Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

kakšna je lahko kazen za padec in majhna poškodba, na nepreglednem ovinku

Neprilagojena vožnja - 460€ in (menda) 3 pike...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če je poleg srna prisotna ?

Ona gre u golaž in 2 € porcija :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če je poleg srna prisotna ?

Ne vem... Ampak 'neprilagojeno vožnjo' ti lahko vdrapnejo kadarkoli...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna je lahko kazen za padec in majhna poškodba, na nepreglednem ovinku

Jst sem pred 2 leti dobil 40eur-plačal v 8 dneh 20. Vendar so po moje šle kazni kej več gor. Je pa to kazen za neprilagojeno vožnjo, pa naj bo pesek, led al pa srna..

P.S.-če boš uveljavljal kakšno zavarovanje se ti splača poklicat policijo, da naredijo zapisnik. Brez zapisnika je namreč skor nemogoče uveljavljat zahtevke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem pred 2 leti dobil 40eur-plačal v 8 dneh 20. Vendar so po moje šle kazni kej več gor. Je pa to kazen za neprilagojeno vožnjo, pa naj bo pesek, led al pa srna..

P.S.-če boš uveljavljal kakšno zavarovanje se ti splača poklicat policijo, da naredijo zapisnik. Brez zapisnika je namreč skor nemogoče uveljavljat zahtevke.

zapisano je

sam so mi zagrozili z groznimi kaznimi, odvzemom, sodišče

bom videl kaj bo iz tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zapisano je

sam so mi zagrozili z groznimi kaznimi, odvzemom, sodišče

bom videl kaj bo iz tega

žalostno je, ko se moraš odreči nečemu kar te veseli, samo zaradi nekaterih debilov..... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo slučajno ve, kaj imajo s tem v mislih?

Da ne bo kot prva pomoč v avtu, kjer je točno določena dimenzija škatle in materijal, iz katere je narejema? Kot da ima to kaj veze s tem, kaj je v njej spravljeno - kar naj bi bilo seveda najbolj pomembno.

V predlogu je samo:

97. clen (104. clen ZVCP-1)

(6) Voznik in potnik morata pri vožnji motornega kolesa uporabljati ustrezna zašcitna

motoristicna oblacila in obutev.

(7) Dolocbe tega clena, razen dolocba prejšnjega odstavka, se uporabljajo tudi za moped.

Verjetno bo policija na licu mesta ugotavljala izrabljenost jakne na komolcih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neprilagojena vožnja - 460€ in (menda) 3 pike...

D.

460€ + 6pik

Sm mel jst sodnika za neprilagojeno hitrost sam še nism 18 tk da sm se izmazu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaa, si me prestrašil. mad.gif

sem mislo da je tistih 30km/h prekoračitve za naselja. (info: velja za pešcone)

Po besedah prometnega ministra Patricka Vlačiča bodo na drugi strani znižane globe za prekrške, ki ne vplivajo bistveno na varnost cestnega prometa

...

uvaja obvezno uporabo zaščitne čelade za vse kolesarje in obvezna zaščitna oblačila motoristov.

kaj ma to z varnostjo cestnega prometa skupnega? slap.gif

zaradi tega, če ma nekdo leder kombinezon ali pa kratko majco jaz nisem nič bol ogrožen ali varen.

če mu paše... (samo si naj bolnico in zdravljenje + novo kožo sam plača!)

je prav da se reklamira in vzpodbuja ampak, je to pravi pristop?

no, za kasirat je že fajn... whistle.gif

ja, naslednaj faza urejanja kazni bo verjetno takšna, da če boš prekoračil 30km/h te takoj odpeljejo pred strelski vod s tem da moraš prej plačat nabavo meteka, potne stroške, čiščenje puške s katero so počl, olje .... bla bla.

Sicer mi je pa še manj jasno, da vsi kolesarji bodo mogli imeti čelado. Res bi rad videl starejše ljudi, ki se vozijo s kolesi po manjših opravkih.... na polja....

Spet bomo svetu pokazali, da smo res Extra brihtni za pobiranje denarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja s takimi zakoni so šli prau v Kur... :). Samo to ne pelje daleč,polej pa vidiš,da naši politiki pa vozijo in delajo po cesti kar hočejo.In so kdaj Policaji koga od njih kaznovali :P nikoli.Samo reveže znajo udarit po denarnici.Tako ne bo šlo naprej :D:D:?

L.P.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kurca bo pomenilo "ustrezna". In kako bo pulicaj usposobljen za preverjanje katero oblačilo je ustrezno? Bo šel na tečaj k Daineseju ali kakšni drugi firmi? Bomo dobili certificirano opremo katero bomo edino lahko uporabljali?

A je Patrik z rolerji na glavo padu, da se mu že blede?! To je pa res vedno večji kurac, ko imamo same šminkerje na oblasti! :)

In isti kurci in pičke lepo vehementno kršijo prometne predpise. Ma u 3PM vse skup!!!

Sm ti moral prav + prlimat. Se strinjam. Dilema bo nastala katere zakone spoštovati in katere ne. In spet bo na forumu nekaj napisanega. Pravzaprav se sprašujem ali s temi svojimi nabirkami denarja ne posegajo že v mojo zasebnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja s takimi zakoni so šli prau v Kur... :P. Samo to ne pelje daleč,polej pa vidiš,da naši politiki pa vozijo in delajo po cesti kar hočejo.In so kdaj Policaji koga od njih kaznovali :D nikoli.Samo reveže znajo udarit po denarnici.Tako ne bo šlo naprej :?:D:D

L.P.

me zanima kakšno kazen bo tale dobila :D verjetno 40€ zaradi vožnje po napačni strani ceste? :)

KLIK

Popravljeno . Popravil carmagedon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kakšno kazen bo tale dobila :P verjetno 40€ zaradi vožnje po napačni strani ceste? :)

KLIK

kazen bodo dobil davkoplačevalci ker je treba poštimat dva avtomobila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kakšno kazen bo tale dobila :? verjetno 40€ zaradi vožnje po napačni strani ceste? :P

KLIK

carmagedon,po moje niti tistih 40€ ne bo dobila,ponavadi jim dajo samo opomin :D .Mi pa za par kilometrou več nas jebajo :D .

L.P. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kakšno kazen bo tale dobila :hmm: verjetno 40€ zaradi vožnje po napačni strani ceste? :grim

KLIK

Prej kazen za vožnjo po napačni strani avtomobila:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

da malo obudimo temo....se malo pohvalim

v zadjih 2 sezonah in dobrih 34.000 km,

me slovenska policija ni niti enkrat ustavila :not

worthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kakšno kazen bo tale dobila :hmm: verjetno 40€ zaradi vožnje po napačni strani ceste? :grim

KLIK

Ta je nebo dobila, si bojo zmilil da tisti golf, ni bil pravilno parkiran pred lastnikovo hišo, pa še kuponček bo moru dat. Nč novga pri policiji. Ko policia nardi nevem kakšen prekršek, da skor kerga ubije 1 dan na dnevniku pol pa nč. Treba jih dobr :bum: pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da malo obudimo temo....se malo pohvalim

v zadjih 2 sezonah in dobrih 34.000 km,

me slovenska policija ni niti enkrat ustavila :not

worthy:

Tudi mene odkar imam izpit za motor(3 leta) in avto(5let) ni policija še nikoli napisala kakšne kazni. Zdej nevem ali je to sreča ali sem res vesten voznik :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kurca bo pomenilo "ustrezna". In kako bo pulicaj usposobljen za preverjanje katero oblačilo je ustrezno? Bo šel na tečaj k Daineseju ali kakšni drugi firmi? Bomo dobili certificirano opremo katero bomo edino lahko uporabljali?

A je Patrik z rolerji na glavo padu, da se mu že blede?! To je pa res vedno večji kurac, ko imamo same šminkerje na oblasti! :angry:

In isti kurci in pičke lepo vehementno kršijo prometne predpise. Ma u 3PM vse skup!!!

Tisti, ki nima toliko crva v lastni glavi, da si nadane vsaj neko jakno s scitniki, sploh ne bi smel na motor....

Ce bi obstajal tak predpis, bi marsikdo vsaj pomislil na to kaj naj oblece in posledicno na to koliko se ima rad...

kdo bi bil za kaj usposobljen je pa brezveze debatirat...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!