Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Hvala za pojasnila. V vsakem primeru greš mimo, mar ne? Včasih se tudi kolona premika 5 km na uro in zunaj je 30 C. Zdaj se pa odloči ali boš šel mimo ali jih boš prehitel. Poanta mojega razmišljanja je, da grem raje mimo po levi (kjer kršim zakon), kot po desni (ne kršim zakona). In če grem mimo po levi, še ni nujno da grem preko polne črte. Več ali manj je vedno dovolj prostora na voznem pasu, da ni potrebe po vožnji preko polne črte.

Če se kolona ustavi, je pogosto zato, ker nekdo na začetku kolone zavija levo. Tako da - ti kar šibaj mimo po levi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se kolona ustavi, je pogosto zato, ker nekdo na začetku kolone zavija levo. Tako da - ti kar šibaj mimo po levi ...

al pa je na stožcah fuzbal :surrender:

tko da tam se da fajn vmes pelat k vse stoji :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se kolona ustavi, je pogosto zato, ker nekdo na začetku kolone zavija levo. Tako da - ti kar šibaj mimo po levi ...

Ja mashina, ja. Al pa desno, al pa je karambol, al pa italijan išče parkirišče, al pa je kamijonu spuščala guma. Če nisi v stanju iz svojih iskušenj opisati zakaj po desni, ali oporekati mojemu razmišljanju, pa popravlej slovnico. Samo, da ti ne bo dolgčas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa je na stožcah fuzbal :surrender:

tko da tam se da fajn vmes pelat k vse stoji :whistle:

ok... bom reku policaju na Kozini, da je na Stožcah fuzbal in da vse stoji, da se lahko peljem mimo :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj res niste vedli da se prekinjena črta daljša pred začetkom polne črte? :blink: hmmm, marš na cpp nazaj, vsi skupaj :P

drgač pa, a ni škoda besed, za mimo, po levi, po desni, po sredini, počez, vsepovprek....??

jaz sem meu primer, ko sem v btc-ju zraven emporiuma prehiteval kolono vozil, ma mislim da je prekinjena črta tam, po levi strani, s prižganim smernikom, pa je en avstrijski kreten iskal parkirišče, ga našu na levi strani, brez žmigavca, pogleda v mrtvi kot, zavil levo in v titem trenutku se jaz pripeljem, na mojo žalost direkt v njega. In obrazložitev policistov zakaj sem biu v tem primeru jaz kriv?? ja nisem prehiteval po pravilih????? pa čeprav po nasprotnem pasu ni blo nobenega vozila :) tko da ne gledat, kaj je sam nasprot, pazte tt na jazbece v svoji smeri :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem meu primer, ko sem v btc-ju zraven emporiuma prehiteval kolono vozil, ma mislim da je prekinjena črta tam, po levi strani, s prižganim smernikom, pa je en avstrijski kreten iskal parkirišče, ga našu na levi strani, brez žmigavca, pogleda v mrtvi kot, zavil levo in v titem trenutku se jaz pripeljem, na mojo žalost direkt v njega. In obrazložitev policistov zakaj sem biu v tem primeru jaz kriv?? ja nisem prehiteval po pravilih????? pa čeprav po nasprotnem pasu ni blo nobenega vozila.

Če se nisi učil? kolone se NEPREHITEVA ! Problem je v tem, da sta se v istem momentu srečala dva kretena eden prehiteva drugi pa negleda v ogledalo in mrtvi kot !

Ps: nebom rekel, da jaz nikoli neprehitevam kolone! jo ampak pazim na kretene,ki nameravajo zavijati v levo in počasi mimo !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se nisi učil? kolone se NEPREHITEVA ! Problem je v tem, da sta se v istem momentu srečala dva kretena eden prehiteva drugi pa negleda v ogledalo in mrtvi kot !

Ps: nebom rekel, da jaz nikoli neprehitevam kolone! jo ampak pazim na kretene,ki nameravajo zavijati v levo in počasi mimo !

Odkar sem zvedel, da je prehitevanje kaznivo, se sam še vozim mimo.

p.s. Zakaj nihče ne vozi mimo po desni kakor je dovoljeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se nisi učil? kolone se NEPREHITEVA ! Problem je v tem, da sta se v istem momentu srečala dva kretena eden prehiteva drugi pa negleda v ogledalo in mrtvi kot !

Ps: nebom rekel, da jaz nikoli neprehitevam kolone! jo ampak pazim na kretene,ki nameravajo zavijati v levo in počasi mimo !

nikoli ti ne bo uspelo biti tako zelo pameten , da ne bi naletel na bumbarja ki je bolj neumen kot si ti pameten.... preverjeno ...večkrat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se nisi učil? kolone se NEPREHITEVA ! Problem je v tem, da sta se v istem momentu srečala dva kretena eden prehiteva drugi pa negleda v ogledalo in mrtvi kot !

Ps: nebom rekel, da jaz nikoli neprehitevam kolone! jo ampak pazim na kretene,ki nameravajo zavijati v levo in počasi mimo !

ti si lahko nevem kolko previden, pa ti v delčku sekunde ven zapele, pa se lah sam jebeš in nič druzga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si lahko nevem kolko previden, pa ti v delčku sekunde ven zapele, pa se lah sam jebeš in nič druzga :)

se strinjam kle so najbl važne izkušne pa še tist doskrat ne pomagajo npr v zgoraj navedenem primeru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebelacesta, res so črte pred neprekinjeno malo bolj skupaj... Danes sem šel gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebelacesta, res so črte pred neprekinjeno malo bolj skupaj... Danes sem šel gledat.

Danes ne velja, ker so se skrčile zaradi mraza.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebelacesta, res so črte pred neprekinjeno malo bolj skupaj... Danes sem šel gledat.

a mi nisi verjeu :?:O ... nekje so malo bolj skupaj, nekje so pa daljše :yes:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi nisi verjeu :?:O ... nekje so malo bolj skupaj, nekje so pa daljše :yes:

maus, nevedneže prec nazaj na teorijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nove kazni...

1200€ in 18 pik za 30km/h prekoračitev? Obvezna zaščitna oblačila za motoriste? smiley-taunt004.gif

waaa, si me prestrašil. mad.gif

sem mislo da je tistih 30km/h prekoračitve za naselja. (info: velja za pešcone)

Po besedah prometnega ministra Patricka Vlačiča bodo na drugi strani znižane globe za prekrške, ki ne vplivajo bistveno na varnost cestnega prometa

...

uvaja obvezno uporabo zaščitne čelade za vse kolesarje in obvezna zaščitna oblačila motoristov.

kaj ma to z varnostjo cestnega prometa skupnega? slap.gif

zaradi tega, če ma nekdo leder kombinezon ali pa kratko majco jaz nisem nič bol ogrožen ali varen.

če mu paše... (samo si naj bolnico in zdravljenje + novo kožo sam plača!)

je prav da se reklamira in vzpodbuja ampak, je to pravi pristop?

no, za kasirat je že fajn... whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in obvezna zaščitna oblačila motoristov...

A kdo slučajno ve, kaj imajo s tem v mislih?

Da ne bo kot prva pomoč v avtu, kjer je točno določena dimenzija škatle in materijal, iz katere je narejema? Kot da ima to kaj veze s tem, kaj je v njej spravljeno - kar naj bi bilo seveda najbolj pomembno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo slučajno ve, kaj imajo s tem v mislih?

Da ne bo kot prva pomoč v avtu, kjer je točno določena dimenzija škatle in materijal, iz katere je narejema? Kot da ima to kaj veze s tem, kaj je v njej spravljeno - kar naj bi bilo seveda najbolj pomembno.

to tudi mene zanima... mogoče bo kondom dovolj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hitro sem prebral neumnosti, ki jih klatijo in še enkrat ponavljam: TO JE NABIRKA DENARJA ,ne pa karkoli povezano z varnostjo. Kmalu bomo verjetno vsi imeli v prometu, pešci, biciklisti, motoristi, mogoče še šoferji določenih drugih vozil, rumene odsevne jopiče in rotirajočo rumeno luč na glavi. In spet ne bo nič novega, kot s prižganimi lučmi. Banda kretenska, ki se vozi v službenih audijih in nima pojma od prometa. Naj grejo raje štrajkati.headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to tudi mene zanima... mogoče bo kondom dovolj :?

Ampak samo tisti fluorescenten. trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma me nea gane....jaz se tak skozi celo sezono vozim samo v kratkih hlačah pa majici, ponavadi z natikači (no, na kako dolgo furo dam alstarke gor), aja pa braincap gor na kesl nabijem, pa je....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!