverjetnih 174 km/h,to je seveda novica dneva in voditelj,vidno zgrožen nad vrtoglavo hitrostjo je cifro povedal enih 10X ter za konec dodal,da so palicaji vozilo na srečo vseh nas zasegli.

pAlicaj se jim reče zato, ker nosijo palico... :kva2:

s to vrtoglavo hitrostjo je vozil z mercedesom V 12, kateri košta 270.000 eu.. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kolikor še kdo ne ve.

da poteka od danes 18.11 in do 25.11 akcija( hitrost)

z vsemi razpoložljivimi vozili in radarji terorizirajo avtocesteworship.gif

posebaj pazljivi bodite na izvozih in na gradbiščih, ker vsa zabava lahko postane zelo draga,

posebno pozornost posvečajo uporabo smerokazov, vključevanje prometa na pospeševalnih pasih( ki tako 67% ljudi ne ve zakaj so ko se vključujejo na avtocesto)

in vožnji po prehitevalme pasu ter prepovedih prehitevanja za tovorna vozilatrance_33_sleep.gif

ja kao da bodo kirega šleparja ostavliheadbang.gif

no pa naj majo svoje veselje za polnjenje državnega proračuna.... pri teh cenah

in še posebna skupina ki je usposobljena za nadzor hitrosti na avtocestah je bila ustanovljena ali nekaj podobnega.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kolikor še kdo ne ve.

da poteka od danes 18.11 in do 25.11 akcija( hitrost)

z vsemi razpoložljivimi vozili in radarji terorizirajo avtocesteworship.gif

posebaj pazljivi bodite na izvozih in na gradbiščih, ker vsa zabava lahko postane zelo draga,

posebno pozornost posvečajo uporabo smerokazov, vključevanje prometa na pospeševalnih pasih( ki tako 67% ljudi ne ve zakaj so ko se vključujejo na avtocesto)

sej za zmigovce majo prav,ker folk res ne ve zakaj jih ima,kaka krozna krizisca pa vkljucevanje so 'podn'slap.gif

drugace pa nej gredo raje mal po naseljih,tam majo uporabnejse delo (prepotentnezi in pijancki)..

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naredite ko pred gradbiščem na polni avtocesti zagledate rjavo malo kanto (radar)?

Ali se peljete z isto hitrostjo kot vsa skupina vozil ki je cca 20kmh hitrejša od omejitve na tabli (60kmh).

jst sem vedno v dilemi kaj naredit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naredite ko pred gradbiščem na polni avtocesti zagledate rjavo malo kanto (radar)?

Ali se peljete z isto hitrostjo kot vsa skupina vozil ki je cca 20kmh hitrejša od omejitve na tabli (60kmh).

jst sem vedno v dilemi kaj naredit?

delikatna zadevatrance_33_sleep.gif

jaz peljem ponavadi isto kot skupina, samo se ne obremenjujem če bo kazen , ker še hvalabogu jodlarske tablce na avtu.

in kazni še ne pošiljajoworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredil kot da bi hotel pobeg., stoj stoj je rekel

Štuhi, kdo bi tebe sploh lahk kdaj razumel ... če bo kdaj vojna, bomo namesto šifrirnega stroja tebe ponucali ...

no dejte nekater policajo so res kr uredu , jih morte razumet da opravljajo svoje delo, (pa da noute misl da sm jst policaj), zaenkrat mam uredu izkušnje z njimi mi je v kranju napisu samo 260e namesto 1150++e pa lonca sploh omenju ni (je blo drugih stvari preveč,)

Joj, ful fajn, res.

Sori, mar bi ti komplet kazni napisal, da bi te morda izučilo.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!