Skoči na vsebino

4.MK KROKAR zbor


Sanda7

Priporočene objave

Zbor je mimo...bilo je fajn :D ...Striptis kar dober :D ...razen tistega mladeniča, ki je svojo moškost kazal na odru...brez tega bi bilo še lepše! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Tundercat kaj si jezen k je tvoja vsaj enkrat vidla curo ;) Drugače pa je bilo super pa tud vsaj vreme je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je bilo kar kul ja, kljub temu da sem tam zmrzoval, ker sem bil v motorjistični jakni, spodaj pav eni sami tanki majčki. Drugače, pa je blo zakon in upam da bo čimprej spet :o Hehe, a je še kdo videl enega švicarja z neko enduro, ki je tam kuril gume, pa si uničeval motor? :o Človek je bil čisto nor, no je blo pa zanimivo, saj ne rečem B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na zboru ze v petek. Prisotni se Sosko, Pero, SPIDI, Sanda 7 in maldenic, ki ga je drugi dan razkazoval.

Odlicen plac, le prvi nastopajoci bend s svojo prevec zagnano pevko je malce pokvaril vzusje. No na poti domov sem srecal se Einhererja.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na zboru ze v petek. Prisotni se Sosko, Pero, SPIDI, Sanda 7 in maldenic, ki ga je drugi dan razkazoval.

Odlicen plac, le prvi nastopajoci bend s svojo prevec zagnano pevko je malce pokvaril vzusje. No na poti domov sem srecal se Einhererja.

Tadej

Aja? kje pa? Jaz tebe nisem opazil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Tundercat kaj si jezen k je tvoja vsaj enkrat vidla curo ;) Drugače pa je bilo super pa tud vsaj vreme je bilo.

Hm ne se bat...kaj dosti ni imel za pokazat (po svojem merilu :D )

NE boj se za mojo ....sam tvoj je pa res bil v drugi vrsti in presenečen gledal kaj vse punce zmorejo....! :D :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja? kje pa? Jaz tebe nisem opazil...

Na cesti Loatec - Laze - Rakek ob 18:50. Na vem, če si bil sigurno ti. Ja pa bil V-max.

Tadej

Jup jaz sem bil ja.. okoli 21-22? (neki tazga)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je bilo kar kul ja, kljub temu da sem tam zmrzoval, ker sem bil v motorjistični jakni, spodaj pav eni sami tanki majčki. Drugače, pa je blo zakon in upam da bo čimprej spet  :D Hehe, a je še kdo videl enega švicarja z neko enduro, ki je tam kuril gume, pa si uničeval motor?  :lol: Človek je bil čisto nor, no je blo pa zanimivo, saj ne rečem  :P

Ja tisti Švicar je bil čist psiho varianta :unsure:

Vidim modela, ki pri eni potovalni enduri s švicarsko regitracijo neki šravfa, pa si mislim bogi revček, je prišel iz Švice, pa se mu v Sloveniji motor pokvari :unsure: No pol je pa snel avspuh in ga vrgel v travo in takoj zalavfal motor in začel pokati :blink: pol je pa še gumo skuril, pa drugo gor dal......pa modelu je cel večer trgalo :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga vidu....sam model je bil kar nabit...je dvakrat padel z motorjem vred....kaj vse folk dela in ob tem celo uživa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem če sn moret trefu :rolleyes: , ma kaj je kdu vidu enga modela sz Francije, je bil sz enen 2CV krem spačkan, :P sn ga poslal čja pa nevem zdej, če se je ustavu al nje! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud taki morjo bit :rolleyes:

Pa morde boljš da jih nebi bilo....meni se smilijo tipi ki nažgani ne vedo kaj delajo...zjutraj pa groza... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud taki morjo bit :rolleyes:

Pa morde boljš da jih nebi bilo....meni se smilijo tipi ki nažgani ne vedo kaj delajo...zjutraj pa groza... :ph34r:

Ja se strinjam s tabo thundercat, to more bit grozno da se ne zavedaš kaj počneš, zjutraj pa.. :blink: Samo mislim pa, da v tem primeru ni bilo čisto tako, saj je človek sabo pripeljal gume, se pravi da jih je imel namen kuriti.. Samo je blo pa res malo preveč, usaj tisto padanje z motorjem po tleh :unsure: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo je blo pa res malo preveč, usaj tisto padanje z motorjem po tleh :unsure: :o

ni problema ... saj ima enduro, ki je tega vajena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
naslednji vikend je 5. Moto zbor Mk Krokar iz Cerknice...a kdo pride?

Pridemo, samo, če bo suho vreme. Obeti slabi. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kateri bendi bojo kej igral?

Pa če bodo letos spet punce iz kleopatre se tudi splača prit :kva2:

sausages, črna gradnja v soboto...v petek lokalni bendi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!