Skoči na vsebino

TAXIST KRETEN


marem

Priporočene objave

Danes se ob 8.30 pejlem z motorjem v službo, ker sem bil že zelo pozen sem se odloči za vožnjo med pasovoma in sicer je desno stala kolona levo pa vsake toliko časa 2-3 avti, vozil sem počasi 10-30 km/h, seldi šok, pri KC stoji desni pas, ker čaka semafor, spet grem počasi mimo se vozim med pasovoma, več ali manj se vsi iz nasprotne smeri lepo odmaknejo, pride en taksist, ki me gleda v oči jaz gledam njega in mi zapelj naravnost pred motor, toliko da me ni povozil, kriv bi bil pa jaz, ker sem bil na nasprotnem pasu, kaj nej si mislim tu, zaradi šoka sem še vedno čisto paf.

Kake izkušnje imate Vi z takimi in podobnimi kreteni,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se ob 8.30 pejlem z motorjem v službo, ker sem bil že zelo pozen sem se odloči za vožnjo med pasovoma in sicer je desno stala kolona levo pa vsake toliko časa 2-3 avti, vozil sem počasi 10-30 km/h, seldi šok, pri KC stoji desni pas, ker čaka semafor, spet grem počasi mimo se vozim med pasovoma, več ali manj se vsi iz nasprotne smeri lepo odmaknejo, pride en taksist, ki me gleda v oči jaz gledam njega in mi zapelj naravnost pred motor, toliko da me ni povozil, kriv bi bil pa jaz, ker sem bil na nasprotnem pasu, kaj nej si mislim tu, zaradi šoka sem še vedno čisto paf.

Kake izkušnje imate Vi z takimi in podobnimi kreteni,...

Včasih sem tudi jaz tako razmišljal, sedaj ne več.

Mal bolj predpostavljam, da mi se zna kakšen tak pojavit in grem v čim manj situacij, kjer lahko do tega pride.

Zgražam se ne več, ker jemljem ta pojav kot višjo silo. Recimo kot dež kadar pada. Ne moremo nič narediti pa tudi pizdimo in zgražamo se ne če pada.

Kreteni so bili, so in bodo. : B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaki so res modeli k take neumnosti počnejo!!!!Sej ponavadi so prave šleve!!!Sm se jest enkrat takemu k mi je zanalašč nasprot prpelu nastavu še bol na njegov pas pa se je parav hitr odmaknu..........................ja loh se pa tudi nebi!!!! :( :( :(

Sedaj ne izivam več usode in se vozim po črti le ko avti stojijo in ko z nasprotne smeri ni nikogar!!! ;)

Pa še takrat ti kak bučman loh vrata odpre..........ksi je npr plašč prpru!!!!! :unsure: :blink: :unsure: :blink:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se ob 8.30 pejlem z motorjem v službo, ker sem bil že zelo pozen sem se odloči za vožnjo med pasovoma in sicer je desno stala kolona levo pa vsake toliko časa 2-3 avti, vozil sem počasi 10-30 km/h, seldi šok, pri KC stoji desni pas, ker čaka semafor, spet grem počasi mimo se vozim med pasovoma, več ali manj se vsi iz nasprotne smeri lepo odmaknejo, pride en taksist, ki me gleda v oči jaz gledam njega in mi zapelj naravnost pred motor, toliko da me ni povozil, kriv bi bil pa jaz, ker sem bil na nasprotnem pasu, kaj nej si mislim tu, zaradi šoka sem še vedno čisto paf.

Kake izkušnje imate Vi z takimi in podobnimi kreteni,...

Jah, saj si že sam pravilno ugotovil, da bi bi bil krivec ti... Jebiga, če je polna črta, načeloma nimaš kaj čez vozit... Pa tudi če prehitevaš čez črtkano, ima prednost un, ki pas uporablja v smer vožnje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, saj si že sam pravilno ugotovil, da bi bi bil krivec ti... Jebiga, če je polna črta, načeloma nimaš kaj čez vozit... Pa tudi če prehitevaš čez črtkano, ima prednost un, ki pas uporablja v smer vožnje...

,že že sam gre za to, da me je una pizda od človeka prov hotu povozt, gre za neko šofersko in človeško kulturo, ki je ta tip očitno ni imel :angry:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi bil ravno 100% ti kriv, ker motociklu je do določene meje dovoljena vožnja med, ob avtomobilih v koloni...to seveda ni vabilo h takemu načinu vožnje

model je bil pa vsekakor imbecil največje sorte in si s takim početjem zasluži marsikaj nelepega

predvsem se je pa treba izogibat visokih hitrosti na glavnih mestnih cestah, ker takšni friki ljubijo polkrožna obračanja čez enojne ali dvojne polne črte, takrat je seveda vse OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,že že sam gre za to, da me je una pizda od človeka prov hotu povozt, gre za neko šofersko in človeško kulturo, ki je ta tip očitno ni imel :angry:

Ja, tko kot te je ta hotu povozit, te bo kdaj tudi kdo hotu premlatit, oropat, karkoli že...

Shit happens - ne zdaj jokcat...

It's a wild world out there.... In debilov je povsod dovolj.

PS: ČE bi ti vozil šlepar, verjemi, da un ne bi tega naredil B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi bil ravno 100% ti kriv, ker motociklu je do določene meje dovoljena vožnja med, ob avtomobilih v koloni...to seveda ni vabilo h takemu načinu vožnje

model je bil pa vsekakor imbecil največje sorte in si s takim početjem zasluži marsikaj nelepega

predvsem se je pa treba izogibat visokih hitrosti na glavnih mestnih cestah, ker takšni friki ljubijo polkrožna obračanja čez enojne ali dvojne polne črte, takrat je seveda vse OK

Če si čez polno črto si kriv, brez izjem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi bil ravno 100% ti kriv, ker motociklu je do določene meje dovoljena vožnja med, ob avtomobilih v koloni...to

Sori, ampak na tem področju sem malo bos - kaj je torej dovoljeno?

Če prav razumem, občasna vožnja - po potrebi - čez polno črto, morda tudi čez dvojno polno črto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se zjutraj okoli pol osmih vozim po mestu v takih okoliščinah, malo po desni, več po sredi (Celovška!) in, z veseljem ugotavljam, da se vedno najde kakšen, ki bo, ko te bo zagledal zapeljal malo bolj proti črti, da ne moreš mimo. Ampak, ugotavljam pa, da je iz leta v leto več tistih, ki se umaknejo, ko vidijo, da prihajaš recimo po sredini. Lahko bi rekel, da je pri meni razmerje 1:10 v korist dobrih fantov, torej tistih, ki bo v tisti gužvi tudi z manipuliranjem naprej nazaj naredil kakšen centimeter več prostora. Seveda tisti en, ki je na drugi strani pokvari ves vtis, ampak če hočem bit objektiven, moram napisati, da je zadeva mnogo boljša kot pred dvema letoma, ko sem začel takole po mestu. Se pa vse dogaja seveda pri zelo majhnih hitrostih (10 do 20 km/h).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi bil ravno 100% ti kriv, ker motociklu je do določene meje dovoljena vožnja med, ob avtomobilih v koloni...to

Sori, ampak na tem področju sem malo bos - kaj je torej dovoljeno?

Če prav razumem, občasna vožnja - po potrebi - čez polno črto, morda tudi čez dvojno polno črto?

Dovoljeno je prehitevanje stojece kolone, po desni in ne ce kolona stoji pred semaforjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovoljeno je prehitevanje stojece kolone, po desni in ne ce kolona stoji pred semaforjem.

Skratka - neuporabno po mestu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi, prov maš, koltura se izboljšuje, zato pa nepopravljivi kreteni tolko bolj izstopajo

motociklu je dovoljena vožnja skozi kolono, samo mislim da je zraven navedena bedarija kot: mora biti prostora za širino avtobusa...se pravi da je dopuščena možnost, kakršnakoli že

in kaj drugega prevoziš kot polno črto med manevriranjem do prvega mesta pred rdečo lučjo semaforja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovoljeno je prehitevanje stojece kolone, po desni in ne ce kolona stoji pred semaforjem.

Skratka - neuporabno po mestu :D

tud če bi blo dovoljeno, je še vedno neuporabno, saj na desni ni nikoli dovolj prostora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa ni jasno, kaj si taki mislijo; kako, da jim lahko grejo motoristi "na zivce"?! kvečjemu veseli bi jih lahko bili, ker če jih ne bi bilo in bi vsak motorist namesto motorja vozil nek avto, bi bila gužva še toliko večja. Ok, teoretiziramo, ampak je pa čisto res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo kake pomote in potem začudenj, ko bo že prepozno, motoristom ni dovoljeno prehitevati/voziti mimo kolon, ki stojijo pred semaforjem ali pred zožitvijo ceste. Tako pač piše. Polna črta pa itak.

Taksist se je pač peljal po svojem smernem pasu. To, da te je gledal v oči pomeni, da je še bolj novinec in da te ne zna zadeti, ne da bi te gledal :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa preveč Carmagedona igra ...

Kot je rekel 1, en je čisto dovolj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo kake pomote in potem začudenj, ko bo že prepozno, motoristom ni dovoljeno prehitevati/voziti mimo kolon, ki stojijo pred semaforjem ali pred zožitvijo ceste. Tako pač piše. Polna črta pa itak.

Taksist se je pač peljal po svojem smernem pasu. To, da te je gledal v oči pomeni, da je še bolj novinec in da te ne zna zadeti, ne da bi te gledal :D :P

,kao no look hit?! ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEORETIČNO: Kakšne posledice bi lahko pričakoval, če bi potegnil plastično kopijo berette in mu nameril v glavo (poleg tega da bi on po gasu in v mene)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEORETIČNO: Kakšne posledice bi lahko pričakoval, če bi potegnil plastično kopijo berette in mu nameril v glavo (poleg tega da bi on po gasu in v mene)?

zakaj kopijo, zguba cajta,....... :angry:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEORETIČNO: Kakšne posledice bi lahko pričakoval, če bi potegnil plastično kopijo berette in mu nameril v glavo (poleg tega da bi on po gasu in v mene)?

sam teoretično:

on bi pa lahko potegnil tapravo

in bi zeloo verjetno sprožil v veri, da je tvoja tudi taprava, ti pa

:blink: in -_-

sej sm reku: ne ga srt

en taprau kreten je čist zadost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo kake pomote in potem začudenj, ko bo že prepozno, motoristom ni dovoljeno prehitevati/voziti mimo kolon, ki stojijo pred semaforjem ali pred zožitvijo ceste. Tako pač piše. Polna črta pa itak.

v AUT & D je to dovojleno,"....ce je dovolj prostora...." .to je pa stvar interpretacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mal o prehitevanju kolone (čl. 33, ZVCP)

Voznik ne sme prehitevati drugega vozila:

odstavek 11 - vozila ali kolone vozil, ki vozi z zmanjšano hitrostjo zaradi razmer v prometu.

Kazen 15kSIT

Tisto, da lahko motoristi vozijo mimo kolon je pa TRALALLLLA.

Torej v poletni sezoni v smeri morja mimo kolone praviloma NE. Ampak kam bi pa pršli da stojimo ko butli. Levo, pa previdno (pazi na tiste ki si priprejo "plašč"- se pravi odpirajo vrata in pa nasproti vozeča vozila).

Bi blo fajn, da bi si nekateri kupli tisto knjižco (AMZS) al pa si ga sprintali z interneta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!