Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Slikano ob 18:43

Bili pa so tam že ob 18:00...

Pa ob 19:30 tudi...

Zažgal pa ga nisem zato ker sta bila 2 tipa tam zraven na drugi strani ceste :) hehe

No stari .... tam kjer sta stala moraš pa TI parkirat nakar ti lepo u miru..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, modela sta me gledala vsa začudena kaj pa ta dela...

Pol ko sem začel slikat sta se samo nasmejala, ko sem vozečim začel mahat z roko sta se že mal manj smejala pol sem pa šel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Ali imajo radarji v civilnih avtomobilih (v mojem primeru siv Clio) tudi kamero, da te slikajo še od zadaj, ker motorji pač nimajo spredaj tablice, zato ker me je prejle v Planini slikal, imel pa sem dobrih 80... :(

prepočasen si bil to zna bit kazen.morš vsaj tolk peljat

post-18324-0-23259400-1341865718_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, modela sta me gledala vsa začudena kaj pa ta dela...

Pol ko sem začel slikat sta se samo nasmejala, ko sem vozečim začel mahat z roko sta se že mal manj smejala pol sem pa šel :)

He he sej pol ko si bil že nekje pri vrhmk sta verjetno začela počas dojemat kaj se je zgodlo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tam v Planini je res nerodna situacija...

50 omejitev pa ravnina, pa nobenga nikjer... Komot bi blo 70, če ne celo 90...

Pol pa radar pa proračun filat...

Ah ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je oni z mercedesom začel pospeševat je bil tank še skoraj poln :OK:

Popravljeno . Popravil orcus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je oni z mercedesom začel pospeševat je bil tank še skoraj poln :OK:

V BISTVU JE ŠLO TUD 360 A SE NA FOTKI VIDI KJE NA TEJ PA LE ŠTEVEC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko zahtevaš sodno varstvo za izrečen Plačilni Nalog, je predpisan kakšen rok v katerem ti morajo odgovorit?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko zahtevaš sodno varstvo za izrečen Plačilni Nalog, je predpisan kakšen rok v katerem ti morajo odgovorit?

Hvala.

Ne, najprej bo policija pogledala ZSV, in ga najverjetneje (dvomim, da bodo odločitev spremenili) poslala v odločanje sodišču, tko da čiči pa čaki, ampak enkrat preden bo zastaralo boš zihr pršu na vrsto :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, najprej bo policija pogledala ZSV, in ga najverjetneje (dvomim, da bodo odločitev spremenili) poslala v odločanje sodišču, tko da čiči pa čaki, ampak enkrat preden bo zastaralo boš zihr pršu na vrsto :evilgrin: .

Ma saj jaz se nisem pritoževal na sklep, le po slikici sem jih povprašal.

Pa upam, da ga kam založijo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj bi nosil s sabo kopijo...? Resno.

V avtu bi jo imel zato, da ne bi rabil po žepih nositi originala, kajti v primeru kraje je bolje, da ti ne ukradejo tudi originala (in ga je zato bolje imeti pri sebi, kot pa v avtu). Original pa bi imel lahko doma lepo shranjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res.. eni letečmani nimajo NIČ pošlihtan v glavi.. zdej se že budale na kolesarje spuščajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam s Treborjem. Kadar se peljem v službo prevozim nekaj krožišč in ničkolikokrat sem zaviral, ker biciklisti ne upoštevajo pravilno smer vožnje (v krožišču je to v nasprotni smeri od gibanja urinega kazalca). Ko z vozilom prihajaš v krožišče, pogledaš desno, če je kak pešec na prehodu in potem levo, od koder lahko pričakuješ pešca in hitrejše udeležence, torej bicikliste in druga vozila. In ko že hočeš speljati, ker je levo prosto, v tem času pa se z desne ni mogel pojaviti pešec, ti od tam prileti biciklist, ki ga prej ni bilo nikjer za videti. Tako se ne dela in prav bi bilo, če bi policisti zagotovili spoštovanje pravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res.. eni letečmani nimajo NIČ pošlihtan v glavi.. zdej se že budale na kolesarje spuščajo..

so prav tako enakopravni udelezenci v prometu ki morajo spostovat predpise!.....

in sem povsem zato da se tudi njihovi prekrski ustrezno kaznujejo :OK:

vzporednje voznje

telefoniranja

napacna smer voznje

alko

itn......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so prav tako enakopravni udelezenci v prometu ki morajo spostovat predpise!.....

in sem povsem zato da se tudi njihovi prekrski ustrezno kaznujejo :OK:

vzporednje voznje

telefoniranja

napacna smer voznje

alko

itn......

In potem svizec zavije tisto že čist zdrajsano čokolado!!! Ma ste eni optimisti. :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem svizec zavije tisto že čist zdrajsano čokolado!!! Ma ste eni optimisti. :surrender:

ne vem kaj ima svizec z tem?

bi se lahko drzal mogoce teme!

ali je res treba vsako smetit?

in ja v mb ji kr lepo kasirajo. in tudi prav tako!!

se bodo ze naucili....

jaz se tudi z avtomobilom ne vozim po kontra strani itn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se začel vozit z biciklom po pravi smeri in malo bolj upoštevat pravila igre, ampak ne zato, ker bi se bal policajev. To sem začel prakticirat takrat, ko sem skoraj letel čez haubo, ker me avtomobilist ni pričakoval, ko je zavijal iz enosmerne na dvopasovnico (dunajska nasprot gospodarca). In tako kot bi tudi jaz v avtu, je gledal samo v levo, če ima prosto pot pred pešci, kolesarji in avtomobili. Pa ko ti enkrat pijan kolesar prileti pred avto in mu skoraj zapelješ čez pijano bučo, si tudi misliš:"kje so pa zdej policaji?"...

Res je pa to, da se ne da vedno upoštevat pravil in greš kontra po kolesarski, telefoniraš ali pa pijan iz gostilne na kolo. Ampak mene je že izučil alko na kolesu. Na žalost z zlomljeno ključnico in sem bil na off v najlepšem delu moto sezone :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolesarske steze so široke vsaj 1 meter... in da se ne moreta "normalno" srečati dva kolesarja je TOTALNA BEDARIJA.. večino časa so tako prazne, tako da mi ne govoriti o ogrožanju onega in tega itd..

Z represijo se še nič ni rešilo in se tud ne bo...

Stvar je funkcionirala tako leta in leta, še ko so se vozil naši starši... AJA, ZDAJ PA KR NAENKRAT TO NI VEČ MOŽNO?? Pa kje vi pamet pobirate?

Problem je v tem, da ne kolesarji, ne pešci, ne avtomobilisti (tudi motoristi), velika večina ne pogleda ne levo, ne desno.. Kar bi morali biti samoumevno že po 6 letu starosti?

Vse skupaj se gre zahvaliti precenjevanju ljudi.. če nisi sposoben, pač nisi, jebi ga! Nismo vsi za vse! Ampak ne, družba nas uči da smo vsi za vse, da lahko zmoremo vse.. Pol pa gledaš ženske na kolesu, ravno toliko da se pelje, bog ne daj da ji pride kaj nasproti.. Pa motoriste, ki morajo do 20-30 kmh meti obe noge na tleh.. Pa avtomobiliste, ki ne vidijo 10 metrov pred sabo.. In pešce, ki gredo ko "kure" brez glave..

Zdaj, če sami spadate v te skupine, potem pač ne sodite druge.. ker nismo in niso vsi invalidi, ampak so tudi takšni, ki so sposobni oceniti in se peljati...

S specialko se pa človek ne more vozit čez robnike.. in če je folk tolk nestrpn, da ne more počakat teh par sekund preden ga lahko prehiti..

Sicer pa.. če se jim ljubi lovit kolesarje za 40€? Mislim, da so jim stopila pooblastila v glavo in se nosijo, kot da lovijo najhujše zločince..

Namesto, da bi se vprašali kaj "jeste" in kakšen je zrak okoli vas, ker na koncu nas bo tako vse rak pospravil.. se obremenjujete in zahtevate še strožje razmere.. Svaka vam čast! Upam, da bom lahko nekega dne postal tako moder kot vi vsi skupaj..

Pa da ne bo kdo užaljen, sem ZA red in mir.. ampak, obdržite zdravo pamet, nekje mora biti meja!

Popravljeno . Popravil Izek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izek v Zagorju je kolesarska tolk kratka, da so komaj narisali znak, da je to kolesarska pot in je res prazna. Zraven kolesarske je parkec, ki je bil leta in leta dober za sprehajanje. Ampak, ko sedim v Lunaparku vidim kako imenitna je ratala kolesarska pot za sprehajanje z vozički in pol se folk kurči, ko jih kdo od policistov opozori, da to ni sprehajalnica in jim spiše še kakšno položnico.

Pridi pa pogledat na dunajsko med 07.30 in 09.00 uro in boš vidu kako zgleda, ko se nekdo pripelje nasprot, pol pa še ne pozna pravila srečanja in se umika po svoji levi...Da o tistih s specialko po slovenski in dunajski ne zgubljam preveč besed. Pa kolikor mi je znano kolesarske nimajo robnikov ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje me že dlje časa muči in sicer kako je s "filtriranje", to je da se v križišču zrineš med dvema kolonama do prvega mesta? Je to prepovedano ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!