Skoči na vsebino

4.MK KROKAR zbor


Sanda7

Priporočene objave

dons zjutri se je tam okol zgodila nesreča...glih pred odcepom za rakek kros progo... kdo kej ve? En čoper al kva je blo na tleh, rešilc, policija, ... ob 8.20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se prejle menil s kolegom, ki je pomagal ranjenemu motoristu. Vzrok nesreče je bil alkohol. Ta motorist, ki je padel, naj bi prej celo noč piopival, nato pa se ne preveč trezen usedel na motor. Najprej se je vozil samo znotraj prostora, kjer je motozbor, nato pa se je odpravil na glavno cesto. Tam je kot kaže izgubil nadzor nad motorjem in padel v jarek pod cesto. :( Ob padcu je zgubil zavest in sipoškodoval glavo, ker ni nosil čelade, sopotnica pa naj bi bila le lažje poškodovana. Prisotni so takoj poklicali rešilca, ki je kasneje ranjenega motorista odpeljal v bolnišnico. Motoristu želim čim hitrejše okrevanje ter za naslednjič malo več pameti kar se tiče pijače in vožnje z motorjem.

Upam da nisem preveč ustrelil mimo, tu sem napisal le kar mi je povedal kolega. Mogoče ni bilo vse točno tako, bo še kdo drug kaj več napisal. Za morebitne napačne informacije se opravičujem <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor in alkohol :nono:

Motoristu pa tudi jaz želim čim hitrejše okrevanje in upam, da se ne bo več vozil v takem stanju!

Vreme je pa res izbrano kot nalašč za motozbor :angry:

Sem se okrog 9h mislil ravno odpravit tja na kakšno pivo pa se je malo prej usulo kot iz škafa...tako da sem si premislil :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj Kameradov je tudi letos bilo pri vas in pravijo, da so se imeli zelo fajn. :OK: Lani sem bil tudi jaz, letos pa ni potegnilo :(

Se vidmo pa na naši fešti 4.6., aneda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!