Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

je bil preglasen :P

Vprašajta se raje zakaj so sploh znaki ob cesti in zakaj imamo CPP ? ? verjetno zato, da vse skupaj "motoristi" ignoriramo !

Nerečem,da sem angelček ampak če je že omejitev po redko naseljenem kraju in omejitev 70 Km/h in voziš npr, po števcu 90 kar je max.80  pa ni tak greh kot če voziš z 2X-no ++ dovoljeno hitrostjo to bi rad povedal takim modelom med katere očitno sodita Dami34 in DIN !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi, po tvoje, lahko izmerilo napačno ? 

 

Napačno - nasprotno od pravilno.

 

Tako, kot napačno izmeri hitrost hiše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v to hišo?  :)

 

up-NOD3AEUEHAPL3QDA.jpg

Popravljeno . Popravil DXR16
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašajta se raje zakaj so sploh znaki ob cesti in zakaj imamo CPP ? ? verjetno zato, da vse skupaj "motoristi" ignoriramo !

Nerečem,da sem angelček ampak če je že omejitev po redko naseljenem kraju in omejitev 70 Km/h in voziš npr, po števcu 90 kar je max.80  pa ni tak greh kot če voziš z 2X-no ++ dovoljeno hitrostjo to bi rad povedal takim modelom med katere očitno sodita Dami34 in DIN !

 

Sem se vozil z obema... sta kulturna voznika ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se vozil z obema... sta kulturna voznika ;)

:kva2:  če si jih pa ti lohka dohajal, pol pa tud jest verjamem, da sta kulturna voznika :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašajta se raje zakaj so sploh znaki ob cesti in zakaj imamo CPP ? ? verjetno zato, da vse skupaj "motoristi" ignoriramo !

Nerečem,da sem angelček ampak če je že omejitev po redko naseljenem kraju in omejitev 70 Km/h in voziš npr, po števcu 90 kar je max.80  pa ni tak greh kot če voziš z 2X-no ++ dovoljeno hitrostjo to bi rad povedal takim modelom med katere očitno sodita Dami34 in DIN !

No, na to se pa res lahko da preprost odgovor ............................

1 - v koliko ne bi imeli prometne znake ob cesti ........................ bi bilo veliko ljudi brez dela

2 - CPP? A je to mišljeno ..................... cestni povzročitelj prepiha??

 

Pa ne se takoj razburiti na šalo...........................

 

Nekateri si pač razlagajo vožnjo po svoje, in je vseeno s katerim vozilom so ( od avta do kolesa ). Nekaj takih s ceste spravijo Policaji, nekaj pa naravna selekcija ..................... te, ki ostanejo ................ imajo srečo. Ker pa je sreča opoteča .................. se lahko hitro zatakne.

 

Poznam par primerov, ki doma vozilo brez glave, v tujini so pridni ( kot bubica ), zakaj? Zaradi velikih kazni in plačati jih je potrebno takoj. No iz tega se da sklepati, da so pri nas kazni premajhne, na kraju jih pa še istirjati niso zmožni. Osebno bi kazni zvišal za 10X.

Ne mi pisat o plačah, vsak zavestno prekrši zakon!!!!!!!!!

 

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niso v tujini (Avstrija, recimo), kazni za prekrške nižje, kot pri nas? Pa modeli, ki so pri nas Rossiji, tam vozijo povsem v mejah normale...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebil v tujini (ne rad) 14 let in poznam kazni in načine izterjatve pri tujcih, če nimaš denarja za 1-dan aresta se ti zmanjša kazen za 50 SFRS , zato mogoče res vsi vozijo-mo kolikor toliko po predpisih ! ! kazni so za enake prekrške MANJŠE kot pri nas npr.v tunelu je plačal tujec za 2X-no prekoračitev hitrosti 1500 SFRS to je ca 1200€ ampak po plačilu kazni je lahko odpeljal naprej pri nas bi ti poleg izrečene kazni,ki sigurno ni manjša vzeli še izpit in vozilo, tebe pa odpeljali verjetno,če ni alkohola direktno k sodniku za prekrške in potem peš domov ! 

Zato sem omenil, da majnše prekoračitve niso tak problem recimo da prekoračiš ca 10-20%, nemorem se strinjat z 2 X-no prekoračitvijo, tu nepomaga NIKAKRŠNA kazen pa naj bo tudi kot omenjaš 10 X-na, to je SLO OBJESNOST ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:  če si jih pa ti lohka dohajal, pol pa tud jest verjamem, da sta kulturna voznika :ninja:

 

konju jedan  :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, a pa je to model po ulci ala Copova v lj basal 150? al bolj prazna cesta?

Sem napisal,da je obvoznica na najdaljši ravnini (ca 1km) nekje na sredini je križišče in to BREZ označenega prehoda za pešce kjer občasno tudi kak avto(čeprav je prepovedano) obrača,prečka cesto kak biciklist,traktor,tudi otroci, ko gredo v šolo,če ni ravno vikend.Hočem reči cesta nikakor neprenese večjo hitrost kot predpisujejo oznake,ki se jih malo kdo popolnoma drži cesta je dokaj široka in nova,najbolj nevarni so samo OBJESNEŽI ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konju jedan  :bum:

:ninja: Te bom miličnikom zatožu, da si divjak pa te bodo on mal :kick-ass: .

Pa motofrik ma prav, ko reče da so slovenski rosiji v tujini kulturni. Ampak ko grem večkrat v Avstrijo na obisk, že dobro vem kje lohka poženem da ni policajev oz. radarjev. Oziroma v zadnjih treh letih sem gor policaje vidu sam na kaki kawi. Sam je treba vedet če gor nardiš pizdarijo te koj v čuzo zbašejo, pr nas pa se gre sam za dnar in to je problem.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej po Dolenjki se da tut cez 100 pelat, ker je siroka, pa pregledna, pa mas lihtko krizisca, pa prehode, pa svasta....ampak ce je prazna, ni sile. Recimo po miklosicevi je ze 40 velik. Pa si bolj nevaren, ce gres po Miklosicevi 50, kar je bilo vcasih dovoljeno, kot da gres po Dolenjski 100.....pa vemo kje so radarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ljudje nimajo občutka za okolico so vsi predpisi in zakoni odveč. Kazni za večino najbrž niso premajhne. Vsekakor pa bi morale bit sankcije za povzročitelje nesreč ali tiste ki vozijo v napačno smer in podobno precej hujše. Predpis brez najmanjše razlike omejuje gibanje superšportnrmu strojčku kot naloženemu šleparju. Tudi na čas ko ni prometa se ne ozira. Slučajno sem poznal punco ki jo je (in še njeno prijateljico) fental manijak blizu ljubljanskih mlekarn. kazen je smešna in ta norec ves zadrogiran je povozil že več ljudi, in to med drugim tudi na pločniku. Ampak čez kako leto ali dve bo spet na cesti kjer bo nemoteno haral do naslednje katastrofe. Kje je tu zakon??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vožnjo po nasprotni strani avtoceste moraš biti totalno nažgan, zadrogiran ali pa napol slep. Skratka, neprimeren za na cesto. Sem že velikokrat omenil, pa bom še enkrat: zakaj, hudiča se ne namestijo Stingerji na izvozih avtocest?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vožnjo po nasprotni strani avtoceste moraš biti totalno nažgan, zadrogiran ali pa napol slep. Skratka, neprimeren za na cesto. Sem že velikokrat omenil, pa bom še enkrat: zakaj, hudiča se ne namestijo Stingerji na izvozih avtocest?

e  to  bi  se  takoj  ustavlo  sranje.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami34 in Din sta diujaka jih poznam objestneža,motozajebant pa ne zna ,je pa zato nevarn sebi in drugim :lol1:

P.S, ja bremzer prov si ocenu te delikvente :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami34 in Din sta diujaka jih poznam objestneža,motozajebant pa ne zna ,je pa zato nevarn sebi in drugim :lol1:

P.S, ja bremzer prov si ocenu te delikvente :P

 

:kva2:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se vozil z obema... sta kulturna voznika ;)

Tok sm kulturen, da vsaki babi dam dol čelado :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niso v tujini (Avstrija, recimo), kazni za prekrške nižje, kot pri nas? Pa modeli, ki so pri nas Rossiji, tam vozijo povsem v mejah normale...

Verjemi, da pr men je ravno obratno, pa še par modelov poznam, k mečejo pr nas uči na pecle in se res trudijo točno tok kot je napisano.

Kumi čakam, da grem spet v tujino :P, kjer bom lahko spet normalen diujak.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa dajmo mal okrog tujine povedat.

Primerjajo npr. Avstrijo in Slovenijo. 

Omejitve: v AU omejitev 70km/h, pri nas v glavnem 50km/h za enak tip ceste. (regionalke, ki ne grejo direktno skozi vasi)

ti voziš 90km/h v AU kazen 30€, pr nas olalalalaaaaaaa + točke....še mal ti manjka pa bi te za kriminalca lahko obsodili.

 

p.s. Ugani Bremzer, kje kazen bolj boli in kje je potrebno bolj paziti?

 

p.s.s. Namesto, da bo voznik gledal, kje je kak mulc z žogo ali pes ali mačka, buli vsakih 5 sekund v števec, da neb slučajno ušlo na 55km/h.....toliko o smiselnosti višin kazni.

 

p.s.s.s. tisti ki pa gre na omejitev 50km/h 3x hitrej, gre pa itak povsod 3x hitreje in mu ni pomoči...večino itakih zloči naravna selekcija

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud naravna selekcija ni več kar je včasih bila :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud naravna selekcija ni več kar je včasih bila :grrr

Zato maš pa stare strice s klobuki, pa tete z očali, ki iz stranske ceste pučas vpadejo na glavno...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!