Skoči na vsebino

TAXIST KRETEN


marem

Priporočene objave

Why can't we all just get along?

Dawe for Pretzednik ... B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Why can't we all just get along?

Dawe for Pretzednik ... B) B)

aha, hotschko ve nekaj o moji temni preteklosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Why can't we all just get along?

Dawe for Pretzednik ... B) B)

aha, hotschko ve nekaj o moji temni preteklosti...

?? :huh: B) ... priznam ne vem :rolleyes: :ph34r: :blink: B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Why can't we all just get along?

Dawe for Pretzednik ... B) B)

aha, hotschko ve nekaj o moji temni preteklosti...

?? :huh: B) ... priznam ne vem :rolleyes: :ph34r: :blink: B) :D

dave je bil predsednik 2 meseca v tretjem razredu osemletke

pol so ga pa s pučem vrgl

in razrednčarka je uvedla diktaturo vojaške hunte

:D :D :D :D

:D :D :D :D

:D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, spet pametujemo.

Taxist, če je šou zanalašč vate, je res kreten, vendar, kolikokrat so meni to že naredil pri prehitevanju z avtom. Se je tip ustrašu, pa je že na daleč začel blendat, vozit proti svoji levi (proti meni), ter nato iztegnjeni sredinci, itd.

To je pač primitivizem ljudi (pa ne samo slovencev), ki se v avtu, obdani s plehom in ključavnicami, počutijo (počutimo) kralje. To, kako ogromno ljudi spremeni značaj, ko se usedejo v avto, je po moje stvar doktorskih disertacij večje skupine psihologov.

Drugo dejstvo pa je, da je po trenutno veljavnem zakonu polna črta zato, da je ne prevoziš. Če jo, s tem reskiraš kazen, reskiraš, da te bo kak primitiven bedak v avtu "grozeče provociral", še najhuje pa je, da lahko naletiš na nepazljivega, ali zasanjanega voznika, ki te dejansko ne bo opazil na svoji strani, ali pa bo voznik avta v isti smeri nepredvideno zavil na levo......

Pol bo pa on pr..ec, baraba,....., a zgodil se mu bo trenutek nepazljivosti, kot se lahko zgodi vsakemu od nas. Pa bog ne daj , da bi se res..

In to, da predvidevaš, kakšne neumnosti lahko naredi kdo drug, ter si nanje podzavestno pripravljen, loči izkušene voznike od neizkušenih.

Pa ne zagovarjam taksista, saj tudi meni niso všeč taki "maščevalni" psihoti.

Nisem tudi angelček, saj večkrat vozim prehitro, itd., ....... . Povedal bi le rad, da če ne voziš po predpisih, moraš biti še bolj previden in skoncentriran. Pri raznih prehitevanjih pa še opozarjati nase z lučmi.

( Moram priznati, da sem se ravno za po prvem maju, ko sem šel na štirih kolesih z morja skoraj zaletu, ko je model z motorjem prehiteval v svojem desnem ovinku meter na moji strani ceste nasproti meni.) Poba se ima samo moji hitri reakciji za zahvalit, da ni bil v časopisu.

Drugič bi se pa kmal usr.l od straha, ko je model prehiteval kolono avtomobilov v blagem desnem ovinku . Priletel je tako hitro od zadaj, da ga tud slučajno nisem videl v retrovizorju (pa zelo pazim), kar naenkrat švigne senca mimo pol metra -meter od mene , tuljenje AKRAPOTA pa mi je skoraj ustavilo ledvica.... Ustrašil sem se in če bi tipa srečal, bi mu verjetno kakšno napel pa sem tud jaz motorist.

No zdej pa že jaz disertacijo delam.

Howgh, govoril sem!!

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VOŽNJA ČEZ POLNO ČRTO JE PREPOVEDANA. Meni se ne smiliš, tudi ti se ne smili samemu sebi. Upoštevaj prometne predpise pa boš bolj mirno živel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VOŽNJA ČEZ POLNO ČRTO JE PREPOVEDANA. Meni se ne smiliš, tudi ti se ne smili samemu sebi. Upoštevaj prometne predpise pa boš bolj mirno živel.

, pa kaj si ti nepismen, kdo se komu smili, govorim o kretenizmu določene osebe v prometu, kako se folk obnaša,....dej si raj mal preber post preden kr neki napises
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taksist ti je to naredu zanalasc. Je pac vozil v pocasni oz. stojeci koloni in ti je bil nevoscljiv, ker si lahko z motojem svigal mimo. V primeru, ce bi te zbil, bi bil pa ti avtomatsko kriv. IN to je taksist dobro vedel in ti je to zanalasc naredil.

Tako je kot je Lojzi napisal. Ko vozis po sredini crte se ti umika vedno vec avtomobilistov, se pa se vedno najde kak kreten. Osebno imam narjrajsi tiste, ki se ti zanalasc postavijo tocno na sredinsko crto in pa tiste nasproti vozece, ki ti ze na 200 metrov blendajo in se prav tako postavijo na crto.

Se mi je pa vceri na isti cesti (Zaloski) zgodilo sledece: vozim momo stojece kolone po sredini crte mimo klinicnega in dohitim en par na cestaku (crne barve), ki je vozil v koloni. In peljem naprej po sredinski crti. Kar naenkrat se pa tip na cestaku odloci, da bo sel mimo kolone po desni. Pol je bila pa zmeda. Avtomobili so me videli v levem ogledalu so se umikali desno in zapirali pot cestaku. Nekateri so pa gledali le v desno ogledalo in so se umikali njemu in zapirali pot meni. Cestak je pa se brez luci vozil. Zgleda se bo moral navaditi, da se gre mimo kolone po levi in ne po desni. Nekateri avtomobili sploh nimajo desnih ogledal ali pa jih vozniki bolj malo uporabljajo. No pol se je pa na sreco spraznil nasprotni pas, da sem lahko na siroko svignil mimo kolone in se s tem izognil morebitni "pizdariji".

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za mene je kretenizem, če nekdo dela prekršek, to javno razglaša in še zahteva od drugih, da njegovo

obnašanje zagovarjajo.

VOŽNJA PREKO POLNE ČRTE JE PREKRŠEK - ZAPISAN V ZAKONU PA ČE TI KOMPLETEN MOTOSVET PODPIŠE PETICIJO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taksist ti je to naredu zanalasc. Je pac vozil v pocasni oz. stojeci koloni in ti je bil nevoscljiv, ker si lahko z motojem svigal mimo. V primeru, ce bi te zbil, bi bil pa ti avtomatsko kriv. IN to je taksist dobro vedel in ti je to zanalasc naredil.

Tako je kot je Lojzi napisal. Ko vozis po sredini crte se ti umika vedno vec avtomobilistov, se pa se vedno najde kak kreten. Osebno imam narjrajsi tiste, ki se ti zanalasc postavijo tocno na sredinsko crto in pa tiste nasproti vozece, ki ti ze na 200 metrov blendajo in se prav tako postavijo na crto.

Se mi je pa vceri na isti cesti (Zaloski) zgodilo sledece: vozim momo stojece kolone po sredini crte mimo klinicnega in dohitim en par na cestaku (crne barve), ki je vozil v koloni. In peljem naprej po sredinski crti. Kar naenkrat se pa tip na cestaku odloci, da bo sel mimo kolone po desni. Pol je bila pa zmeda. Avtomobili so me videli v levem ogledalu so se umikali desno in zapirali pot cestaku. Nekateri so pa gledali le v desno ogledalo in so se umikali njemu in zapirali pot meni. Cestak je pa se brez luci vozil. Zgleda se bo moral navaditi, da se gre mimo kolone po levi in ne po desni. Nekateri avtomobili sploh nimajo desnih ogledal ali pa jih vozniki bolj malo uporabljajo. No pol se je pa na sreco spraznil nasprotni pas, da sem lahko na siroko svignil mimo kolone in se s tem izognil morebitni "pizdariji".

Tadej

jah po desni pa res ne gre, kaj če en vn skoč, kam boš šu u robnik??? Raje ne, kriv si pa spet ti k prehitevaš kolono,......
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za mene je kretenizem, če nekdo dela prekršek, to javno razglaša in še zahteva od drugih, da njegovo

obnašanje zagovarjajo.

VOŽNJA PREKO POLNE ČRTE JE PREKRŠEK - ZAPISAN V ZAKONU PA ČE TI KOMPLETEN MOTOSVET PODPIŠE PETICIJO.

ma ne seri prekršek, zdej boš pa reku da se ti kot motorist držiš vseh pravil in predpisov....VEDNO?!? Bi te prosu,.................
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne držim se vedno predpisov. Ampak ko jih kršim, vzamem posledice v zakup. Naj bo to kazen, strah v kritični situaciji ali ogrožanje s strani drugih.

Predstavljaj si, da ti med vožnjo z motorjem po tvojem pasu nasproti pripelje avto, ki prehiteva stoječo kolono. Ne hitro, tam nekje 20-40 km/h. Tip te vidi, ti vidiš njega, on si misli, saj je okretnejši in ožji od avta, saj se mi bo umaknil samo malo na desno, pa bo. Saj ima ta motorist toliko človeške kulture, da se mi bo umaknil malo v stran, kaj pa je to za njega. Saj je samo malo širši od bicikla. Če je dobra volja in razumevanje, je prostora za vse.

Ampak ti veš, da je vsa desna polovica ceste, ločena od leve s polno črto samo tvoja in da ti noben kreten ne sme pripeljati nasproti.

Ali mi lahko odgovoriš, kako boš reagiral v taki situaciji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne držim se vedno predpisov. Ampak ko jih kršim, vzamem posledice v zakup. Naj bo to kazen, strah v kritični situaciji ali ogrožanje s strani drugih.

Predstavljaj si, da ti med vožnjo z motorjem po tvojem pasu nasproti pripelje avto, ki prehiteva stoječo kolono. Ne hitro, tam nekje 20-40 km/h. Tip te vidi, ti vidiš njega, on si misli, saj je okretnejši in ožji od avta, saj se mi bo umaknil samo malo na desno, pa bo. Saj ima ta motorist toliko človeške kulture, da se mi bo umaknil malo v stran, kaj pa je to za njega. Saj je samo malo širši od bicikla. Če je dobra volja in razumevanje, je prostora za vse.

Ampak ti veš, da je vsa desna polovica ceste, ločena od leve s polno črto samo tvoja in da ti noben kreten ne sme pripeljati nasproti.

Ali mi lahko odgovoriš, kako boš reagiral v taki situaciji?

glede na to da sem jast na motorju on pa v avtu, se bom probal umakniti kar se da desno, saj bi v primeru nesreče večje (fizične) posledice nosil jaz. Pa tudi če bi bil v šleperju bi se mu umaknil koliko bi pač lahko, ker tak pač sem, vidim da ti pa pač tak nisi, zato je pa tako kot je v prometu,...... :rolleyes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne držim se vedno predpisov. Ampak ko jih kršim, vzamem posledice v zakup. Naj bo to kazen, strah v kritični situaciji ali ogrožanje s strani drugih.

Predstavljaj si, da ti med vožnjo z motorjem po tvojem pasu nasproti pripelje avto, ki prehiteva stoječo kolono. Ne hitro, tam nekje 20-40 km/h. Tip te vidi, ti vidiš njega, on si misli, saj je okretnejši in ožji od avta, saj se mi bo umaknil samo malo na desno, pa bo. Saj ima ta motorist toliko človeške kulture, da se mi bo umaknil malo v stran, kaj pa je to za njega. Saj je samo malo širši od bicikla. Če je dobra volja in razumevanje, je prostora za vse.

Ampak ti veš, da je vsa desna polovica ceste, ločena od leve s polno črto samo tvoja in da ti noben kreten ne sme pripeljati nasproti.

Ali mi lahko odgovoriš, kako boš reagiral v taki situaciji?

glede na to da sem jast na motorju on pa v avtu, se bom probal umakniti kar se da desno, saj bi v primeru nesreče večje (fizične) posledice nosil jaz. Pa tudi če bi bil v šleperju bi se mu umaknil koliko bi pač lahko, ker tak pač sem, vidim da ti pa pač tak nisi, zato je pa tako kot je v prometu,...... :rolleyes:

ma, kaj se pa greste..

ustvarjate dileme,

tam kjer jih ni..

mešate drek

da zmer bl smrdi..

:D

saj se boste na koncu še sprli - a ma to sploh vezo?

NIMA!

predpisi so jasni

dokler ne pride do nesreče lahko govorimo o obzirnosti

ko je pa nesreča tu, je pa popolnoma jasno kdo je kriv

pa brez zamere

:rolleyes:

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ti veš, da je vsa desna polovica ceste, ločena od leve s polno črto samo tvoja in da ti noben kreten ne sme pripeljati nasproti.

mal si preber svoje besede. Lej sej jest nč ne rečem kriv sem jest v vsakem primeru, hotu sem sam rečt da se to NE DELA. :angry:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v tem stavku še vedno ne najdem, kje je vsaj namignjeno na to, da se mu jaz ne bi umaknil.

V tej temi si na tapeti, ki si jo sam nalimal, ti. To je dejstvo. Dejstvo je tudi, da si kršil zakon. Dejstvo je, da si pri tem naletel na še enega trmoglavca. Postalo te je strah, postal si ogorčen, strah si izlil v forumu, iz odgovorov potegni nauk. Prehitevaj bolj previdno, predvsem bodi pozoren na taksiste, ki itak mislijo, da so na cesti carji (tako kot motoristi).

Kot motorist moraš paziti na samega sebe, na avtomobiliste, na pešce, taksiste, pesek, pse, mačke, deževnike... Stil vožnje prilagodi razmeram in ne zaupaj drugim da se ti bodo umikali na cesti ali pa dajali prednost.

Na cesti si sam.

Pa srečno vožnjo še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauk tega dogodka je, da smo Slovenčki eni veliki kreteni. Če bi imela Ljubljana toliko motoristov in skuteristov kot jih ima Trst, bi lahko dnevno strgali iz cest in raznoraznih vozil minimalno po 10 voznikov dvokoles. Ko voziš po Trstu imaš dvokolesnike spredaj, zadaj, levo, desno in če bi se dalo tudi na strehi ma tam zadeva funkcionira.

Problem je v tem, da če je v zakonu ena stvar tako napisana ne znamo več delovati življensko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauk tega dogodka je, da smo Slovenčki eni veliki kreteni. Če bi imela Ljubljana toliko motoristov in skuteristov kot jih ima Trst, bi lahko dnevno strgali iz cest in raznoraznih vozil minimalno po 10 voznikov dvokoles. Ko voziš po Trstu imaš dvokolesnike spredaj, zadaj, levo, desno in če bi se dalo tudi na strehi ma tam zadeva funkcionira.

Problem je v tem, da če je v zakonu ena stvar tako napisana ne znamo več delovati življensko.

Če bi samo za en dan pripeljalo v LJ vsi Tržaški motoristi, skuteristi, ... bi se folk poklal meda sabo, polovico jih bi pa itak povozli. Pa ne samo v Lj, velja za celo Slo. Zato pa slišiš potem izjave kot so - joj kako grozno je vozit po Trstu in podobne :angry: Malo več strpnosti in dinamike manjka pri nas do voznikov dvokoles.

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo več strpnosti in dinamike manjka pri nas do voznikov dvokoles.

vale končno en pameten

Bom popravila - strpnosti do vseh ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar sta boBo in Vale napisala je čist res.

Večkrat sem se vprešal zakaj je temu tako.

Da smo Slovenceljni manj spretni ne verjamem.

Imamo pa eno tako karakterno potezo, ki jo predstavniki drugi narodov nimajo. Mi življenje trpimo, drugi ga uživajo.

Gonimo svoj prav do onemoglosti, tudi če je za oslovo senco.

Kaj je obzirnost ne vemo, če je kdo obziren je šleva.

V Italiji vozijo zato in zgolj zato, da se kam pride in to čim lažje in brez nepotrebne gnjavaže in to je to.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!