Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Pred tabo sem uporabljal mobilec (2x plačal in 1x bil celo na 24kur kot objestnež, ki telefonira), kadil in vozil, vse hkrati, pa tega ne počnem več....ugani zakaj :D

 

ker ni varno.....

 

2x priden in pohvaljen  :hooray:  :hooray: . Zakaj ? Ker si plačal in, ker si nekaj naredil za večjo varnost tako sebe kot ostalih  O:-) . Ta moj zapis ni j... v glavo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar si napisal je čisto res.

 

Razlika je v tem da v AU če je omejitev 70 km/h bo avstric peljal točno tolk pa nič več pri nas pa se ve če ne bo šlo 80km/h++ bo šlo že pre počas

In strinjam se da z visokimi kaznimi ne bomo nič naredili (plačaš kazn, jambraš 14 dni pol pa spet po starem).

 

Stvari za prehitro vožnjo in obnašanje v prometu je potrebno urejati pri temeljih, to se začne že v šoli ko otorci delajo izpit za kolo in se potem nadgrajuje.Mogoče uvesti šolske ure pravilno obnašanje v prometu. Za starejše bi mogla biti pa omejitev da pri 65 letu začne veljati da mora vsake dve leti narediti zdravniški pregled in tečaj varne vožnje kjer bi mu pokazali novosti v prometu (npr. kako se pravilno pelje skozi krožišče).

 

Mene osebno moti kdo je inštruktor vožnje, nekdo ki ima toliko in toliko prevoženih kilometrov z srednjo šolsko izobrazbo in pet minut tečaja za inštruktorja. Inštruktor ki ti govori da moraš delati politične premike v desno ko se voziš po enosmerni ulici. Ne pokažejo ti kako moraš predvidevati kaj se lahko zgodi če slučajno avto ki ti prihaj z desne in te spregleda, kaj narediš v tem primeru in še polno drugih stvari ki ti jih pri avto šolah ne povejo, seveda obstajajo izjeme ki to obvladajo.

 

Ko sem delal jaz izpit za motor je inštruktor vozil z avtom pred mano im kazal kako moram voziti skozi ovinke in se dru v mikrofon da naj gledam njega kako se vozi in spremljam njegove gum kje se vozijo, pa sem ga vprašal a leve ali desne in je bil odgovor enkrat ene drugič druge.

 

Temelji in še enkrat temelji.

 

Za naše severne sosede ne vem, kako se obnašajo doma (sem bil 1x službeno in 1x privat pri njih). Vem pa, da se pri nas kar lepo obnašajo. So pa seveda razni ekstremi tako čistokrvni Avstrijci kot  balkanski Avstrijci. 

 

Prometna vzgoja se mora začeti s prvim otrokovim korakom in potem nadaljevati do konca življenja. Za voznike bi morale biti brezplačne prometno vzgojne delavnice z obnavljanjem znanja teorije in vožnjami tako na cesti kot na poligonu vsako leto. Dober inštruktor bo takoj ugotovil ali je voznik še za na cesto. 

 

Tvoja izkušnja z inštruktorjem je pač tvoja izkušnja. Ljudje smo različni in različno reagiramo in različno opravljamo razna dela. Ne moreš pa nekaj v tri dni pisati, kako se opravlja tečaj za inštruktorja, ker ga nisi opravil. Jaz sem ga opravil in tudi opravljal poklic inštruktorja, zato lahko nekaj napišem v tej smeri. Kot sem že napisal, si naletel na nekega "super" inštruktorja. Je pa na tebi, da se v takem primeru odločiš ali boš vztrajal z vožnjami in delanjem kilometrov ali pa boš zamenjal inštruktorja, kateri te bo učil varno in pravilno voziti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je omejitev hitrosti skozi naselje Budanje ? 50 (LOG PA 90) :P

 

Glede kazni smo že dorekli, da so jih pisali "znanstveniki".     :grim

2x priden in pohvaljen  :hooray:  :hooray: . Zakaj ? Ker si plačal in, ker si nekaj naredil za večjo varnost tako sebe kot ostalih  O:-) . Ta moj zapis ni j... v glavo. 

Vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Budanje sem nekoliko nerodno napisal. Cesta pelje mimo cerkve Matere Božje in naselja Budanje

 

Ja, vendar ni znaka za naselje zato je omejitev 90, čeprav je točno tam naselje Log pri Vipavi, je pa podobna situacija-a mnogo manj nevarna  pri odcepu za Vrtovin, kjer pa je znak za naselje in kjer se tudi pridno kasira.

Če mene vprašaš, bi v Logu dal 70km/h in enako pri odcepu za Vrtovin.

 

 

sicer pa moj sistem je tak: ko vidiš karkoli sumljivega (radar, policaji, kangoo)  močno zaviraj, potem pa razmišljaj a je omejitev ali ni. :P 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vendar ni znaka za naselje zato je omejitev 90, čeprav je točno tam naselje Log pri Vipavi, je pa podobna situacija-a mnogo manj nevarna  pri odcepu za Vrtovin, kjer pa je znak za naselje in kjer se tudi pridno kasira.

Če mene vprašaš, bi v Logu dal 70km/h in enako pri odcepu za Vrtovin.

 

 

sicer pa moj sistem je tak: ko vidim karkoli sumljivega (radar, policaji, kangoo)  močno zaviram, potem pa razmišljam a kdo vozi za menoj na premajhni varnostni razdalji. :P

 

:kick-ass:  :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tem policajom je pa vse napoti,a ti Borutt kej prirejaš delavnice tudi za kompanjone,ko rušijo plinske postaje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K so tok brihtni kako se voz a ves.... :lol1:Polni moralnih besedicenj.... :lol1:

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tem policajom je pa vse napoti,a ti Borutt kej prirejaš delavnice tudi za kompanjone,ko rušijo plinske postaje :P

 

Ne :grrr​ . Te delavnice so namenjene določeni vrsti voznikov :kmet:  zaradi ohranitve spomeniško varovane prometne infrastrukture :oops: .  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenemu ne privoščim nesreče,tud svojemu najhujšemu sovražniku,sam pa rad včasih mal bocnem ,take ki bockajo mene :grim

 

P.S. prijatelje je treba met blizu,sovražnike še bližje :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da je sigurno peljal po omejitvi :)

še dobro, da je obračala na neprimrnem mestu čez polno črto  :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami34 in Din sta diujaka jih poznam objestneža,motozajebant pa ne zna ,je pa zato nevarn sebi in drugim :lol1:

P.S, ja bremzer prov si ocenu te delikvente :P

pomoje je za MZ-ja bolš da ne zna kot pa da bi imel tako overovljeno diplomo znalca hitre vožnje kot ti 

 

Sem kar nekaj že prevozil po Avstriji in nisem še nikjer srečal kakšnega preobjestneža, ki bi se rad dokazoval tako kot pri nas na sončni strani Alp. .)

 

no mene so pa na omejitev 70 letos ko sem vozil po cagarju nekih 74 kar lepo prehitevali ...avstrijci ...v avstriji ... ene trikrat sem se peljal po isti cesti ...

Tem policajom je pa vse napoti,a ti Borutt kej prirejaš delavnice tudi za kompanjone,ko rušijo plinske postaje :P

tista vrata zraven zidu ki ni več zid so vrata od skreta..zdej ne vem al jim je psiha popustila pa so imeli zmotno presojo kam se razvrstiti ali pa jih je tako zelo tiščalo na potrebo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez se sploh ne bom trudu odgovort Thampi,ampak  sem ti že enkrat povedu da v teb spi genij,škoda k je budala skoz budna :lol1:

 

lp Znalac :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kick-ass:  :jezik:

 premala razdalja je problem zadajvozečega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro, da je obračala na neprimrnem mestu čez polno črto  :)

teta z očali??

Naravna selekcija  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi se tete začele na motorjih vozit,pol bi se začeli pa avtomobilisti pritoževat da so nevarni motristi z klobukom in motoristke z očali.... :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi se tete začele na motorjih vozit,pol bi se začeli pa avtomobilisti pritoževat da so nevarni motristi z klobukom in motoristke z očali.... :kmet:

tiste so šele nevarne...te mimgrede zložijo kje v kako grmoule :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 premala razdalja je problem zadajvozečega :P

 

Močno zaviranje pa spredaj vozečega  :l_01: .

 

(3) Prepovedano je sunkovito speljevanje, zaviranje ali ustavljanje, razen v nevarnosti.

(8) Z globo 200 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila, ki razen v nevarnosti sunkovito speljuje, zavira ali ustavlja.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močno zaviranje pa spredaj vozečega  :l_01: .

 

(3) Prepovedano je sunkovito speljevanje, zaviranje ali ustavljanje, razen v nevarnosti.

(8) Z globo 200 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila, ki razen v nevarnosti sunkovito speljuje, zavira ali ustavlja.

 

radar je veeelika nevarnost :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močno zaviranje pa spredaj vozečega  :l_01: .

 

(3) Prepovedano je sunkovito speljevanje, zaviranje ali ustavljanje, razen v nevarnosti.

(8) Z globo 200 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila, ki razen v nevarnosti sunkovito speljuje, zavira ali ustavlja.

 

Na kak način in po kakšnih kriterijih se določi, ali je voznik v tistem trenutku bil v nevarnosti ali ne?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kak način in po kakšnih kriterijih se določi, ali je voznik v tistem trenutku bil v nevarnosti ali ne?

Mene je 1x med vožnjo, pičila čebela v stegno (prouzraunjajc).........sm žlajfu na mrtvo, laufal vn iz vozila, na sred ceste sleku hlače...takrat sem zihr bil v hudi nevarnosti :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je 1x med vožnjo, pičila čebela v stegno (prouzraunjajc).........sm žlajfu na mrtvo, laufal vn iz vozila, na sred ceste sleku hlače...takrat so zihr bli vsi v hudi nevarnosti :D

 

:eek:  :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:  :naughty:

to pa ni res!! (sam ženske :P)

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!