Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

S tem stavkom si pokazal kakšen človek si ... noben, ki je normalen nebi napisal česa podobnega. Upam, da se zavedaš, da govoriš o ljudeh?

Verjetno si sama policajka tako da zgleda stvari pač težje dojemaš in ti ni potegnilo, da je zadnja izjava pisana s smeškom, kar pomeni bolj za šalo kot zares.... Pa presojo o tem kdo je normalen kdo pa ne pa vseeno prepusti raje kakemu strokovnjaku, saj veš: .....le čevlje sodi naj Kopitar.....:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plozam? Glej, stvar je simpl - jamranje in jokcanje na forumu ima efekt = 0. Če kdo kje kaj vidi, kar se mu ne zdi v redu, lahko pritoži uradnim službam itd.

Prijavil sem že marsikaj, marsikje, policaja pa resda še ne - ker kake hude neumnosti še nisem videl. Bi pa to naredil brez težav in s svojega telefona, ki je pisan na moje ime.

Med prijavljenimi pa so bili:

- šlepar s prikolico (ne vem, al polno al ne) po centru Ljubljane na Celovški mimo Stare cerkve z 80 km/h;

- mularija vseh sort v avtih vseh sort, ki se na semaforju postavi na pas za levo in potem "prehiti" naravnost;

- vozniki, ki sumljivo 'vijugajo' dlje časa (z avti), domnevno verjetno pijani do daske;

- razsute in nametane stvari na cesti (razni odseki);

- en dokaj viden politični funkcionar, ki je namerno provociral in zganjal štalo na cesti (ne, ni bil iz SDS, SNS, Lipe, SLS ali DeSUS ... :-)).

Ja, res ni fajn, ko se mora človek s tem ukvarjat in si jemat cajt. Lahko bi res vsakič zamahnil in odpeljal naprej ter si prihranil zoprn občutek in nekaj minut časa.

Ti se pa verjetno raje vdajaš jokcanju, kolikor vidim tvoje pisarije na forumu?

ne pretiravleš ti malo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plozam? Glej, stvar je simpl - jamranje in jokcanje na forumu ima efekt = 0. Če kdo kje kaj vidi, kar se mu ne zdi v redu, lahko pritoži uradnim službam itd.

Prijavil sem že marsikaj, marsikje, policaja pa resda še ne - ker kake hude neumnosti še nisem videl. Bi pa to naredil brez težav in s svojega telefona, ki je pisan na moje ime.

Med prijavljenimi pa so bili:

- šlepar s prikolico (ne vem, al polno al ne) po centru Ljubljane na Celovški mimo Stare cerkve z 80 km/h;

- mularija vseh sort v avtih vseh sort, ki se na semaforju postavi na pas za levo in potem "prehiti" naravnost;

- vozniki, ki sumljivo 'vijugajo' dlje časa (z avti), domnevno verjetno pijani do daske;

- razsute in nametane stvari na cesti (razni odseki);

- en dokaj viden politični funkcionar, ki je namerno provociral in zganjal štalo na cesti (ne, ni bil iz SDS, SNS, Lipe, SLS ali DeSUS ... :-)).

Ja, res ni fajn, ko se mora človek s tem ukvarjat in si jemat cajt. Lahko bi res vsakič zamahnil in odpeljal naprej ter si prihranil zoprn občutek in nekaj minut časa.

Ti se pa verjetno raje vdajaš jokcanju, kolikor vidim tvoje pisarije na forumu?

Spet si veliko napisal brez efekta, zanimajo me samo policaji, ker pri njih velja velikokrat "gliha vkup štriha". In preden ti bo uspelo policaja prijavit, te bodo legitimirali, preverili urin za sumljive substance in še in še. No mogoče na koncu, ker boš vztrajen, ti bo verjetno tudi uspelo. Aja, policaj se bo pa izmazal z opominom. In to ni jokanje, so kar dejstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet si veliko napisal brez efekta, zanimajo me samo policaji, ker pri njih velja velikokrat "gliha vkup štriha". In preden ti bo uspelo policaja prijavit, te bodo legitimirali, preverili urin za sumljive substance in še in še. No mogoče na koncu, ker boš vztrajen, ti bo verjetno tudi uspelo. Aja, policaj se bo pa izmazal z opominom. In to ni jokanje, so kar dejstva.

Dejstva? Kje?

Mašina je lepo povedal..vzameš telefon, pokličeš 112 ali številko lokalne postaje (ja, eni imamo tudi to v telefonu) in se predstaviš ter poveš razlog za klic (kdo, kje, kdaj...). Za vse naprej kar ni v moji moči se ne sekiram več, ker sem naredil kar sem lahko. Zelo enostavno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstva? Kje?

Mašina je lepo povedal..vzameš telefon, pokličeš 112 ali številko lokalne postaje (ja, eni imamo tudi to v telefonu) in se predstaviš ter poveš razlog za klic (kdo, kje, kdaj..wink.gif. Za vse naprej kar ni v moji moči se ne sekiram več, ker sem naredil kar sem lahko. Zelo enostavno.

Reševalci pa gasilci nevem kaj bi tuki pomagal!?trance_21_laughing1.gif

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj se boš pa kar nastavljal trance_25_naughty.gif

Zakaj se mi zdi, da je uradna oseba bila blond female iz štajerskega konca whistle.giftrance_10_chase.gif

nenene... ni bla organka, ampak organko :P

enmim pa res ni nič prav... če so policaji prijazni, če so neprijazni, če ustavljajo z razlogom, če ustavljajo brez razloga ... in kaj potem... pač imajo zakonsko osnovo in lahko opravljajo kontrolo prometa.

še vedno imam raje, da me ustavijo brez razloga, kot z razlogom...

PIKA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj o tem govorim...

Drugič je trba bit malo bolj precizen pri dokaznih standardih.....in ne kar na pamet o nekih "razlogih":

-A.         razlogi za sum:

-         najnižji dokazni standard, ki se zahteva zavečino dejanj in ukrepov policije v predkazenskem postopku

-         razloge za sum ima policist lahko skoraj vedno,na podlagi izkušenj, saj je njegova naloga da sumi

-         pri razlogih za sum kaznivo dejanje še ni povsemdoločeno, storilec je lahko še neznan

-         kljub temu pa razlogi za sum, da je bilostorjeno kaznivo dejanje, legitimirajo začetek delovanja policije

-   B.      utemeljeni razlogi za sum:

-         nov dokazni standard, ki ga zakon uvaja zaprikrite preiskovalne ukrepe

-         ta dokazni standard je nekoliko višji, predvsemzato, ker pomenijo prikriti preiskovalni ukrepi precej invaziven poseg včlovekove pravice in svoboščine ter v njegovo zasebnosti

-  C.       utemeljen sum:

-         utemeljeni sum pomeni že kar visoko stopnjoverjetnosti o tem, da je bilo storjeno kaznivo dejanje (nad 50%)

-         pri utemeljenem sumu mora biti že jasno, zakatero kaznivo dejanje gre in kdo je storilec

-         dokazni standard utemeljenega suma se zahteva zauvedbo preiskave in za uvedbo pripora

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet si veliko napisal brez efekta, zanimajo me samo policaji, ker pri njih velja velikokrat "gliha vkup štriha". In preden ti bo uspelo policaja prijavit, te bodo legitimirali, preverili urin za sumljive substance in še in še. No mogoče na koncu, ker boš vztrajen, ti bo verjetno tudi uspelo. Aja, policaj se bo pa izmazal z opominom. In to ni jokanje, so kar dejstva.

Nisem vedel, da bom (po tvoje) moral naslednjič pred policajem scat v glažek, nakar bo prišla laborantka in mi kar na licu mest naredila hitri test na sumljive substance :worship::boobies: ....To niso dejastva, to je plozanje na pamet.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si sama policajka tako da zgleda stvari pač težje dojemaš in ti ni potegnilo, da je zadnja izjava pisana s smeškom, kar pomeni bolj za šalo kot zares.... Pa presojo o tem kdo je normalen kdo pa ne pa vseeno prepusti raje kakemu strokovnjaku, saj veš: .....le čevlje sodi naj Kopitar.....:rolleyes:

Sem prav lepo vse dojela, samo sem mnenja, da se ni lepo niti o teh stvareh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hecat ... sem pozabila napisat :P

Pa le vzami to kot črni humor, ker ne želim nobenemu nič slabega, niti policajem. Res pa je da se pri njih držim filozofije "što jih manje vidim, to jih više volim...." :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa le vzami to kot črni humor, ker ne želim nobenemu nič slabega, niti policajem. Res pa je da se pri njih držim filozofije "što jih manje vidim, to jih više volim...." :rolleyes:

........razen mogoče pri kaki luštni organki ta moja filozofija pade. Tisti bi se pustil vklenit v lisice in ostro kaznovat.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, samo policistke znajo biti še bolj "stroge" :grim

njami... aj lajk it :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedel, da bom (po tvoje) moral naslednjič pred policajem scat v glažek, nakar bo prišla laborantka in mi kar na licu mest naredila hitri test na sumljive substance worship.gifboobies.gif ....To niso dejastva, to je plozanje na pamet.... evilgrin.gif

Dejstva prijatelj, preverjeno na lastni koži. V kolikor boš policaja prijavil za neumnosti, ki jih je počel na cesti, boš moral imeti kar krepke dokaze. In najprej bodo tebe fajn pretipali. No, da ne bom samo plozal, se dobijo tudi pošteni policaji in njihovi komadirji, kjer lahko vložiš prijavo, samo se vprašam, čemu tvegati?

Pa še eno vprašanje off topic: me prav zanima, če ima še službo tisti, ki je kresalko ustavil in objavil? Verjetno je že v prekomandi. Tako pač štima hierarhija v policiji in vojski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praviš na lastni koži...torej si RES scal v glažek in so ti kar na cesti naredili hitri test na prepovedane substance v urinu???  Torej imajo premične laboratorije namesto karet?? :naughty: Svašta..... :evilgrin:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praviš na lastni koži...torej si RES scal v glažek in so ti kar na cesti naredili hitri test na prepovedane substance v urinu??? Torej imajo premične laboratorije namesto karet?? trance_25_naughty.gif Svašta..... evilgrin.gif

Scal glih ne, sem pa pihal, so me celega preverili, vso obvezno opremo, gasilni aparat...samo zato ker sem se ustavil in prijavil enega njihovega. Sicer, pa prečitaj vse, kajti moj odgovor Mashini je bil karikiran oz. preteran, pomen pa je ta, da če nimaš prav trdnih dokazov, ne prijavljaj njihovih. Saj ravno tako kot zdravniki, držijo policaji med seboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scal glih ne, sem pa pihal, so me celega preverili, vso obvezno opremo, gasilni aparat...samo zato ker sem se ustavil in prijavil enega njihovega. Sicer, pa prečitaj vse, kajti moj odgovor Mashini je bil karikiran oz. preteran, pomen pa je ta, da če nimaš prav trdnih dokazov, ne prijavljaj njihovih. Saj ravno tako kot zdravniki, držijo policaji med seboj.

Potem pa tega ne piši na forum, ker to enostavno ni res in se zdaj ne vleči ven.... :naughty:  Samo urin in prepovedane substance so me zanimale in nič drugega-plozal si v tri dni.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet si veliko napisal brez efekta, zanimajo me samo policaji, ker pri njih velja velikokrat "gliha vkup štriha". In preden ti bo uspelo policaja prijavit, te bodo legitimirali, preverili urin za sumljive substance in še in še. No mogoče na koncu, ker boš vztrajen, ti bo verjetno tudi uspelo. Aja, policaj se bo pa izmazal z opominom. In to ni jokanje, so kar dejstva.

Nisem vedel, da lahko urin preverjajo preko klica na telefonsko številko 113, četudi zraven izjaviš, da pogovor oziroma svojo prijavo snemaš in da se boš pozanimal potem, kaj se je s prijavo zgodilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reševalci pa gasilci nevem kaj bi tuki pomagal!?trance_21_laughing1.gif

če nekdo dela orenk pizdarije, sporočijo zadevo naprej.

Sicer pa, ja - najprej 1188 in zahtevat lokalno policijsko postajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........razen mogoče pri kaki luštni organki ta moja filozofija pade. Tisti bi se pustil vklenit v lisice in ostro kaznovat.... :rolleyes:

ampak te to hebe, ker imajo tudi policajke nek minimalni standard?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstva prijatelj, preverjeno na lastni koži. V kolikor boš policaja prijavil za neumnosti, ki jih je počel na cesti, boš moral imeti kar krepke dokaze. In najprej bodo tebe fajn pretipali. No, da ne bom samo plozal, se dobijo tudi pošteni policaji in njihovi komadirji, kjer lahko vložiš prijavo, samo se vprašam, čemu tvegati?

Pa še eno vprašanje off topic: me prav zanima, če ima še službo tisti, ki je kresalko ustavil in objavil? Verjetno je že v prekomandi. Tako pač štima hierarhija v policiji in vojski.

Glede Kresalke - ko si tolk brihtn - a tega pa ne veš, da je SDS lobi v policiji dokaj močen? ... Zato si ne mazati oči, da tip morda ni imel kritja nadrejenih ...

vse drugo - jokcanje ... za določene stvari, za katere veš, da je prav,da jih nardiš, se je pač treba malce potrudit, borit, če je treba ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nekdo dela orenk pizdarije, sporočijo zadevo naprej.

Sicer pa, ja - najprej 1188 in zahtevat lokalno policijsko postajo.

na 113 policista ne moreš prijavit, ravno tako ne na 112, ker so to NUJNI klici.

Lahko ga na njihovo anonimno (080) ali pa na lokalno policijsko postajo.

Lahko pa ti na 113 povejo, iz katere policijske postaje je policist, ker itak vedno dobiš lokalno policijsko postajo ... če se je slučajno spozabu, pa prehitr vozu, pa se znajdu na območju druge polc. postaje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!