Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

hm.. Sam zakaj bi me lahko zašili zarad pozdrava?

Vedno sem jih pozdravil pa so le lepo odzdravili nazaj... Slovenski, hrvaški in bosanski...

@urkoman, naj te usliši oni zgoraj... Sploh ni bla slaba no xD

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač voziti po omejitvah in mahat taplavim še zdaleč ni varno .. lah te zašijejo za stvari o katerih niti še slišal nisi. Sam odvisno je kolk žlehtmode ma vkloplen. Verjetno te je spustila ker si jo spomnil na koga al pa kaj.?

Ti si pa ze malo paranoicen.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa ze malo paranoicen.....

 

To niti ni paranoja ampak tista tipična, vse so drugi krivi, potem pa mamici pod krilo jokat, ko pa mal starejši pa za šankom jokat. Čepav pri takšnih izjavah ja, je kot kaže že tudi malo paranoje zraven :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v stilu: jst sm fuŁ kul, sam ceu svet je u pizdi :D

Ne ne .. VSE je iz dneva u dan bolj u pizdi!! 

 

Sam kje bo polcaj to pošteku?? Dokler greš brez sivih las u penzijo pred 50imi za spanje v službenem avtu in pametuješ še nadaljnih 30let zihr ne!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne .. VSE je iz dneva u dan bolj u pizdi!! 

 

Sam kje bo polcaj to pošteku?? Dokler greš brez sivih las u penzijo pred 50imi za spanje v službenem avtu in pametuješ še nadaljnih 30let zihr ne!!

 

Še obstaja v Sloveniji služba da greš pred 50 v penzijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še obstaja v Sloveniji služba da greš pred 50 v penzijo?

PALICAJ - ker ima palico  40 + :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6. GEOMETRIJSKA VIDNOST

6.1. Prostor za pritrditev registrske tablice mora biti viden v prostoru, ki ga omejujeta dva prostorska kota: eden od teh prostorskih kotov, prostorski kot z vodoravnim robom, je omejen z dvema ravninama, ki potekata skozi zgornji in spodnji rob mesta za pritrditev registrske tablice, katerih kota glede na horizontalo sta prikazana na sliki 1; drugi prostorski kot z navpičnim robom je omejen z dvema ravninama, ki potekata skozi levi in desni rob mesta za pritrditev registrske tablice, katerih kota proti vzdolžni srednjici vozila sta prikazana na sliki 2." )

Sem mislil, da mi geometrija ni tuja :blush: . Ampak to je verjetno kakšne extra sorte geometrija :kva1:

A imaš še slike kje? Me zanima če bom potem kaj zastopu... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne morem verjeti, da mi ta plavi še niso napisali kazni, ker imam tablico nameščeno na tovarniško določenemu mestu. Pa kaj je s temi ta plavimi ? Kaj res kaznujejo samo predelane nosilce za tablico in tiste s tablicami, katere vidijo samo s helikopterja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tablica mora pač bit odlično vidna onemu, ki je za tabo.

Za namen skrivanja pred radarjem se pa uporabi gumb in elektromotorček... če seveda opaziš radar :P

to da si naredil tehnični jim pa seveda ne pomeni nič, ker ni dokazov da si jo imel tako na tehničnem pregledu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem bral za nazaj in sem te zamešal z uporabnikom _luke_

 

Rabil bi nasvet ali naj se pritožim na delo policista ali ne in to čimprej :) Hvala vnaprej.

 

Najprej bi rad povedal da vse kar pišem je tako kot se je zgodilo in ni nobenega polepševanja v mojo korist.

 

Skozi ilirsko bistrico se s kolegom peljeva po omejitvi, js na husi on na r1. Js sm policiste zagledal za mano in sem zato peljal po predpisih, kar pa kolega ni opazil in je prehitel po polni črti in seveda čez omejitev v naselju. Policija ni uporabila niti luči niti sirene in se vozila nadaljnih 5km za mano do mojega doma. Na DVORIŠČE sem zapeljal in šel z motorja v istem momentu policija policista pripeljeta s škodo, ZAPARKIRATA mene ter še druge avtomobile. VES ČAS STA BILA BREZ KAKRŠNIHKOLI ZVOČNIH IN SVETLOBNIH OPOZORIL. Njihovo kompletno vozilo je bilo na dvorišču, da se zastopimo. Ko staknem čelado najprej vprašam policista, ki je bil BREZ kape avtomobil za  zakaj se vozi za mano 5km in me ustavi na lastnem dvorišču. Odgovor je bil ˝vozniško in prometno˝!. Dam papirje. Vprašam zakaj me je ustavil. Odgovor ˝ker je registerska tablica pod napačnim kotom˝. Moj odgovor je bil, da kako nej jst vem kakšen more bit kot da bo vredu. Njegov odgovor˝tablica more bit pod kotom 90 stopinj, gleda na cesto˝. Reku sm mu da tega še nisem vidu niti slišal, zato sm  zahteval da mi to prebere v zakonu. No prebral je da more bit registerska čitljiva, nezbledela ter vidna iz vozila zadaj. Tablica res ni pod pravim kotom, ampak če mi ne zna razložit kaj je prav in kaj ne (ne pa da mi 2x reče in z rokami pokaže da more bit pod kotom 90 stopinj)!

 

Reku sm mu da je motor v takem stanju kot je bp prišel skozi tehnični je sledil njegov odgovor : ˝ja sej u bistrici vsak naredi tehnični˝. Mene je kr na smeh vleklo. Reku sm mu da kam moram motor na tehnični peljat da bo zadovoljen? No uglavnem 200€. Takih neresnih odgovorov od osebe ki piše kazni ne morem poslušat ker so neresni.

 

No zadevo spiše in se zgodba nadaljuje. ˝kdo je kolega na sportivi ki je kršil cpp˝. Odgovoril sem da nevem. Vprašanje je ponovil vsaj 10x, js pa moj odgovor. Reku je da oviram neko preiskavo in da bom še kazn za to dobil. Js sm sam odgovoru, da kaj je tukej pozitivnega če povem kdo je, če pa bova tako oba dobila kazen...reku sam da je mel priliko vžgat luči in sireno in jt za njim pa ni šel, moja dolžnost pa ni da povem kdo je kr nevem kdo je.

 

Ker nisem ugodil njegovim prošnjam je iskal kaj bi mi še napisal. A motor je 610 kubičn? ja. Ti bi smel vozit samo 250cc je reku. No, tako je blo po starem zakonu mu lepo razložim. Moj motor ima res 36kw, izpit pa 35. Dal sem skozi več kontrol prometa pa ni blo nič narobe. Vedel sem da sm v prekršku. Ampak tako pač je. Ko je pisal nov dodaten plačilni nalog je opazil čisto na koncu še kilovate. Veste kakšno veselje je mel na ksihtu :D ma svaka čas! No ker niste povedal kdo je prjatu, boste pa še za njega plačal je bil odgovor.

 

Dva plačilna paf paf in čau. Mene zanima če se  lahko pritožim ker me je ustavil brez kakršnih koli opozorilnih znakov, parkiral na dvorišče, brez kape. (policistka je slikala motor v tem času prav tako brez kape). Imam dve priče, mater in očeta ki sta najprej zagledala policijski avto in ne mene. Pomislila sta na najhujše seveda... hvala za kakršenkoli odgovor ki mi bo v pomoč, taki ki mi nimate namena svetovat pa vseeno hvala.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle me je policist motorist ustavil in ga je zanimal kaj za ene rore mam gor, pa ce so upisani. Da so brez dusilcev ga tud ni motil.....Homolomo karton pa doma na mizi, jiha, ampak je bil prijazen in si je samo podatke zapisal pa nic tezil. Pa ce sm kej alkoholiziran, mi je vrjel da ne. Res prjazn, normalen odnos. :worship: Vrjetn sm se mu zasmilil, ker je motor tok usran od dezja pa Novega vinodolskega,da brezveze. :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa beseda lepo mesto najde. To vedno govorim in drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni... 

Ko berem spis od _luke_ mi gre po glavi ena stvar... namreč naši gospodje policisti znajo dobro dr kat samo tiste ki imajo luč narobe nameščeno.. tablico narobe..itd.. zato so zelo usposobljeni... tam pa da bi našim tajkunom pa lopovom stopli na prste to pa ne... Najlepše je je.at človeka v cpp... ker on bo ti 100% plačo... oni ko so na iglah pa to.. tisti pa itaq jih niti ne zanimajo.. no kot drugo kar pa imajo nekateri zelo prav pa je dejstvo... da ne glede na situacijo pred teboj stoji gospod policist... in da so odgovori na vprašanja kdo je pa bil oni motorist itd... NEVEM GOSPOD, 5 MINUT PRED TEM SE JE PRIPELJAL ZA MENOJ... ali kaj podobnega... oni pač hočejo dosečt svoje.. hočejo te ustrahovat... in to je to.. ne govorim pa da so vsi isti.. 

Sam se spomnimo lanske nesreče v Markovcih pri Ptuju... g.Policist je po NJIVI divjal za motoristom!!!....pomoje če bi se motorist zapeljal v reko Dravo.. bi mu g. Policist sledil :(

Žal, ampak ego je na zadnjem mestu... na prvem more bit odnos do uniforme.. pa če ima prav ali ne..

Pa upam da ni kakšne zamere .. :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako... ker slej ko prej te tako ali tako enkrat ujamejo... :( ... bolje se ustavit.. ostat živ... kot pa zbežat.. pa orat po jarkih :(.. .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš papir s tehničnega je vozilo tehnično brezhibno. Če ugotovi da ni tehnično skladno nej me pelje na izredni tehnični, če neve za kaj se gre. Citiram : ˝tam itak vsak naredi tehnični˝ lahko govori svojim prijateljem v gostilni al pa svoji mami, meni tega ne sme.

 

No da ne bo kdo preveč resno vzel tega. To ne drži. Opravljen tehnični pomeni samo, da je bilo vozilo na tehničnem pregledu brezhibno. Če se jaz po tehničnem odpeljem v garažo vržem gor racing poliestre poberem dol smerokaze, ogledala in vse ostalo (to je samo skrajni primer) takrat motor ni več tehnično ustrezen in sem v prekršku ne glede na to, da mi tehnični velja eno leto. Kar pa se same tablice tiče pa je navedeno, kje in kako mora biti tablica montirana in pozicionirana. Za ugotavljanje tega ni potreben tehnični :)

 

Za ostale stvari pa je povsem pravilno, da se človek čim bolj pozanima kaj in kako in da operira z argumenti, še posebej napram uradnim organom. Vse preveč se srečujem z raznimi pavšalnimi in šank ocenami kaj je prav in kaj ne in takšne stvari lahko velikokrat drago stanejo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....14 dni nazaj sem bil pameten in dobil kazen od policaja.....včeraj sem bil tiho in se grizel za jezik pa je bilo samo opozorilo....

 

did i get the point :) ..... o yes :)

 

:smoke: Kot radi pravimo .......................... vse je v GLAVI................. :whistle: ................. prevelik EGO, pa zna biti ........................... hudičevo ..................... draga zadeva. :P

Popravljeno . Popravil papez47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: Kot radi pravimo .......................... vse je v GLAVI................. :whistle: ................. prevelik EGO, pa zna biti ........................... hudičevo ..................... draga zadeva. :P

.............................................draga...............................................draga......................................

 

evo ti pike........................................................................ :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!