Skoči na vsebino

ZZR 250 v resnejši okvari !


BaTeMaN

Priporočene objave

Trenutno mi ene par ljudje pomagati iskat rešitve... ampak, noben nič kaj modrega ne najde... tisti znesek 400 tisočakov, se mi vse bolj približuje ali pa odpad.

kok bi pa dobu zdele zanjga, če bi ga prodou pa "cut your loses"??
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah... kaj nej ti rečem... ne obupat. Sej lahko mal traja, ampak spedenal se bo že. Jest sem čaku za svojo kawo cca 1 leto... jebiga. Čist nič ti nisem fovš.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno mi ene par ljudje pomagati iskat rešitve... ampak, noben nič kaj modrega ne najde... tisti znesek 400 tisočakov, se mi vse bolj približuje ali pa odpad.

kok bi pa dobu zdele zanjga, če bi ga prodou pa "cut your loses"??

Zelo zelo malo. V bistvu bi moral čakat pa čist po delih prodajat... kot pravim v Sloveniji in bližnji okolici teh motorjev skoraj ni.. ene par pač. Ta motor je pretežno posledica super zakonov do 350ccm... pa jih zato ni ravno veliko pri nas - POMOJE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah... kaj nej ti rečem... ne obupat. Sej lahko mal traja, ampak spedenal se bo že. Jest sem čaku za svojo kawo cca 1 leto... jebiga. Čist nič ti nisem fovš.

LP

Iskreno :D

Glavno, da nisi fauš...

Mah.. bom že uredil... sedaj sem mel 2 dni popolne jeze in sovraštva, zdaj pa sem se pomiril... počasi bom že nekaj naredil.. sedaj gledam nove motorje,.. ki so se oddaljili za par let ali morda za vedno... ampak, je lepo spet sanjarir o nečem, kar si si vedno želel. :rolleyes:

;) ... žalostno pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, koliko pa računaš, da boš zanj dobil potem, ko ga boš popravil. Se bo ta investicija 300000 + tolarjev splačala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, koliko pa računaš, da boš zanj dobil potem, ko ga boš popravil. Se bo ta investicija 300000 + tolarjev splačala?

Jah če računam da sedaj ne dobim niti 150 tisočakov... potem se.

Mah... ne znam trezno razmišljat o vsem tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bateman,tudi na nevarnost,da te uzalim...... vec let rabljenega motorja (na sploh vozila) se ne izplaca popravljati,ce stroski popravila presegajo 50-75% tedanje vrednosti vozila.seveda so izjeme (oltimerji vecinoma,ali redki primerki).

da stroski presegajo to mejo za 200% :o .... sorry,arhiviraj pod izkusnje in zacni varcevati za "novi stroj". :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po svoje se strinjam z ice-om, saj boš stvar tudi težko prodal, sploh pa bo popravilo takega obsega hitro vidno,...

Vsekakor se boš sam odločil kakor bo tebi finančno in drugače pasalo, saj sam veš kako stvar stoji....

Upam pa, da se bo stvar iztekla, kar se da ugodno zate!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bateman,tudi na nevarnost,da te uzalim...... vec let rabljenega motorja (na sploh vozila) se ne izplaca popravljati,ce stroski popravila presegajo 50-75% tedanje vrednosti vozila.seveda so izjeme (oltimerji vecinoma,ali redki primerki).

da stroski presegajo to mejo za 200% :o .... sorry,arhiviraj pod izkusnje in zacni varcevati za "novi stroj". :)

...ja saj to pravi trezno razmišljanje... hvala za moder nasvet. Grozn je edino občutek, da bom še nekaj plačeval, kar nimam več... sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, lahko prodaš po delih... traja, ampak se nabere neki dnarja. Počak še mal, še mal zbiram info o kakšni rabljeni mašini. Če kej izvem, ti pošljem PM.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Serbus Bateman!

Nič nisi napisal kako tvoje popravilo napreduje oz. ne napreduje....

Zanima me za katero varianto si se odločil - popravilo oz. prodajo po delih ali montažo druge mašine?

Pa lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Dal sem popravit. Še zdaj ne vem točno zakaj. baje bo ta teden gotov. Potem bom poročal... kaj vse in koliko me je stalo.

Popravit sem dal v bistvu zato, ker nameravam met ta motor še 2 sezoni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dal sem popravit. Še zdaj ne vem točno zakaj. baje bo ta teden gotov. Potem bom poročal... kaj vse in koliko me je stalo.

Popravit sem dal v bistvu zato, ker nameravam met ta motor še 2 sezoni.

Odlično... zateži še za kakšno garancijo za popravilo... če gre spet kej v k***** če so oni kej pozabili spucat. Upam da ti bo dobro služil, pa varno vožnjo. Pa čimveč naj jo bo! :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super! se boš vsaj vozil...

Ko boš mel popravljenega se mi javi kaj (PM), se greva malo peljati... Še nikoli se nisem vozil skupaj s kakšnim ZZR-jem 250...

Bo prav lep pogled - 2 ZZR-ja skupaj... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene back on track :D

Material:

- glavna gred

- semering

- svečke

- vijaki in matice

- ojlna črpalka

- bat

- veriga (ne vem zakaj že)

- ojnica 2x

- batni obročki 2x

- varovalke

- filter

- olje

- zavorne ploščice

- par tesnil

- veliko ležajev

To je vse.

Cena 420 000 SIT. :ph34r:

Mali bik

S kje pa si ti doma ? Jaz sem Rogaška (okolica).

Pa zdaj moram nazaj utečt mašino, da rabim kakih 1000km pod 7000 vrtljajev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene back on track :D

Material:

- glavna gred

- semering

- svečke

- vijaki in matice

- ojlna črpalka

- bat

- veriga (ne vem zakaj že)

- ojnica 2x

- batni obročki 2x

- varovalke

- filter

- olje

- zavorne ploščice

- par tesnil

- veliko ležajev

To je vse.

Cena 420 000 SIT. :ph34r:

Mali bik

S kje pa si ti doma ? Jaz sem Rogaška (okolica).

Pa zdaj moram nazaj utečt mašino, da rabim kakih 1000km pod 7000 vrtljajev.

Vijaki in matice?!?!?!?!?!

Samo en bat?!

Veriga... hmm... za ventile? Primarna? Pogonska?!?!?!

Varovalke?!

Vijaki in matice definitivno niso šli v p.m., razen če so oni kej zajebal. Glih tko varovalke.

Dej še mal cene zraven napiš.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uffff! grdo so te oskubli!!! :huh:

Ti kr lepo počasi mašino uteči, pa se pol vidima... Jz sem iz Koroške, vendar je Slovenija tako majhna, da sploh ni panike.

Sporoči kaj, ko boš na našemu koncu, ali pa ti bom jaz poslal PM, ko bom šel na vaš konc.

Uživaj v vožnji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strom

vem,.. in če mi nebi ta denar iz neba padel... niti nebi nikoli razmišljal o popravilu... o tem kako so me nategnili,.. da je popravilo trajalo skoraj 2 meseca,.. bat je bil odlomljen,.. ojnice modre,.. motorna gred,.. tam kjer pride ojnica čist okrušena, porisana, zbrušena,.. mah še sam ne vem... vse kar je bilo zamenjano so mi pokazal.

vseh cen ne mislim pisat,.. če kaj posebej zanima lahk navedem...

loyo

reči karkoli, ampak v mašini so bili neoriginalni deli, mašina je bila narazen,.. a lahk vsaj bežno vprašaš prvega lastnika, kaj je bilo zamenjano in kaj je bilo,.. brez zamere, samo zanima me kaj je bilo narobe s tem motorjem od samega začetka... če ne moreš vprašat tud vredu,...

Mali bik

je kar je, zdaj je edini problem to gnilo vreme...

rabu bom kak teden dva in servis,.. pol pa se komot lahk dobiva...

Vsem skupaj želim veliko lepih dni na motorčku in definitivno ne generalke na mašini.

Hvala vsem za moralno podporo. :D

Jutri bom 27 let... upam, da bodo starši ponudl kako kuverto, da bom mel za benzin :D

.. pa srečno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse naj za rd, pa dost generalk za neki cajta! :D

LP

Hvala lepa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdaj pa si preberi prve poste v tej temi, in glej da ne boš čez nekaj časa spet delal generalko. Smem vprašat koliko je tržna vrednost tvojega motorja ker nisem zasledil nikjer letnika samo to da ima 30.000km.

Generalka te je preklemansko draga prišla. Koliko pride nova mašina, ali pa malo rabljena od kakega zbitega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letnik 99. Cena nove mašine... niti nisem vprašal,... rabljeno in zbito sem iskal 3 tedne, pol pa obupal in naročil original dele.

vem, da se tole ni nič splačalo... ali kakršnokoli racioanalno razmišljanje je mentalnemu zdravju škodljivo... ampak za novega nisem mel... brez nočem bit.. za popravilo pa sem mel...

Zdaj se tko kakih 1000km ne mislim vozt nad 7000rpm, pol pa seveda nekako normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in če mi nebi ta denar iz neba padel... niti nebi nikoli razmišljal o popravilu...

ti je uspel dobit kes od prejsnga lastnika??

vsekakor ti ga privoscim! B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok

:D :D :D

... jaz sovražim met konfliktne opravke z ljudmi, se raje na par kilometrov izognem... keš sem dobil nekako za rojstni dan + nekaj kar sem delal in sem mislil, da mi nikol ne bodo plačal + sposodil... B)

thundercat

Iskreno upam enako. :ph34r: Hvala.

Sem že naredu 300km, zaenkrat še gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!