Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Kaj naredite ko pred gradbiščem na polni avtocesti zagledate rjavo malo kanto (radar)?

Ali se peljete z isto hitrostjo kot vsa skupina vozil ki je cca 20kmh hitrejša od omejitve na tabli (60kmh).

jst sem vedno v dilemi kaj naredit?

Gas pa prehitiš kolono mimo oranžno-belih stožcev, pa je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo mogoče nocoj gledal SVET NA KANALU A ???

Nekje so naši vrli,vsega mogoči in superiorni,sposobni in sploh naj,naj palicaji ustavili voznika Mercedesa,ki je vozil po avtocesti...si morate misliti neverjetnih 174 km/h,to je seveda novica dneva in voditelj,vidno zgrožen nad vrtoglavo hitrostjo je cifro povedal enih 10X ter za konec dodal,da so palicaji vozilo na srečo vseh nas zasegli.

A jo je, al je ni prekoračil?trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jo je, al je ni prekoračil?trance_19_hmm.gif

Je, in kar se same kazni tiče, se nima kdo kaj bunit... Ni pa '174km/h' na avtocesti neka blazno nevarna hitrost, ki bi si kakorkoli 'zaslužila' pozornost medijev in ne vem česa še. Ajd, če bi blo 374, potem še moogoče...

So nekateri, ki vozijo 'varnih' 115 km/h veliko nevarnejši (kot sem včeraj izkusil sam)...

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobnih privatnih posnetkov imam sam kar nekaj,itak nima smisla,ker vrana vrani ni še nikoli iskopala oči.12.gif

Me pa zanima.če je sploh kdo nad njimi,kakšna njihova notranja kontrola ali kakšna agencija,ki nadzira to čemu oni pravijo delo.

Zanimivo je,da delajo tak cirkus iz kakšnega palicajskega uspeha,pa saj zastopim,da jih je miniaturno malo ampak a ni to njihova služba,njihovo delo,zato so jih baje šolali-ne samo palicajskih psov,baje so tudi oni in one sedeli v šolskih klopeh...ni videt.

Pravzaprav je pravi paradoks nocoj,ko naši palicajčki čuvajo ruske mafijaše v Mariboru pred poštenimi Slovenčki.Ha ,ha,..da te ubije041.gif042.gif

Posebna tožilska skupina ustanovljena pri vrhovnem državnem tožilstvu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je, in kar se same kazni tiče, se nima kdo kaj bunit... Ni pa '174km/h' na avtocesti neka blazno nevarna hitrost, ki bi si kakorkoli 'zaslužila' pozornost medijev in ne vem česa še. Ajd, če bi blo 374, potem še moogoče...

So nekateri, ki vozijo 'varnih' 115 km/h veliko nevarnejši (kot sem včeraj izkusil sam)...

D.

Danči jo je, la je ni?? In ker so bili zraven novinarji je bila to zgodba za ovce, tako pač je.....rolleyes.gif Pustima zdaj to , al je to neka hitrost ali ni.....Novinarji so pa tako lešinarji....evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pa '174km/h' na avtocesti neka blazno nevarna hitrost

Seveda je nevarna!!! Zadnjič se je en pred mano glih tolko vozil, pa sem mu moral vsaj 10x poblendat, da me je nehal nevarno ovirat in se je umaknil na desni pas... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je nevarna!!! Zadnjič se je en pred mano glih tolko vozil, pa sem mu moral vsaj 10x poblendat, da me je nehal nevarno ovirat in se je umaknil na desni pas... biggrin.gif

Čuj, kaj je pol cinquecento poleto??evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, kaj je pol cinquecento poleto??evilgrin.gif

saj veš 8 mesecev čakalne dobe( pomojem so tjuning naredli)whistle.gif

kafe mogoče al pa pir čez pol ure, meni ni za delat, pa saj mamo danes nekaj za proslavljattrance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, kaj je pol cinquecento poleto??evilgrin.gif

Ne ne, fiata (500, ne cinquecento!!!) mam samo za po mestu. Za kam dalje mam audija, za na vikend pa nivo. Pa saj te človek ne more met sam enega avta, tak ko ne samo enega mopeda...kak te zgleda to pred sosedi... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, fiata (500, ne cinquecento!!!) mam samo za po mestu. Za kam dalje mam audija, za na vikend pa nivo. Pa saj te človek ne more met sam enega avta, tak ko ne samo enega mopeda...kak te zgleda to pred sosedi... tongue.gif

Aja...500 ni cinquecento....zanimivo...trance_25_naughty.giftrance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abuh, cinquecento je ja drugi model!!! Ki te delaš, da te gledajo takega, nevednega? tongue.gif

Hmja.....qurc mala sta oba dva.....Pir indukcijski peči, zakaj vprašaš??evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zaj ja al ne? al ni cajta

Danes bo težka, ker čakam en kup butastih kravatarjev, ki itak nikol nič pametnega ne povejo. Je pa res, da mi vedno celi hladilnik spraznijo, mater da jim...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bo težka, ker čakam en kup butastih kravatarjev, ki itak nikol nič pametnega ne povejo. Je pa res, da mi vedno celi hladilnik spraznijo, mater da jim...

ej za praznjene hladilnika pa mam vedno cajt trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nemoj!!! eek.gif Jaz sem bil ziher, da si frizer... tongue.gif

Po potrebi me lahko spustiš, da se ti v čodre zaženem......boš vsaj enkrat nekam vun zgledo.evilgrin.gif ...Obišči me kdaj, ti pokažem njeno delovanje...op.p.kako iz deda nastane štručka "kruha"evilgrin.gif

Of course! biggrin.gif

Povabiva Hiltona??trance_25_naughty.gif Da bo plačilni, sevedaevilgrin.gif ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po potrebi me lahko spustiš, da se ti v čodre zaženem......boš vsaj enkrat nekam vun zgledo.evilgrin.gif ...Obišči me kdaj, ti pokažem njeno delovanje...op.p.kako iz deda nastane štručka "kruha"evilgrin.gif

Povabiva Hiltona??trance_25_naughty.gif Da bo plačilni, sevedaevilgrin.gif ....

a tak se bi vi2 to šla. se vama kaj za bozička prnesemtrance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!