Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Se delno strinjam s Frizom, ampak še vedno mi ne gre v mojo trdo bučo, da bi država subvencionirala revne pri poravnavi njihovih prekrškov.

Po mojem mnenju, bi lahko od Skandinavcev raje prevzeli socialno politiko, kot pa tak zakon za prekrške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se delno strinjam s Frizom, ampak še vedno mi ne gre v mojo trdo bučo, da bi država subvencionirala revne pri poravnavi njihovih prekrškov.

Po mojem mnenju, bi lahko od Skandinavcev raje prevzeli socialno politiko, kot pa tak zakon za prekrške.

Ah,- le zakaj? Veš da v naši Sloveniji pobiramo od ostalih držav samo ta slabe stvari...

Sicer pa so kazni lahko ogromne ali pa minimalne, ne bo kaj drugače. Dokler se v bučah ne bo spremenilo...

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se delno strinjam s Frizom, ampak še vedno mi ne gre v mojo trdo bučo, da bi država subvencionirala revne pri poravnavi njihovih prekrškov.

Po mojem mnenju, bi lahko od Skandinavcev raje prevzeli socialno politiko, kot pa tak zakon za prekrške.

S Fritzom se popolnoma strinjam. Država nebi subvencionirala revne pri poravnavi, samo sistem bi vse "udaril in kaznoval" isto. Od Skandinavcev bi lahko marsikaj prevzeli, a kaj ko si potem posamezni politiki,gospodarski nebi mogli več nenormalno polnit žepov.

Maus maš ti na tvoji FZ1 še orignal auspuh pa polh enih zlatih dodatkov? Zadnč sm te vidu u postojni semizdi!:P

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se delno strinjam s Frizom, ampak še vedno mi ne gre v mojo trdo bučo, da bi država subvencionirala revne pri poravnavi njihovih prekrškov.

Sploh ni govora o subvencioniranju, ampak o tem, da naj bo kazen vzgojna in pravična.

  • Če nekomu zaradi 5km/h prekoračitve vzamejo 1/2 plače, je to 'vzgojno'.
  • Če nekomu drugemu za isti prekršek vzamejo samo 5% plače, pa to ni vzgojno.

Meni se to ne zdi pravično...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naštej tri stvari.

Kak ti naj samo tri! :wacko: Pač enostavno vse kar je slabega!Ti si še premlad in ne veš,da smo bili Slovenci včasih popoln narod s samimi dobri lastnostmi in zakoni.Potem pa smo prevzeli same slabe reči od tujcev in tako.... :kva2:

Je pa res,da smo par bedastih(le mogoče) stvari prenesli tudi v zadnjih letih,recimo kadilski zakon,alkoholni..da o homologaciji sploh ne govorim

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni govora o subvencioniranju, ampak o tem, da naj bo kazen vzgojna in pravična.

  • Če nekomu zaradi 5km/h prekoračitve vzamejo 1/2 plače, je to 'vzgojno'.
  • Če nekomu drugemu za isti prekršek vzamejo samo 5% plače, pa to ni vzgojno.

Meni se to ne zdi pravično...

D.

Meni se tut to ne zdi pravično. Bi se mi pa zdela dobra varianta, da bi ob prekršku policaj iz kuferama potegnil kolo nesreče in bi ga ustavljeni pač zavrtel in ves napet čakal, če bo đekpot trofil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Fritzom se popolnoma strinjam. Država nebi subvencionirala revne pri poravnavi, samo sistem bi vse "udaril in kaznoval" isto. Od Skandinavcev bi lahko marsikaj prevzeli, a kaj ko si potem posamezni politiki,gospodarski nebi mogli več nenormalno polnit žepov.

Maus maš ti na tvoji FZ1 še orignal auspuh pa polh enih zlatih dodatkov? Zadnč sm te vidu u postojni semizdi!:P

od Fincev bomo dobili obtožnice :lol1: ... verjetno si mene videl na OMV :P

Sploh ni govora o subvencioniranju, ampak o tem, da naj bo kazen vzgojna in pravična.

  • Če nekomu zaradi 5km/h prekoračitve vzamejo 1/2 plače, je to 'vzgojno'.
  • Če nekomu drugemu za isti prekršek vzamejo samo 5% plače, pa to ni vzgojno.

Meni se to ne zdi pravično...

D.

kaj je pravično :? ... ni pravično, da delam k črnc, si sigurno zaslužim vsaj že 3 x višjo plačo :P ... pa jo ne dobim :glare: ...

eno leto ti gre dobro.. velik zaslužiš, drugo leto ostaneš brez službe... dohodek bodo verjetno pregledovali mesečno ... al pa s sabo nosu plačilno listo ... valda .. in ni pravično... ne ni ... poznam ljudi ki res garajo cele dneve za vsak evro .. svoje otroke vidijo samo čez vikend :unsure: ... eni so lenuhi in živijo od svačega po malem ... urado prikazanega dohodka zelo zelo malo.... prvi bo plačal nekajkrat večjo kazen od drugega .... pravično :? ... pomoje ni ...

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi bo plačal nekajkrat večjo kazen od drugega .... pravično :? ... pomoje ni ...

Seveda je pravično, kaj se pa tisti prvi ne znajde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo da se nihče ne vtakne v ravnanje policije ob nedavnem dogodku in sicer prometni nesreči v kateri je bil udeležen policist in nosečnica.....glede na prebrano v častnikih in uradnega odgovora predstojnice sodišča nekdo tukaj hoče nekatere stvari pomesti pod preprogo. Po mojem mišljenju bi moral nekdo za takšno ravnanje debelo odgovarjati.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poanta drugega pa je, da bi moral zakon tistim, ki imajo 6 ali več zračnih blazin, ABS, VBS (ali drugo imenovanje protidrsnih sistemov) ter še nekaj kratic, dovoliti za 30 % višje hitrosti od dovoljenih in se jim ni treba privezovati. Taki avtomobili so bolj varni, se prej ustavijo ipd...

Kaj pa, ko tak s 6imi vrečami in 30% višjo hitrostjo od dovoljene trči v tistega brez vreč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo da se nihče ne vtakne v ravnanje policije ob nedavnem dogodku in sicer prometni nesreči v kateri je bil udeležen policist in nosečnica.....glede na prebrano v častnikih in uradnega odgovora predstojnice sodišča nekdo tukaj hoče nekatere stvari pomesti pod preprogo. Po mojem mišljenju bi moral nekdo za takšno ravnanje debelo odgovarjati.....

to je pa spet druga zgodba kaznovalne politike :glare:

zdj vem, zakaj majo policaji nizke osebne dohodke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, ko tak s 6imi vrečami in 30% višjo hitrostjo od dovoljene trči v tistega brez vreč?

tisti ki ima 6 vreč preživi ... jebiga ... ravno tako je tudi sedaj, boljši avto imaš, večke možnosti preživetja imaš ... če si slabo oblečen zmrzeš, dobro oblečen, preživiš ... ajnfok :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa spet druga zgodba kaznovalne politike :glare:

zdj vem, zakaj majo policaji nizke osebne dohodke :P

keč je v ravnanju policije, ki je v tem primeru ko je bil udeležen njihov stanovski kolega nedopustno in neprimerno, da ne omenim še kaj drugega....menim, da bi nekdo zaradi takega vodenja postopka odgovarjati.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki ima 6 vreč preživi ... jebiga ... ravno tako je tudi sedaj, boljši avto imaš, večke možnosti preživetja imaš ... če si slabo oblečen zmrzeš, dobro oblečen, preživiš ... ajnfok :P

Saj so stvari res enostavne...in če tako slučajno, na cesti, pobereš meni drago osebo in preživiš..potem ti jaz naredim še ene par lukenj na telesu ali pa plačam kakšnemu Albancu, da to naredi namesto mene...ajnfok, jebiga :ninja: Aja, če gre za meni zelo blisko osebo, naročim radiranje tvojega družinskega debla dva koraka nazaj in naprej, brez ozira na leta in spol...za ziher.

Verjamem, da se to brutalno sliši ampak...saj veš...jebiga :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj so stvari res enostavne...in če tako slučajno, na cesti, pobereš meni drago osebo in preživiš..potem ti jaz naredim še ene par lukenj na telesu ali pa plačam kakšnemu Albancu, da to naredi namesto mene...ajnfok, jebiga :ninja: Aja, če gre za meni zelo blisko osebo, naročim radiranje tvojega družinskega debla dva koraka nazaj in naprej, brez ozira na leta in spol...za ziher.

Verjamem, da se to brutalno sliši ampak...saj veš...jebiga :devil:

kakšn nestrpnež si... nesposoben kulturnega dialoga ...

Lovrenc je vprašal za tistih 30 % več, ki bi bile ZAKONSKO dovoljene. Nisem zagovarjal nobenih prekrškov ... še enkrat si bolj počasi preberi post. In kaj sedaj, dva se z 50 km čelno zaletita, tisti u Yugotu 45 umre, tisti u najnovejšem mercedesu preživi ... ti bi kr strelu une v mercedesu, ker so preživeli ??? tudi nismo napisali, kdo je prekšek naredu .. in ti bi strelu... ajnfok... verjetn si jih še kr nekaj.. a ne.. k je tok ajfok ...

zdaj pa povej, a je večja možnost preživetja v boljšem avtu ... pa ne kr neki okol nabijat ... DA ALI NE ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmw, daj kak link do tega dogodka, da bomo vedeli za kaj se gre.

Tukaj je pa povezava na tragično zgodbo, ki pokaže, kako so denarne kazni neučinkovite v primeru kombinacije divjak+dovolj denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj je pa povezava na tragično zgodbo, ki pokaže, kako so denarne kazni neučinkovite v primeru kombinacije divjak+dovolj denarja.

takemu nič ne pomaga ... če sistem ne dela... tudi. če bi moral 3 x- tne kazni plačevat, bi ga odvetnik vn potegnu... na žalost :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšn nestrpnež si... nesposoben kulturnega dialoga ...

Lovrenc je vprašal za tistih 30 % več, ki bi bile ZAKONSKO dovoljene. Nisem zagovarjal nobenih prekrškov ... še enkrat si bolj počasi preberi post. In kaj sedaj, dva se z 50 km čelno zaletita, tisti u Yugotu 45 umre, tisti u najnovejšem mercedesu preživi ... ti bi kr strelu une v mercedesu, ker so preživeli ??? tudi nismo napisali, kdo je prekšek naredu .. in ti bi strelu... ajnfok... verjetn si jih še kr nekaj.. a ne.. k je tok ajfok ...

zdaj pa povej, a je večja možnost preživetja v boljšem avtu ... pa ne kr neki okol nabijat ... DA ALI NE ..

Še enkrat si preberi kaj je Lowrenc napisal (30% več od dovoljene) in potem tvoj odgovor in boš razumel kako to zveni. In ja, če mi nekdo zaradi objestnosti ali neodgovornosti ubije bližnjega in ni kaznovan sem pripravljen sam poskrbeti za to. Ali pravna država in pravica ali pa oko za oko in zob za zob.

Odgovor na zadnje vprašanje je samoumeven - DA. Zato tudi vozim velik, težek in varen švedski tank, vendar me to ne odveže odgovornosti, prvo do sebe samega in potem do vseh ostalih udeležencev v prometu. Zakaj pa misliš, da so za C, D, E kategorijo zdravniški pregledi precej ostrejši in vključujejo tudi psihoteste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat si preberi kaj je Lowrenc napisal (30% več od dovoljene) in potem tvoj odgovor in boš razumel kako to zveni. In ja, če mi nekdo zaradi objestnosti ali neodgovornosti ubije bližnjega in ni kaznovan sem pripravljen sam poskrbeti za to. Ali pravna država in pravica ali pa oko za oko in zob za zob.

Odgovor na zadnje vprašanje je samoumeven - DA. Zato tudi vozim velik, težek in varen švedski tank, vendar me to ne odveže odgovornosti, prvo do sebe samega in potem do vseh ostalih udeležencev v prometu. Zakaj pa misliš, da so za C, D, E kategorijo zdravniški pregledi precej ostrejši in vključujejo tudi psihoteste?

šlo je za moj post, kateremu si še ti pritdil glede airbegov .. ... preberi si kaj je citiral ... ko sem predlagal ko ima ABS ... itd , da bi se jim dovolilo 30 % ... in tako naprej ...

pa si se zajebooooo :P .. hehehe... mal heca mora bit

ps ... mam tudi C, E, ... čeprav ne zgledam čist normaln ;)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps ... mam tudi C, E,...

Sva že dva. Poleg tega imam tudi orožne listine in orožje. In seveda opravljene vse psihoteste, katere na vsake 3 leta opravljam v službi in na vsake 5 let v okviru zdravniškega pregleda za C in E kategorijo.

Mnenje imam pa še zmeraj takšno kot sem napisal, sprejemajoč vse posledice. Pa najsi se sliši normalno ali ne. Nihče ne živi večno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva že dva. Poleg tega imam tudi orožne listine in orožje. In seveda opravljene vse psihoteste, katere na vsake 3 leta opravljam v službi in na vsake 5 let v okviru zdravniškega pregleda za C in E kategorijo.

Mnenje imam pa še zmeraj takšno kot sem napisal, sprejemajoč vse posledice. Pa najsi se sliši normalno ali ne. Nihče ne živi večno ;)

napake pa kljub temu ne zmoreš priznati, da nisi dobro prebral... jebiga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq pa vse piše v mojem podpisu..hvala mr. Carlinu in dr. Onyxu.

Sem mislil popraviti prejšnji post in dopisati tole pa popravljanje spet zafrkava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od Fincev bomo dobili obtožnice :lol1: ... verjetno si mene videl na OMV :P

kaj je pravično :? ... ni pravično, da delam k črnc, si sigurno zaslužim vsaj že 3 x višjo plačo :P ... pa jo ne dobim :glare: ...

eno leto ti gre dobro.. velik zaslužiš, drugo leto ostaneš brez službe... dohodek bodo verjetno pregledovali mesečno ... al pa s sabo nosu plačilno listo ... valda .. in ni pravično... ne ni ... poznam ljudi ki res garajo cele dneve za vsak evro .. svoje otroke vidijo samo čez vikend :unsure: ... eni so lenuhi in živijo od svačega po malem ... urado prikazanega dohodka zelo zelo malo.... prvi bo plačal nekajkrat večjo kazen od drugega .... pravično :? ... pomoje ni ...

Ne razumeš bistva, pa ne vem več, kako ti naj razložim... Si res pretrde glave. :(

D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!