Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

da ne bo samo pljuvanje po policistih... tale si po mojem zasluži nobelovo nagrado za self control. jaz sem živčen, pa sem samo za ekranom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo samo pljuvanje po policistih... tale si po mojem zasluži nobelovo nagrado za self control. jaz sem živčen, pa sem samo za ekranom...

[media=]

Ahh dej no lepo te prosim, ženska ga namerno Jeb* v glavo, zdraven pa tip snema, in zakaj bi bil policaj živčen na takšno situacijo? Sej je izšolan človek, verjetno ima vsak dan najmanj 200 takih primerov, in ona je pač dobila kar si je zaslužila...mogoče še mal premal... bi mogla enga orng fasat, pa bi blo mir!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je predpisana minimalna zaščita pri vožnji "težkih" motorjev, ki jo moraš nositi? Razen čelade seveda. Mislem, da je v avtošoli zdaj obvezno še kaj poleg čelade (včasih je bila čelada dovolj).

V avtošoli moraš imeti motoristično čelado,motoristično jakno in motoristične rokavice in nujno obuvalo na peto.Hlače morajo biti dolge (kavbojke).Tako je vsaj v avtošoli,realno je pa drugače.Obvezna oprema je čelada in prva pomoč.Vsaj mislim tako,ker danes vidiš frajerje v opankah tudi celo bosi.Nato kratke hlače in kratke rokave.....Katastrofa.Najbolje je imeti celotno opremo.Kupiš pač dve opreme če se voziš tudi pozimi.eno letno,ki se zelo zrači in eno zimsko za hladne dneve.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V avtošoli moraš imeti motoristično čelado,motoristično jakno in motoristične rokavice in nujno obuvalo na peto.Hlače morajo biti dolge (kavbojke).Tako je vsaj v avtošoli,realno je pa drugače.Obvezna oprema je čelada in prva pomoč.Vsaj mislim tako,ker danes vidiš frajerje v opankah tudi celo bosi.Nato kratke hlače in kratke rokave.....Katastrofa.Najbolje je imeti celotno opremo.Kupiš pač dve opreme če se voziš tudi pozimi.eno letno,ki se zelo zrači in eno zimsko za hladne dneve.

LP

Še slabši so tisti, ki si kupijo vso opremo in mislijo, da zdaj so pa neuničljivi, nope, ni res. Leder le truplo skupaj zadrži, da ga ne razmeče tako zelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo samo pljuvanje po policistih... tale si po mojem zasluži nobelovo nagrado za self control. jaz sem živčen, pa sem samo za ekranom...

[media=]

ne , da sem ljubitelj policajev, ampak tole smrklo in Avdiča bi jaz definitivno odpeljal na povšetovo in jih malo prebutal. Tako nizkotno obnašanje za " novinarja" je pa res nekulturno. Avdič -100 pik pri meni!

Dober je policaj, da je imel živce....

Popravljeno . Popravil idelta
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še slabši so tisti, ki si kupijo vso opremo in mislijo, da zdaj so pa neuničljivi, nope, ni res. Leder le truplo skupaj zadrži, da ga ne razmeče tako zelo.

Še dobro da ste povedali,drugače tega nebi vedel.

Zdej si moram kupiti še samo rdeče spodnjice,potem bom neuničljiv kot superman.

LP

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo samo pljuvanje po policistih... tale si po mojem zasluži nobelovo nagrado za self control. jaz sem živčen, pa sem samo za ekranom...

[media=]

Smrkla napihnjena. Če mi gre kaj na qrac so pa take imbecilne presranke! :jezen Za vogal pa skloftat ko opico! In to so novinarji! :kva1: Buh pomagi pa Marička s Povšnka!

Cajkotu vsa čast in spoštovanje! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu policistu vsaka čast. Mogoče, ker je videl, da snema. Miličniki... saj se jih še spomnite?, -kaj bi naredili v takšnem primeru? Po moje bi smrkljo že po parih sekundah izvlekli iz avta in sklofutali, snemalca pa premikastili, da ne bi mogel več niti držati kamere, kaj šele snemati. Mula nekaj v prvi plan postavlja svojo roko... le kaj je hotela s tem povedati? Da, bi jo potem morali kar pustiti na miru?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta dva "novinarja" sta funkcionalno nepismena.

Ciritani del "voznik osebnega avtomobila mora voziti tako, da ne zmanjšuje stabilnosti vozila, zlasti ne sme spuščati krmila, ali se voziti po dveh kolesih" komentirata v smislu saj ni na motorju ampak v avtu.

Če bi imel možnost, bi jima predvajal ta video par ur skupaj, zgornji citat pa bi jima v živo prebiral Morgan Freeman:

Imbecila. Kdo njiju zaposluje kot novinarja mora biti jako ponosen nanju.

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V avtošoli moraš imeti motoristično čelado,motoristično jakno in motoristične rokavice in nujno obuvalo na peto.Hlače morajo biti dolge (kavbojke).Tako je vsaj v avtošoli,realno je pa drugače.Obvezna oprema je čelada in prva pomoč.Vsaj mislim tako,ker danes vidiš frajerje v opankah tudi celo bosi.Nato kratke hlače in kratke rokave.....Katastrofa.Najbolje je imeti celotno opremo.Kupiš pač dve opreme če se voziš tudi pozimi.eno letno,ki se zelo zrači in eno zimsko za hladne dneve.

LP

v avtošoli - če so hlače brez ščitnikov so obvezni zunanji ščitniki kolen ,,,

Ta dva "novinarja" sta funkcionalno nepismena.

Ciritani del "voznik osebnega avtomobila mora voziti tako, da ne zmanjšuje stabilnosti vozila, zlasti ne sme spuščati krmila, ali se voziti po dveh kolesih" komentirata v smislu saj ni na motorju ampak v avtu.

Če bi imel možnost, bi jima predvajal ta video par ur skupaj, zgornji citat pa bi jima v živo prebiral Morgan Freeman:

Imbecila. Kdo njiju zaposluje kot novinarja mora biti jako ponosen nanju.

faca si ... :lol1:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avdiču lahko pokažem,da se da avto peljat po dveh kolesih.

Preverite ali ja avdič kupu diplomo in kje?

Mislim, da sem ga enkrat vidu v Sarajevu:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne , da sem ljubitelj policajev, ampak tole smrklo in Avdiča bi jaz definitivno odpeljal na povšetovo in jih malo prebutal. Tako nizkotno obnašanje za " novinarja" je pa res nekulturno. Avdič -100 pik pri meni!

Dober je policaj, da je imel živce....

Avdiču lahko pokažem,da se da avto peljat po dveh kolesih.

Preverite ali ja avdič kupu diplomo in kje?

Mislim, da sem ga enkrat vidu v Sarajevu:

Pa kakšen AVDIČ zaboga?! Ne delat človeku slabega imena! Avdič (moderator na Radiu 1) ima s tem novinarjem skupno samo ime - obema je ime Denis. Idiotski novinar na posnetku je Denis SARKIČ!

Denis Avdič je bil drugače predno je odšel v radijske vode kar nekaj let tudi sam policaj in verjetno še predobro ve kako je v koži policista.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta dva "novinarja" sta funkcionalno nepismena.

Ciritani del "voznik osebnega avtomobila mora voziti tako, da ne zmanjšuje stabilnosti vozila, zlasti ne sme spuščati krmila, ali se voziti po dveh kolesih" komentirata v smislu saj ni na motorju ampak v avtu.

Če bi imel možnost, bi jima predvajal ta video par ur skupaj, zgornji citat pa bi jima v živo prebiral Morgan Freeman:

Imbecila. Kdo njiju zaposluje kot novinarja mora biti jako ponosen nanju.

tole je sicer star in že viden posnetek, pa je vseeno boleče gledat. Zaposloval ju je Jani Sever, Novinar čigar mnenja in uvodnike v Mladino sem rad bral. Po "ločitvi" Mladine in Severja sta oba šla u kurac. Mladina in Sever s svojim projektom vest.si. Zanimivo, da je Sarkića po tem zaposlil....Prime Minister Pahor, za svojega PR delavca, oziroma, je bil Sarkić PR stranki SD.

Avdiču lahko pokažem,da se da avto peljat po dveh kolesih.

Preverite ali ja avdič kupu diplomo in kje?

Mislim, da sem ga enkrat vidu v Sarajevu:

Ja, Sarkića si lahko gledal v Sarajevu, upam le, da takrat v resnici nisi bil tam.

Dečko je pri 16?17?ih strašno resno vzel svoj bodoči poklic fotoreporterja in se odpravil v Sarajevo, in v okupiranem mestu obtičal mislim da 3 mesece.

Je pa na posnetku lepo videt, kako bedno izpade fehtanje cviljenje in skor grožnje policistom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kakšen AVDIČ zaboga?! Ne delat človeku slabega imena! Avdič (moderator na Radiu 1) ima s tem novinarjem skupno samo ime - obema je ime Denis. Idiotski novinar na posnetku je Denis SARKIČ!

Denis Avdič je bil drugače predno je odšel v radijske vode kar nekaj let tudi sam policaj in verjetno še predobro ve kako je v koži policista.

Nisem bil dovolj pozoren in se opravičujem za zavajanje, res ni Avdić ampak Sarkić!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kakšen AVDIČ zaboga?! Ne delat človeku slabega imena! Avdič (moderator na Radiu 1) ima s tem novinarjem skupno samo ime - obema je ime Denis. Idiotski novinar na posnetku je Denis SARKIČ!

Denis Avdič je bil drugače predno je odšel v radijske vode kar nekaj let tudi sam policaj in verjetno še predobro ve kako je v koži policista.

Se globoko opravičujem gospodu Avdiču,ker sem bi zaveden.Sem pa napisal,(da mislim,da sem ga videl)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v avtošoli - če so hlače brez ščitnikov so obvezni zunanji ščitniki kolen ,,,

faca si ... :lol1:

Js nism novinar, ti pa neveš kaj pomeni biti funkcionalno pismen :) Faca.

Sicer si pa zaimke oglej tu:

http://sl.wikipedia....i/Osebni_zaimek

Opravičila seveda nikakor ne pričakujem.

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nism novinar, ti pa neveš kaj pomeni biti funkcionalno pismen :) Faca.

Sicer si pa zaimke oglej tu:

http://sl.wikipedia....i/Osebni_zaimek

Opravičila seveda nikakor ne pričakujem.

se ti opravičujem ...

http://sl.wikipedia....iki/Pismenost�� - " Písmenost je sposobnost branja in pisanja ter, po terminologiji UNESCA, zmožnost razumevanja vsakdanjih sporočil " ....

ne glede na to ali si ali nisi novinar ... :topic:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne , da sem ljubitelj policajev, ampak tole smrklo in Avdiča bi jaz definitivno odpeljal na povšetovo in jih malo prebutal. Tako nizkotno obnašanje za " novinarja" je pa res nekulturno. Avdič -100 pik pri meni!

Dober je policaj, da je imel živce....

Da ni mogoče Denis Sarkić ... ki je zadnja tri leta PR-ovec Boruta Pahorja ...

Smrkla napihnjena. Če mi gre kaj na qrac so pa take imbecilne presranke!

Jep, napihnjena. Tudi to, da je - kolikor vem - invalidka brez roke, ji pri meni ne kupi nobene točke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Ima kdo idejo kaj naredit,ko ti policaj da kazen za prekršek,ki ga nisi naredil.Potem vložiš pritožbo in zaradi zdravstvenih težav(izvidi)ne moreš na sodišče kjer sodnik brez tvojega zaslišanja ali zaslišanja priče odloči,da plicaj trdi resnico in ti,da kazen.Na odločitev pa ni mogoča pritožba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo idejo kaj naredit,ko ti policaj da kazen za prekršek,ki ga nisi naredil.Potem vložiš pritožbo in zaradi zdravstvenih težav(izvidi)ne moreš na sodišče kjer sodnik brez tvojega zaslišanja ali zaslišanja priče odloči,da plicaj trdi resnico in ti,da kazen.Na odločitev pa ni mogoča pritožba...

Mnenje polcaja na sodišču itak ne boš povozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnenje polcaja na sodišču itak ne boš povozil.

V bistvu je kolona vozil stala.Jz pa sem po en avto obvozil brez,da bi šel na nasprotni vozni pas-imam tudi ime osebe,ki je bila v enem izmed avtov.Jz sem prej vidu policaja a sem to naredu,ker je dovoljeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš nič več....

Imel si možnost iti na sodišče kjer bi lahko povedal svojo zgodbico pa nisi šel.

Si se opravičil ? 

 

Izvidi ? kakšni izvidi ? jaz jih imam tudi ;)

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!