Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Zato maš pa stare strice s klobuki, pa tete z očali, ki iz stranske ceste pučas vpadejo na glavno...

In so vedno krivi za karambol !

Na nagrobnem spomeniku pokojnega motorista pa bi moralo pisati "tu počiva objesnež,ki je presegel 2X-no dovoljeno hitrost" !  karambol je zakrivila teta-stric iz sranske "neprednostne" ceste !

Ps upam in ti želim,da boš tudi ti prišel v stričeva leta, klobuk si pa kar kupi ker ko boš stric si ga boš bolj težko !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In so vedno krivi za karambol !

Na nagrobnem spomeniku pokojnega motorista pa bi moralo pisati "tu počiva objesnež,ki je presegel 2X-no dovoljeno hitrost" !  karambol je zakrivila teta-stric iz sranske "neprednostne" ceste !

Ps upam in ti želim,da boš tudi ti prišel v stričeva leta, klobuk si pa kar kupi ker ko boš stric si ga boš bolj težko !

No, no stric, potegni si klobuk bolj na čelo, boš bolj videl prebrat kaj ti je DAMI želel povedat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato maš pa stare strice s klobuki, pa tete z očali, ki iz stranske ceste pučas vpadejo na glavno...

ne vem kolk si star a verjemi.da boš kot stric dvakat bolj nevaren ker boš poleg klobuka uprabljav še mobilca!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In so vedno krivi za karambol !

Na nagrobnem spomeniku pokojnega motorista pa bi moralo pisati "tu počiva objesnež,ki je presegel 2X-no dovoljeno hitrost" !  karambol je zakrivila teta-stric iz sranske "neprednostne" ceste !

Ps upam in ti želim,da boš tudi ti prišel v stričeva leta, klobuk si pa kar kupi ker ko boš stric si ga boš bolj težko !

Stric Bremzer ne se jezit, kdo je kriv nisem debatiral, samo povedal sem, da pomagajo pri naravni selekciji. Klobuk bom pa kmal meu, k sm brez las :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kolk si star a verjemi.da boš kot stric dvakat bolj nevaren ker boš poleg klobuka uprabljav še mobilca!

Pred tabo sem uporabljal mobilec (2x plačal in 1x bil celo na 24kur kot objestnež, ki telefonira), kadil in vozil, vse hkrati, pa tega ne počnem več....ugani zakaj :D

 

ker ni varno.....

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BDW vidim, da so nekatere strici s klobukom in tete z očali močno razkurili. A se kdo mogoče

* Da ni več varen, da ne more več glave obrniti pa nazaj pogledati?

* Da mečka preden vstopi v krožišče in da mu ni več popolnoma jasno kako naj bi skozi križišče in krožišče peljal?

Naj vam zaupam skrivnost....ko se takole kot je zgoraj opisano počutiš, nisi več 100% za cesto....

 

p.s. Najbolj so mi pa zanimivi strici in tete, k kontra po AC vozijo....statistika kaže, da so večinoma preko 60let in s klobuki in očali :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teta z očali   :kva2: ...pa prehitr moped

 

http://www.liveleak.com/view?i=b71_1390146444

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Una z avtom ni bla nč kriva,kriva je bla ta teta v kikli pol zraven njega,ona mu je vzela pogled da ni bil pozoren na cesto :grimpa ni mela ne klobuka ne očal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa dajmo mal okrog tujine povedat.

Primerjajo npr. Avstrijo in Slovenijo. 

Omejitve: v AU omejitev 70km/h, pri nas v glavnem 50km/h za enak tip ceste. (regionalke, ki ne grejo direktno skozi vasi)

ti voziš 90km/h v AU kazen 30€, pr nas olalalalaaaaaaa + točke....še mal ti manjka pa bi te za kriminalca lahko obsodili.

 

p.s. Ugani Bremzer, kje kazen bolj boli in kje je potrebno bolj paziti?

 

p.s.s. Namesto, da bo voznik gledal, kje je kak mulc z žogo ali pes ali mačka, buli vsakih 5 sekund v števec, da neb slučajno ušlo na 55km/h.....toliko o smiselnosti višin kazni.

 

p.s.s.s. tisti ki pa gre na omejitev 50km/h 3x hitrej, gre pa itak povsod 3x hitreje in mu ni pomoči...večino itakih zloči naravna selekcija

Vse kar si napisal je čisto res.

 

Razlika je v tem da v AU če je omejitev 70 km/h bo avstric peljal točno tolk pa nič več pri nas pa se ve če ne bo šlo 80km/h++ bo šlo že pre počas

In strinjam se da z visokimi kaznimi ne bomo nič naredili (plačaš kazn, jambraš 14 dni pol pa spet po starem).

 

Stvari za prehitro vožnjo in obnašanje v prometu je potrebno urejati pri temeljih, to se začne že v šoli ko otorci delajo izpit za kolo in se potem nadgrajuje.Mogoče uvesti šolske ure pravilno obnašanje v prometu. Za starejše bi mogla biti pa omejitev da pri 65 letu začne veljati da mora vsake dve leti narediti zdravniški pregled in tečaj varne vožnje kjer bi mu pokazali novosti v prometu (npr. kako se pravilno pelje skozi krožišče).

 

Mene osebno moti kdo je inštruktor vožnje, nekdo ki ima toliko in toliko prevoženih kilometrov z srednjo šolsko izobrazbo in pet minut tečaja za inštruktorja. Inštruktor ki ti govori da moraš delati politične premike v desno ko se voziš po enosmerni ulici. Ne pokažejo ti kako moraš predvidevati kaj se lahko zgodi če slučajno avto ki ti prihaj z desne in te spregleda, kaj narediš v tem primeru in še polno drugih stvari ki ti jih pri avto šolah ne povejo, seveda obstajajo izjeme ki to obvladajo.

 

Ko sem delal jaz izpit za motor je inštruktor vozil z avtom pred mano im kazal kako moram voziti skozi ovinke in se dru v mikrofon da naj gledam njega kako se vozi in spremljam njegove gum kje se vozijo, pa sem ga vprašal a leve ali desne in je bil odgovor enkrat ene drugič druge.

 

Temelji in še enkrat temelji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srednja šola je bila včasih več vredna kot sedaj..si vsaj kaj znal delati :P

torej tu ne vidim problema, če je opravil tečaj in vse kar je potrebno je lahko inštruktor, mar ne....sedaj a je sposoben dobro učiti ali ne, je drugo vprašanje.

 

Zdj če mi kdo reče, da so tujci boljši od nas...no prosim lepo...

je pa nekaj res, če imaš omejitev 70 namesto 50, ne vidim razloga zakaj bi vozil 90.....če je pa 50 po nepotrebnem, bo pa marsikdo šel čez....kot recimo na cestninskih postajah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar si napisal je čisto res.

 

Razlika je v tem da v AU če je omejitev 70 km/h bo avstric peljal točno tolk pa nič več pri nas pa se ve če ne bo šlo 80km/h++ bo šlo že pre počas

Ne voziš prav dosti v Avstriji, kajne? :lol1:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne voziš prav dosti v Avstriji, kajne? :lol1:

 

Sem kar nekaj že prevozil po Avstriji in nisem še nikjer srečal kakšnega preobjestneža, ki bi se rad dokazoval tako kot pri nas na sončni strani Alp. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam da prpalim po jadrankli 50-90 :Pne bom se več vozu z objestneži :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je sam dojet, da ni kriminal peljat 90 na 70, al pa 70 na 50, pa bo prec leps. Tist, k pa koga zbije je pa zasanjan u tri krasne in ni kriva hitrost v prvem planu. Gre se samo za kasiranje in pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stric Bremzer ne se jezit, kdo je kriv nisem debatiral, samo povedal sem, da pomagajo pri naravni selekciji. Klobuk bom pa kmal meu, k sm brez las :P

Veš kako pravi Srbin,če nimaš več las ! !

Pametna kosa napustila ludu glavu ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam da prpalim po jadrankli 50-90 :Pne bom se več vozu z objestneži :D

pussi :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kar nekaj že prevozil po Avstriji in nisem še nikjer srečal kakšnega preobjestneža, ki bi se rad dokazoval tako kot pri nas na sončni strani Alp. .)

Maš prav, v AU vsi sadijo rožice, pa noben se z nobenim ne krega, pa vsi so lepi.....ups...mau mi je ušlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima provida možnost snemanja tudi vzratno? Kar se dogaja za vozilom?

Se mi je zgodilo, da sem zamišljen vozil (avto), pospeševal za provido do cca 200km/h...seveda, ko sem uvidel, da je števec preko predpisane omejitve in zmanjšal na dovoljeno, sta me pa ustavila.

No, po daljšem pogovoru sta me izpustila brez kazni ampak me vseeno zanima ali snemajo vzratno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a ti nista dala CDja s tvojim posnetkom? pol ga bosta pa na youtube naložla....

 

Ahaaa, a moj posnetek sta mi dala na CD-ju?! Jaz sem mislu, da mi zadnjo plato Modrijanov vsiljujeta in sem ga pol k sta nehala gledat čez okno fuknu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima provida možnost snemanja tudi vzratno? Kar se dogaja za vozilom?

Se mi je zgodilo, da sem zamišljen vozil (avto), pospeševal za provido do cca 200km/h...seveda, ko sem uvidel, da je števec preko predpisane omejitve in zmanjšal na dovoljeno, sta me pa ustavila.

No, po daljšem pogovoru sta me izpustila brez kazni ampak me vseeno zanima ali snemajo vzratno?

 

Da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa dajmo mal okrog tujine povedat.

Primerjajo npr. Avstrijo in Slovenijo. 

Omejitve: v AU omejitev 70km/h, pri nas v glavnem 50km/h za enak tip ceste. (regionalke, ki ne grejo direktno skozi vasi)

ti voziš 90km/h v AU kazen 30€, pr nas olalalalaaaaaaa + točke....še mal ti manjka pa bi te za kriminalca lahko obsodili.

 

p.s. Ugani Bremzer, kje kazen bolj boli in kje je potrebno bolj paziti?

 

p.s.s. Namesto, da bo voznik gledal, kje je kak mulc z žogo ali pes ali mačka, buli vsakih 5 sekund v števec, da neb slučajno ušlo na 55km/h.....toliko o smiselnosti višin kazni.

 

p.s.s.s. tisti ki pa gre na omejitev 50km/h 3x hitrej, gre pa itak povsod 3x hitreje in mu ni pomoči...večino itakih zloči naravna selekcija

 

Koliko je omejitev hitrosti skozi naselje Budanje ? 

 

Glede kazni smo že dorekli, da so jih pisali "znanstveniki". 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!