Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

kar se tiče tablic, netanje, šraufanje itd. mam kolega policaja v kočevju in zdej dol so se spravl na motoriste in mi je pravu, da najprej pogleda tablco, ena sama luknca, KAZEN TAKOJ!!! če je pa to vredu te pa začne za prvo pomoč jebat u glavo, tko da pazite dol v kočevju, ker so siti motoristov in trnutno sam še na tem delajo, da jih čim več opalijo da se bojo nehal dol gont itd. mau bedni so ampak vseen, tablce nikar ne šraufat!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče tablic, netanje, šraufanje itd. mam kolega policaja v kočevju in zdej dol so se spravl na motoriste in mi je pravu, da najprej pogleda tablco, ena sama luknca, KAZEN TAKOJ!!! če je pa to vredu te pa začne za prvo pomoč jebat u glavo, tko da pazite dol v kočevju, ker so siti motoristov in trnutno sam še na tem delajo, da jih čim več opalijo da se bojo nehal dol gont itd. mau bedni so ampak vseen, tablce nikar ne šraufat!! :)

Siti so verjetno nekaj primerkov, ki imajo doma sešvasane izpuhe, in vsak dan ogrožajo življenja sebe in drugih ko hodijo na pijačo k slamci. Pa naj zdej to kdo prebere k je iz Kočevja, pa naj reče če se ne strinja z mano.

Sem doživel na lastni koži, ko je med gručo ljudi kuril gume in so koščki vroče gume pristali na moji koži ni prijetno :S.

In ker takim policija nič ne more, se potem spravlja na vse ostale. Pa srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče tablic, netanje, šraufanje itd. mam kolega policaja v kočevju in zdej dol so se spravl na motoriste in mi je pravu, da najprej pogleda tablco, ena sama luknca, KAZEN TAKOJ!!! če je pa to vredu te pa začne za prvo pomoč jebat u glavo, tko da pazite dol v kočevju, ker so siti motoristov in trnutno sam še na tem delajo, da jih čim več opalijo da se bojo nehal dol gont itd. mau bedni so ampak vseen, tablce nikar ne šraufat!! :)

Kar naj dajajo kazni, ko se jih bo dovolj pritožilo in jim bo toliko zadev na sodišču padlo se bodo že naveličali.. Bedniki :angry:

Razumem, da jih določeni motoristi živcirajo. Ampak oni so državni organ, ki deluje v skladu s predpisi zakonodajo, so zato plačani, izučeni in ne morejo nekaj po svoje delat, ker jim slučajno tako zapaše, ali ker bi se želeli maščevati motoristom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1-0 za jurata

če bi bilo vijačenje ali kovičenje nezakonito bi ti verjetno tudi na tehničnem težil,

pa kolikor vem še niso nobenmu,

al so pa ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In res je da je povsem odvisno od policaja, Naju je s punce enkrat ustavil, ker je imela naklon tablice prevelik, Sem ga sam doma naredil in ni bile druge, da sem tablico enostavno privijačil, oz. je tako tudi lepše zgledalo kot z okvirjem. Pa ga to nič ni motilo, sem rekel, če mu lahko na licu mesta nastavim tablico je rekel, da seveda, vendar naj se to več ne ponovi. Sem prijel inbus odvijačil nastavil in smo šli vsak svojo pot.

Jaz osebno imam na avtu zadnjo tablico prilepljeno spredno pa privijačeno ker ni ravne površine na Alfi :).

Sem pa iz prejšne Alfe, ki sem imel obe tablici prikovičeni odnesel nazaj na AMZS na razres, pa mi ženska ni nič omenila, da bi jo motile luknje.

Mislim, da je vsa skrb po nepotrebnem, če imaš na motorju vse ostale stvari urejene tako kot treba, nv zakaj se ne bi moral z policajom lepo pogovorit glede privijačene tablice. Enostavno poveš kar je res.

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče tablic, netanje, šraufanje itd. mam kolega policaja v kočevju in zdej dol so se spravl na motoriste in mi je pravu, da najprej pogleda tablco, ena sama luknca, KAZEN TAKOJ!!! če je pa to vredu te pa začne za prvo pomoč jebat u glavo, tko da pazite dol v kočevju, ker so siti motoristov in trnutno sam še na tem delajo, da jih čim več opalijo da se bojo nehal dol gont itd. mau bedni so ampak vseen, tablce nikar ne šraufat!! :)

Ni problema. Mam vse original, prvo pomoč pa v tank torbi. BMK, v Kočevju so itak majstri, prvo na kamionarje zdej na motoriste jutri ne vem na koga... Sej je povsod enako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je vsa skrb po nepotrebnem, če imaš na motorju vse ostale stvari urejene tako kot treba, nv zakaj se ne bi moral z policajom lepo pogovorit glede privijačene tablice. Enostavno poveš kar je res.

lp

No, to je pristop na katerega tudi sam prisegam. Če nisi problematičen udeleženec v prometu in če se obnašaš normalno, potem ni razloga, da bi bil policist preveč picajzlast ali da bi predpise tolmačil škodoželjno. Obstaja sicer možnost, da naletiš na izjemo a mi to v 9-ih letih motoriranja še ni uspelo, čeprav sem slišal tudi za takšne primere. Če se mi kaj takšnega zgodi se vsekakor nimam namena sekirat in če bom prepričan, da je policist ravnal napačno, se bom na to pritožil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to je pristop na katerega tudi sam prisegam. Če nisi problematičen udeleženec v prometu in če se obnašaš normalno, potem ni razloga, da bi bil policist preveč picajzlast ali da bi predpise tolmačil škodoželjno. Obstaja sicer možnost, da naletiš na izjemo a mi to v 9-ih letih motoriranja še ni uspelo, čeprav sem slišal tudi za takšne primere. Če se mi kaj takšnega zgodi se vsekakor nimam namena sekirat in če bom prepričan, da je policist ravnal napačno, se bom na to pritožil.

Se tudi jaz podpišem pod tole

Razen ene izjeme imam tudi jaz kar ok izkušnje s policisti, pa so me res velikokrat ustavili. Lepa beseda ponavadi (žal ne vedno) lepo mesto najde. Skratka veliko je na odnosu in seveda tudi na lastni zrelosti, da kadar upravičeno dobiš globo, ne kriviš vsepovprek policistov.. Je pa žal tako, da je precej tudi negativnih primerov. Nisem eden tistih, ki bi verjel vsem govoricam, ampak vem za par situacij meni bližnjih ljudi, za katere vem kakšni so, ki so naleteli na policaja, ki je ustal na levo nogo.. Potem se pa pišejo razne kazni v stilu prikovičene tablice itd.

Kar se mene tiče je potrebno bit do polcistov spoštljiv in ne pametovat, vendar se po drugi strani znat postavit zase in se pritožit, kadar je storjena krivica, kot recimo v tem primeru tablic. Samo tako se bodo sčasoma taka dejanja zmanjšala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se kar strinjam z zgoraj omenjenimi razmišljanji, bi pa dodal tole:

že tvoj prvi nastop mora biti takšen, da policaju da vedeti "ne zajebavaj se z mano, ker nisem neki levi mulc"

Mogoče je fraza, ki sem jo napisal res malce karikirana, ampak že pri tvojem pozdravu in načinu prve komunikacije mu mora biti(pa ne samo policaju, enak način uporabljam, pri nadrejenih, podrejenih, v poslovnem komuniciranju) jasno, da mora do tebe imeti nek spoštljiv in fer odnos, kar potem pripomore tudi k boljšemu obravnavanju prekrška oz. kontrole vozila.

Avtoriteto si lahko zagotovimo sami, kako pa to izvedemo, me niti ne vprašati, ker se to naučiš z leti, ali pa pač imaš v sebi.

Trkam na les, nikoli do sedaj, tudi kadar so mi pisali kazen(moja napaka) nisem bil nepristransko ali arogantno obravnavan. Upam, da bo tako še naprej, drugače pa bodo letele pritožbe in vse možne sorodne dejavnosti, samo da se maščujem kretenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih NIČ ne pomaga, če se plavi angel hoče nate spravt, tudi korekten odnos ne... tko kot v mojem primeru pred 2mi leti, ko je policajček izmeru enega izmed 3h motoristov, ki so me prehitel v naselju in njemu spizdil... mene pa ustavu in pokazu da sm pelu 99 km/h v naselju :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih NIČ ne pomaga, če se plavi angel hoče nate spravt, tudi korekten odnos ne... tko kot v mojem primeru pred 2mi leti, ko je policajček izmeru enega izmed 3h motoristov, ki so me prehitel v naselju in njemu spizdil... mene pa ustavu in pokazu da sm pelu 99 km/h v naselju :wallbash:

že ko napišeš policajček se človek vpraša kako si takrat odreagiral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že ko napišeš policajček se človek vpraša kako si takrat odreagiral...

Lepo in korektno - mam vsak dan posla s strankami... ampak o tem točno določenem osebku mam pa posebno mnenje od takrt :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa takole napisal. Vozim 27 let, prvih par let so me non-stop ustavljali (hvalabogu, nisem prevečkrat plačal, enih parkrat pa). Vedno sem lepo pozdravil, če je rekel ''prehitro je bilo'', sem pač priznal. In zaradi tega tudi dobil samo ustni opomin, pa zabeležbo v njegovo beležko. Zadnjih 10-15 let pa bil ustavljen le zaradi kontrole. Enkrat se mi je policist skoraj opravičeval, ko je dal pihati, da morajo dati alkotest vsakemu ustavljenemu. Seveda je bilo 0,00. Lep pozdrav in lahko noč.

Človek rad ustavi, če se nima kaj bati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa takole napisal. Vozim 27 let, prvih par let so me non-stop ustavljali (hvalabogu, nisem prevečkrat plačal, enih parkrat pa). Vedno sem lepo pozdravil, če je rekel ''prehitro je bilo'', sem pač priznal. In zaradi tega tudi dobil samo ustni opomin, pa zabeležbo v njegovo beležko. Zadnjih 10-15 let pa bil ustavljen le zaradi kontrole. Enkrat se mi je policist skoraj opravičeval, ko je dal pihati, da morajo dati alkotest vsakemu ustavljenemu. Seveda je bilo 0,00. Lep pozdrav in lahko noč.

Človek rad ustavi, če se nima kaj bati.

Se strinjam s tem napisanim, zato sem tudi ustavil... ČE bi res vozil prehitro, bi pač priznal, ampak gre se za princip, plačevat nekaj česar nisi naredil pa ni lih fajn. Še posebej 1375€ + 9 kazenskih točk in 1 mesec prepoved vožnje za A kategorijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče tablic, netanje, šraufanje itd. mam kolega policaja v kočevju in zdej dol so se spravl na motoriste in mi je pravu, da najprej pogleda tablco, ena sama luknca, KAZEN TAKOJ!!! če je pa to vredu te pa začne za prvo pomoč jebat u glavo, tko da pazite dol v kočevju, ker so siti motoristov in trnutno sam še na tem delajo, da jih čim več opalijo da se bojo nehal dol gont itd. mau bedni so ampak vseen, tablce nikar ne šraufat!! :)

Glede prinetanih tablic...na bmw servisu v grosuplju, ko čakam da mi opravijo servis se vedno malo sprehodim po njihovem parkingu kjer so vedno parkirani policijski bmw motorji, ki čakajo servis/popravilo, ali pa motorji vojaške policije. Če me spomin ne vara, imajo vsi okvirčke, in hkrati so tudi vse tablice zakovičene ali privijačene. Tolko o tem z moje strani. Jst tudi razmišljam, da bi jo privijaču ali še bolje zakovičil, ravno zaradi morebitne kraje v tujini, daleč od doma, ker zna bit res nerodna zadeva. Če pa policista pri vsej ostali potrebni opremi še vedno moti le zakovičena tablica...pa naj naredi kar misli da mora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da sem nekaj spregledal.

me lahko malo razsvetlite prosim?

KAKA PRVA POMOČ? surrender.gif

Tu je una škatlica modre barve, pa ponavadi ma gor narisan bel križ, ki jo moraš imeti v vozilu kot obvezno opremo. Uporabljati jo itak ne znaš(znamo) in tudi v primeru prometne nesreče, če si ravno priča ti ne predlagam uporabe, ker lahko narediš več slabega kot dobrega. Ampak zakonu moraš zadostiti, zato jo vozi s seboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je una škatlica modre barve, pa ponavadi ma gor narisan bel križ, ki jo moraš imeti v vozilu kot obvezno opremo. Uporabljati jo itak ne znaš(znamo) in tudi v primeru prometne nesreče, če si ravno priča ti ne predlagam uporabe, ker lahko narediš več slabega kot dobrega. Ampak zakonu moraš zadostiti, zato jo vozi s seboj.

prvič slišim...

mogoče sem butl ampak bog pomagej.

2x sem delal izpit (2002 in 2010) in nikoli slišal za prvo pomoč na motorju kot obvezni del opreme.

tudi na tehničnem me nihče ni vprašal, kot so me opozorili, da morem kupit novo prvo pomoč za avto, ko so nekaj spreminjali leto ali dve nazaj.

svašta...

upam da to čudo spravim pod zic na mojem športaku, drugače ne vem kje bom to sranje mel. wallbash.gif

kupi se pa kje?

tam ko majo tehnične preglede? kaki amzs verjetno... ali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič slišim...

mogoče sem butl ampak bog pomagej.

2x sem delal izpit (2002 in 2010) in nikoli slišal za prvo pomoč na motorju kot obvezni del opreme.

tudi na tehničnem me nihče ni vprašal, kot so me opozorili, da morem kupit novo prvo pomoč za avto, ko so nekaj spreminjali leto ali dve nazaj.

svašta...

upam da to čudo spravim pod zic na mojem športaku, drugače ne vem kje bom to sranje mel. wallbash.gif

kupi se pa kje?

tam ko majo tehnične preglede? kaki amzs verjetno... ali?

Tam kjer prodajajo za avto prodajajo tudi za motor. Sicer je pa škatla kar precej manjša, še vedno velika :), vendar jo boš že nekam zarinil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en nasvet, če ti je škatlica prevelika za pod zic, pa kakšen povoj ven vzemi in ga rukni kam drugam, al pa odstrani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ne verjamem, da ne ve za prvo pomoč, da je obvezna. Ker to povedo na teoretičnem delu -je možno, da nima izpita...? Malo za šalo, precej zares.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ne verjamem, da ne ve za prvo pomoč, da je obvezna. Ker to povedo na teoretičnem delu -je možno, da nima izpita...? Malo za šalo, precej zares.

men se tud zdi tko... pizda, js tud nism vedu, da je omejitev v naselju 50 km/h ko sm nabasu na radar:kva2::slap::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so dons v Planini ustavili... dober dan .. dober dan ... vozniško in prometno prosim... takoj, samo da snamem rokavice in čelado ... ni problema, kar počasi, se ne mudi .... izvolite ... hvala ... sem kaj narobe storil... nene, samo kontrola prometa ... a mislite, da se bo ulilo... joj ne vem gospod, ampak res je črno ... ja no, se bom pa v Postojni obrnil ... tukaj imate dokumente in srečno pot ... hvala .. na svidenje... na svidenje..

Tok prijazno se je uradna oseba obnašala, da me je melo, da bi se obrnu in še enkrat šu mom njih, da me še enkrat ustavijo.

:worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok prijazno se je uradna oseba obnašala, da me je melo, da bi se obrnu in še enkrat šu mom njih, da me še enkrat ustavijo.

:worship::worship::worship:

A zdaj se boš pa kar nastavljal trance_25_naughty.gif

Zakaj se mi zdi, da je uradna oseba bila blond female iz štajerskega konca whistle.giftrance_10_chase.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!