Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Potem pa tega ne piši na forum, ker to enostavno ni res in se zdaj ne vleči ven.... trance_25_naughty.gif Samo urin in prepovedane substance so me zanimale in nič drugega-plozal si v tri dni.... whistle.gif

bla, bla, bla.....kupi si očala in preveri kje točno sem napisal, da so mi preverili urin. Pa ne mislim se ti opravičevati, kajti tukaj ni debata o scanju v glažek ampak je bila poanta v tem, kako reagirajo, če jih prijaviš..pa faj dan. Če te pa še kej sekira, pa kar napiši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedel, da lahko urin preverjajo preko klica na telefonsko številko 113, četudi zraven izjaviš, da pogovor oziroma svojo prijavo snemaš in da se boš pozanimal potem, kaj se je s prijavo zgodilo...

No no, ti se kar pozanimaj. Ti bodo svetovali, da pridi na postajo preveriti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Kresalke - ko si tolk brihtn - a tega pa ne veš, da je SDS lobi v policiji dokaj močen? ... Zato si ne mazati oči, da tip morda ni imel kritja nadrejenih ...

vse drugo - jokcanje ... za določene stvari, za katere veš, da je prav,da jih nardiš, se je pač treba malce potrudit, borit, če je treba ...

In kaj si hotel s tem povedati? Da je policija pokvarjena? Da je zlobirana? Da je smiselno vsakega policaja, ki krši pravila prijaviti?

Nekatere stvari se pač splača, drugih pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet si veliko napisal brez efekta, zanimajo me samo policaji, ker pri njih velja velikokrat "gliha vkup štriha". In preden ti bo uspelo policaja prijavit, te bodo legitimirali, preverili urin za sumljive substance in še in še. No mogoče na koncu, ker boš vztrajen, ti bo verjetno tudi uspelo. Aja, policaj se bo pa izmazal z opominom. In to ni jokanje, so kar dejstva.

Mucek zgolj v osvežitev spomina.  :naughty: ..izgleda da potrebuješ malo kreativnega vzgona...Očal zaenkrat ne rabim, dejstva oz. tvoje nebuloze govorijo same zase ... Malo si len danes  :whistle: .....Tud tebi lep dan  :yea1:PS.  Tokrat poudarjam vijoličasto, mogoče bo pa šlo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mucek zgolj v osvežitev spomina. trance_25_naughty.gif ..izgleda da potrebuješ malo kreativnega vzgona...Očal zaenkrat ne rabim, dejstva oz. tvoje nebuloze govorijo same zase ... Malo si len danes whistle.gif .....Tud tebi lep dan :yea1:PS. Tokrat poudarjam vijoličasto, mogoče bo pa šlo....

Piše: te bodo, na pa so mi!!!! A ti kaj pobarvam? Piše pa tudi še in še. A boš tudi na to zapel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla, bla, bla.....kupi si očala in preveri kje točno sem napisal, da so mi preverili urin. Pa ne mislim se ti opravičevati, kajti tukaj ni debata o scanju v glažek ampak je bila poanta v tem, kako reagirajo, če jih prijaviš..pa faj dan. Če te pa še kej sekira, pa kar napiši.

hočeš rečt, da so vsi policaji isti? Tako, kot so vsi motoristi isti (kreteni)? Sem videl enkrat te kretenej, ja, sklepam logično, da si ti isti kreten ...

o, ja, posploševanja so super, pa še zabava za celo družino je!

No no, ti se kar pozanimaj. Ti bodo svetovali, da pridi na postajo preveriti.

Ja, in ? Z veseljem grem tja. Pa še kakšnega novinarja obvestim ... bo takoj žur.

In kaj si hotel s tem povedati? Da je policija pokvarjena? Da je zlobirana? Da je smiselno vsakega policaja, ki krši pravila prijaviti?

Nekatere stvari se pač splača, drugih pa ne.

Odvisno, kaj se ti splača.

Če ne ukrepaš na licu mesta, in potem jokcaš na forumu - to se meni ne zdi, da bi bil ravno "pozitivni izid" za tvojo ali mojo lastno moralo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Ne rabiš barvat, sem ti že jaz...če bi napisal ti bodo dali za pihat (ker to pa je dejstvo in imajo pooblasilo za to)...hja, to bi pa verjel.....zame pač napihuješ zadeve in jim dejaš pooblastila (čeprav jih ne poznaš) tam kjer jih nimajo....Ja pa res, kaj točno si mislil pod "še in še"?? :naughty:  

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se morte res v vsako pikco spotaknt.....???

vam odsotpm peskovnik, da se mal poigrate pa zmečete drug drugmu mal peska .... wallbash.gif

desci..... trance_41_w00t2.gif

Ja bo treba mal u peskovnik, da bomo kako okrog pik, črnih, malih in velikih rekli. Sicer pa, na koncu ugotavljamo, da vsi malce jokcamo na forumu. Zgleda, da pritiska vročina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš barvat, sem ti že jaz...če bi napisal ti bodo dali za pihat (ker to pa je dejstvo in imajo pooblasilo za to)...hja, to bi pa verjel.....zame pač napihuješ zadeve in jim dejaš pooblastila (čeprav jih ne poznaš) tam kjer jih nimajo....Ja pa res, kaj točno si mislil pod "še in še"?? trance_25_naughty.gif

Glej, da zaključiva debato: pooblastila gor ali dol, če je policaj kreten, ti lahko dela kar hoče. Na tebi je da se pritožiš ali ne. Lahko pa je čisto normalen človek, ki tvojo prijavo sprejme in posreduje naprej. V mojem primeru (precej let nazaj), je bila izkušnja s prijavo negativna, zato je na meni-nas odločitev ali tvegati ali ne s prijavo. Vse ostalo, kar si dopisujeva je pač irelavantno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi tako napisal že na začetku bi bilo manj spotikanja :naughty: ....glede kretenov pa...najdeš jih povsod: v bolnišnici, za stružnico, v predavalnici, pisarni, uradu, tu na Motosvetu.....življenje pač jebi ga.... :naughty: Tud, če je kreten, ti  ne sme delat kar hoče.....zato pa so pritožbeni postopki in kasneje disciplinski (če se izkaže da je bila  pritožba utemeljena), lahko pa da tudi kazenski ( v kolikor gre za kaznivo dejanje).....lahko , da si imel negativno izkušnjo, vendar si imel zmeraj možnost pritožbe....če je nisi izkoristil, tvoj problem....

kaj se morte res v vsako pikco spotaknt.....???

vam odsotpm peskovnik, da se mal poigrate pa zmečete drug drugmu mal peska .... :wallbash:

desci.....  :kva2:

Šc baba za šporhet... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bo treba mal u peskovnik, da bomo kako okrog pik, črnih, malih in velikih rekli. Sicer pa, na koncu ugotavljamo, da vsi malce jokcamo na forumu. Zgleda, da pritiska vročina.

Še par ur pa bomo tace namakali v hrvaškem lavorju...in svet bo zopet lepši... :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi tako napisal že na začetku bi bilo manj spotikanja trance_25_naughty.gif ....glede kretenov pa...najdeš jih povsod: v bolnišnici, za stružnico, v predavalnici, pisarni, uradu, tu na Motosvetu.....življenje pač jebi ga.... trance_25_naughty.gif Tud, če je kreten, ti ne sme delat kar hoče.....zato pa so pritožbeni postopki in kasneje disciplinski (če se izkaže da je bila pritožba utemeljena), lahko pa da tudi kazenski ( v kolikor gre za kaznivo dejanje).....lahko , da si imel negativno izkušnjo, vendar si imel zmeraj možnost pritožbe....če je nisi izkoristil, tvoj problem....

Šc baba za šporhet... trance_25_naughty.gif

Ja, je bil moj problem, zato krepko razmislim, kako in kdaj kaj prijaviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa eno vrašanje glede vinjenosti in zadržanja do streznitve. Zanima me namreč kdaj oz kateri pogoji morajo biti izpolnjeni da te policisti smejo odpeljati na streznitev ko ti z alkotestom izmerijo preveliko količino alkohola v krvi potem ko te ustavijo? Preden kdo vpraša, ne ni se mi to zgodilo, sam vedno vozim popolnoma trezen, sam firbec me matra. Vem tudi da piše v zakonu, vendar se sam bolj slabo znajdem pri iskanju pravega člena.

hvala

Popravljeno . Popravil aleksandergabriel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka - usral si se ?

Vsekakor, bi takrat bil vesel tvoje družbe, ker bi mi takoj rešil vse probleme. (vsaj teoretično)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

130. člen

(3) Voznika, učitelja vožnje ali spremljevalca, ki ravna v nasprotju s prvim odstavkom tega člena, se kaznuje za prekršek z globo:

c) če ima več kot 0,80 do vključno 1,10 grama alkohola na kilogram krvi ali več kot 0,38 do vključno 0,52 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka, s 570 eurov. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 9 kazenskih točk;

d) če ima več kot 1,10 grama alkohola na kilogram krvi ali več kot 0,52 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka, z najmanj 950 eurov. Vozniku motornega vozila se izreče 10 kazenskih točk in prepoved vožnje motornega vozila.

(4) Voznika, ki ravna v nasprotju z drugim odstavkom tega člena, se kaznuje za prekršek z globo:

d) če ima več kot 1,10 grama alkohola na kilogram krvi ali več kot 0,52 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka, z najmanj 950 eurov. Vozniku motornega vozila se izreče 10 kazenskih točk in prepoved vožnje motornega vozila.

(3) Udeleženec cestnega prometa, ki mu policist odredi preizkus s sredstvi ali napravami za ugotavljanje alkohola, mora ravnati po odredbi policista. Če preizkus odkloni, policist vozniku prepove nadaljnjo vožnjo, vozniku motornega vozila pa tudi začasno odvzame vozniško dovoljenje. Če zaradi zdravstvenega stanja ali zaradi drugega, s tem povezanega objektivnega vzroka, ne more opraviti preizkusa ali če ga ne opravi po navodilih proizvajalca, mu policist odredi strokovni pregled. Če zdravnik, ki opravi strokovni pregled, ugotovi, da je pod vplivom alkohola, policist vozniku prepove nadaljnjo vožnjo, vozniku motornega vozila pa začasno odvzame vozniško dovoljenje.

(11) Udeleženec cestnega prometa, kateremu je policist odredil strokovni pregled, mora ravnati po policistovi odredbi. Vozniku, kateremu je odredil strokovni pregled, policist prepove nadaljnjo vožnjo, vozniku motornega vozila pa tudi začasno vzame vozniško dovoljenje, razen v primeru iz tretjega odstavka tega člena, ko voznik zaradi zdravstvenega stanja ali drugega, s tem povezanega objektivnega vzroka, ne more opraviti preizkusa, zdravnik oziroma zdravnica (v nadaljnjem besedilu: zdravnik) pa ugotovi, da ni pod vplivom alkohola.

(13) Z globo najmanj 950 eurov se kaznuje za prekršek voznik, učitelj vožnje ali spremljevalec, ki ravna v nasprotju s policistovo zahtevo ali odredbo iz tretjega ali enajstega odstavka tega člena. Poleg globe se mu izreče tudi 18 kazenskih točk.

238.b člen

(1) Policist pridrži voznika vozila, ki je zaloten pri prekršku iz točke c) ali d) tretjega odstavka 130. člena, točke d) četrtega odstavka 130. člena ali trinajstega odstavka 132. člena, za največ 12 ur, vendar ne manj kot za 6 ur.

(2) Za postopek in prenehanje pridržanja ter pravice storilca, ki je pridržan po tem členu, se uporabljajo določbe zakona, ki ureja postopek o prekršku in se nanašajo na pridržanje storilcev prekrškov.

Bistvo je v tistem kar je krepko označeno, torej več kot 0,52mg alkohola/l izdihanega zraka oz. 1,1 promila po domače.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem pomagat..ves tekst mi bolda. Glej člen 238b, 1. odstavek in 130. člen 4. odstavek točka d). Za tem se v tekstu začne 132. člen..pomotoma izbrisano. ZVCP UPB-5 se dobi tukaj.

o, ja, posploševanja so super, pa še zabava za celo družino je!

Zabavi za celo družino se reče incest evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz najlepša hvala. dobiš za pijačo če bo kdaj prava priložnost :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak te to hebe, ker imajo tudi policajke nek minimalni standard?

Aja? Pol si se že moral kaj slinit tam okoli da so ti povedale za minimalni standard. Čuj tak med nama kolk te je? Pol pendreka? Več? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje...

glede meritev hitrosti...

policaj ti lahko samo od spredaj izmeri hitrost ali lahko takrat ko se mimo odpelješ tudi obrne za tabo?

isto me zanima za te stacionarne kamere. kako je kaj s tem?

hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dans policaj z motorjom pri Kozini. Se pržge rdeča luč on lepo sireno in lučke nato pa čez križišče ugasnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!